Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, C. Geist 1917
Startprijs 320 EUR

C. Geist 1917 (Carl Friedrich W. Geist 1870 - 1931 Duitse School), olieverf op linnen, cafe met figuren 60x62cm. Cond.: G

Jan Frank, niemandsverdriet
Resultaat: 225 EUR

Jan Frank ca. 1930 (Jan Frank Niemandsverdriet Java 1885 - Jakarta 1945), olieverf op linnen, stilleven met fruit 38x40cm. Cond.: G

Schilderij, mensen in het bos
Startprijs 270 EUR

Otto Wild ( 1898 -1971 Duitse School), olieverf op linnen (cracele), vele figuren in een bos 70x80cm. Cond.: R

Schilderij, berglandschap
Resultaat: 60 EUR

H. Neugelbarder (Duitse School), olieverf op linnen, Zugspitze 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, naar Rembrandt
Resultaat: 50 EUR

M. Pietsch (Duitse School), olieverf op linnen, kopie naar Rembrandt 55x70cm. Cond.: G

Pendant, E. Muller 1899
Resultaat: 250 EUR

Twee werken (pendant) van E. Müller 1899, olieverf op linnen, stillevens met fruit en bloemen (1 gaatje) 60x45cm. Cond.: R-G

D.C. Steenhouwer
Resultaat: 110 EUR

P.C. Steenhouwer, olieverf op linnen, oud Hollands stadsgezicht met figuren 50x40cm. Cond.: G

Gustav Marx
Startprijs 50 EUR

Gustav Marx ( 1855 - 1929 Düsseldorf) Duitse School, olieverf op linnen, bergachtig landschap met kasteel 27x19cm. Cond.: G

Aquarel, Spaanse dame
Startprijs 250 EUR

C.J.Maks waarschijnlijk Kees Maks 1876-1967 Amsterdam, aquarel op papier, danseres ( rechts boven gaatjes). 31x53cm., Cond.:R

Walter Miehe
Resultaat: 90 EUR

Walter Miehe 1907 (Berlijn 1883 -1972, Duitse School), olieverf op paneel, portret 48x36cm. Cond.: G

Hugo Wierl
Resultaat: 80 EUR

Hugo Wierl? (Verso Koefeld 1934) Duitse School, olieverf op paneel, interieur 50x34cm. Cond.: G

Alexander Krull
Resultaat: 40 EUR

Alexander Krull 97 (Duitse School), gouache op papier, moderne compositie (Pop Art) 85x45cm. Cond.: G

Schilderij, Schulz-Stradtmann
Startprijs 225 EUR

Otto Schulz Stradtmann ( 1892 - 1960 Duitsland), olieverf op linnen, landschap met rietgedekte boerderij 48x36cm. Cond.:G

Schilderij, strandgezicht
Resultaat: 225 EUR

Huib Daniels 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 17,5x12,5cm. Cond.: G

Johan Dijkstra, zittend
Startprijs 400 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt op stoel 18,5x25cm. Cond.: G

Wolfgang Oppermann
Resultaat: 30 EUR

Wolfgang Oppermann nr. 3/5 1968 ( Duitsland 1944 - ), lithografie op papier, moderne compositie 51x66cm. Cond.: G

Felix Albrecht
Resultaat: 30 EUR

Felix Albrecht 69 (Duitse School), prent op papier, spotprent veilingmeester met kar 31x15cm. Cond.: G

Jan te Wierik, acryl
Startprijs 650 EUR

Jan te Wierik '89 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, abstracte compositie 70x65cm. Cond.: G

Gravure, wereldbol
Resultaat: 160 EUR

Ets 16e-17e eeuw, ets op papier, "Omnium Rerum vicissitudo est h. Geyn in et excu". Prachtige ets, zeer gedetailleerde druk, vermoedelijk Jacques III de Geyn 1596-1641. In goede staat 17x23cm.

