Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilv. borstel + spiegel
Startprijs 40 EUR

Zilveren handspiegel met bijbehorende borstel met schubvormig motief 835/000, spiegellengte: 15,5cm. Cond.: U

Zilveren bestek
Startprijs 35 EUR

Zevendelig tafelgarnituur in etui met zilveren heften, 800/000 L.: 13-16cm. Cond.: U

2 Beugeltasjes
Startprijs 120 EUR

Twee Hollands zilveren beugeltasjes met petit-point, 2e gehalte grootkeur, MT: onleesbaar, beugelbreedte 10cm. Cond.: U

Kristallen flacon
Startprijs 45 EUR

Engelse kristallen geslepen flacon met zilveren deksel 925/000, 7,5xø6cm. Cond.: U

3 Zilveren suikerlepels
Startprijs 35 EUR

Drie Hollands zilveren suikerlepels waarvan één met agathen heft en één bekroond met molen, 835/000. Zilvergewicht ca. 30gr. Cond.: U

Zilveren miniatuur, koffiemolen
Resultaat: 35 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur koffiemolen met draaiende slinger en uitneembaar bakje. Florale afbeeldingen, Nederlands gekeurd

Zilveren schaal
Resultaat: 90 EUR

Ovale gecontourneerde, gelobde zilveren schaal, 800/000, ca. 333gr. 30x21cm. Cond.: U

Zilveren dienblad
Resultaat: 300 EUR

Ovaal zilveren dienblad met parelrand, Z2 835/000 gekeurd, MT: D.J. Aubert Den Haag/Voorburg, ca. 735gr. 37x28cm. Cond.: U

Kinderbestek + lepel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren kindercouvert met afbeelding van een hertje en eekhoorn (800/000) en 1x zilveren lepeltje (835/000), ca. 100gr. (samen) L.: 16cm. Cond.: U

Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 70 EUR

Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje met scharnierend deksel (defect), 2e gehalte grootkeur, jaarletter V: 1854, MT: Cornelis van gelderen Schoonhoven, ca. 29gr. ø5,5cm.

Zilveren mandje
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren bonbonmandje, ajourgezaagd, met twee handgrepen, versierd met palmetten aan gecontourneerde bovenrand, 835/000 Grootkeur, Jaarletter: Q: 1951, 17x11x8cm., Ca. 95gr., Cond.: U

3-Delig plated servies
Startprijs 60 EUR

Driedelig plated koffieservies, zwaar uitgevoerd, in klassieke vormgeving in goede staat 10-23cm.

Viscouvert
Startprijs 30 EUR

Visbestek met zilveren heften ca. 1900, 835/000. Het lemmet en heften zijn prachtig bewerkt met bladmotief (heft van vork zit iets los) 25-29cm. Cond.: G

Zilveren inktset
Startprijs 125 EUR

Antiek Hollands zilveren inktstel met houten basement waarin 2 kristallen flacons met zilveren doppen eind 1800, 835/000, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, bevat tevens een zilveren kroontjespe...

Zilveren miniatuur, muzikant
Resultaat: 30 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur straatmuzikant met buikorgel, jongen en centenbakje, Nederlands gekeurd

Suikerschaaltje + Tang
Resultaat: 40 EUR

Kristallen suikerbakje met zilveren rand en hengsel + zilveren suikertang. Hollands gekeurd zilver 835/000 ø10cm. Cond.: U

Zilveren mergboor
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren mergboor met zilveren heft, 835/000, jaarletter S: 1928, MT: zilverfabriek Voorschoten L.: 22cm. Cond.: U

Bonbonniere, zilv, beugel
Startprijs 70 EUR

Ovale kristallen bonbonniere met olijfslijpsel en Hollands zilveren hengsel, handgegraveerd met parelrand, 835/000, jaarletter: D: 1888, 20.5x13.5cm., kleine chips

Zilveren dienblad
Resultaat: 450 EUR

Rechthoekig zilveren dienblad met geornamenteerde rand 835/000 grootkeur, jaarletter B: 1936. MT: zilverfabriek Voorschoten. ca. 1475gr. 43x33cm. Cond.: U

9 Zilveren lepeltjes
Startprijs 30 EUR

Negen zilveren lepeltjes met getordeerde steel, bekroond met een kroontje, 800/000, ca. 80gr. L.: 11cm. Cond.: U

Divers zilver
Resultaat: 50 EUR

Kavel met tien delen zilver: Flessenhouder op vier bolpootjes, 2 servetringen, 2 vingerdoekringen, natfruitschepje, zuurvorkje, theelepeltje, 2 messenleggers. Gehaltes van 800/000 en 835/000. Totaalge...

