C. Geist 1917 (Carl Friedrich W. Geist 1870 - 1931 Duitse School), olieverf op linnen, cafe met figuren 60x62cm. Cond.: G
Jan Frank ca. 1930 (Jan Frank Niemandsverdriet Java 1885 - Jakarta 1945), olieverf op linnen, stilleven met fruit 38x40cm. Cond.: G
Otto Wild ( 1898 -1971 Duitse School), olieverf op linnen (cracele), vele figuren in een bos 70x80cm. Cond.: R
H. Neugelbarder (Duitse School), olieverf op linnen, Zugspitze 60x80cm. Cond.: G
M. Pietsch (Duitse School), olieverf op linnen, kopie naar Rembrandt 55x70cm. Cond.: G
Twee werken (pendant) van E. Müller 1899, olieverf op linnen, stillevens met fruit en bloemen (1 gaatje) 60x45cm. Cond.: R-G
P.C. Steenhouwer, olieverf op linnen, oud Hollands stadsgezicht met figuren 50x40cm. Cond.: G
Gustav Marx ( 1855 - 1929 Düsseldorf) Duitse School, olieverf op linnen, bergachtig landschap met kasteel 27x19cm. Cond.: G
C.J.Maks waarschijnlijk Kees Maks 1876-1967 Amsterdam, aquarel op papier, danseres ( rechts boven gaatjes). 31x53cm., Cond.:R
Walter Miehe 1907 (Berlijn 1883 -1972, Duitse School), olieverf op paneel, portret 48x36cm. Cond.: G
Hugo Wierl? (Verso Koefeld 1934) Duitse School, olieverf op paneel, interieur 50x34cm. Cond.: G
Alexander Krull 97 (Duitse School), gouache op papier, moderne compositie (Pop Art) 85x45cm. Cond.: G
Otto Schulz Stradtmann ( 1892 - 1960 Duitsland), olieverf op linnen, landschap met rietgedekte boerderij 48x36cm. Cond.:G
Huib Daniels 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 17,5x12,5cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt op stoel 18,5x25cm. Cond.: G
Wolfgang Oppermann nr. 3/5 1968 ( Duitsland 1944 - ), lithografie op papier, moderne compositie 51x66cm. Cond.: G
Felix Albrecht 69 (Duitse School), prent op papier, spotprent veilingmeester met kar 31x15cm. Cond.: G
Jan te Wierik '89 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, abstracte compositie 70x65cm. Cond.: G
Ets 16e-17e eeuw, ets op papier, "Omnium Rerum vicissitudo est h. Geyn in et excu". Prachtige ets, zeer gedetailleerde druk, vermoedelijk Jacques III de Geyn 1596-1641. In goede staat 17x23cm.
H. Schaap (toegeschreven aan Hendrik Schaap 1878 - 1955), olieverf op paneel, stadsgezicht met vele figuren, oldtimer en koets 30x40cm. Cond.: G
Vier werken (zeefdrukken op papier) van J.A. Smit '99, tulpen. (Orange Favorite, Mokum Redu, Mabel Violet en Bellona) 28x30cm. Cond.: G
Tekening op papier 18e eeuw, mannelijk naakt 29x15cm. Cond.: G
4-Luik Herman Krikhaar nr. 4/4 1976 (Almelo 1930 - 2010 Draguignan), lithografie op papier, epreuve de artiste, 1x portret Karel Appel, 1x portret Constant, 1x portret Rooskens, 1x portret Corneille (...