Hendrik Schaap
Resultaat: 550 EUR

H. Schaap (toegeschreven aan Hendrik Schaap 1878 - 1955), olieverf op paneel, stadsgezicht met vele figuren, oldtimer en koets 30x40cm. Cond.: G

J.A. Smit
Startprijs 100 EUR

Vier werken (zeefdrukken op papier) van J.A. Smit '99, tulpen. (Orange Favorite, Mokum Redu, Mabel Violet en Bellona) 28x30cm. Cond.: G

Tekening, mannelijk naakt
Startprijs 50 EUR

Tekening op papier 18e eeuw, mannelijk naakt 29x15cm. Cond.: G

4-Luik, Herman Krikhaar
Startprijs 600 EUR

4-Luik Herman Krikhaar nr. 4/4 1976 (Almelo 1930 - 2010 Draguignan), lithografie op papier, epreuve de artiste, 1x portret Karel Appel, 1x portret Constant, 1x portret Rooskens, 1x portret Corneille (...

Diverse grafieken
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse grafieken etc. 19e eeuw o.a; gravure E. Hildebrandt, gravure Ebers, gravure Preyer, aquarel 1916, etc. Cond.: R-G

Houtsnede
Resultaat: 30 EUR

Houtsnede ca. 1920 (onduidelijke signatuur, Martin ....), houtsnede op papier 31x56cm. Cond.: G

A. Lux
Resultaat: 40 EUR

Adorjan Lux ( 1938 Hongarije), olieverf op linnen, boom bij maanlicht 30x40cm. Cond.: G

Barok schilderij
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, voorstelling naar voorbeeld van 16e eeuw 23x18cm. Cond.: G

Schilderij, Auguts Specht
Startprijs 150 EUR

August Specht ca. 1920 ( 1849 - 1923 Duitse School), olieverf op linnen, man op rivierbrug en bootje 91x63cm. Cond.: G

Schilderij, Parijs
Startprijs 200 EUR

Han Lorval ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 60x80cm. Cond.: G

A. Rodin
Resultaat: 50 EUR

Rodin ca. 1980, olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x70cm. Cond.: G

Mario Russo
Startprijs 80 EUR

Mario Russo 1954 ( Napels 1925 - ), olieverf op linnen, twee hanen 43x77cm. Cond.: G

Schilderij, Tonnie Voorn
Resultaat: 70 EUR

Tonnie Voorn, acryl op linnen, moderne compositie met fantasiefiguren 75x115cm. Cond.: G

Johan Dijkstra, Frankrijk
Startprijs 800 EUR

Jan Altink (Groningen 1885 - ), aquarel op papier, landschap Frankrijk 39x29cm.

J.W. 03
Resultaat: 70 EUR

J.W. 1903 (toegeschreven aan Josef Wenglein 1845 - 1919), olieverf op linnen, rotsachtig landschap (rijkelijk bebost) 43x19cm. Cond.: G

Schilderij, K. Bos
Resultaat: 50 EUR

Kees Bos (Holten), olieverf op linnen, heidegezicht met reeën 30x40cm. Cond.: G

F. v.d. Noorden
Startprijs 100 EUR

F. v.d. Noorden ca. 1930, olieverf op linnen, riviergezicht met visser, molen en koe 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, rozen
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, rozen compositie 50x70cm. Cond.: G

E. Schaeffer
Startprijs 50 EUR

E. Schaeffer ca. 1900 (Duitse School), pastel op papier, Arabier 43x59cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 50 EUR

J. v. Eck ca. 1930, olieverf op linnen, Lago Maggiore 60x80cm. Cond.: G

Aquarel, bospad
Startprijs 90 EUR

M. de Jongere (Amsterdam 1912 - ), gemengde techniek op papier, bospad 70x40cm. Cond.: G

Aquarel, duinen
Startprijs 90 EUR

M. de Jongere (Amsterdam 1912 - ), aquarel op papier, duinen 40x80cm. Cond.: G

Portret
Startprijs 125 EUR

Claus, ca. 1920, olieverf op linnen,jongensportret 30x40cm., Cond.:G

Schilderij, portret meisje
Resultaat: 40 EUR

Joe Grosman ca. 1940, olieverf op linnen, portret van een jonge vrouw 60x80cm. Cond.: G

Litho, ongesigneerd
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd, litho op papier, moderne compositie 33x50cm. Cond.: G

A. Block
Resultaat: 100 EUR

A. Block? ca. 1900, olieverf op linnen, dorpsgezicht met vakwerk huizen 50x60cm. Cond.: G

Pastel, Sal Meyer
Startprijs 500 EUR

Sal Meyer 1936 (waarschijnlijk Salomon Meyer 1877 - 1965), pastel op papier, stilleven met kruik en citroenen 56x47cm. Cond.: G

