Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Lamp, vogels
Resultaat: 50 EUR

Art Deco tafellamp ca. 1930 met marmeren voet en compositie metalen sternen in goede staat 20x35x10cm.

Antieke koffiemolen
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke koffiemolen, gemerkt Elma 38x25x33cm.

Diverse tabakspijpen
Resultaat: 50 EUR

Groot kavel met diverse oude en antieke tabakspijpen o.a: porselein 8-40cm. Cond.: R-G

Beeld-lamp
Resultaat: 50 EUR

Compositie metalen figurenlamp 20e eeuw, voorstellend een meisje met engel 53cm. Cond.: G

3 Wandlampjes tiffany stijl
Resultaat: 50 EUR

Drie Tiffany stijl wandlampen 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 21x24x12cm.

Bronzen reisikoon
Resultaat: 50 EUR

Klein bronzen reisikoon (tweeluik) 18e eeuw Russisch: 1x Christus aan het kruis en 1x Oud Testamentische Drie-eenheid 10,5x5cm.

Tafelstuk in schelpvorm
Resultaat: 50 EUR

Duitse pronkschaal ca. 1880 historisme (compositie metaal) in de vorm van een nautilus-schelp, in goede originele staat 26x31x11cm.

Kraantjeskan
Resultaat: 50 EUR

Messing kraantjeskan ca. 1800 met dolfijnkop aan grip en hondenkop aan kraan 28x24x14cm. Cond.: G

12 Flessen rode wijn
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 12 flessen rode wijn: Grand Vin de Bordeaux Chteau le Prieure de Bellegrande Cote4s de Bourg 1990 in originele doos

Waterpomp
Resultaat: 45 EUR

Koperen 19e eeuwse waterpomp gemonteerd op eikenhouten plaat in goede staat 170x53x40cm.

3 Bijbels
Resultaat: 45 EUR

Drie antieke bijbels: 1x "Bevatte alle de boeken des ouden en nieuwen verbonds door J.H. van der Palm, 1x "Alle boeken des nieuwen verbonds" en 1x "Het boek Job te Leyden bij Du Mortier en zoon MDCCCX...

Kerstboom voet
Resultaat: 45 EUR

Grote antieke 19e eeuwse gietijzeren kerstboomstandaard met restvergulding. In goede staat. 21x23x23cm.

2 Pianokandelaars + pot
Resultaat: 45 EUR

Drie delen antiek koperwerk: 2x piano-kaarskandelaars ca. 1880 en 1x opengewerkte bloempot ca. 1870 in goede staat 20-21cm.

Kris, Indonesië
Resultaat: 40 EUR

Oude Indonesische kris met stenen in de heft en messing bewerkte schede 20e eeuw in zeer goede staat 48cm. Cond.: G

Jugendstil handspiegel
Resultaat: 40 EUR

Oude Jugendstil handspiegel met zweepslagdecor en naakte dame 20e eeuw 25x11x0,5cm. Cond.: G

Schaal, tin/plated
Resultaat: 40 EUR

Jugendstil plated presenteerschaal ca. 1900 (koper) met karperdecor 46,5x25cm. Cond.: G

Tinnen kraankan
Resultaat: 40 EUR

Vroeg 19e eeuwse tinnen Empire kraantjeskan op houten voet in originele staat (gemerkt A.P.) 45cm. Cond.: G

Messing inktstel
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke messing historisme inktstel met briefopener ca. 1880 Duitsland (zonder reservoirs) 14x41x18cm. Cond.: G

Bureaulamp, bruin
Resultaat: 40 EUR

Moderne Art Deco stijl bronskleurige bureaulamp 21e eeuw in zeer goede staat 38x33x20cm.

5 Vazen
Resultaat: 40 EUR

Vijf decoratieve klassieke vazen 2e helft 20e eeuw van gegoten kunststof 20-40cm. Cond.: G

6 Fotolijsten
Resultaat: 40 EUR

Zes oude/antieke fotolijsten 19e-20e eeuw, o.a. met intarsia, marmer en geëboniseerd hout 13-36cm. Cond.: G

Haardstel
Resultaat: 40 EUR

Messing 5-delige haardset 19e eeuw met schelpvormige voet in goede staat 70x30x22cm.

Accordeon
Resultaat: 40 EUR

Duitse accordeon 19e eeuw in uitstekende staat 31x26x15cm.

Eiken barometer
Resultaat: 40 EUR

Engelse gestoken 19e eeuwse eikenhouten barometer in zeer goede staat 80cm.