Glas, zilveren voet
Startprijs 25 EUR

Kristallen glas op zilveren voet (Hollands) met inscriptie op de voet "Ter gedachtenis uwer kinderen, 1891". 835/000 18xø6,5cm. Cond.: U

Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 60 EUR

Hollands zilveren gelegenheidslepel met ruiter te paard, 835/000 grootkeur, jaarletter R: 2001, ca. 62gr. L.: 20cm. Cond.: U

24-Delig bestek
Startprijs 25 EUR

Frans Frionet bestek ca. 1900, bestaande uit 12 vorken en 12 lepels in rococo stijl (plated) 20e eeuw Cond.: G

Zilveren portemonnee
Resultaat: 15 EUR

Zilveren maliënkolder beursje met 2e binnenvak, 800/000. Beugelbreedte 6.5cm., ca. 56gr., behoeft reparatie.

2 zilveren beugels
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Hollands zilveren tasbeugels (Één met extra binnenbeugel), jaarletter U: 1854, MT: Abraham Jans Westers - Nieuwe Pekela. Beiden 835/000, samen ca. 68gr. L.: 10cm. Cond.: G

Zilveren maatbekertje
Startprijs 35 EUR

Zilveren maatbekertje versierd met bloemenrand, 800/000, ca. 8gr. 4xø3,5cm. Cond.: U

4 vingerhoedjes
Startprijs 100 EUR

Vier vingerhoedjes (deels verguld) waarvan één met tekst "Wekawol", samen ca. 10gr. Cond.: G

4 Zilveren theelepels
Startprijs 35 EUR

Vier antieke zilveren theelepels, 835/000 MT: P. van Heumen Schoonhoven, jaarletter K: 1920 Cond.: U

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 480 EUR

Hollands zilveren brandewijnkom met drijfwerk en grepen met florale motieven 925/000, Grootkeur, o.a. voorzien van uitvoerstempel (sleutel) Amsterdam. 23x5cm., ca. 214gr. Cond.:U

Zilveren miniatuur, vrouw met parasol
Startprijs 30 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een vrouw met parasol op tuinbank met springende hond, Nederlands gekeurd

Breischede + naaldenkoker
Startprijs 120 EUR

Antieke Hollands zilveren breischede en naaldenkoker met 835/000 kleinkeur, ca. 1860. Breischede L.13cm., samen ca. 28gr.

3 Zilveren vorken
Startprijs 30 EUR

Hollands zilveren cakeprikker en 2 vleesvorken, model Haags lofje 835/000 Schoonhoven ca. 63gr. L.: 16cm. Cond.: U

Bijbel, J. Jacobs 1800
Resultaat: 575 EUR

Antieke Hollandse bijbel uit 1800, Het Nieuwe testament, goud op snee, met dubbele zilveren sloten en hoekstukken, gesigneerd: Johan Jacobs. 15.5x10x5cm., Cond.:G

Zilveren pijp, revolver
Resultaat: 55 EUR

Hollands zilveren pijpje in de vorm van een revolver 835/000, L.: 10cm. (behoeft reparatie)

Zilveren theezeef
Startprijs 45 EUR

Antiek Hollands zilveren theezeef op bijbehorens lekbakje op 3 pootjes (versierd met palmen), MT: J.A.A. Gerritsen Amsterdam begin 1900, 835/000 ca. 87gr. 5,5xø6cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur, loopfiets
Resultaat: 30 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een man op loopfiets, Nederlands gekeurd

Olijflepel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Hollands zilveren olijflepel met filetrand 835/000, jaarletter D: 1913, MT: C.P. 't Hout 's - Gravenhage ca. 23gr. L.: 14cm.