J. Vaesen 43
Startprijs 225 EUR

J. Vaessen 1943 (Belgische School), olieverf op linnen, oorlogskunst 130x103cm. Cond.: G

Kyrillisch gesigneerd
Startprijs 60 EUR

Russische School, Kyrillisch gesigneerd (Ibraginow?), olieverf op linnen, paard in landschap 35x27cm. Cond.: G

Moolhuizen
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd (J.J. Moolhuizen), olieverf op linnen, Frans dorpsgezicht met school en restaurant 47x60cm. Cond.: G

Pastel tulpen, Sal Meyer
Startprijs 500 EUR

Sal Meyer 1936 (waarschijnlijk Salomon Meyer 1877 - 1965), pastel op papier, stilleven met krokussen en tulpen 59x42cm. Cond.: G

Portret van een oude vrouw
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, damesportret met gouden sieraden 60x71cm. Cond.: G

5x Willy Sluiter, affiches
Startprijs 500 EUR

Vijf oude affiches van Willy Sluiter ca. 1930 (uit boek) J.P.J.H. Clinge Doorenbos; 1x aan de lus van lijn Z (J.P.J.H> Clinge Doorenbos), 1x brief van een bakvisch aan een bakvisch over de inkwartieri...

Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, watermolen 43x64cm. Cond.: G

2 Sepia's
Startprijs 40 EUR

Twee 17e-18e eeuwse sepia's ongesigneerd, sepia op papier, twee mannen met wandelstok 25-19cm. Cond.: G

Kees Verkade
Startprijs 150 EUR

Kees Verkade 2001 (Haarlen 1941 - ), genummerd , lithografie op papier, "Extase mannelijk en vrouwelijk" (bekende Nederlandse beeldhouwer) 45x60cm. Cond.: G

Cees Bolding, Scheveningse bos
Startprijs 350 EUR

Cees Bolding (Wormerveer 1897 - ), aquarel op papier, bosgezicht Scheveningse weg 47x64cm. Cond.: G

Göhring
Resultaat: 20 EUR

Göhring 1912 (Duitse School), houtskool op papier, mannelijk naakt 40x56cm. Cond.: R

Gouache, Jan Sierhuis
Resultaat: 300 EUR

Jan Sierhuis '71 ( 1928 Amsterdam - ), gouache op papier, landschap 75x56cm. Cond.: G

Schilderij, A. Hoskam
Resultaat: 45 EUR

A. Hoskam ca. 1930, olieverf op linnen, De Munt te Amsterdam 30x40cm. Cond.: G

Curt Topel
Resultaat: 85 EUR

Curt Topel ca. 1900 (Duitse School 1865 - 1946), olieverf op linnen, landschap met korenschoven 50x39cm. Cond.: G

C.C. Duke
Startprijs 450 EUR

Carel Dake jr. (Schaerbeek 1886 - 1946 Batavia), olieverf op paneel, Indonesisch plantsoen 24x15cm. Cond.: G

Perzische miniaturen
Startprijs 60 EUR

Perzische kunst 19e eeuw uit boek, handgeschilderd met verso teksten, gouache met goudverf op papier, in goede staat 30x22cm.

Jan Gierveld, 70-er jaren
Startprijs 250 EUR

Jan Gierveld 73 (Wierden 1935 - 2005), aquarel op papier, druivenranken 60x80cm. Cond.: G

Snoeijerbosch, boom bij nacht
Startprijs 200 EUR

Cornelis Johannes Snoeyerbosch 1914 ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, boom bij nacht 48x40cm. Cond.: G

Boek, naar Bernink
Startprijs 200 EUR

Gesigneerd boek 1991, olieverf op linnen, Twentse boerderij in de stijl van Klaas Bernink 55x75cm. Cond.: G

E. Umbach
Startprijs 100 EUR

E. Umbach ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, "Ein Seltener Fang" 35x27cm. Cond.: R-G

Schilderij, romatische voorstelling
Startprijs 250 EUR

Naar Gerard ter Borgch, olieverf op linnen, oud Hollands interieur met figuren 55x70cm. Cond.: G

Schilderij, vissersschepen
Resultaat: 275 EUR

H. Balman, olieverf op paneel, oud Hollands strandgezicht met vissersboten en figuren 25x20cm. Cond.: G

Schilderij, Jac Liebregs
Resultaat: 40 EUR

Jac Liebrers ca. 1930, olieverf op linnen, voorstelling naar Scherrewitz 60x40cm. Cond.: G

