Zilveren handspiegel met bijbehorende borstel met schubvormig motief 835/000, spiegellengte: 15,5cm. Cond.: U
Zevendelig tafelgarnituur in etui met zilveren heften, 800/000 L.: 13-16cm. Cond.: U
Twee Hollands zilveren beugeltasjes met petit-point, 2e gehalte grootkeur, MT: onleesbaar, beugelbreedte 10cm. Cond.: U
Engelse kristallen geslepen flacon met zilveren deksel 925/000, 7,5xø6cm. Cond.: U
Drie Hollands zilveren suikerlepels waarvan één met agathen heft en één bekroond met molen, 835/000. Zilvergewicht ca. 30gr. Cond.: U
Zilveren (835/000) miniatuur koffiemolen met draaiende slinger en uitneembaar bakje. Florale afbeeldingen, Nederlands gekeurd
Ovale gecontourneerde, gelobde zilveren schaal, 800/000, ca. 333gr. 30x21cm. Cond.: U
Ovaal zilveren dienblad met parelrand, Z2 835/000 gekeurd, MT: D.J. Aubert Den Haag/Voorburg, ca. 735gr. 37x28cm. Cond.: U
Zilveren kindercouvert met afbeelding van een hertje en eekhoorn (800/000) en 1x zilveren lepeltje (835/000), ca. 100gr. (samen) L.: 16cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje met scharnierend deksel (defect), 2e gehalte grootkeur, jaarletter V: 1854, MT: Cornelis van gelderen Schoonhoven, ca. 29gr. ø5,5cm.
Hollands zilveren bonbonmandje, ajourgezaagd, met twee handgrepen, versierd met palmetten aan gecontourneerde bovenrand, 835/000 Grootkeur, Jaarletter: Q: 1951, 17x11x8cm., Ca. 95gr., Cond.: U
Driedelig plated koffieservies, zwaar uitgevoerd, in klassieke vormgeving in goede staat 10-23cm.
Visbestek met zilveren heften ca. 1900, 835/000. Het lemmet en heften zijn prachtig bewerkt met bladmotief (heft van vork zit iets los) 25-29cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren inktstel met houten basement waarin 2 kristallen flacons met zilveren doppen eind 1800, 835/000, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, bevat tevens een zilveren kroontjespe...
Zilveren (835/000) miniatuur straatmuzikant met buikorgel, jongen en centenbakje, Nederlands gekeurd
Kristallen suikerbakje met zilveren rand en hengsel + zilveren suikertang. Hollands gekeurd zilver 835/000 ø10cm. Cond.: U
Hollands zilveren mergboor met zilveren heft, 835/000, jaarletter S: 1928, MT: zilverfabriek Voorschoten L.: 22cm. Cond.: U
Ovale kristallen bonbonniere met olijfslijpsel en Hollands zilveren hengsel, handgegraveerd met parelrand, 835/000, jaarletter: D: 1888, 20.5x13.5cm., kleine chips
Rechthoekig zilveren dienblad met geornamenteerde rand 835/000 grootkeur, jaarletter B: 1936. MT: zilverfabriek Voorschoten. ca. 1475gr. 43x33cm. Cond.: U
Negen zilveren lepeltjes met getordeerde steel, bekroond met een kroontje, 800/000, ca. 80gr. L.: 11cm. Cond.: U
Kavel met tien delen zilver: Flessenhouder op vier bolpootjes, 2 servetringen, 2 vingerdoekringen, natfruitschepje, zuurvorkje, theelepeltje, 2 messenleggers. Gehaltes van 800/000 en 835/000. Totaalge...
Kristallen glas op zilveren voet (Hollands) met inscriptie op de voet "Ter gedachtenis uwer kinderen, 1891". 835/000 18xø6,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren gelegenheidslepel met ruiter te paard, 835/000 grootkeur, jaarletter R: 2001, ca. 62gr. L.: 20cm. Cond.: U
Frans Frionet bestek ca. 1900, bestaande uit 12 vorken en 12 lepels in rococo stijl (plated) 20e eeuw Cond.: G
Zilveren maliënkolder beursje met 2e binnenvak, 800/000. Beugelbreedte 6.5cm., ca. 56gr., behoeft reparatie.