Zilveren miniatuur, hobbelpaard
Startprijs 30 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur hobbelpaard met ruiter te paard met zg. driesteek op het hoofd. Mr. J. Niekerk - Schoonhoven anno 1976

Zilveren Aziatische eetset
Startprijs 100 EUR

Mat 700/000 "zilveren" Koreaanse eetset met ingelegde geëmailleerde versieringen: 2 lepels en 4 stokjes, ca. 152gr. L.: 20cm. Cond.: U

Loddereinflesje, zilv. dop
Startprijs 80 EUR

Kristallen loddereinflesje met Hollands zilveren dop, 835/000, ca. 1870, MT.: Jacobus van Geelen, Schoonhoven. L. 9cm., Cond.:U

Naaldenkoker
Startprijs 40 EUR

Sterling zilveren handgegraveerd naaldenkokertje (cilindermodel) met afschuifbare dop 925/000, ca. 8gr. L.: 6,5cm. Cond.: G

Zilveren balboekje
Startprijs 50 EUR

Zilveren balboekje, geribbeld en voorzien van draagring met bijbehorend zilveren potlood (met notities en foto) 835/000, 6x4cm. Cond.: U

Zilveren lepel
Startprijs 40 EUR

Antieke Hollands zilveren ajourgezaagde lepel met Hollandse afbeelding in bak 835/000, MT: Marinus Lambertus Gezel Utrecht begin 1900 ca. 63gr. L.: 15cm. Cond.: G

3 Delen zilver
Resultaat: 80 EUR

Drie delen Arabisch zilver: 1x pijpje, 1x schildhanger en 1x ketting met hanger. (Schild ø8cm.) Cond.: G

Schrijfset zilver
Startprijs 100 EUR

Drie delen zilver: 1x klein inktpotje (3,5x3,5x4cm.) met diverse half-edelsteentjes, 1x kroontjespen en 1x sterling vulpotlood Cond.: R

Zilveren miniatuur, telefoon
Startprijs 30 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een antieke staande telefoon met hoorn aan een ketting

Bijbel 1771
Startprijs 180 EUR

Antieke Hollandse bijbel uit 1771, Oude en Nieuwe testament, met 2 zilveren bijbelsloten uit 1840, MT.: E.van Sandbergen, Zutphen. 17x11x6.5cm., Cond.:G

3x Art Deco plated/zilver
Startprijs 50 EUR

Drie delen zilver/plated: 1x kleine kaarskandelaar van zilver, 1x kandelaar ca. 1930 (Art Deco plated) met blauwe stenen op de voet en 1x 3-lichts kaarskandelaar ca. 1930 (Art Deco plated) 7-28cm.

3 Miniaturen
Startprijs 40 EUR

Drie Hollands zilveren miniaturen van diverse meesters: 1x harmonikaspeler, 1x trommelspeler en 1x serveerster 835/000, samen ca. 25gr. Cond.: U

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 220 EUR

Antieke Hollands zilveren tabaksdoos, met gerestaureerd scharnier, 835/000 Grootkeur Jaarletter: U: 1854, MT.: C.van Dam-Kooijmans, Schoonhoven, 13x7.5x2cm., ca. 125gr., Cond.:R

Zilveren pasteischep
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren pasteischep met opengewerkte bak en steel, 2e gehalte grootkeur 835/000, jaarletter Z: 1984, ca. 44gr. L.: 14cm. Cond.: U

Zilveren lepel
Resultaat: 85 EUR

Antiek Hollands zilveren roomlepel 2e gehalte grootkeur, MT: Ubbes Hermanus Groenier - Appingedam ca. 1850, ca. 14gr. L.: 10cm. Cond.: G

Schaar, zilv. grepen
Startprijs 150 EUR

Antieke zilveren schaar aan jasseronketting aan rolhaak, Z2 gekeurd, 835/000 ca. 1850, Schaarlengte 15cm.,

Plaquette
Resultaat: 60 EUR

Plaquette (replica) Egyptische masterpiece getiteld "Nut Goddess of the Starry sky" nr. 252/998. Plaquette is gemaakt van brons met een laagje plated. Komt met origineel certificaat (nieuwprijs was 27...

Zilveren lepel
Startprijs 40 EUR

Antiek Hollands zilveren strooilepel met ajourgezaagde bak en gegoten cherubijn-steel. 835/000 Grootkeur, jaarletter Q: 1900, MT: J.H. Roelfsema - Winsum ca. 36gr., L.: 11cm. Cond.: G

Bijbel ca. 1875
Resultaat: 65 EUR

Bijbel met een zgn. vlinderslot. Bijbel 1870 Het Nieuwe testament of alle boeken des Nieuwen verbands onzes Heeren 15,5x10x5,5cm. Cond.: R-G

Zilveren miniatuur, sjees
Resultaat: 40 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een 2-wielige sjees met paard en koetsier met zweep en hoed op het hoofd. Mr. J. Niekerk - Schoonhoven anno 1976

