Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Porseleinen figuren
Resultaat: 25 EUR

Vijf oude/antieke porseleinen figuren: 1x man in 18e eeuwse kledendracht (goed), 1x twee figuren (wit met gouddecor), man en vrouw ca. 1880, ongemerkt (man mist vinger, vrouw is beschadigd bij sokkel ...

2 Kop & 1 schotel
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek Duits KPM porselein ca. 1900: 1x kop met heraldiek wapen en 1x kop met opschrift "Für die Hausfrau" in biedermeier stijl 9-12cm. Cond.: G

5 Delen Kang Xi
Resultaat: 25 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen Kang Xi stijl kop & schotels ca. 1930 (8-kantig) met peterselie decor. 3 Kopjes beschadigd, alle schotels goed 6xø12cm. Cond.: R-M

3 Keramieken olielampen
Resultaat: 25 EUR

Drie oude keramieken olielampen uit het Alpenland; 2x groot (chips) en 1x klein (1 chip) 12-26cm. Cond.: R

3 Kutani vazen
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek Japans Kutani porselein, gesigneerd 19e eeuw: 1x pijpvaas, 1x bolle vaas, 1x gemberpot (deksel gelijmd) 13-19cm. Cond.: R-G

2 Gemberpotten
Resultaat: 25 EUR

Twee kleine antieke Chinese gemberpotten 17e-18e eeuw met blauw decor: 1x grijs aardewerk (8-kantig) 17e eeuw met floraal decor 8xø8cm. (chip rand) en 1x gelobte pot met floraal decor 6,5xø8cm. (glazu...

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 25 EUR

Delfts keramieken 5-delig kaststel 20e eeuw met floraal- en landschapsdecor 25-33cm. Cond.: G

Groot imari bord
Resultaat: 25 EUR

Oude imari porseleinen schotel met floraal- en gouddecor ca. 1930 in goede staat ø31cm.

2 Spekstenen figuren
Resultaat: 25 EUR

Twee oude/antieke spekstenen Chinese figuren, voorstellende oude Chinese mannen met kalebas 15-16cm. Cond.: G

11 Borden
Resultaat: 25 EUR

Elf delen oud keramieken o.a.: 4 aspergeschalen en 7 schotels met groentedecor (Villeroy en Boch) 20e eeuw, 26x19x3cm. en ø25cm. Cond.: G

Chinese obelisk
Resultaat: 25 EUR

Grote Chinees porseleinen obelisk 20e eeuw met floraal-, zeesterren- en vissendecor in goede staat 67cm.

Japans servies
Resultaat: 25 EUR

Japans serviesgoed ca. 1880 bestaande uit: koffiepot, suikerpot, melkkan en 12 schotels. Decor van vogels en bloemen (chips) Cond.: R

Divers plated
Resultaat: 20 EUR

Kavel divers oud o.a: plated, koperen tabaksdoos, kristal, lepels etc. 8,5-22cm. Cond.: G

Doos bijoux
Resultaat: 20 EUR

Grote metalen doos gevuld met diverse colliers, broches en diversen. afmeting doos: 31x23cm.

Lot ringen
Resultaat: 20 EUR

Lot met o.a. zilveren ringen en ringen van edelsteen. diverse modellen en diverse maken met diverse stenen.

Plated theekan
Resultaat: 20 EUR

Oude EPNS plated theekan ca. 1930 in goede originele staat 14x27x14cm.

Armband zilver stenen
Resultaat: 20 EUR

Armband zilver 835/000 met diverse stenen. Armband met 6 ovaal uitgewerkte florale schakels met op elke schakel een andere kwartssteen. Lengte 18 cm ca 27.5 gr

Plated theeset + schaal
Resultaat: 20 EUR

Vier delen plated 20e eeuw: 1x bonboniere, 1x koffiekan, 1x roomkan en 1x suikerpot 10-27cm. Cond.: G

Zilveren bestek
Resultaat: 20 EUR

Zevendelig tafelgarnituur in etui met zilveren heften, 800/000 L.: 13-16cm. Cond.: U

