Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Delft
Startprijs 70 EUR

F. v.d. Linden? ca. 1930, olieverf op linnen, stadsgezicht Delft 30x40cm. Cond.: G

Gouache, landschap
Startprijs 30 EUR

Karl Behling 1933 (Duitse School), gouache op papier, Ostfriesische landschaft 38x28cm. Cond.: G

Evert Rabbers
Resultaat: 125 EUR

Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), olieverf op paneel, vaas met margrieten 50x60cm. Cond.: G

Jentsje Popma
Resultaat: 190 EUR

Jentsje Popma (Zwolle 1921 - Rotterdam), olieverf op linnen, vrouwelijk naakt 44x37cm. Cond.: G

Schilderij, koeien
Startprijs 50 EUR

v. Birkhalm ca. 1950, olieverf op linnen, liggende koeien 65x50cm. Cond.: G

Floor van Veen
Startprijs 100 EUR

Floor van Veen 1995, gemengde techniek op papier, Titel "Roze Haas" 14x24cm. Cond.: G

Lily Berger
Resultaat: 100 EUR

Lily Berger '89 ( Maastricht 1940 - ), olieverf op linnen, landschap 40x45cm. Cond.: G

Geni Peter
Startprijs 100 EUR

Geni Peter '44 (1908 - 1969), olieverf op papier, stilleven 28x40cm. Cond.: R

W.L. van Dijk
Resultaat: 45 EUR

W.L. van Dijk, olieverf op paneel, strandgezicht met duinen en solitaire figuur 40x60cm. Cond.: G

Luciano Guarnieri, Amstel
Resultaat: 75 EUR

Luciano Guarnieri (1930 - 2000), inkt op papier, De Amstel 1950, 54x23cm. Cond.: G

Kooy, schepen
Startprijs 120 EUR

A. Kooy ca. 1930, olieverf op linnen, zeilboten op een meer 40x60cm. Cond.: G

Ro Mogendorff, bomen
Resultaat: 110 EUR

Ro Mogendorff 1967 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, bomen 67x54cm. Cond.: G

Ro Mogendorff, zonnebloemen
Resultaat: 60 EUR

Ro Mogendorff 1964 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, zonnebloemen 50x53cm. Cond.: G

Ro Mogendorff, bomen
Resultaat: 50 EUR

Ro Mogendorff (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, oude boom 48x61cm. Cond.: G

2x Alexander Sarres
Resultaat: 50 EUR

Twee werken van Alexandre Sarres, gouaches op papier, vrouw met zonnebloem + koning 37x50cm. Cond.: R-G

Gravure 17e eeuw, Visscher
Startprijs 40 EUR

H.C. Visscher de Jonge excudit, 16e eeuwse gravure, "E. Coninxloo inventor". Prachtige gravure met Latijnse en Hollandse teksten Johannes q.1. Lichte randschade 52x45cm. Cond.: R-G

2 Werken, Kull
Startprijs 40 EUR

Twee werken Liny Kull 1953 en 1956 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich), etsen op papier, 1x engel met harp 24x27cm. en 1x haven 27x37,5cm. Cond.: G

Ro Mogendorff, vlonder
Resultaat: 60 EUR

Ro Mogendorff 1960 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, titel "Flonder" 31x24cm. Cond.: G

Japanse houtsnede
Resultaat: 25 EUR

Japanse houtsnede 19e eeuw (gesigneerd), houtsnede op papier, Japanse krijgsheer (licht beschadigd) 35,5x24,8cm. Cond.: R

2 Etsen, Kull
Startprijs 25 EUR

Twee werken Liny Kull 1953 en 1954 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich), etsen op papier, 1x moeder met kind 14x11cm. en 1x gezin met ezel "Flucht" 28x14cm. Cond.: G

Litho, Jan te Wierik
Resultaat: 80 EUR

Jan te Wierik 1995 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 49/80), fantasievoorstelling 91x37cm. Cond.: G

Schilderij, n. Du Chattel
Resultaat: 125 EUR

Naar Du Chattel ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht met gebouwen en ophaalbrug 42x30cm. Cond.: G

