F. Kraykovskin? (Russische School ca. 1900, diverse etiketten verso), olieverf op linnen, landschap met huisje 64x43cm. Cond.: R
Gerard J. Portielje (1856 - 1929) en Kasparus Karssen (1810 - 1896), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 34x29cm. Cond.: G
Constant Artz (Parijs 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, vier eenden aan de waterkant 24x19cm. Cond.: G
Edmund Ernest Kosmowski ( Russische School 1900 - 1985), , olieverf op linnen, zeilboten in een baai 24x33cm. Cond.: G
Henry Schouten, olieverf op linnen, koeien met boerin in de regen 60x40cm. Cond.: G
Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 55x45cm. Cond.: G
H. Schaap (toegeschreven aan Hendrik Schaap 1878 - 1955), olieverf op paneel, stadsgezicht met vele figuren, oldtimer en koets 30x40cm. Cond.: G
Cornelis Lieste ( 1817 - 1861), olieverf op paneel, wandelaar in landschap bij avondlicht 28x21cm. Cond.: G
Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 40x30cm. Cond.: G
Pietro Armati (Endine 1898 - 1976 Solbiate), olieverf op paneel, Italiaans berglandschap met dorp 96x50cm. Cond.: G
Gustav de Smet (Gent 1877 - 1943 Deurle), olieverf op linnen, titel Amsterdam (verso) 40x30cm. (kleine restauratie) Cond.: G
Gerhardus Bernardus Josephus Westermann (Leeuwarden 1880 - Musea), olieverf op paneel, paarden in galop 97x47cm. Cond.: G
Gottfried Stähly-Rychen ( 1817 -1914 (Hubert Sattler) Duitse School, olieverf op linnen, bergachtig landschap met geitenhoeders 59x73cm. Cond.: R
Togeschreven aan Philip L.J.F. Sadee ( 1837 - 1904 Den Haag), olieverf op papier op paneel, handwerkend meisje 20,5x24cm. Cond.: G
Grote houten sculptuur, beschilderd en gesigneerd Appel 2e helft 20e eeuw in goede staat 90x64x18cm. Cond.: G
Hans Bulder (incl. taxatierapport Kunsthuis v/h Oosten t.w.v. FL. 4.500,00), olieverf op linnen, fazanten in winterlandschap 40x50cm. Cond.: G
Jan Cossaar (Amsterdam 1874 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, havengezicht 39x29cm. Cond.: G
Maria Plonovska ( 1878 - 1955 Polen), verso etiket conservator, olieverf op paneel, vaas met bloemen 36x34cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (lichte beschadigingen), Bijbelse voorstelling 117x88cm. Cond.: R
Berry Brugman ( Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, dorpsgezicht bij avond 40x85cm. Cond.: G
Frits Du Mes, Belgische school ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met rozen. 25x45cm., Cond.: G
Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.
Frans Baayens (Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, de watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G
Jan Sierhuis '71 ( 1928 Amsterdam - ), gouache op papier, landschap 75x56cm. Cond.: G