Ronde koperen barometer
Resultaat: 40 EUR

Oude messing barometer 1e helft 20e eeuw voor de scheepvaart met ophangoog 5,5x12,5cm.

Microscoop
Resultaat: 40 EUR

Messing microscoop "Household improved microscope" ca. 1900 in goede staat 25cm.

Asbak, bronzen jongentje
Resultaat: 40 EUR

Antieke travertin asbak, ca. 1920, met bronzen duiveltje, gesign.: Schmid Felling (Duitsland). 15x17x13.5cm., In goede staat.

Menora kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Bronzen Joodse menora 7-lichts kaarskandelaar ca. 1900 met zeskantige voet in redelijke staat 28x26x11,5cm.

Antiek snijwerk
Resultaat: 40 EUR

Groot antiek notenhouten snijwerk op plaquette (beschadigd) 18e-19e eeuw (3-delig) 110x47cm. Cond.: R

2 Bronzen schaaltjes
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen coupes met los (2x) kristallen bollen 10x18xø13cm. Cond.: R-GG

Tiffany hanglamp
Resultaat: 40 EUR

Art Deco stijl hanglamp (Tiffany stijl) met glas-in-lood 2e helft 20e eeuw in goede staat 24x40x40cm.

Messing waterpomp
Resultaat: 40 EUR

Zware oude messing waterpomp 1e helft 20e eeuw 61x35xø10cm. Cond.: G

Luciferhouder met kandelaars
Resultaat: 40 EUR

Messing blaker ca. 1880 met lucifershouder (Historisme) 23x19x13cm. Cond.: G

Kanonshuls 1916
Resultaat: 40 EUR

Antieke Jugendstil gegraveerde kanonshuls van 1916. Messing met 2 handgrepen, floraal decor met gegraveerde elf in goede staat 51cm.

2 Inktpotjes
Resultaat: 40 EUR

Twee inkthouders ca. 1880; 1x vrouw met korf (zonder reservoir) 9x9x7,5cm. en 1x jonge smid (compleet met reservoir) 18x11x11cm. Cond.: G

Paard, Indonesië
Resultaat: 40 EUR

Oud Indonesisch houtgestoken paard met beschildering (1 oor afgebroken) 60x52x13cm. Cond.: R

2 Hoorns, kapstok
Resultaat: 40 EUR

Oude hoornen gegraveerde kapstok met Wayang- en drakendecor Indonesië (gegraveerd) 72cm. Cond.: G

2 Kistjes
Resultaat: 35 EUR

Twee oude/antieke kistjes: 1x mahoniehouten 19e eeuwse fineer naaikistje met speldenkussen, vakverdeling en spiegel (Cond.: G), en 1x opengewerkt toiletkistje ca. 1930 met lade en opklapbare spiegel c...

2 Aziatische speeldozen
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Aziatische speeldozen: 1x wandschilderij met speeldoos en speelkoord 30x30x7cm. en 1x sieradendoos met landschap-beschildering (Japans lakwerk) 10,5x18x13cm. Beide in goede werkende staat.

3 Tinnen kandelaren
Resultaat: 35 EUR

Drie 19e eeuwse tinnen kaarskandelaars in empire stijl 20-25cm. Cond.: R-G

Petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Hangpetroleumlamp (schippertje) ca. 1900 met wit opaline glazen reservoir 50xø33cm. Cond.: G

Pors. ei + ikoon
Resultaat: 35 EUR

Oud porseleinen ei (Fabergé stijl) 19xø9cm. en oude ikoon (beide 2e helft 20e eeuw) 12x14x1,3cm. Cond.: G

4 Houten doosjes
Resultaat: 35 EUR

Vier oude houten opbergdoosjes: 3x Japans lakwerk met vogeldecor en 1x toiletkistje met spiegel ca. 1930, 8-20cm. Cond.: G

4 Houten ornamenten
Resultaat: 35 EUR

Kavel diverse 18e eeuwse houten ornamenten, verguld en met polychromie 30-50cm. Cond.: R

Gewei van een bok
Resultaat: 35 EUR

Oud gewei van een bok 20e eeuw in goede staat 41x30x12cm. Cond.: G

2 Chinese huwelijskdozen
Resultaat: 35 EUR

Twee Chinese houtgestoken verdeelschalen met deksel, handbeschilderd met decor van vogels en bloemen 20e eeuw in goede staat. 7xø28cm. en 7,5xø28,5cm.

Houtgesneden inktstel
Resultaat: 35 EUR

Grote eikenhout gesneden 3-delige bureauset ca. 1910 met inkthouders, stempelkussen en brievenverzwaarder. Allen met vogeldecor in goede staat 40x25x27cm.

