Origineel Gerrit Thomas Rietveld kratbureau (ontwerp 1933-1934), kratbureaus werden toendertijd verkocht door de Firma Metz en Co. onder weekendmeubelen en dienden door de koper zelf in elkaar gezet t...
Uiterst zeldzame Gothische eikenhouten spinde (ca. 16e-17e eeuw) van eikenhout (dikte hout ca. 3cm.). Rondom gothische handgestoken panelen en smeedijzeren beslag op de deuren en lijsten. De spinde is...
Hollands 18 eeuws Louis Quinze kabinet van mahoniefineer op eiken in originele ongerestaureerde staat met mooi snijwerk en medaillons. Bevat krimpnaden en fineerschades 240x190x65cm. Cond.: R
Groot 18e eeuws Louis Quinze kabinet met antiek bronzen beslag. Notenhoutfineer op eiken. Oude restauraties in redelijke staat. Geheel staand op klauwpoten 260x200x67cm. Cond.: G
Hollandse 19e eeuwse mahoniefineer vitrinekast met mooi snijwerk, putti en rocailles. Twee lades en bronzen beslag (1 hengsel mist en 2 stukjes lijst missen). Verder in goede originele staat en kast i...
Grote 18e eeuwse Franse kersenhouten vitrinekast. Oudere restauratie wormgaatjes (niet actief). Twee-delig met 2 deuren onder en 2 glasdeuren boven 235x195x50cm. Cond.: R-G
Vroeg 19e eeuwse mahoniehout fineer Empire bank ca. 1830 met velours stoffering in goede staat 95x67x210cm.
Prachtige vroeg 19e eeuwse mahonie fineer op eiken penantkast ca. 1830. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in goede staat 92x104x45cm.
Zeer rijk bewerkte gefineerde kast met intarsia, bronzen beslag en lijstenwerk. Geslepen glas met links en rechts een vitrine-gedeelte. Middenboven met bovenlades achter de deur en middenonder met 2 l...
Amerikaans grenen bamboe-stijl commode ca. 1900 met marmeren blad en 3 lades. In goede originele staat 90x50x105cm.
Zes originele Loyd Loom stoelen met rieten zittingen en rugleuning 2e helft 20e eeuw in goede staat 100x60x44cm.
Antiek eikenhouten schrijfbureau met 9 lades (3-delig). Originele sloten en beslag. Geheel in zeer goede staat 75x62x107cm.
Notenhouten 18e eeuwse baroktafek met getorste poten, onderling verbonden met voetrust en lade. geheel in goede en originele staat 75x62x103cm.
Grote Duitse Grunderzeit notenfineer met wortelnoten uitneembare linnenkast met lades en schappen ca. 1880. In zeer goede originele staat 204x137x62cm.
Beschilderd 19e eeuws kabinetje met bosnimfen en landschapsdecor ca. 1870. Zijkanten ook beschilderd en gebogen 66x32x13cm. In goede originele staat
Mahoniehouten Biedermeier vitrine opstand kast ca. 1870 met uitklapbare schrijflade in goede originele staat 220x47x117cm.
Houtgestoken zuil ca. 1880 Historisme (Neo Renaissance) 2-delig in goede staat 112x40x40cm.
Notenhout-fineer 2-deurs boekenvitrinekast ca. 1880 in zeer goede originele staat 196x40x110cm.
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer trumeau met lade ca. 1830. In zeer goede originele staat 82x95x44cm.
Zes prachtige 19e eeuwse mahoniehouten stoelen 1e helft 19e eeuw in goede staat 90x51x50cm. Cond.: G
Decoratieve vitrinekast (stijlmeubel) in 18e eeuwse stijl, wit met vergulding 2e helft 20e eeuw in goede staat 165x67x38cm.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten kruisvoetkabinet met sterintarsia en bandintarsia, Noord Duits barok ca. 1780. Eikenhout met grenen basis, licht beschadigingen en krimpnaden. Bovenstuk met 2 deuren en s...
Prachtige mahoniehouten staande spiegel ca. 1870, Louis Philippe, met lade en draaibare spiegel in goede originele staat 174xø37cm.
Mahoniehouten Louis Philippe bank ca. 1870 met rode velours stoffering in goede staat 118x155x75cm. Cond.: G