Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen bonbonkom
Resultaat: 60 EUR

Geslepen kristallen bonbonkom met zg. Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand. Toegeschreven aan Mr. L.J. Limburg - Amsterdam anno 1915.

5 Diverse messen
Resultaat: 60 EUR

Kavel van 5 antieke Franse messen waarvan één voorsnijmes 835/000, lengte voorsnijmes 19cm. Cond.:

Zilveren theezeef
Resultaat: 60 EUR

Bijzondere zilveren theezeef met bijbehorend lekbakje, gehamerd met gecontourneerde randen. 835/000 Buitenlandse makelij. Theezeefje ø10,5cm. en lekbakje ø7,5cm. Cond.: U

Zilveren roomlepel
Resultaat: 60 EUR

Zilveren roomlepel (keuren zie K. Citroen) met gedreven bak, bekroond met discuswerper 925/000, ca. 28gr. L.: 12cm. Cond.: U

Kristallen bonbonniere
Resultaat: 60 EUR

Geslepen kristallen bonbonniere (ø16cm.) met diamantslijpsel en gefacceteerde knoop op zilveren (835/000) voet (ø9cm.) met dubbele parelrand. Mr. A. Fontané & J. van Hoorn - Amsterdam ca. 1890

Fotolijstje
Resultaat: 60 EUR

Rechthoekig bewerkt zilveren 925/000, fotolijstje met fluwelen achterkant,, ca. 8x12cm., Cond.:U

Plaquette
Resultaat: 60 EUR

Plaquette (replica) Egyptische masterpiece getiteld "Nut Goddess of the Starry sky" nr. 252/998. Plaquette is gemaakt van brons met een laagje plated. Komt met origineel certificaat (nieuwprijs was 27...

3 Zilveren pillendoosjes
Resultaat: 60 EUR

Drie zilveren pillendoosjes (Z2 gekeurd) met scharnierend deksel (rechthoekig (4cm.), zeshoekig en ovaal), samen 29gr. Cond.: G

4 Delen plated
Resultaat: 60 EUR

Vier delen oud/antiek plated: 1x opengewerkte schaal bewerkt met eikenblad decor, 1x bewerkte schaal, 1x bewerkte melkkan, 1x schaal met fruitdecor 12-34cm. Cond.: G

Zilveren taartschep
Resultaat: 60 EUR

Zilveren (835/000) taartschep met fraaie opengewerkte bloemsteel. Mr. Moerkerk en Co - Haarlem anno 1940.

Zilveren pijp, revolver
Resultaat: 55 EUR

Hollands zilveren pijpje in de vorm van een revolver 835/000, L.: 10cm. (behoeft reparatie)

Zilveren penkandelaar
Resultaat: 50 EUR

Zilveren (925/000) penkandelaar op vierkante voet ca. 12x12cm. ca. 425gr. (bruto)

Fotolijstje
Resultaat: 50 EUR

Rechthoekig zilveren fotolijstje met bewerkte rand en fluwelen achterzijde, 925/000, ca. 9x12cm., Cond.:U

Ovale karaf
Resultaat: 50 EUR

Fraai geslepen ovale kristallen karaf, gemerkt aan de onderkant. Amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem, stop met traan en fraai zilveren (925/000) montuur met handgreep eindigend in druiventros...

Zilveren sigarettendoos
Resultaat: 50 EUR

Zilveren (835/000) sigarettendoos met houten binnenzijde

Zilveren lepel, Deens
Resultaat: 50 EUR

Deens zilveren lepel van Georg Jensen, Sterling Z1 gekeurd, L.20cm., ca. 85gr., Cond.:U

3 Roomlepels
Resultaat: 50 EUR

Drie zilveren roomlepels met bloem/roos/Haags lofje model. 835/000, ca. 55gr. ca. 11cm. Cond.: U

Zilveren handspiegel
Resultaat: 50 EUR

Antiek Hollands zilveren handspiegel met diverse voorstellingen in spiegelrand 835/000 grootkeur, jaarletter I: 1918. Voorzien van oud belastingstempel "J" 19x26cm. Cond.: U

Kristallen roomkan
Resultaat: 50 EUR

Geslepen kristallen roomkan met oor en voorzien van kruis- en waaierslijpsel. geheel staand op ronde zilveren (835/000) voet met parelrand. Mr. J.C. Bunjes - Amsterdam ca. 1890 (ø6cm.)

Oosterse koker
Resultaat: 50 EUR

Oosterse zilveren koker met afneembaar deksel aan ketting. Bezet met half-edelstenen, 22,5xø3cm. ca. 82gr. Cond.: U

Suikerschep + theeduim
Resultaat: 50 EUR

Hollands zilveren suikerschep met agathen steel 835/000 ca. 1880. MT: Daniël Stomps Schoonhoven en 1x Theeduim 925/000 Grootkeur, jaarletter F: 1940, MT: Bonebakker & Zoon Amsterdam, ca. 23gr. Cond.: ...

3 Karaffen met zilver
Resultaat: 50 EUR

Drie kristallen karaffen met zilveren monturen: 1x whiskykaraf met beschadigde hals 22xø10cm., 1x karaf met zilveren kraag en stop (halsbeschadiging) 35xø13cm. en 1x ronde karaf 14xø11cm. Cond.: R

2 Zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren gelegenheidslepels met getorste steel, bekroond met dubbelzijdig medaillon, 800/000 buitenlandse makelij ca. 127gr. Cond.: U

Zilveren sigarettendoos
Resultaat: 50 EUR

Zilveren sigaretten etui met inscriptie aan binnenkant "Helmut 12.3.1950".835/000, minimaal 112gr., 9x8x1cm., Cond.:U