Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeegezicht
Resultaat: 50 EUR

Fasse ca. 1950, olieverf op paneel, vissersboten aan de kust 58x78cm. Cond.: G

Pastel, H.F. Lunow
Resultaat: 50 EUR

H.F. Lunon 1943, aquarel op papier, hondennest bij paardenstal 56x41cm. Cond.: G

Schilderij, W. v.d. Burch
Resultaat: 50 EUR

W. van de Burch ca. 1930, olieverf op linnen, dorpsgezichten met vele figuren 50x40cm. Cond.: G

Schilderij, naar Rembrandt
Resultaat: 50 EUR

M. Pietsch (Duitse School), olieverf op linnen, kopie naar Rembrandt 55x70cm. Cond.: G

A. Rodin
Resultaat: 50 EUR

Rodin ca. 1980, olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x70cm. Cond.: G

Schilderij, K. Bos
Resultaat: 50 EUR

Kees Bos (Holten), olieverf op linnen, heidegezicht met reeën 30x40cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 50 EUR

J. v. Eck ca. 1930, olieverf op linnen, Lago Maggiore 60x80cm. Cond.: G

Stilleven
Resultaat: 50 EUR

P.F. Gogger ca. 1900, stilleven met fruit, gevogelte etc. (scheur in doek) 55x80cm. Cond.: R

Schilderij, naakt
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, naakte dame 105x80cm. Cond.: G

Schilderij, K. Bos
Resultaat: 50 EUR

Kees Bos (Holten), olieverf op linnen, landschap met wilg en fazanten 30x40cm. Cond.: G

Aquarel
Resultaat: 50 EUR

Monogram R ca. 1900, aquarel op papier, boerderij met koeien, kippen, melkende boer en boeren 49x36cm. Cond.: G

3 Schilderijen
Resultaat: 50 EUR

Drie oude schilderijen ca. 1930 (onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen en olieverf op paneel, voorstellingen van landschappen met boerderij 18x24cm. Cond.: R-G

Tekening, landschap
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 17e-18e eeuw, sepia op papier, landschap met wandelaar en hond 24x21cm.

Schilderij, Nils Severin
Resultaat: 50 EUR

Nils Severin (Zweedse School), impressionistisch landschap met spelende kinderen 75x35cm. Cond.: G

v. Hooij, stilleven
Resultaat: 50 EUR

H. van 't Hoog, olieverf op linnen, bloemstilleven 50x40cm. Cond.: G

Ro Mogendorff, bomen
Resultaat: 50 EUR

Ro Mogendorff (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, oude boom 48x61cm. Cond.: G

2x Alexander Sarres
Resultaat: 50 EUR

Twee werken van Alexandre Sarres, gouaches op papier, vrouw met zonnebloem + koning 37x50cm. Cond.: R-G

A. Keus, boerderij
Resultaat: 50 EUR

Adriaan Keus (Rotterdam 1875 - 1955 Soest), aquarel op papier, boerderij met kippen 17x12cm. Cond.: G

Schilderij, Marjon Roelofs
Resultaat: 50 EUR

Marjon Roelofs 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, kalveren in de mist 120x100cm. Cond.: R-G

Schilderij, boederij met kippen
Resultaat: 50 EUR

Adriaan Keus ( Rotterdam 1875 - 1955 Soest), olieverf op paneel, boerderij met kippen in de zon 15x20cm. Cond.: G

Renard
Resultaat: 45 EUR

Renard (Franse School), olieverf op papier, marktgezicht met vele figuren en ballonnen 55x45cm. Cond.: R-G

Groot bloemstilleven
Resultaat: 45 EUR

Anton Vett? ca. 1930, olieverf op linnen, bloemstilleven 60x80cm. Cond.: G

Schilderij Diepeveen
Resultaat: 45 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, landschap met korenschoven (naar de Groninger ploeg) 60x80cm. Cond.: G

Christa Schmidt
Resultaat: 45 EUR

Christa Schmidt 1979 (Duitse School), olieverf op paneel, Duitse dorpsstraat met vele figuren 15x40cm. Cond.: G