Zilv. tang + taartschep
Resultaat: 20 EUR

Taartschep en petit-four tang met zilveren heften 835/000, L.: 22cm. Cond.: U

Zilv. lepel + fotolijstje
Resultaat: 20 EUR

Twee delen zilver: 1x klein rond fotolijstje (ø4cm.) en 1x een Z2 835/000 gekeurde lepel met getordeerde steel en gekroond met een bal. Lepel is ca. 18gr., L.: 13cm. Cond.: U

Brillenkoker parelmoer
Resultaat: 20 EUR

Brillenkoker van parelmoermoziak met GG 585/000 embleem met monogram. Grootte 4x15 cm

Diverse zilveren sieraden
Resultaat: 20 EUR

Lot met diverse zilveren 835/000 sieraden. Bestaande uit een armband met een soort chatelaine, lengte 17 cm, en manchetknopen met een zeeuwse knop, ø 16.3 Totaal ca 18.15 gr

Litho, ongesigneerd
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd, litho op papier, moderne compositie 33x50cm. Cond.: G

2 Tinnen kandelaars
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse tinnen kaarskandelaars 20xø10cm. Cond.: G

Asbak, bronzen pierrot
Resultaat: 20 EUR

Oude Art Deco asbak ca. 1930 met bronzen Pierrot 10x12x12cm. Cond.: G

Messing samovaar
Resultaat: 20 EUR

Oude electrische plated samovaar 2e helft 20e eeuw met extra plated schaal in goede staat 45cm.

Wijnkoeler
Resultaat: 20 EUR

Oude plated wijnkoeler met floraal decor 2e helft 20e eeuw in goede staat 24xø21cm.

Kandelaar
Resultaat: 20 EUR

Gietijzeren kaarskandelaar ca. 1880 in goede staat 27cm.

Miniatuur portret
Resultaat: 20 EUR

Oud miniatuur portret in notenhouten lijst met intarsia 20e eeuw 12,5x12,5cm. Cond.: G

Japanse bel in standaard
Resultaat: 20 EUR

Oude Japanse bronzen bewerkte bel in houten standaard met koperdraad inleg 20e eeuw (drakendecor) Cond.: G

4 Penningen
Resultaat: 20 EUR

Vier penningen; 1x Penning 1883, Vz. buste Willem III, rijkswapen en wapen v. Amsterdam en randschrift. Kz. Mercurius en bazuinschallende godin(Faam) en randschrift en onderschrift "Internationale kol...

2 Zilveren munten
Resultaat: 20 EUR

Twee rijksdaalders: 1x Wilhelm III 1874 en 1x Wilhelmina 4e type 1938 Cond.: ZFR

Zaanse klok
Resultaat: 20 EUR

Oude Hollandse Zaanse klok met mahonie kast en bronzen ornamenten en gewichten 2e helft 20e eeuw in goede staat 65cm.

Sallander
Resultaat: 20 EUR

Oude Sallander wandklok met bronzen armaturen 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast 47x24x14cm. Cond.: G

Wandklok
Resultaat: 20 EUR

Oude Duitse Schwarzwald-stijl wandklok ca. 1960 met handbeschilderde houten wijzerplaat. Uurwerk met halfuurslag op 3 gongstaven met denneappels (slinger mist) 34x25x10cm. Cond.: G

Warmink klok
Resultaat: 20 EUR

Grote oude mahoniehouten pendule met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in goede staat 37,5x28x17cm.