Domplein Milaan
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1939, pastel op papier, Domplein Milaan 15x22cm. Cond.: G

Abstract schilderij, "New Era"
Startprijs 300 EUR

Amjad Alfayar (Irak), acryl op linnen, abstracte compositie "New Era" 100x100cm. Cond.: G

Aquarel, Wenzel
Startprijs 20 EUR

Wenzel (Duitse School). aquarel op papier, haven Portovenere 52x40cm. Cond.: G

2 Werken, Kull
Startprijs 20 EUR

Twee werken Liny Kull 1959 en 1956 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich), etsen op papier, 1x moeder met kind 20x14cm. en 1x bloemen 15x8cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, schaap met lam 35x32cm. Cond.: G

E. van Egmond, strandscene met figuren
Resultaat: 70 EUR

E. van Egmond ca. 1980, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 18x13cm. Cond.: G

E. van Egmond, strandscene met ezel
Resultaat: 90 EUR

E. v. Egmont ca. 1980, olieverf op paneel, strandgezicht met ezel en figuren 18x13cm. Cond.: G

Groot werk, Kull
Startprijs 20 EUR

Liny Kull 1932 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich), ets op papier, moeder met kind 24x59cm. Cond.: G

Snoeijerbosch, portret
Startprijs 200 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch (Zutphen 1935 - ), olieverf op paneel, portret 50x40cm. Cond.: G

Ro Mogendorff, kempvis
Resultaat: 15 EUR

Ro Mogendorff '65 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, kempvis 21x16cm. Cond.: G

A. Keus, boerderij
Resultaat: 50 EUR

Adriaan Keus (Rotterdam 1875 - 1955 Soest), aquarel op papier, boerderij met kippen 17x12cm. Cond.: G

Japanse houtsnede
Resultaat: 15 EUR

Japanse houtsnede ca. 1900 (gesigneerd), wintergezicht Japan met figuren (met twee scheuren ca. 4 en 7cm. ) 22x34cm. Cond.: M

3x Maria Maggior
Startprijs 15 EUR

Drie werken Maria Maggiore '1947, tekeningen op papier, Italiaanse stadsgezichten Rome 22x33cm. Cond.: G

Gerdi Jacobs
Startprijs 10 EUR

Gerdi Jacobs ( 1909 - 2001 Noorwegen), ets op papier, abstract landschap Cond.: G

Schilderij, paardenkar
Resultaat: 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, riviergezicht met overstekende paardenspan 50x75cm. Cond.: R

2 Figuren, onduidelijk
Startprijs 10 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, Oostindische inkt op papier, twee figuren aan tafel 21x30cm. Cond.: G

Schilderij, Marjon Roelofs
Resultaat: 50 EUR

Marjon Roelofs 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, kalveren in de mist 120x100cm. Cond.: R-G

Stilleven met imari
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met imari schotel 40x50cm. Cond.: G

J. Bruining, landschap
Startprijs 50 EUR

J. Bruining ca. 1980, olieverf op linnen, Duits landschap met vakwerk watermolen 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, vrouw aan tafel
Resultaat: 35 EUR

J. Goorhuis ca. 1900, olieverf op linnen, oud interieur met lezende vrouw (prachtige vergulde lijst) 70x50cm. Cond.: R

Schilderij, Palfy
Resultaat: 100 EUR

Rudolf Palfy ( 1930 Soprun Hongarije), olieverf op linnen, landschap 100x80cm. Cond.: G

Schilderij,
Startprijs 90 EUR

Theo Bijkerk, Enschede, olieverf op linnen, vakwerkhuis in landschap 60x90cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 130 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met boten, figuren en molens 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, zingende vrouwen
Resultaat: 250 EUR

J. van Loo ca. 1880, olieverf op linnen, zingende vrouwen in een kerk 50x75cm. Cond.: R

H.C. Kranenburg
Startprijs 60 EUR

H.C. Kranenburg (Amsterdam 1917 - ), olieverf op linnen, boerenvrouw aan het wassen 30x24cm. Cond.: G