Barok schilderij
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd ca. 1800, olieverf op linnen, portret van een officier 68x86cm. Cond.: R

Anton Heyboer, crucifix
Startprijs 150 EUR

Anton Heyboer 1992, pastel op papier, getiteld "Ik geloof" 27x18cm. Cond.: G

Doek, Anton Heyboer
Resultaat: 137,5 EUR

Anton Heyboer (Biesbos periode), olieverf op linnen, abstracte compositie 110x80cm. Cond.: G

A. Wilbers
Startprijs 50 EUR

A. Wilbers ca. 1900, olieverf op paneel, boer met hark 24x17cm. Cond.: R

Ongesign. 19e eeuws
Resultaat: 220 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met figuren 25,5x21,5cm. Cond.: G

de Jong, vrouw bij rivier
Resultaat: 100 EUR

L. de Jong ca. 1930, olieverf op linnen, wassende vrouw bij een beek 40x50cm. Cond.: G

Oisling
Startprijs 80 EUR

A. Gisling ca. 1900 (Duitse School) (mogelijk Albert Gysling 1862 - 1931), olieverf op paneel, bergrivier 32x41cm. Cond.: G

Johan Dijkstra, vrouw
Startprijs 700 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier, vrouwelijk met jurk 20x42cm. Cond.: G

Doek, Anton Heyboer
Resultaat: 137,5 EUR

Anton Heyboer (Biesbos periode), olieverf op linnen, abstracte compositie 110x80cm. Cond.: G

Tekening Diana, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Tekening (potlood op papier) 17e-18e eeuw, portret Diana 32x24cm. Cond.: R-G

Jan Toorop
Startprijs 100 EUR

Jan Toorop, lithografie op papier, mijnwerker 69x62cm. Cond.: G

Achter glas schildering
Startprijs 40 EUR

W. Ehinon 1953, olieverf op glas, achterglas schildering met Arabische voorstelling 21x21cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk, olieverf op linnen, stilleven met vaas, citroen en appel 23x31cm. Cond.: G

Stilleven
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op papier, stilleven interieur 55x25cm. Cond.: R-G

H. Bernard, dame in cafe
Resultaat: 70 EUR

H. Bernard ca. 1930, olieverf op linnen, dame in een café (verf laat los op sommige plekken) 33x42cm. Cond.: R

Kees Rietbroek
Startprijs 40 EUR

Kees Rietbroek (Den Haag 1914 - ), gemengde techniek op papier, Johannesburg 21x32cm. Cond.: G

Hans Bulder
Resultaat: 350 EUR

Hans Bulder (incl. taxatierapport Kunsthuis v/h Oosten t.w.v. FL. 4.500,00), olieverf op linnen, fazanten in winterlandschap 40x50cm. Cond.: G

Balinese schone, Hasim
Startprijs 200 EUR

Hasim, olieverf op linnen, Indonesische schone 48x32cm. Cond.: G

Portret vrouw
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, vrouw met hoofdbedekking 35x45cm. Cond.: G

Marine fregat
Resultaat: 60 EUR

Verso Willy Stöwer 1905 (Duitse School 1852 - 1931), olieverf op linnen, marine fregat op zee 13x17cm. Cond.: G

Schilderij, B.H.
Startprijs 30 EUR

B.H. 1916, olieverf op linnen, stilleven 15x20cm. Cond.: G

Schilderij, in 't Wout
Resultaat: 35 EUR

In 't Wout, olieverf op linnen, bosgezicht met waterval 72x56cm. Cond.: G

J.H. Vergeer
Resultaat: 40 EUR

J.H. Vergeer, olieverf op linnen, Loosdrechtse plassen 60x80cm. Cond.: G

H. Bader
Startprijs 80 EUR

H. Bader ca. 1930 (Duitse School), olieverf op paneel, bergachtig landschap met rivier 50x70cm. Cond.: G

Hoenderhof, Twents
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij met boer, boerin en kippen 71x50cm. Cond.: G

G.J.A. van Reede
Startprijs 80 EUR

G.J.A. van Reede, olieverf op paneel, eenden langs de waterkant 40x30cm. Cond.: G

G.J.A. van Reede, eenden
Startprijs 80 EUR

G.J.A. van Reede, olieverf op paneel, eenden langs de waterkant 40x30cm. Cond.: G