Hanger, GG 585/000 met camee. Smalle lange hanger met blauwe camee. Grootte 25x9 mm,ca 1.6 gr
Zilveren koektrommel met scharnierend deksel op onderschotel, versierd met parelrand, 835/000. Zware kwaliteit, MT.: Aubert & Zoon, 's-Gravenhage, ca. 580 gr. trommel ø12cm., H. 8cm., onderschotel ø18...
Antiek Haags zilveren hengselschaaltje met parelranden, 925/000 grootkeur, MT: G.C. Reeser Den Haag 2e helft 1800, ca. 307gr. 5xø11cm. Cond.: G
Zilveren gebaks-eetset met geschubde reptielsteel 835/000, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven ca. 1870, ca. 62gr. L.: 16cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren tafelmes, gekroond met ruiter te paard, midden 18e eeuw (zie boek van Wittewaal) L.: 23cm. Cond.: U
Oosters dekseldoosje, waarop gesoldeerd filigrainwerk. Rondom bezet met diverse half-edelstenen 9,5x6,5x3cm. Cond.: U
Lot parels/ parelmoer bestaande uit 2 snoeren met parels en 2 snoeren met parelmoer waarvan een met grillig vorm kralen.
Twaalf Hollands zilveren theelepels met bijbehorende suikerschep (zgn. kolenbak-model). Steel en bak gedeeltelijk geribbeld, 835/000 1e helft 1900, MT: J. Schijfsma en Sustring Sneek, ca. 159gr. Cond....
Zilveren tafelhouder voor zuur- of olieset, Hollands zilver Amsterdam 835/000, ca. 485gr. 24x22cm. Cond.: G
Vierkante geslepen kristallen strooibus met zilveren (835/000) montuur met dop voorzien van fraaie knop, Birmingham anno 1922
Psalmboek met koningsblauw fluwelen buitenzijde en gouden kerkboek slot. 9x5x15cm., Cond.:U
Antieke bijbel, 1870, met bruin fluwelen buitenzijde en prachtig uitgewerkt gouden bijbelslot. 9x5.5x15.5cm., Cond.:U
Collier van agaat en parel met GG 585/000 camee hanger. Collier bestaande uit zoetwaterparels, ø 7, en gefacetteerde honingagaten, ø 4.0 mm, om en om. In het midden van het collier hangt een grote cam...
Oorknoppen GG met camee. Ovale GG oorknoppen, ø 12.7x10.7mm, met mooi uitgesneden camees. De camees zitten in een strak bewerkte rand. ca 2.6 gr
Ring GG 585/000 met unieke camee. Ring met ovale camee, 13x18mm, met een afbeelding van drie vrouwen. Om de camee zit een gladde zetting met geschulpte rand. ca 4.00 gr. ø 56. In de camee zit een breu...
Hanger broche RG 585/000 met camee en parels. Broche hanger met mooie camee, 30x23.5 mm, gezet in een mooi versierde rand bestaande uit getorste strikken met 6 kleine pareltjes. Grootte 36x45 mm, ca 1...
Grote GG 585/000 hanger/broche met bloemcamee. Ovale GG hanger broche, 41x33 mm, met in het midden een bloem als camee uit de steen gesneden. ca 11 gr.
Hanger GG 585/000 met camee. Grote hanger, 35x29 mm, met mooie gedetailleerde camee. Om de GG rand zit een getorste rand. ca 6.7 gr
Oorhangers GG 585/000 met camee. Grote brisures met aan de voorzijde een getorste rand met daarin een camee, licht van kluer. Grootte oorhanger 16x 19 mm. ca 8.4 gr
Broche RG 585/000 met camee. Fijne broche met uitgewerkte rand met bloembewerking, 23x26 mm. In het midden van de broche zit een fijne mooi uitgewerkte camee. De broche heeft een onedele brochering. c...
Collier van goudsteen met antieke GG 585/00 sluiting. Collier bestaande uit 5 rijen gefacetteerde goudsteenkralen, ø 5.5 mm, bevestigd aan een langwerpige 19 e eeuwse GG sluiting met bewerking, groott...
Armband 3 rijen goudsteen met GG 585/000 sluiting. Armband 3 rijen goudsteen, ø 8 mm, versierd met 15 GG bolletjes verdeeld over de armband. bevestigd aan een GG ovale bloemachtige sluiting met gravur...
Broche GG 585/000 met portretten.. Ovale portretbroche, 20x25 mm, met gladde rand met getorste bewerking. In de broche kunnen 2 portretten geplaatst worden. ca 4.9 gr
Geslepen kristallen lepelvaasje met diverse slijpsels en een zilveren (835/000) bovenrand met parelrand. Mr. C.J. Begeer - Utrecht ca. 1900. Vaasje is voorzien van 5 diverse zilveren (835/000) lepeltj...