Schilderij, boederij met kippen
Resultaat: 50 EUR

Adriaan Keus ( Rotterdam 1875 - 1955 Soest), olieverf op paneel, boerderij met kippen in de zon 15x20cm. Cond.: G

Hubert Schalenberg, anemonen
Resultaat: 60 EUR

Hubert Schalenberg (Delft 1883 - ), olieverf op linnen, Chinese gemberpot met bloemen 24x19cm. Cond.: G

Schilderij, Westermann
Resultaat: 450 EUR

Gerhardus Bernardus Josephus Westermann (Leeuwarden 1880 - Musea), olieverf op paneel, paarden in galop 97x47cm. Cond.: G

Zeegezicht
Resultaat: 30 EUR

Sinnerkan? ca. 1930, olieverf op linnen, zeegezicht met zeilschepen 30x40cm. Cond.: R

Schilderij, kinderen op strand
Startprijs 450 EUR

Hollandse School 19e eeuw, olieverf op linnen, visserskinderen op het strand 42x53cm. Cond.: G

L. van den Poll
Startprijs 400 EUR

Monogram G.H.B. olieverf op linnen, Amsterdams stadsgezicht met postkoets en figuren op straat 60x90cm. Cond.: G

Toorop, geestelijken
Resultaat: 60 EUR

Jan Toorop 1927, lithografie op papier, geestelijken 46x6cm. Cond.: G

Schilderij, R. Reibling
Startprijs 400 EUR

R. Reibeling ( Duitse School 1916 - 1993), olieverf op linnen, grachtengezicht (Keizergracht) Amsterdam 70x80cm. Cond.: G

Schilderij, Volendamse dames
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, Volendamse vissersmeisjes? 45x50cm. Cond.: G

Compositie, zeefdruk
Startprijs 50 EUR

Guy van den Branden, zeefdruk op papier, moderne compositie 60x46cm. Cond.: G

Schilderij
Startprijs 175 EUR

D. Mecklenbroich Munchen (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met wandelaars en paraplu 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, figuren in stad
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Oosterse markt met figuren 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, boot
Startprijs 20 EUR

G. Wunkin? ca. 1910, olieverf op linnen, boerenhuis met rieten dak en roeiboot 28x21cm. Cond.: G

Litho, Jan te Wierik
Resultaat: 120 EUR

Jan te Wierik 2002 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 24/160), fantasievoorstelling 55x69cm. Cond.: G

Piet Wiegman
Startprijs 80 EUR

Piet Wiegman (Zwolle 1885 -1962 Alkmaar), houtsnede op papier, vrouw met dwarsfluit 41x19cm. Cond.: R-G

Piet Wiegman
Resultaat: 80 EUR

Piet Wiegman (Zwolle 1885 -1962 Alkmaar), houtsnede op papier, kerkje 19x28cm. Cond.: G

Twan v.d. Ven
Startprijs 150 EUR

Twan v.d. Ven, acryl op linnen, figuren 80x80cm. Cond.: G

2 Stadsgezichten Parijs
Resultaat: 75 EUR

Twee werken van R. Davey ca. 1980, olieverf op linnen, Parijs stadsgezicht 50x60cm. Cond.: G

J. de Graaf
Startprijs 150 EUR

Jochem de Graaf, acryl op linnen, tulpen 80x80cm. Cond.: G

J.J.H. van Leeuwen
Startprijs 350 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag), olieverf op paneel, spelende kinderen op het strand 20x25cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 1.000 EUR

Jan te Wierik 2006, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuur met tekst. 65x95cm., Cond.:G

Stilleven
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, mand met rozen 20x25cm. Cond.: G

C. van Brandenburg, Zuiderkerk
Startprijs 25 EUR

Corn. Brandenburg (Wormerveer 1884 -1954 Amsterdam), ets op papier, Zuiderkerk met poortje in de winter 34x47cm. Cond.: G

