Oude messing barometer 1e helft 20e eeuw voor de scheepvaart met ophangoog 5,5x12,5cm.
Groot antiek notenhouten snijwerk op plaquette (beschadigd) 18e-19e eeuw (3-delig) 110x47cm. Cond.: R
Art Deco stijl hanglamp (Tiffany stijl) met glas-in-lood 2e helft 20e eeuw in goede staat 24x40x40cm.
Zware oude messing waterpomp 1e helft 20e eeuw 61x35xø10cm. Cond.: G
Messing blaker ca. 1880 met lucifershouder (Historisme) 23x19x13cm. Cond.: G
Oud Indonesisch houtgestoken paard met beschildering (1 oor afgebroken) 60x52x13cm. Cond.: R
Drie 19e eeuwse tinnen kaarskandelaars in empire stijl 20-25cm. Cond.: R-G
Kavel diverse 18e eeuwse houten ornamenten, verguld en met polychromie 30-50cm. Cond.: R
Oud gewei van een bok 20e eeuw in goede staat 41x30x12cm. Cond.: G
Twee Chinese houtgestoken verdeelschalen met deksel, handbeschilderd met decor van vogels en bloemen 20e eeuw in goede staat. 7xø28cm. en 7,5xø28,5cm.
Russisch bronzen heilig kruis met schrift en emaille 19e eeuw in goede originele staat 11,5x20x1cm.