Russisch kruis
Resultaat: 35 EUR

Russisch bronzen heilig kruis met schrift en emaille 19e eeuw in goede originele staat 11,5x20x1cm.

Asbak + varken
Resultaat: 35 EUR

Twee oude metalen figuren; 1x varken met hoedje (ijzer) en 1x asbak met boeskoolmenneke (brons) 11-14cm. Cond.: G

Jugendstil lamp ca. 1900
Resultaat: 30 EUR

Originele messing Art Deco tafellamp ca. 1920 in goede staat 54xø30cm.

Hang petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Antieke Historisme majolica hang petroleumlamp, oliereservoir is niet origineel 1 arm gerepareerd 60xø45cm. Cond.: R

Lamp
Resultaat: 30 EUR

Oude messing hallamp met facetgeslepen mat glas (3-lichts) 2e helft 20e eeuw in goede staat 43xø19cm.

Petroleumstel
Resultaat: 30 EUR

Antiek emaille petroleumstel (3-delig), gemerkt Becam in zeer goede originele staat.

Chinese bronzen console
Resultaat: 30 EUR

Grote oude Chinese bronzen console-voet 20x35x35cm. Cond.: G

2 Messing engelen
Resultaat: 30 EUR

Twee 17e-18e eeuwse brons gegoten putti plaquettes: 1x met blaasinstrument 22z13z2,5cm. en 1x met insteekstiften 23x13x2cm. Cond.: G

3 Delen met brons
Resultaat: 30 EUR

Drie oude voorwerpen met brons 20e eeuw; 1x bronzen hert met porseleinen voet, 1x dekselpot met bronzen ramskoppen en porselein en 1x briefverzwaarder met bronzen ramskop 8-27cm. Cond.: G

Wandconsole
Resultaat: 30 EUR

Oude decoratieve wandconsole 2e helft 20e eeuw met glasplaat 110x28x30cm. Cond.: G

5 Delen koper, haard
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen koper voor de haard o.a; 2 haardbokken, 1 schep, 1 tang, 1 front (bewerkt) 21-105cm. Cond.: G

3 Barok kandelaars
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke tinnen barok kaarskandelaars ca. 1800 in goede staat 16-18cm.

Schaal met onderschotel
Resultaat: 30 EUR

Zeldzame aparte antieke roodkoperen kopergeslagen dekselterrine met onderschotel ca. 1930. Gemerkt EMSA in goede staat 10x34x27cm.

Koperen gordijnstangen
Resultaat: 30 EUR

Lot van 5 antieke koperen gordijnstangen ca. 1900 met accessoires 180-200cm. Cond.: G

Kris, Indonesië
Resultaat: 30 EUR

Oude Indonesische kris met stenen in de heft en messing bewerkte schede 20e eeuw in goede staat 38cm.

Engels meetlint
Resultaat: 30 EUR

Antiek Engels meetlint in lederen houder, gemerkt Sheffield Chestermann England ca. 1900. In goede originele staat 3xø15cm.

Lampje met prismen
Resultaat: 30 EUR

Oude kroonluchter met geslepen glazen pegels (9-lichts) 2e helft 20e eeuw in goede staat 40xø60cm.

Lamp
Resultaat: 30 EUR

Kleine oude kristallen plafondlamp ca. 1940 in goede staat 35xø19cm.

Stormlamp + scheepslamp
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke messing petroleumlampen ca. 1900: 1x stormlamp en 1x lamp met hengsel 26-33cm.

Klokkenstolp, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse glazen stolp in goede staat 55x33x17cm.

Beschilderde fles
Resultaat: 30 EUR

Oude beschilderde glazen fles met dorpsgezicht 1e helft 20e eeuw 60xø33cm. Cond.: G

6 Wandelstokken
Resultaat: 30 EUR

Zes oude/antieke wandelstokken 1e helft 20e eeuw met handvaten van hoorn, plated en hout 80-95cm. Cond.: G

6 Boeken
Resultaat: 30 EUR

Zes antiquarische boeken "Geschiedenis der Wereld in woord en beeld" door uitgeverij Olanda 1928. Met lederen band in goede staat 23x17x3cm.

Koperen blaker
Resultaat: 30 EUR

Messing blaker 19e eeuw met lontknipschaar in goede originele staat 14x17x18cm.