Hollands zilveren gesp, gemaakt van antiek bijbelslot, 835/000, Jaarletter: I: 1818, ca. 53gr., 10x7cm., Cond.:U
Hollands zilveren natfruitschep met ajourgezaagde bak en puntfilet, 2e gehalte grootkeur, jaarletter Y: 1933, MT: B.H. Driesen Utrecht. ca. 79gr. L.: 22cm. Cond.: U
Zilveren ceintuurgreep met inhaak en scharnierend gedeelte, Oosterse voorstelling 835/000, ca. 126gr. 14,5x8cm. Cond.: U
Lot diverse sieraden, bestaande uit een collier van tijgeroogkralen, double collier en een double horlogeketting.
Engels sterling zilveren peper-en zoutstel met glazen binnenkant en schroefdop, Z1 gekeurd 925/000, 7.5xø4.5cm.,
Kavel zilver: 1x Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter A: 1860, MT: Anne Brandsma Drachten en zilveren wijnsierkurk 800/000, Beugel is ca. 35gr. (15cm.) Cond.: U
Vier delen Deens kristal bestaande uit: 2 geslepen karaffen waarvan 1 met signatuur aan de onderkant en zilveren (925/000) monturen. Sterling Denmark en platte stoppen met zilveren (925/000) ornament ...
Zes Hollands zilveren lepeltjes met bijbehorende roomlepel, opengewerkt bovengedeelte van de steel, 835/000, jaarletter H: 1942, MT: C. Schoorl Amsterdam, ca. 76gr. Cond.: U
Notenkraker met zilveren handvaten in Empire stijl, 835/000 L.: 20cm. Cond.: U
Lot zilveren, 925/000 ringen. Zeven ringen, diverse maten en modellen. ca 32 gr
Djoka zilveren schaaltje met breed gelobd bloemmotief-rand, 800/000 oud belastingstempel "J", ca. 105gr. 5xø15cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren vorkje, MT: GZ. Joh. Gerritsen Amsterdam ca. 1900, ca. 23gr. Cond.: U
Klein Oosters dekseldoosje met opgelegd filigrainwerk en turkoois-stenen, 6x4x3cm. Cond.: U
Broche GG 750/000 met diamanten. Antieke broche met bloemmotief, bestaande uit 2 takjes, 3 blaadjes en een bloem. De bloem en de blaadjes zijn bezet met in totaal 48 diamanten in oud slijpsel en vlaks...
Prachtige Ring RG 750/000, schakelmodel met 102 diamanten. Brede ring met schakelmotief, bezet met 102 diamanten, totaal 1.43 crt. Breedte 21.8 mm ø 56 ca 21.2 gr
Broche GG/WG met diamant. Fijne staafbroche met in het midden drie briljanten en aan beide randen 2 briljanten in losse zetkastjes. Tussen deze stenen door loopt een golf van goud, gerhodineerd, met d...
Brede ring GG 585/000 met 13 briljanten. Brede ring, 15 mm, met organische bewerking met 13 briljanten verdeeld over de ring, totaal ca 2,00 crt. ca 7.6 gr ø 54
Ring GG 585/000 met Diamant. Herenring met vierkante bovenzijde met daarin 4 princes geslepen diamanten, totaal ca 0.40 crt. De ring loopt aan de zijkanten door alsof het schakels zijn. Breedte 9.6 mm...
Choker GG 750/000 met diamant. Breed ovaal gourmetcollier, 6.4 mm, met in het midden en grote diamant, ø 6.1 mm, gezet in een grote ronde zetting met aan weerszijden bij de verbinding met het collier ...
Ring RG 585/000 met robijn saffier en diamant. Fijne ring met drie banden, een met een robijn, een met een diamant en een met een saffier. Naast de middenstenen zitten kleine diamantjes. ca 3.1 gr ø 5...
Creolen GG 585/000 met Baquette geslepen Diamanten. Klapcreolen, breedte 6.4 mm, met 2 rijen bezet met diverse baquette geslepen Diamanten, totaal 0.33 crt, met scharnier. ø creool 12.6 mm. ca 4.8 gr
Omega Seamaster horloge. Omega herenhorloge met blauwe plaat en stalen band. Seamaster Professional 300m. ø 42 mm. Lengte 21 cm
Zeer fraai Omega horloge GG 585/000. Mooi dameshorloge met vierhoekige langwerpige kast met vaste verlopende milanese band. Grootte uurwerk 19x21mm. Lengte 17 cm ca 45.2 gr
Ring WG 585/000 met briljanten in hoefijzervorm. Ring met in het midden een dubbele hoefijzer bezet met briljanten. De buitenste ring bestaat uit 12 briljanten in 4 poots chatons gezet, met daar binne...
