Fasse ca. 1950, olieverf op paneel, vissersboten aan de kust 58x78cm. Cond.: G
H.F. Lunon 1943, aquarel op papier, hondennest bij paardenstal 56x41cm. Cond.: G
W. van de Burch ca. 1930, olieverf op linnen, dorpsgezichten met vele figuren 50x40cm. Cond.: G
M. Pietsch (Duitse School), olieverf op linnen, kopie naar Rembrandt 55x70cm. Cond.: G
Kees Bos (Holten), olieverf op linnen, heidegezicht met reeën 30x40cm. Cond.: G
J. v. Eck ca. 1930, olieverf op linnen, Lago Maggiore 60x80cm. Cond.: G
P.F. Gogger ca. 1900, stilleven met fruit, gevogelte etc. (scheur in doek) 55x80cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, naakte dame 105x80cm. Cond.: G
Kees Bos (Holten), olieverf op linnen, landschap met wilg en fazanten 30x40cm. Cond.: G
Monogram R ca. 1900, aquarel op papier, boerderij met koeien, kippen, melkende boer en boeren 49x36cm. Cond.: G
Drie oude schilderijen ca. 1930 (onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen en olieverf op paneel, voorstellingen van landschappen met boerderij 18x24cm. Cond.: R-G
Onduidelijk gesigneerd 17e-18e eeuw, sepia op papier, landschap met wandelaar en hond 24x21cm.
Nils Severin (Zweedse School), impressionistisch landschap met spelende kinderen 75x35cm. Cond.: G
H. van 't Hoog, olieverf op linnen, bloemstilleven 50x40cm. Cond.: G
Ro Mogendorff (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, oude boom 48x61cm. Cond.: G
Twee werken van Alexandre Sarres, gouaches op papier, vrouw met zonnebloem + koning 37x50cm. Cond.: R-G
Adriaan Keus (Rotterdam 1875 - 1955 Soest), aquarel op papier, boerderij met kippen 17x12cm. Cond.: G
Marjon Roelofs 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, kalveren in de mist 120x100cm. Cond.: R-G
Adriaan Keus ( Rotterdam 1875 - 1955 Soest), olieverf op paneel, boerderij met kippen in de zon 15x20cm. Cond.: G
Renard (Franse School), olieverf op papier, marktgezicht met vele figuren en ballonnen 55x45cm. Cond.: R-G
Anton Vett? ca. 1930, olieverf op linnen, bloemstilleven 60x80cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, landschap met korenschoven (naar de Groninger ploeg) 60x80cm. Cond.: G
Christa Schmidt 1979 (Duitse School), olieverf op paneel, Duitse dorpsstraat met vele figuren 15x40cm. Cond.: G