Kersen bijzettafel
Resultaat: 20 EUR

Oude kersenhouten bijzettafel 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in Biedermeier stijl. Mooie kwaliteit 62x56x36cm. Cond.: G

Henri Deux salontafel
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten Henry Deux salontafel ca. 1880 50x103x80cm. Cond.: G

Bijzettafel, webbing
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten bijzettafel ca. 1920 met vlechtwerk in etagere (webbing) 58xø70cm. Cond.: G

Theetafel
Resultaat: 20 EUR

Art Deco metalen theecaddy op wieltjes ca. 1900 met bovenplaat als warmhoudplaat (met stekkeraansluiting) 71x43x68cm. Cond.: G

Tafeltje, 2 laden
Resultaat: 20 EUR

Hoog mahoniehouten bijzettafeltje met 2 lades 2e helft 20e eeuw (krimpnaad) 82x40x28cm. Cond.: R

2 Houten beelden
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Indonesische houtgesneden figuren 20e eeuw van pallisanderhout 31-32cm. Cond.: G

Divers kristal
Resultaat: 20 EUR

Kavel divers antiek kristal/ruitkristal ca. 1900 o.a: kistje met onderzetters, zoutnappen en dekselpotje (totaal 27 delen), minimale chip mogelijk) 4-26cm. Cond.: G

3 Jugendstil lampekappen
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke Jugendstil kristallen geslepen lampekappen met gestyleerd druivenranken decor. 14xø12cm., Cond.:G

5 Delen keramiek
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen antiek keramiek van Societe Ceramique Maastricht ca. 1890 met bloemdecor; 1x grote soepterrine, 1x vleesschaal, 1x ovale schaal en 2x borden (geen beschadigingen) 22-50cm. Cond.: R-G

2 Franse bekers
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Franse porseleinen bekers met gouddecor en lithografiën 12xø9cm. Cond.: G

3 Delen keramiek
Resultaat: 20 EUR

Drie oude keramieken vazen uit de 50-er jaren: 1x grijs geglazuurde vaas met meeuwendecor, Unique Flora Gouda Holland 22xø15cm., 1x schenkkan, genummerd 620/28 (30xø16cm.) en 1x witte vaas met bloemen...

Keramieken keukenset
Resultaat: 20 EUR

Oud Delfts keramieken zalmkleurige keukenset met Franse tekst in Jugendstil vormgeving 2e helft 20e eeuw (13 delen) 11-22cm. Cond.: G

Makkumse dekselpot
Resultaat: 20 EUR

Makkums keramieken dekselpot ca. 1880, gemerkt "t.t." (kruislings) met Chinees landschapsdecor 33xø16cm. Cond.: G

2 Figuren, Gerold Bavaria
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Duits porseleinen Gerold Bavaria figuren met gouddecor, voorstellend twee putti met muziekinstrumenten 16cm. Cond.: G

2 Keulse potten
Resultaat: 20 EUR

Twee delen Duits steengoed: 1x pot met hengsel 19e eeuw en 1x schenkkan ca. 1800 24-25cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Resultaat: 20 EUR

Twee Chinees porseleinen schotels ca. 1900 met decor van bloemen, vogels en vlinders met groen glazuur (gesigneerd). Kleinere bord heeft chip bij rand 18,5xø23cm. Cond.: R-G

2 Persoon serviesje
Resultaat: 20 EUR

Oud Chinees porseleinen serviesje ca. 1930 met bloemendecor bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan en 2 kop&schotels 5,5-15cm. Cond.: G

2 Chinese stapeldozen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude 3-delige Chinees porseleinen stapeldozen, 20e eeuw, met teksten en landschappen decors. 14.8xø9.3cm., Cond.:G

3 Porseleinen vogels
Resultaat: 20 EUR

Drie oude porseleinen figuren; 1x wandbakje met vogel ca. 1930, onduidelijk gemerkt (chip van bloem af), 1x vlaamse gaai ca. 1930 (nr. 3761, puntje snavel, glazuur af), 1x 2 vogels op tak 2e helft 20e...

3 Kop & schotels, vlinder
Resultaat: 20 EUR

Drie kop & schotels van Petrus Regout Maastricht ca. 1900 met vlinderdecor in goede staat 7xø14cm.

5 Delen eierschaal pors.
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen 19e eeuws Chinees eierschaal porselein: 4x Familie Roze met floraal- en vogeldecor (gesigneerd), 1x bijzondere schotel met veel tekst en afbeeldingen van hoogwaardigheidsbekleders (gesignee...