Kavel diverse grafieken etc. 19e eeuw o.a; gravure E. Hildebrandt, gravure Ebers, gravure Preyer, aquarel 1916, etc. Cond.: R-G
Houtsnede ca. 1920 (onduidelijke signatuur, Martin ....), houtsnede op papier 31x56cm. Cond.: G
Adorjan Lux ( 1938 Hongarije), olieverf op linnen, boom bij maanlicht 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, voorstelling naar voorbeeld van 16e eeuw 23x18cm. Cond.: G
August Specht ca. 1920 ( 1849 - 1923 Duitse School), olieverf op linnen, man op rivierbrug en bootje 91x63cm. Cond.: G
Han Lorval ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 60x80cm. Cond.: G
Mario Russo 1954 ( Napels 1925 - ), olieverf op linnen, twee hanen 43x77cm. Cond.: G
Tonnie Voorn, acryl op linnen, moderne compositie met fantasiefiguren 75x115cm. Cond.: G
Jan Altink (Groningen 1885 - ), aquarel op papier, landschap Frankrijk 39x29cm.
J.W. 1903 (toegeschreven aan Josef Wenglein 1845 - 1919), olieverf op linnen, rotsachtig landschap (rijkelijk bebost) 43x19cm. Cond.: G
Kees Bos (Holten), olieverf op linnen, heidegezicht met reeën 30x40cm. Cond.: G
F. v.d. Noorden ca. 1930, olieverf op linnen, riviergezicht met visser, molen en koe 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, rozen compositie 50x70cm. Cond.: G
E. Schaeffer ca. 1900 (Duitse School), pastel op papier, Arabier 43x59cm. Cond.: G
J. v. Eck ca. 1930, olieverf op linnen, Lago Maggiore 60x80cm. Cond.: G
M. de Jongere (Amsterdam 1912 - ), gemengde techniek op papier, bospad 70x40cm. Cond.: G
M. de Jongere (Amsterdam 1912 - ), aquarel op papier, duinen 40x80cm. Cond.: G
Joe Grosman ca. 1940, olieverf op linnen, portret van een jonge vrouw 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd, litho op papier, moderne compositie 33x50cm. Cond.: G
A. Block? ca. 1900, olieverf op linnen, dorpsgezicht met vakwerk huizen 50x60cm. Cond.: G
Sal Meyer 1936 (waarschijnlijk Salomon Meyer 1877 - 1965), pastel op papier, stilleven met kruik en citroenen 56x47cm. Cond.: G
J. Vaessen 1943 (Belgische School), olieverf op linnen, oorlogskunst 130x103cm. Cond.: G
Russische School, Kyrillisch gesigneerd (Ibraginow?), olieverf op linnen, paard in landschap 35x27cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (J.J. Moolhuizen), olieverf op linnen, Frans dorpsgezicht met school en restaurant 47x60cm. Cond.: G
Sal Meyer 1936 (waarschijnlijk Salomon Meyer 1877 - 1965), pastel op papier, stilleven met krokussen en tulpen 59x42cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, damesportret met gouden sieraden 60x71cm. Cond.: G
Vijf oude affiches van Willy Sluiter ca. 1930 (uit boek) J.P.J.H. Clinge Doorenbos; 1x aan de lus van lijn Z (J.P.J.H> Clinge Doorenbos), 1x brief van een bakvisch aan een bakvisch over de inkwartieri...
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, watermolen 43x64cm. Cond.: G
Twee 17e-18e eeuwse sepia's ongesigneerd, sepia op papier, twee mannen met wandelstok 25-19cm. Cond.: G
Kees Verkade 2001 (Haarlen 1941 - ), genummerd , lithografie op papier, "Extase mannelijk en vrouwelijk" (bekende Nederlandse beeldhouwer) 45x60cm. Cond.: G
Cees Bolding (Wormerveer 1897 - ), aquarel op papier, bosgezicht Scheveningse weg 47x64cm. Cond.: G
Göhring 1912 (Duitse School), houtskool op papier, mannelijk naakt 40x56cm. Cond.: R
Jan Sierhuis '71 ( 1928 Amsterdam - ), gouache op papier, landschap 75x56cm. Cond.: G
A. Hoskam ca. 1930, olieverf op linnen, De Munt te Amsterdam 30x40cm. Cond.: G
Curt Topel ca. 1900 (Duitse School 1865 - 1946), olieverf op linnen, landschap met korenschoven 50x39cm. Cond.: G
Carel Dake jr. (Schaerbeek 1886 - 1946 Batavia), olieverf op paneel, Indonesisch plantsoen 24x15cm. Cond.: G
Perzische kunst 19e eeuw uit boek, handgeschilderd met verso teksten, gouache met goudverf op papier, in goede staat 30x22cm.