Kristallen suikercoupe
Startprijs 70 EUR

Rond kristalgeslepen suikerbakje met gecontourneerde rand met Hollands zilveren hengsel met knorrenrand en Hollands zilveren klontjestang met jaarletter: R: 1977, 835/000, ø 10.5cm., Cond.:U

Zilveren bruidegomspijpje
Resultaat: 140 EUR

Antiek Hollands zilveren bruidegomspijpje in de vorm van een revolver, 835/000. L.10cm., Cond.:U

Zilveren miniatuur, schoorsteenveger
Startprijs 25 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een schoorsteenveger met hoge hoed en ladder met kat, Nederlands gekeurd

Zilveren broodmand
Startprijs 480 EUR

Schuitvormige Hollands zilveren broodmand, ajourgezaagd, 835/000 Grootkeur, Jaarletter: H: 1917, MT.: J.M.van Kempen & zonen, Voorschoten, 31x18, ca. 407gr., Bovenrand is gerestaureerd.

4 Miniaturen
Resultaat: 50 EUR

Vier zilveren miniaturen: 1x egel, 2x schildpadden en 1x wastobbe (1x 835/000 en 3x 925/000), samen ca. 42gr. Cond.: U

2 ZIlveren strooiers
Resultaat: 85 EUR

Twee sterling zilveren strooiers met blauw-glazen inzet en afneembare dop 925/000 Z1 gekeurd, MT: B & W, zilvergewicht ca. 295gr. 16xø5,5cm. Cond.: G

Zilveren miniatuur, karnton
Startprijs 25 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een staande vrouw aan het werk bij karnton. Mr. J. Niekerk - Schoonhoven anno 1979.

3 Zilveren pillendoosjes
Startprijs 75 EUR

Drie sterling zilveren pillendoosjes waarvan 2 met scharnierend dekseltje en één geëmailleerd 925/000 (rond, ovaal en vierkant model), samen ca. 38gr. ø3cm. Cond.: G

3 Zilveren pillendoosjes
Resultaat: 60 EUR

Drie zilveren pillendoosjes (Z2 gekeurd) met scharnierend deksel (rechthoekig (4cm.), zeshoekig en ovaal), samen 29gr. Cond.: G

5 Zilveren vingerhoedjes
Startprijs 75 EUR

Vijf zilveren vingerhoedjes met diverse dierenmotieven (1x 835/000 en 4x 925/000), samen 22gr. Cond.: U

5 Zilveren vingerhoedjes
Startprijs 75 EUR

Vijf zilveren vingerhoedjes (4x 925/000 en 1x 835/000), samen 20gr. Cond.: G

5 Zilveren vingerhoedjes
Startprijs 75 EUR

Vijf zilveren vingerhoedjes waarvan 2 geëmailleerd (1x 835/000 en 4x 925/000), samen 22gr. Cond.: U

5 Zilveren vingerhoedjes
Startprijs 75 EUR

Vijf zilveren vingerhoedjes waarvan één geëmailleerd (3x 835/000 en 2x 925/000), samen 25gr. Cond.: G

4 Zilveren vingerhoedjes
Startprijs 60 EUR

Vier zilveren vingerhoedjes (1e - 2e en 3e gehalte), samen ca. 19gr. Cond.: G

Zilveren strooilepel
Startprijs 40 EUR

Hollands zilveren strooilepel met ajourgezaagde bak en steel 835/000, jaarletter Z: 1934, ca. 28gr. L.: 15cm. Cond.: U

Zilveren bonbonniere
Startprijs 160 EUR

Hollands zilveren bonbonniere met ajour-en graveerwerk versierd, 835/000 Grootkeur, Jaarletter: O: 1949, Minervakopje: Amsterdam, 18.5x13.5x3.5cm., ca. 124gr., Cond.: U

4 Zilveren vingerhoedjes
Startprijs 60 EUR

Vier zilveren vingerhoedjes waarvan 3x 925/000, samen ca. 13gr. Cond.: U

Voorsnijmes, zilv. greep
Startprijs 80 EUR

Groot voorsnijmes met versierd zilveren heft, A.D. Verschüür, L. 38cm., Cond.:G

2x Zilveren miniatuur
Startprijs 25 EUR

Twee zilveren (835/000) miniaturen: 1x staande beer en 1x fazant, Nederlands gekeurd