Twee antieke Hollands zilveren tasbeugels (Één met extra binnenbeugel), jaarletter U: 1854, MT: Abraham Jans Westers - Nieuwe Pekela. Beiden 835/000, samen ca. 68gr. L.: 10cm. Cond.: G
Zilveren maatbekertje versierd met bloemenrand, 800/000, ca. 8gr. 4xø3,5cm. Cond.: U
Vier vingerhoedjes (deels verguld) waarvan één met tekst "Wekawol", samen ca. 10gr. Cond.: G
Vier antieke zilveren theelepels, 835/000 MT: P. van Heumen Schoonhoven, jaarletter K: 1920 Cond.: U
Hollands zilveren brandewijnkom met drijfwerk en grepen met florale motieven 925/000, Grootkeur, o.a. voorzien van uitvoerstempel (sleutel) Amsterdam. 23x5cm., ca. 214gr. Cond.:U
Zilveren (835/000) miniatuur van een vrouw met parasol op tuinbank met springende hond, Nederlands gekeurd
Antieke Hollands zilveren breischede en naaldenkoker met 835/000 kleinkeur, ca. 1860. Breischede L.13cm., samen ca. 28gr.
Hollands zilveren cakeprikker en 2 vleesvorken, model Haags lofje 835/000 Schoonhoven ca. 63gr. L.: 16cm. Cond.: U
Antieke Hollandse bijbel uit 1800, Het Nieuwe testament, goud op snee, met dubbele zilveren sloten en hoekstukken, gesigneerd: Johan Jacobs. 15.5x10x5cm., Cond.:G
Hollands zilveren pijpje in de vorm van een revolver 835/000, L.: 10cm. (behoeft reparatie)
Antiek Hollands zilveren theezeef op bijbehorens lekbakje op 3 pootjes (versierd met palmen), MT: J.A.A. Gerritsen Amsterdam begin 1900, 835/000 ca. 87gr. 5,5xø6cm. Cond.: U
Zilveren (835/000) miniatuur van een man op loopfiets, Nederlands gekeurd
Antieke Hollands zilveren olijflepel met filetrand 835/000, jaarletter D: 1913, MT: C.P. 't Hout 's - Gravenhage ca. 23gr. L.: 14cm.
Zilveren (835/000) miniatuur hobbelpaard met ruiter te paard met zg. driesteek op het hoofd. Mr. J. Niekerk - Schoonhoven anno 1976
Mat 700/000 "zilveren" Koreaanse eetset met ingelegde geëmailleerde versieringen: 2 lepels en 4 stokjes, ca. 152gr. L.: 20cm. Cond.: U
Kristallen loddereinflesje met Hollands zilveren dop, 835/000, ca. 1870, MT.: Jacobus van Geelen, Schoonhoven. L. 9cm., Cond.:U
Sterling zilveren handgegraveerd naaldenkokertje (cilindermodel) met afschuifbare dop 925/000, ca. 8gr. L.: 6,5cm. Cond.: G
Zilveren balboekje, geribbeld en voorzien van draagring met bijbehorend zilveren potlood (met notities en foto) 835/000, 6x4cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren ajourgezaagde lepel met Hollandse afbeelding in bak 835/000, MT: Marinus Lambertus Gezel Utrecht begin 1900 ca. 63gr. L.: 15cm. Cond.: G
Drie delen Arabisch zilver: 1x pijpje, 1x schildhanger en 1x ketting met hanger. (Schild ø8cm.) Cond.: G
Drie delen zilver: 1x klein inktpotje (3,5x3,5x4cm.) met diverse half-edelsteentjes, 1x kroontjespen en 1x sterling vulpotlood Cond.: R
Zilveren (835/000) miniatuur van een antieke staande telefoon met hoorn aan een ketting
Antieke Hollandse bijbel uit 1771, Oude en Nieuwe testament, met 2 zilveren bijbelsloten uit 1840, MT.: E.van Sandbergen, Zutphen. 17x11x6.5cm., Cond.:G
Drie delen zilver/plated: 1x kleine kaarskandelaar van zilver, 1x kandelaar ca. 1930 (Art Deco plated) met blauwe stenen op de voet en 1x 3-lichts kaarskandelaar ca. 1930 (Art Deco plated) 7-28cm.