Drie delig wildgarnituur met zilveren grepen. Aanzetstaal is Hollands gekeurd. Cond.:G
Zilveren (835/000) klontentang met puntfilet Mr. J.M. van Kempen Voorschoten ca. 1880 en 1x zilveren (835/000) suikerschep met kolenschepbak en gegraveerde gecontourneerde steel
Antiek Hollands zilveren olijflepel met trembleerbewerkte steel 835/000 grootkeur, jaarletter M: 1871, MT: van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 13gr. L.: 13cm.
Antiek Hollands zilveren snuifdoosje met scharnierend deksel. Rondom gegraveerde versieringen 835/000 grootkeur, jaarletter X: 1882, MT: Jan Schijfsma Woudsend/Sneek, ca. 28gr. 4,5x3,5x4,5cm. Cond.: ...
Ring WG, 750/000, met twee diamanten. Fijn ring art deco stijl met 2 grote diamanten, ca 0.50 crt per stuk, met strakke WG gladomzetting. ca 3,2 gr. ø 59. Een steen is iets beschadigd
Porseleinen tondeldoos met zilveren hengsel, dop en 3 bolpootjes 835/000 midden 19e eeuw, MT: Gerrit van Ewijck Schoonhoven 10xø7cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren strooilepel 835/000, jaarletter Q: 1900 ca. 27gr. L.: 15cm. Cond.: U
Geslepen kristallen beschuitbus met amandelslijpsel en deksel met zilveren (835/000) knop. MR. J.H. Helweg - Amsterdam ca. 1870.
Zilveren fotolijstje, Jugendstil, met fluwelen achterzijde, 925/000 ca. 10x10cm., Cond.:U
Zeer fraaie diamantenring, GG 585/000, antiek model. Ring met aan de bovenzijde grote markiesvorm gemaakt uit zilver met 3 wat grotere diamanten en 14 kleinere diamanten. De ring heeft een prachtig b...
Hollands zilveren roomkannetje met zilveren greep en handgegraveerde medaillons. 835/000 grootkeur, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 123gr. 7,5xø7,5cm. Cond.: U
Twee Hollands zilveren schaaltjes ca. 1950 met gecontourneerde rand, 835/000, MT: J. Schoorl en Zingen Amsterdam/Santpoort, ca. 103gr. 8x9cm. Cond.: U
Ring WG 750/000, met briljant en saffier. Elegante ring met ovale saffier, 7,4 x 3,6 mm, met aan weerskanten 3 rijen met kleine briljanten, totaal ca 0.36 krt. ø 53 ca 4,3 gr
Carneolen thora-pointer met zilveren appliques en turkoois- steentjes, L.: 16cm. Cond.: U
Armband zilver 835/000 met brede bewerkte schakels. Armband met zes brede schakels, breedte ca 20 mm, met ruwe bewerking en gepolijste oppervlakken, Finse stijl. De armband is voorzien van een bakslot...
Armband met vierkante stuivers, jaartal 1914, 1923,1929,1934, 1939 en 1940. De armband bestaat uit 8 stuivers, lengte 19 cm ca 39.3 gr
Kruis zilver 835/000 met turkoois. Kruis bestaande uit ovaaltjes met daarin kleine turkooisstenen.46x27 mm. ca 3.8 gr
Lot filigrain zilver 800/000, bestaande uit 2 broches en een paar oorclips. Broches in de vorm van bloemen, grootte 77x45mm en 53x35mm en een paar oorclips van bloemen ø 18 mm
Collier en hanger zilver 925/000 met amethist, bergkristal, rozenkwarts en chalcedon. Hanger driehoekig met chalcedon, 14x10mm, bergkristal, 3x ø 3 mm, rozenkwarts, 15x11 mm, en amethist, 11x11mm. De ...
Oorstekers zilver 925/000 met amethist, bergkristal, rozenkwarts en chalcedon. Driehoekige oorsteker met chalcedon, 10x8mm, bergkristal, 3x ø 2 mm, rozenkwarts, 11x8 mm, en amethist, 8x8 mm. De oorste...
Ring zilver met amethist, bergkristal, rozenkwarts en chalcedon. Ring met driehoekige kop met chalcedon, 13x10mm, bergkristal, 3x ø 3 mm, rozenkwarts, 13x10 mm, en amethist, 10x10mm. Grootte kop van d...
Armbanden zilver 835/000, twee stuks. Twee brede armbanden, een armband gemaakt van rijen met palmierschakels, breedte 25 mm. Op de armband zitten 3 schuifjes met versieringen, 2x een bloem en een vi...