Chinese lakstempel
Resultaat: 20 EUR

Chinese natuurstenen lakstempel met aapje ca. 1900 in goede staat 7x1,7x1,7cm.

Div. pors. figurengroep
Resultaat: 20 EUR

Oude porseleinen figurengroep bestaande uit 3 figuren Charles Dickens stijl 20e eeuw. Stukje paraplu mist, hoofd is gelijmd en vinger mist 17x17x10cm. Cond.: R

Fam. Rose vaas
Resultaat: 20 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas 20e eeuw met figurendecor. Gesigneerd en in goede staat 30xø12cm.

7 Chinese vaasjes
Resultaat: 20 EUR

Zeven antieke Japanse/Chinese porseleinen vaasjes; 1x China, gesigneerd met tekst en berglandschap, 2x 19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes met geisha's op burg (gesigneerd), 3x kleine Satsuma vaasj...

Bord, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Chinees porseleinen schotel, Wanli (gelijmd), waarschijnlijk 16e-17e eeuw, ø22,5cm. Cond.: M

Chinese schotel
Resultaat: 20 EUR

Decoratieve handbeschilderde Chinees porseleinen schotel met bont decor van bloemen, vogels en vlinders 20e eeuw 5xø33cm. Cond.: G

Eend, Hutschenreuther
Resultaat: 20 EUR

Duits porseleinen Hutschenreuther figuur "Selb Abteilung Für kunst" 2e helft 20e eeuw, voorstelling van mannetjeseend 18cm. Cond.: G

KPM fruitservies
Resultaat: 20 EUR

Duitse 13-delige KPM porseleinen fruitset ca. 1930, bestaande uit een grote fruitschaal en 12 borden, geprint met fruitdecor ø19-ø20cm. Cond.: G

2x Gemberpot + deksel
Resultaat: 19 EUR

Twee oude Chinees keramieken gemberpotten ca. 1930 met bont floraal decor en cracele glazuur (gemerkt) 17xø13cm. Cond.: G

Lot divers
Resultaat: 15 EUR

Lot divers. o.a. een zilveren collier met vishanger, collier met rond plaatje, armband met plaatje, zilveren collier met leeuwtje, collier met zwarte kraaltjes, collier met stras in het midden, collie...

Lot broches
Resultaat: 15 EUR

Lot met 11 broches, vijf met emaille bewerking en 5 met stenen. De broches zijn gemaakt van wit of geel metaal.

Lot Ringen
Resultaat: 15 EUR

Lot met 14 ringen met diverse stenen en bewerkingen. Wit en geel metaal. Diverse maten

Lot kinderringen zilver
Resultaat: 15 EUR

Lot met 10 kinderringen zilver 925/000. diverse modellen en maten. ca 12.3 gr

Lot met zilveren bedels
Resultaat: 15 EUR

Lot met 10 zilveren 925/000 muziekbedels.o.a. een gitaar en schuiftrompet. ca 19,7 gr

Leesbril
Resultaat: 15 EUR

Opvouwbare leesbril, verguld. Uitgevouwen 10x8.3 cm in etui.

Armband met stuivers
Resultaat: 15 EUR

Armband met vierkante stuivers, jaartal 1914, 1923,1929,1934, 1939 en 1940. De armband bestaat uit 8 stuivers, lengte 19 cm ca 39.3 gr

C. van Brandenburg, Zuiderkerk
Resultaat: 15 EUR

Corn. Brandenburg (Wormerveer 1884 -1954 Amsterdam), ets op papier, Zuiderkerk met poortje in de winter 34x47cm. Cond.: G

Moderne gouache
Resultaat: 15 EUR

Ongesigneerd ca. 1960 (verso Avis Hermetis), gouache op papier, moderne compositie 13x15cm. Cond.: G

2 Tinnen kandelaren
Resultaat: 15 EUR

Twee oude tinnen kandelaren 20e eeuw 39cm. Cond.: R-G

Kerfsnede kistje
Resultaat: 15 EUR

Antiek Jugendstil kerfsnede kist met slot en floraal decor in zeer goede staat, tevens bevat het kistje o.a: diverse delen plated, diverse delen Chriostofle bestek, plated schaaltje, opvouwbaar reisco...