Drie Hollands zilveren miniaturen van diverse meesters: 1x harmonikaspeler, 1x trommelspeler en 1x serveerster 835/000, samen ca. 25gr. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren tabaksdoos, met gerestaureerd scharnier, 835/000 Grootkeur Jaarletter: U: 1854, MT.: C.van Dam-Kooijmans, Schoonhoven, 13x7.5x2cm., ca. 125gr., Cond.:R
Hollands zilveren pasteischep met opengewerkte bak en steel, 2e gehalte grootkeur 835/000, jaarletter Z: 1984, ca. 44gr. L.: 14cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren roomlepel 2e gehalte grootkeur, MT: Ubbes Hermanus Groenier - Appingedam ca. 1850, ca. 14gr. L.: 10cm. Cond.: G
Antieke zilveren schaar aan jasseronketting aan rolhaak, Z2 gekeurd, 835/000 ca. 1850, Schaarlengte 15cm.,
Plaquette (replica) Egyptische masterpiece getiteld "Nut Goddess of the Starry sky" nr. 252/998. Plaquette is gemaakt van brons met een laagje plated. Komt met origineel certificaat (nieuwprijs was 27...
Antiek Hollands zilveren strooilepel met ajourgezaagde bak en gegoten cherubijn-steel. 835/000 Grootkeur, jaarletter Q: 1900, MT: J.H. Roelfsema - Winsum ca. 36gr., L.: 11cm. Cond.: G
Bijbel met een zgn. vlinderslot. Bijbel 1870 Het Nieuwe testament of alle boeken des Nieuwen verbands onzes Heeren 15,5x10x5,5cm. Cond.: R-G
Zilveren (835/000) miniatuur van een 2-wielige sjees met paard en koetsier met zweep en hoed op het hoofd. Mr. J. Niekerk - Schoonhoven anno 1976
Rond kristalgeslepen suikerbakje met gecontourneerde rand met Hollands zilveren hengsel met knorrenrand en Hollands zilveren klontjestang met jaarletter: R: 1977, 835/000, ø 10.5cm., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren bruidegomspijpje in de vorm van een revolver, 835/000. L.10cm., Cond.:U
Zilveren (835/000) miniatuur van een schoorsteenveger met hoge hoed en ladder met kat, Nederlands gekeurd
Schuitvormige Hollands zilveren broodmand, ajourgezaagd, 835/000 Grootkeur, Jaarletter: H: 1917, MT.: J.M.van Kempen & zonen, Voorschoten, 31x18, ca. 407gr., Bovenrand is gerestaureerd.
Vier zilveren miniaturen: 1x egel, 2x schildpadden en 1x wastobbe (1x 835/000 en 3x 925/000), samen ca. 42gr. Cond.: U
Twee sterling zilveren strooiers met blauw-glazen inzet en afneembare dop 925/000 Z1 gekeurd, MT: B & W, zilvergewicht ca. 295gr. 16xø5,5cm. Cond.: G
Zilveren (835/000) miniatuur van een staande vrouw aan het werk bij karnton. Mr. J. Niekerk - Schoonhoven anno 1979.