Jan Gierveld 73 (Wierden 1935 - 2005), aquarel op papier, druivenranken 60x80cm. Cond.: G
Cornelis Johannes Snoeyerbosch 1914 ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, boom bij nacht 48x40cm. Cond.: G
Gesigneerd boek 1991, olieverf op linnen, Twentse boerderij in de stijl van Klaas Bernink 55x75cm. Cond.: G
E. Umbach ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, "Ein Seltener Fang" 35x27cm. Cond.: R-G
Naar Gerard ter Borgch, olieverf op linnen, oud Hollands interieur met figuren 55x70cm. Cond.: G
H. Balman, olieverf op paneel, oud Hollands strandgezicht met vissersboten en figuren 25x20cm. Cond.: G
Jac Liebrers ca. 1930, olieverf op linnen, voorstelling naar Scherrewitz 60x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1800, olieverf op linnen, portret van een officier 68x86cm. Cond.: R
Anton Heyboer 1992, pastel op papier, getiteld "Ik geloof" 27x18cm. Cond.: G
Anton Heyboer (Biesbos periode), olieverf op linnen, abstracte compositie 110x80cm. Cond.: G
A. Wilbers ca. 1900, olieverf op paneel, boer met hark 24x17cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met figuren 25,5x21,5cm. Cond.: G
L. de Jong ca. 1930, olieverf op linnen, wassende vrouw bij een beek 40x50cm. Cond.: G
A. Gisling ca. 1900 (Duitse School) (mogelijk Albert Gysling 1862 - 1931), olieverf op paneel, bergrivier 32x41cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier, vrouwelijk met jurk 20x42cm. Cond.: G
Anton Heyboer (Biesbos periode), olieverf op linnen, abstracte compositie 110x80cm. Cond.: G
Tekening (potlood op papier) 17e-18e eeuw, portret Diana 32x24cm. Cond.: R-G
W. Ehinon 1953, olieverf op glas, achterglas schildering met Arabische voorstelling 21x21cm. Cond.: G
Onduidelijk, olieverf op linnen, stilleven met vaas, citroen en appel 23x31cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op papier, stilleven interieur 55x25cm. Cond.: R-G
H. Bernard ca. 1930, olieverf op linnen, dame in een café (verf laat los op sommige plekken) 33x42cm. Cond.: R
Kees Rietbroek (Den Haag 1914 - ), gemengde techniek op papier, Johannesburg 21x32cm. Cond.: G
Hans Bulder (incl. taxatierapport Kunsthuis v/h Oosten t.w.v. FL. 4.500,00), olieverf op linnen, fazanten in winterlandschap 40x50cm. Cond.: G
Hasim, olieverf op linnen, Indonesische schone 48x32cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, vrouw met hoofdbedekking 35x45cm. Cond.: G
Verso Willy Stöwer 1905 (Duitse School 1852 - 1931), olieverf op linnen, marine fregat op zee 13x17cm. Cond.: G
In 't Wout, olieverf op linnen, bosgezicht met waterval 72x56cm. Cond.: G
J.H. Vergeer, olieverf op linnen, Loosdrechtse plassen 60x80cm. Cond.: G
H. Bader ca. 1930 (Duitse School), olieverf op paneel, bergachtig landschap met rivier 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij met boer, boerin en kippen 71x50cm. Cond.: G
G.J.A. van Reede, olieverf op paneel, eenden langs de waterkant 40x30cm. Cond.: G
G.J.A. van Reede, olieverf op paneel, eenden langs de waterkant 40x30cm. Cond.: G