F. v.d. Linden? ca. 1930, olieverf op linnen, stadsgezicht Delft 30x40cm. Cond.: G
Karl Behling 1933 (Duitse School), gouache op papier, Ostfriesische landschaft 38x28cm. Cond.: G
Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), olieverf op paneel, vaas met margrieten 50x60cm. Cond.: G
Jentsje Popma (Zwolle 1921 - Rotterdam), olieverf op linnen, vrouwelijk naakt 44x37cm. Cond.: G
v. Birkhalm ca. 1950, olieverf op linnen, liggende koeien 65x50cm. Cond.: G
Floor van Veen 1995, gemengde techniek op papier, Titel "Roze Haas" 14x24cm. Cond.: G
Lily Berger '89 ( Maastricht 1940 - ), olieverf op linnen, landschap 40x45cm. Cond.: G
Geni Peter '44 (1908 - 1969), olieverf op papier, stilleven 28x40cm. Cond.: R
W.L. van Dijk, olieverf op paneel, strandgezicht met duinen en solitaire figuur 40x60cm. Cond.: G
Luciano Guarnieri (1930 - 2000), inkt op papier, De Amstel 1950, 54x23cm. Cond.: G
A. Kooy ca. 1930, olieverf op linnen, zeilboten op een meer 40x60cm. Cond.: G
Ro Mogendorff 1967 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, bomen 67x54cm. Cond.: G
Ro Mogendorff 1964 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, zonnebloemen 50x53cm. Cond.: G
Ro Mogendorff (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, oude boom 48x61cm. Cond.: G
Twee werken van Alexandre Sarres, gouaches op papier, vrouw met zonnebloem + koning 37x50cm. Cond.: R-G
H.C. Visscher de Jonge excudit, 16e eeuwse gravure, "E. Coninxloo inventor". Prachtige gravure met Latijnse en Hollandse teksten Johannes q.1. Lichte randschade 52x45cm. Cond.: R-G
Twee werken Liny Kull 1953 en 1956 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich), etsen op papier, 1x engel met harp 24x27cm. en 1x haven 27x37,5cm. Cond.: G
Ro Mogendorff 1960 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, titel "Flonder" 31x24cm. Cond.: G
Japanse houtsnede 19e eeuw (gesigneerd), houtsnede op papier, Japanse krijgsheer (licht beschadigd) 35,5x24,8cm. Cond.: R
Twee werken Liny Kull 1953 en 1954 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich), etsen op papier, 1x moeder met kind 14x11cm. en 1x gezin met ezel "Flucht" 28x14cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 49/80), fantasievoorstelling 91x37cm. Cond.: G
Naar Du Chattel ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht met gebouwen en ophaalbrug 42x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1939, pastel op papier, Domplein Milaan 15x22cm. Cond.: G
Amjad Alfayar (Irak), acryl op linnen, abstracte compositie "New Era" 100x100cm. Cond.: G
Wenzel (Duitse School). aquarel op papier, haven Portovenere 52x40cm. Cond.: G
Twee werken Liny Kull 1959 en 1956 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich), etsen op papier, 1x moeder met kind 20x14cm. en 1x bloemen 15x8cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, schaap met lam 35x32cm. Cond.: G
E. van Egmond ca. 1980, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 18x13cm. Cond.: G
E. v. Egmont ca. 1980, olieverf op paneel, strandgezicht met ezel en figuren 18x13cm. Cond.: G
Liny Kull 1932 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich), ets op papier, moeder met kind 24x59cm. Cond.: G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch (Zutphen 1935 - ), olieverf op paneel, portret 50x40cm. Cond.: G
Ro Mogendorff '65 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, kempvis 21x16cm. Cond.: G
Adriaan Keus (Rotterdam 1875 - 1955 Soest), aquarel op papier, boerderij met kippen 17x12cm. Cond.: G
Japanse houtsnede ca. 1900 (gesigneerd), wintergezicht Japan met figuren (met twee scheuren ca. 4 en 7cm. ) 22x34cm. Cond.: M
Drie werken Maria Maggiore '1947, tekeningen op papier, Italiaanse stadsgezichten Rome 22x33cm. Cond.: G
Gerdi Jacobs ( 1909 - 2001 Noorwegen), ets op papier, abstract landschap Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, riviergezicht met overstekende paardenspan 50x75cm. Cond.: R
Ongesigneerd 20e eeuw, Oostindische inkt op papier, twee figuren aan tafel 21x30cm. Cond.: G
Marjon Roelofs 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, kalveren in de mist 120x100cm. Cond.: R-G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met imari schotel 40x50cm. Cond.: G
J. Bruining ca. 1980, olieverf op linnen, Duits landschap met vakwerk watermolen 50x70cm. Cond.: G
J. Goorhuis ca. 1900, olieverf op linnen, oud interieur met lezende vrouw (prachtige vergulde lijst) 70x50cm. Cond.: R
Rudolf Palfy ( 1930 Soprun Hongarije), olieverf op linnen, landschap 100x80cm. Cond.: G
Theo Bijkerk, Enschede, olieverf op linnen, vakwerkhuis in landschap 60x90cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met boten, figuren en molens 30x40cm. Cond.: G