Drie sterling zilveren pillendoosjes waarvan 2 met scharnierend dekseltje en één geëmailleerd 925/000 (rond, ovaal en vierkant model), samen ca. 38gr. ø3cm. Cond.: G
Drie zilveren pillendoosjes (Z2 gekeurd) met scharnierend deksel (rechthoekig (4cm.), zeshoekig en ovaal), samen 29gr. Cond.: G
Vijf zilveren vingerhoedjes met diverse dierenmotieven (1x 835/000 en 4x 925/000), samen 22gr. Cond.: U
Vijf zilveren vingerhoedjes (4x 925/000 en 1x 835/000), samen 20gr. Cond.: G
Vijf zilveren vingerhoedjes waarvan 2 geëmailleerd (1x 835/000 en 4x 925/000), samen 22gr. Cond.: U
Vijf zilveren vingerhoedjes waarvan één geëmailleerd (3x 835/000 en 2x 925/000), samen 25gr. Cond.: G
Vier zilveren vingerhoedjes (1e - 2e en 3e gehalte), samen ca. 19gr. Cond.: G
Hollands zilveren strooilepel met ajourgezaagde bak en steel 835/000, jaarletter Z: 1934, ca. 28gr. L.: 15cm. Cond.: U
Hollands zilveren bonbonniere met ajour-en graveerwerk versierd, 835/000 Grootkeur, Jaarletter: O: 1949, Minervakopje: Amsterdam, 18.5x13.5x3.5cm., ca. 124gr., Cond.: U
Vier zilveren vingerhoedjes waarvan 3x 925/000, samen ca. 13gr. Cond.: U
Groot voorsnijmes met versierd zilveren heft, A.D. Verschüür, L. 38cm., Cond.:G
Twee zilveren (835/000) miniaturen: 1x staande beer en 1x fazant, Nederlands gekeurd
Antieke Hollands zilveren snuifdoos met geribbelde buitenzijde en vergulde binnenkant, 2e gehalte Grootkeur, Jaarletter: P: 1824, MT.: B.Gillis, Den Bosch, 6.5x4x1.5cm., Ca. 43gr., Cond.:U
Drie oude plated zoutstrooiers 20e eeuw in goede staat 14-18cm. Cond.: G
Vier delen oud/antiek plated: 1x opengewerkte schaal bewerkt met eikenblad decor, 1x bewerkte schaal, 1x bewerkte melkkan, 1x schaal met fruitdecor 12-34cm. Cond.: G
Groot vooroorlogs W.M.F. plated bestek, type Nirosta, Duitsland, in linnen opbergdoos. 85 Delen messen, vorken, lepels en opdienlepels Cond.:G
Twee stel zilveren vleesvorkjes met getordeerde stelen, 835/000, MT.: A.J.Driessen Schoonhoven, Jaarletter: D: 1888, samen ca. 52gr., Cond.:G
Drie zilveren (835/000) miniaturen van kabouters: 1x met nachtkaars, 1x met toverstokje en 1x als schoenmaker
Ovale Hollands zilveren ajourgezaagde soesenmand, 835/000, Jaarletter: M: 1947, MT.: Zegwaard, Haarlem, 24x17cm., ca. 230gr., Cond.:U
Antiek Amsterdams zilveren tasbeugel aan jasseronketting, 835/000 grootkeur, jaarletter K: 1920, ca. 154gr. L.: 15cm. Cond.: G
Antiek tweedelig voorsnijcouvert (vroeg Biedermeier) met grote zware (rondom fraai gegraveerde) zilveren (835/000) heften. Mr. J. van Steeden - Amsterdam anno 1820.
Zilveren (835/000) natfruitschep met fraaie opengewerkte ruitvormige bak. Geheel bekroond door florale rand met vogels en bijzondere opengewerkte steel met putti's en vogels. Mr. Schoorl - Zilver N.V....
Antiek zilveren (835/000) pepermuntdoosje met graveerwerk, keurkamer Utrecht. Mr. Adrianus Kuylenburg Schoonhoven anno 1819.
Zilveren (835/000) Biedermeier vleesvork met gecontourneerde steel en fraaie scherpe florale graveringen. Mr. J.H. Schouten - Amsterdam anno 1860.
Driedelige geslepen kristallen tafelset op 3-kantige kristallen onderschotel bestaande uit: zout- en peperstrooier met zilveren (835/000) schroefdoppen en een zoutvaatje met zilveren (800/000) lepeltj...
Geslepen kristallen loddereinflesje met zilveren montuur en dop. Diverse voorstellingen, compleet met zilveren binnenstopje. Nederlands gekeurd ca. 1875
Antieke geslepen kristallen bonbonniere met geschulpte rand (kleine schade) en geslepen ster op de bodem. Voorzien van een fraai floraal gegraveerd en gecontourneerd zilveren (835/000) hengsel. Mr. P....
Zilveren (835/000) taartschep met fraaie opengewerkte bloemsteel. Mr. Moerkerk en Co - Haarlem anno 1940.
Zilveren (835/000) klontentang met fraaie klauwpoten, Mr. Schoorl - Zilver N.V. Amsterdam/Loenen ca. 1960
Drie kristallen glazen op zilveren (925/000 en 835/000) voeten
Zilveren (835/000), loddereindoosje met dubbel opgehoogd deksel. Bandendecor, graveerwerk en een wapenschildje. Mr. Jacobus van Dam - Schoonhoven anno 1875