Armband zilver 925/000 met gesmede schakels. Brede armband met zes ovaal gesmede schakels, breedte 35,5x28,5 mm. De schakels zijn aan elkaar bevestigd met ogen. Lengte 20 cm, ca 56.5 gr
Collier bestaande uit grijzige ruwe diamantjes met in het midden een zwarte zoetwaterparel, ø 9 mm met zilveren slotje. Lengte 45 cm.
Collier bestaande uit bruinige ruwe diamantjes met in het midden een bruine zoetwaterparel, ø 9 mm met zilveren slotje. Lengte 45 cm.
Bijzonder stel zilveren kaviaarlepeltjes met deels getorste stelen en met knoppen (onduidelijke merken)
Twee antieke Hollands zilveren pepermuntdoosjes, 835/000, een met schelpmotief, Jaarletter: X: 1932 en een gegraveerde met geschulpte rand, Jaarletter: T: 1853, ca. ø 5cm., samen ca. 47gr., Cond.:G
Mooi silver-plated antiek busje met deksel, compleet versierd met leliemotieven, 10xø9cm. Cond.: G
Chique Hollands zilveren theeservies: Empire trekpotje met houten greep en knop, suikerbak met 2 grepen, roomkan en lepelvaasje. 2e Gehalte grootkeur, jaarletter V, MT: Kempen, Begeer & Vos Den Bosch/...
Rookglazen karaf met zilveren voet, schenktuit en handgreep, 800/000 glas ø 12cm., H. 24cm., Cond.:U
Handgedreven zilveren schaal met Shilling-muntstuk uit 1752 1e gehalte 935/000 Lübeck Duitsland, ca. 364gr. ø23cm. Cond.: G
Zilveren roomstel op dienblad met gedraaide gelobde motieven 800/000, buitnelandse fabrikaat ca. 285gr. (dienblad ovaal 26x16cm.) Cond.: R
Twee zilveren pillendoosjes met scharnierend deksel, waarop filigrain en groene half-edelsteen, Z1 gekeurd 925/000, 5,5xø5cm. Cond.: U
Antieke handgemaakte zilveren biedermeier sleef (soep-bowllepel) met houten steel , (1845), L.44cm.
Bijzondere zilveren theezeef met bijbehorend lekbakje, gehamerd met gecontourneerde randen. 835/000 Buitenlandse makelij. Theezeefje ø10,5cm. en lekbakje ø7,5cm. Cond.: U
Fraaie notenhouten lepeldoos met 6 zilveren (835/000) theelepeltjes, getorste stelen met floraal gegraveerde hanekamheften. Mr. W. Kruyt - Schoonhoven ca. 1900
Oosterse zilveren koker met afneembaar deksel aan ketting. Bezet met half-edelstenen, 22,5xø3cm. ca. 82gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor met roodkoperen binnenbakje op voet met 4 bolpootjes, 925/000 Grootkeur, Jaarletter: P: 1824, MT.: E.Adelaar, Amsterdam, zilvergewicht ca. 271gr., 16x12.5x9.5cm., ...
Ring GG 585/000 merk Laponia. Ring van Laponia, uit de Tsokka serie, design Bjorn Wekstrom, ca 3.2 gr ø 54. Cond G
Ring GG 585/000 strak model met V. Strakke vlakke ring met in het midden een strakke golfvorm. ca 3.5 gr ø 54 Nieuw
Plaatarmband, GG 750/000, met gevlochten band. Armband met plaat, 32x7.3 mm, voorzien van gravure en een dubbele armband gemaakt van een gevlochten schakel. De armband is voorzien van een bakslot en e...
Collier GG 750 /000, koningsschakel. Zwaar vierkant koningscollier, breedte 4 mm, met groot karabijnslot. Lengte 50 cm ca 67 gr.
Plaatarmband GG 585/000 met figaroschakel. Brede armband, 5.8 mm, met plaat, 40x9 mm. De armband is voorzien van een karabijnsluiting. Lengte 24 cm, ca 23 gr
Collier GG 585/000 met figaroschakel. Breed (heren) collier, ca 6 mm, met figaroschakel, 1 grote en 3 kleine schakels. Voorzien van stevige karabijnsluiting. Lengte 57 cm. ca 58 gr
Kavel met vergulde ringen . Lot met 7 verschillende ringen in diverse maten met o.a. zirconia's. De ringen zijn als nieuw.
Oorhangers GG 585/000 met steentjes. 19e eeuwse brisures met rond schildje met getorste rand voorzien van gravure bewerking, klein pareltje en roze steentje. ø oorhanger 12.7 mm. ca 1.3 gr
Ring GG 585/000 met briljanten. Een wat bredere ring met in het midden een rozet met wat grotere diamanten, totaal ca 0.30 crt. ca 5.3 gr ø 50