J. van Loo ca. 1880, olieverf op linnen, zingende vrouwen in een kerk 50x75cm. Cond.: R
H.C. Kranenburg (Amsterdam 1917 - ), olieverf op linnen, boerenvrouw aan het wassen 30x24cm. Cond.: G
Adriaan Keus ( Rotterdam 1875 - 1955 Soest), olieverf op paneel, boerderij met kippen in de zon 15x20cm. Cond.: G
Hubert Schalenberg (Delft 1883 - ), olieverf op linnen, Chinese gemberpot met bloemen 24x19cm. Cond.: G
Gerhardus Bernardus Josephus Westermann (Leeuwarden 1880 - Musea), olieverf op paneel, paarden in galop 97x47cm. Cond.: G
Sinnerkan? ca. 1930, olieverf op linnen, zeegezicht met zeilschepen 30x40cm. Cond.: R
Hollandse School 19e eeuw, olieverf op linnen, visserskinderen op het strand 42x53cm. Cond.: G
Monogram G.H.B. olieverf op linnen, Amsterdams stadsgezicht met postkoets en figuren op straat 60x90cm. Cond.: G
Jan Toorop 1927, lithografie op papier, geestelijken 46x6cm. Cond.: G
R. Reibeling ( Duitse School 1916 - 1993), olieverf op linnen, grachtengezicht (Keizergracht) Amsterdam 70x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, Volendamse vissersmeisjes? 45x50cm. Cond.: G
Guy van den Branden, zeefdruk op papier, moderne compositie 60x46cm. Cond.: G
D. Mecklenbroich Munchen (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met wandelaars en paraplu 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Oosterse markt met figuren 24x30cm. Cond.: G
G. Wunkin? ca. 1910, olieverf op linnen, boerenhuis met rieten dak en roeiboot 28x21cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2002 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 24/160), fantasievoorstelling 55x69cm. Cond.: G
Piet Wiegman (Zwolle 1885 -1962 Alkmaar), houtsnede op papier, vrouw met dwarsfluit 41x19cm. Cond.: R-G
Piet Wiegman (Zwolle 1885 -1962 Alkmaar), houtsnede op papier, kerkje 19x28cm. Cond.: G
Twee werken van R. Davey ca. 1980, olieverf op linnen, Parijs stadsgezicht 50x60cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag), olieverf op paneel, spelende kinderen op het strand 20x25cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2006, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuur met tekst. 65x95cm., Cond.:G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, mand met rozen 20x25cm. Cond.: G
Corn. Brandenburg (Wormerveer 1884 -1954 Amsterdam), ets op papier, Zuiderkerk met poortje in de winter 34x47cm. Cond.: G
H. Donkers ca. 1950, olieverf op linnen, poort te Harderwijk 24x30cm. Cond.: G
J.B.A. Lohmann ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met boerenhuizen 40,5x30cm. Cond.: R-G
Piet Wiegman (Zwolle 1885 -1962 Alkmaar), houtsnede op papier, kind met vogeltjes 35x50cm. Cond.: G
Piet Wiegman (Zwolle 1885 -1962 Alkmaar), houtsnede op papier,3 figuren 40x31cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met molens 40x60cm. Cond.: G
S. Jezierska 1990, olieverf op linnen, vaas met bloemen, getiteld "Forsycjé" 46x66cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1970, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 40x50cm. Cond.: G
J. Korsten, olieverf op paneel, landschap met wandelaar 30x40cm. Cond.: G
Naar van Borselein ca. 1900, olieverf op paneel, riviergezicht met figuren en molen 28x19cm. Cond.: G
S. Pollentine ca. 1980, olieverf op paneel, mussen op een tak 13x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1920, olieverf op linnen, stadsgezicht met figuren 45x60cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier
J. Varly ca. 1900, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 25x27cm. Cond.: G
Twee tekeningen op papier 17e-18e eeuw: 1x portret, mangaankleurige inkt 15x13cm. en 1x vrouw met emmer en stok (rood potlood) 19x15cm. Cond.: G
Tekening 17e-18e eeuw, voorstellend een Chinese man met baard 20x15cm. Cond.: R-G
Vijf etsen op papier 17e-18e eeuw, voorstellend diverse bomen tussen rostblokken 10x9cm. Cond.: G
Twee houtsnedes op papier, monogram H.K. ca. 1930, 1x landschap met molen 15x14cm. en 1x dorpsgezicht in de sneeuw 18x14cm. (waarschijnlijk Herman Kruyder) Cond.: G
Twee 18e eeuwse werken: 1x ets van Francois Vivares 1709-1780, landschap met figuur en boot 16x14cm. en 1x aquarel, voorstellend een tak met bessen 18x12cm. Cond.: G
Twee werken 19e eeuw: 1x portret met hoed, gesigneerd Hubert Meyer (steendruK) 12x10cm. en 1x landschap met paardenspan en boer (steendruk) 16,5x22,5cm. Cond.: G
Tekening op papier 18e eeuw, voorstelling van putti (studie) 17x17cm. Cond.: G
Ets op papier 18e eeuw (aquatint in het rood), voorstellend herder met schapen 23x18cm. Cond.: R-G