Jan te Wierik 2002 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 35/160), fantasievoorstelling 70x55cm. Cond.: G
Gesigneerd Willem Maris, olieverf op linnen, boerderij met sneeuw 26x20cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, riviergezicht met overstekende paardenspan 50x75cm. Cond.: R
Kavel met 18 gravures 17e-18e eeuw o.a: Antonie van Dyck pinxit, Antonie van Dyck Aqua Forti, diverse portretten in redelijk tot goede staat ca. 38x24cm.
H. van Tankeren ca. 1900 (Hollandse School), olieverf op paneel, Hoenderhof 24x17cm. Cond.: G
J. le Blanc (pseudoniem Adriaan Terhell 1863 Venlo - 1949 Beverwijk), olieverf op linnen, havengezicht Dordrecht 35x50cm. Cond.: R-G
B.m.v. Conceptio 18e eeuw, olieverf op linnen, Maria met putti 58x68cm. Cond.: R
Ongesigneerd?, olieverf op linnen, 18e eeuws landschap met figuren (beschadigd), 36x45cm., Cond.:R
C. Delacre? ca. 1950, olieverf op paneel, abstracte compositie 83x57cm. Cond.: G
A. Block? ca. 1900, olieverf op linnen, dorpsgezicht met vakwerk huizen 50x60cm. Cond.: G
L. de Jong ca. 1930, olieverf op linnen, wassende vrouw bij een beek 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, vrouw met hoofdbedekking 35x45cm. Cond.: G
Fries 1931 (Duitse School), olieverf op linnen, taveerne met drinkgelach 73x92cm. Cond.: G
J. Brolsma, olieverf op paneel, winters landschap met ruiter op jaagpad 25x20cm. Cond.: G
G. Majewitz (Duitse School), olieverf op paneel, Die Weinprobe 57x80cm. Cond.: G
R. Riege 1926 (Duitse School), olieverf op linnen, familieportret 127x144cm. Cond.: G
A. Werner ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, visser bij avond 65x72cm. Cond.: G
Lily Berger '89 ( Maastricht 1940 - ), olieverf op linnen, landschap 40x45cm. Cond.: G
Rudolf Palfy ( 1930 Soprun Hongarije), olieverf op linnen, landschap 100x80cm. Cond.: G
Toon Verplak, olieverf op linnen, landschap bij Kortenhoef 60x80cm. Cond.: G
Walter Miehe 1907 (Berlijn 1883 -1972, Duitse School), olieverf op paneel, portret 48x36cm. Cond.: G
Ongesigneerd 50-er jaren, gouache op papier, figuren op terras 50x32cm. Cond.: G
J. Wensing ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met makreel 30x40cm. Cond.: R