Poort van Harderwijk
Resultaat: 35 EUR

H. Donkers ca. 1950, olieverf op linnen, poort te Harderwijk 24x30cm. Cond.: G

J.B.A. Lohmann
Resultaat: 55 EUR

J.B.A. Lohmann ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met boerenhuizen 40,5x30cm. Cond.: R-G

Piet Wiegman
Startprijs 80 EUR

Piet Wiegman (Zwolle 1885 -1962 Alkmaar), houtsnede op papier, kind met vogeltjes 35x50cm. Cond.: G

Piet Wiegman
Resultaat: 80 EUR

Piet Wiegman (Zwolle 1885 -1962 Alkmaar), houtsnede op papier,3 figuren 40x31cm. Cond.: G

Molenlandschap
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met molens 40x60cm. Cond.: G

Bloem stilleven
Resultaat: 40 EUR

S. Jezierska 1990, olieverf op linnen, vaas met bloemen, getiteld "Forsycjé" 46x66cm. Cond.: G

Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 55 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1970, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 40x50cm. Cond.: G

J. Korsten
Startprijs 60 EUR

J. Korsten, olieverf op paneel, landschap met wandelaar 30x40cm. Cond.: G

A. van Borselen
Startprijs 60 EUR

Naar van Borselein ca. 1900, olieverf op paneel, riviergezicht met figuren en molen 28x19cm. Cond.: G

Schilderij, musjes
Resultaat: 90 EUR

S. Pollentine ca. 1980, olieverf op paneel, mussen op een tak 13x18cm. Cond.: G

Onduidelijk, stadsgezicht
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1920, olieverf op linnen, stadsgezicht met figuren 45x60cm. Cond.: G

Litho, Jan te Wierik
Resultaat: 80 EUR

Jan te Wierik 1995 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier

Diverse schilderijen
Resultaat: 150 EUR

Diverse schilderijen

Schilderij, J. Varly
Resultaat: 20 EUR

J. Varly ca. 1900, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 25x27cm. Cond.: G

Ikoon
Resultaat: 30 EUR

Ikoon ca. 1900 van Maria met kind in goede staat 15,5x12cm.

W. Rip
Resultaat: 120 EUR

-

2 Tekeningen, 17e-18e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee tekeningen op papier 17e-18e eeuw: 1x portret, mangaankleurige inkt 15x13cm. en 1x vrouw met emmer en stok (rood potlood) 19x15cm. Cond.: G

Portret, 17e-18e eeuw
Startprijs 40 EUR

Tekening 17e-18e eeuw, voorstellend een Chinese man met baard 20x15cm. Cond.: R-G

Oosterse ets
Startprijs 20 EUR

Ets op papier 18e eeuw met Arabische voorstelling 17x21cm. Cond.: G

5 Etsen, 17e-18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Vijf etsen op papier 17e-18e eeuw, voorstellend diverse bomen tussen rostblokken 10x9cm. Cond.: G

2 Houtsnedes
Startprijs 40 EUR

Twee houtsnedes op papier, monogram H.K. ca. 1930, 1x landschap met molen 15x14cm. en 1x dorpsgezicht in de sneeuw 18x14cm. (waarschijnlijk Herman Kruyder) Cond.: G

2 Werken, 17e-18e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee 18e eeuwse werken: 1x ets van Francois Vivares 1709-1780, landschap met figuur en boot 16x14cm. en 1x aquarel, voorstellend een tak met bessen 18x12cm. Cond.: G

2 Werken, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Twee werken 19e eeuw: 1x portret met hoed, gesigneerd Hubert Meyer (steendruK) 12x10cm. en 1x landschap met paardenspan en boer (steendruk) 16,5x22,5cm. Cond.: G

Tekening Putti, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

Tekening op papier 18e eeuw, voorstelling van putti (studie) 17x17cm. Cond.: G

Tulp, 17e-18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Tulp 17e-18e eeuw, aquarel op papier 20x13cm. Cond.: G

Ets, schaapsherder
Startprijs 70 EUR

Ets op papier 18e eeuw (aquatint in het rood), voorstellend herder met schapen 23x18cm. Cond.: R-G