Koffiemolen + thermometer
Resultaat: 15 EUR

Oude keramieken koffiemolen en een Art Deco stijl thermometer 20e eeuw 20-38cm. Cond.: G

4x Chinees lakwerk
Resultaat: 15 EUR

Vier delen oud Chinees lakwerk ca. 1930: 1x Speeldoos, 1x tablet, 1x doos en 1x kunstwerk in waaiervorm 17-42cm. Cond.: R

Ikoon houder
Resultaat: 15 EUR

Messing bewerkte 19e eeuws front van een ikoon (Russisch) in goede staat 33x27x0,7cm.

Lampenvoet + vaas
Resultaat: 15 EUR

Oude lampenvoet en Oosterse vaas 20e eeuw (gegoten kunststof?), beeld heeft een scheur. 31-57cm. Cond.: R

Miniatuur op ivoor
Resultaat: 15 EUR

Miniatuur op ivoor met houten omlijsting ca. 1900 9,5x10cm. Cond.: G

Vijzel + wijwater-emmer
Resultaat: 15 EUR

Twee delen oud/antiek brons; 1x vijzel met stamper 18e-19e eeuw 9xø12,2cm. en 1x bronzen bewerkte wijwater-houder in Gothische stijl 20e eeuw 21xø10cm. Cond.: G

Messing kroonlamp
Resultaat: 15 EUR

Grote koperen 15-armige kroonluchter ca. 1920 in goede originele staat 63xø80cm.

Messing bloembak
Resultaat: 15 EUR

Bewerkte koperen bloemenbak ca. 1920, gestempeld "S en S made in England" met floraal decor 24xø29cm. Cond.: G

Divers antiek
Resultaat: 15 EUR

Kavel van 9 delen divers antiek o.a: 1x blikken bus Colanda Mix, 1x 19e eeuws dekseldoosje met vakverdeling, 4 delen tin, 1x blikken beschilderde 19e eeuwse theebus, 1x bronzen olielampje ca. 1900 en ...

Koekplank
Resultaat: 15 EUR

Houtgestoken koekplank met schaap, haan, dame en hond 46x14,5x4cm. Cond.: G

Kleine gobelin
Resultaat: 15 EUR

Gobelin ca. 1900, voorstellend een stadsgezicht met Spaanse figuren (fijn geknoopt) 46x46cm. Cond.: G

Staande schemerlamp
Resultaat: 15 EUR

Oude staande 2-lichts tafellamp van brons, marmer en porselein 2e helft 20e eeuw 40x45x77cm. Cond.: G

3 Delen glaswerk
Resultaat: 15 EUR

Drie delen oud glaswerk/kristal; 1x kristallen dekselschaal (zware kwaliteit), 1x antiek gegraveerde sleutel met blauw decor (chip) en 1x glazen dekselschaal, gegraveerd met floraal decor (20e eeuw) 1...

Boheemse karaf
Resultaat: 15 EUR

Boheems kristallen karaf ca. 1900 met kasteeldecor en landschapsdecor 17cm. Cond.: G

Glas, Teplitz
Resultaat: 15 EUR

Antiek gegraveerd glas Bad No 2 Wannenbad Tracteur haus in Teplitz ca. 1910 H.: 13cm. Cond.: G

Gegraveerde vaas
Resultaat: 15 EUR

Oude gegraveerde vaas ca. 1980, monogram C.B. met romantische voorstelling van knielende man bij vrouw 22xø7,5cm. Cond.: G

2 Vazen, B&G
Resultaat: 15 EUR

Twee oude Deense Bing en Gröndahl vazen; 1x met landschapsdecor 8522 210, 1x met bloesemtakdecor 88/2 -210 B (haarscheur) 17,5xø7,5cm. Cond.: R-G

Blauwe pot met handvat
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen schenkkan met handvat, los deksel en zwiebelmuster-decor ca. 1900 in goede staat 18x14xø12cm.