Compositie metalen figurenlamp 20e eeuw, voorstellend een meisje met engel 53cm. Cond.: G
Drie Tiffany stijl wandlampen 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 21x24x12cm.
Klein bronzen reisikoon (tweeluik) 18e eeuw Russisch: 1x Christus aan het kruis en 1x Oud Testamentische Drie-eenheid 10,5x5cm.
Koperen 19e eeuwse waterpomp gemonteerd op eikenhouten plaat in goede staat 170x53x40cm.
Grote antieke 19e eeuwse gietijzeren kerstboomstandaard met restvergulding. In goede staat. 21x23x23cm.
Oude Indonesische kris met stenen in de heft en messing bewerkte schede 20e eeuw in zeer goede staat 48cm. Cond.: G
Oude Jugendstil handspiegel met zweepslagdecor en naakte dame 20e eeuw 25x11x0,5cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuwse tinnen Empire kraantjeskan op houten voet in originele staat (gemerkt A.P.) 45cm. Cond.: G
Moderne Art Deco stijl bronskleurige bureaulamp 21e eeuw in zeer goede staat 38x33x20cm.
Vijf decoratieve klassieke vazen 2e helft 20e eeuw van gegoten kunststof 20-40cm. Cond.: G
Zes oude/antieke fotolijsten 19e-20e eeuw, o.a. met intarsia, marmer en geëboniseerd hout 13-36cm. Cond.: G
Messing 5-delige haardset 19e eeuw met schelpvormige voet in goede staat 70x30x22cm.
Engelse gestoken 19e eeuwse eikenhouten barometer in zeer goede staat 80cm.