Car Hood, Dodge Royal
Resultaat: 30 EUR

Amerikaanse "Hood ornament" van een Dodge Royal '54 in originele goede staat (lichte oxidatie) 35x3,5x8cm. Cond.: G

Ovale houten bak
Resultaat: 30 EUR

Grote oude/antieke houten waterhaal-bak met ijzeren ring voor waterput ca. 1900 46x50x40cm. Cond.: G

Plaquette intarsia
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerde plaquette, pallisander met intarsia 20e eeuw met een bijbelse voorstelling 32,5x19,5cm. Cond.: G

Hanglamp
Resultaat: 30 EUR

Aparte plafondlamp gemaakt van diverse kunstglazen plaquettes, ca. 1960, 29xø 40cm., Cond.:G 2 met breuk.

Weegschaal + gewichten
Resultaat: 30 EUR

Oude laboranten weegschaal ca. 1950, nr. 1 ijkwezen, fijne weging nr. 249A, Reyers en Zoon Amsterdam. Met set chroom gewichten in goede originele staat 40x33x18cm.

2 Kandelaren, boedha
Resultaat: 30 EUR

Twee aparte 19e eeuwse kandelaren met boedha en olifanten (Empire vormgeving) van compositie metaal en met originele patina 21x10x10cm. Cond.: G

Documenten kistje
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten archiefkist ca. 1900 met vakverdeling en messing grepen 60x22x28cm. Cond.: G

Eiken bordenrek
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten gestoken wandborden-rek ca. 1880 met figuren, wapens en rankendecor 65x103x9cm. Cond.: G

3 Flessen rode wijn
Resultaat: 30 EUR

Drie flessen rode wijn Chateau du Val d'or: St. Amilian Grand Cru 1996

Diverse camera's
Resultaat: 25 EUR

Kavel diverse camera's o.a; Kodachrome, Polaroid, Minolta, Kodak etc. 20e eeuw. Totaal 13 stuks Cond.: R-G

Hoek lamp
Resultaat: 25 EUR

Amsterdamse School "hoek-lampenkap" van metaal met stof ca. 1930 (geen lampenvitting) 30x42x25cm. Cond.: G

3 Doosjes
Resultaat: 25 EUR

Drie oude doosjes 19e-20e eeuw: 1x koperen tabaksdoos 19e eeuw met locomotief gegraveerd, 1x Russische lakdoos 20e eeuw en 1x Japanse sigarenbeker met schildpad-effect (bakeliet?, haarscheur) 11-20cm....

Diverse oude doosjes
Resultaat: 25 EUR

Kavel diverse oude opbergdoosjes en kistjes van diverse houtsoorten (glas, metaal, etc.) 20e eeuw Cond.: G

Goedendag ca. 1800
Resultaat: 25 EUR

Antiek voorwerp met priem en kettingen (gebruik onbekend?) 41xø8cm. Cond.: G

Geweer
Resultaat: 25 EUR

Decoratieve kopie van een 18e eeuws geweer in goede staat 163cm.

7 Delen tin
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 7 delen oud/antiek tin o.a: 5 tinnen borden 18e-19e eeuw, 1x beker "Reichszinn", 1x keramieken bierpul met tinnen deksel uit 1924 (Duitsland) 11-23cm.

2 Chinese lakwerk dozen
Resultaat: 25 EUR

Twee Chinese lakwerk opbergkisten ca. 1900 met handgeschilderde vogeldecors (1 doos bevat wit zijden dameshandschoenen 30cm. Cond.: R-G

Melkbus
Resultaat: 25 EUR

Oude koperen melkbus 1e helft 20e eeuw 55cm. Cond.: G

Koperen houtbak
Resultaat: 25 EUR

Koperen 19e eeuwse houtbak, beschadigd aan de onderkant 32x47cm. Cond.: R

Electrisch figuur
Resultaat: 25 EUR

Oude electrische kinetische golfspeler van de firma Bradt (Gordon Bradt) 2e helft 20e eeuw 30x27x12cm. Cond.: G

Schoenpoets kist
Resultaat: 25 EUR

Mahoniehouten schoenpoets-kist ca. 1900 met lade en ingebouwde borstels in originele staat 36x23x40cm.

3 Messen + speer
Resultaat: 25 EUR

Drie oude zakmessen en 1 oude speerpunt (1e helft 20e eeuw) 7-201cm. Cond.: R

Divers koper
Resultaat: 25 EUR

Drie delen 19e eeuws koperwerk: 1x roodkoper met geelkoperen doofpot, 1x vijzel en 1x tabaksdoos.

Koperen paraplubak
Resultaat: 25 EUR

Oude kopergeslagen paraplubak 1e helft 20e eeuw met figurendecor in goede staat 62xø21cm.

2 Messing houtbakken
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke messing houtbakken met handgrepen in goede originele staat ø32-ø40cm.