Zilveren snuifdoos
Startprijs 220 EUR

Antieke Hollands zilveren snuifdoos met geribbelde buitenzijde en vergulde binnenkant, 2e gehalte Grootkeur, Jaarletter: P: 1824, MT.: B.Gillis, Den Bosch, 6.5x4x1.5cm., Ca. 43gr., Cond.:U

3 Plated strooiers
Resultaat: 30 EUR

Drie oude plated zoutstrooiers 20e eeuw in goede staat 14-18cm. Cond.: G

4 Delen plated
Resultaat: 60 EUR

Vier delen oud/antiek plated: 1x opengewerkte schaal bewerkt met eikenblad decor, 1x bewerkte schaal, 1x bewerkte melkkan, 1x schaal met fruitdecor 12-34cm. Cond.: G

Plated bestek
Resultaat: 80 EUR

Groot vooroorlogs W.M.F. plated bestek, type Nirosta, Duitsland, in linnen opbergdoos. 85 Delen messen, vorken, lepels en opdienlepels Cond.:G

4 Zilveren vleesvorkjes
Startprijs 90 EUR

Twee stel zilveren vleesvorkjes met getordeerde stelen, 835/000, MT.: A.J.Driessen Schoonhoven, Jaarletter: D: 1888, samen ca. 52gr., Cond.:G

3x Zilveren miniatuur
Startprijs 30 EUR

Drie zilveren (835/000) miniaturen van kabouters: 1x met nachtkaars, 1x met toverstokje en 1x als schoenmaker

Zilveren soezenmand
Startprijs 220 EUR

Ovale Hollands zilveren ajourgezaagde soesenmand, 835/000, Jaarletter: M: 1947, MT.: Zegwaard, Haarlem, 24x17cm., ca. 230gr., Cond.:U

Zilveren tasbeugel
Startprijs 100 EUR

Antiek Amsterdams zilveren tasbeugel aan jasseronketting, 835/000 grootkeur, jaarletter K: 1920, ca. 154gr. L.: 15cm. Cond.: G

Zilveren voorsnijcouvert
Startprijs 50 EUR

Antiek tweedelig voorsnijcouvert (vroeg Biedermeier) met grote zware (rondom fraai gegraveerde) zilveren (835/000) heften. Mr. J. van Steeden - Amsterdam anno 1820.

Zilveren natfruitschep
Startprijs 60 EUR

Zilveren (835/000) natfruitschep met fraaie opengewerkte ruitvormige bak. Geheel bekroond door florale rand met vogels en bijzondere opengewerkte steel met putti's en vogels. Mr. Schoorl - Zilver N.V....

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 120 EUR

Antiek zilveren (835/000) pepermuntdoosje met graveerwerk, keurkamer Utrecht. Mr. Adrianus Kuylenburg Schoonhoven anno 1819.

Zilveren vleesvork
Startprijs 30 EUR

Zilveren (835/000) Biedermeier vleesvork met gecontourneerde steel en fraaie scherpe florale graveringen. Mr. J.H. Schouten - Amsterdam anno 1860.

3-Delige tafelset
Resultaat: 30 EUR

Driedelige geslepen kristallen tafelset op 3-kantige kristallen onderschotel bestaande uit: zout- en peperstrooier met zilveren (835/000) schroefdoppen en een zoutvaatje met zilveren (800/000) lepeltj...

Kristallen loddereinflesje
Startprijs 60 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje met zilveren montuur en dop. Diverse voorstellingen, compleet met zilveren binnenstopje. Nederlands gekeurd ca. 1875

Kristallen bonbonniere
Startprijs 70 EUR

Antieke geslepen kristallen bonbonniere met geschulpte rand (kleine schade) en geslepen ster op de bodem. Voorzien van een fraai floraal gegraveerd en gecontourneerd zilveren (835/000) hengsel. Mr. P....

Zilveren taartschep
Resultaat: 60 EUR

Zilveren (835/000) taartschep met fraaie opengewerkte bloemsteel. Mr. Moerkerk en Co - Haarlem anno 1940.

Zilveren klontentang
Startprijs 25 EUR

Zilveren (835/000) klontentang met fraaie klauwpoten, Mr. Schoorl - Zilver N.V. Amsterdam/Loenen ca. 1960

3 Glazen, zilv. voet
Startprijs 30 EUR

Drie kristallen glazen op zilveren (925/000 en 835/000) voeten

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 120 EUR

Zilveren (835/000), loddereindoosje met dubbel opgehoogd deksel. Bandendecor, graveerwerk en een wapenschildje. Mr. Jacobus van Dam - Schoonhoven anno 1875