Mooie 19e eeuwse imari porseleinen dekselvaas met decor van goud en flora in goede staat 20xø9cm.
Twee Chinees porseleinen 6-kantige vazen met drakendecor (opliggend) ca. 1900 (1x vaas kapot) 20x10,5x10,5cm. Cond.: R
Grote Villeroy & Boch cachépot met landschapsdecor ca. 1900 in goede staat 20x35xø24cm.
Twee delen oud Hollands aardewerk: 1x natfruitschaal Delfts 5xø23cm. en 1x Makkumse sierschotel polychroom 4,5xø28,5cm. Beide in goede conditie.
Twee oude Duitse Goebel figuren: 1x wijwaterbakje met engel en 1x kerstengel met mandoline en kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw 7-16cm. Cond.: G
Kavel diverse oude bronzen/metalen dierenbeeldjes (24 stuks) 20e eeuw 2-10cm. Cond.: R-G
Diverse delen Duits porselein, Zwiebelmuster decor ca. 1900: 1x hoge schaal, 9x kleine bordjes, 1x verdeelschaal geschulpt. Gemerkt met R en H 13-29cm. Cond.: G
Kavel antiek porseleinen bestek Duitsland ca. 1900 met o.a: 9x Zwiebelmuster en 4x mogelijk Wallendorf 15-20cm. Cond.: G
Twee eierbekers ca. 1900 met blauw Chinoiserie decor 9xø6,5cm. Cond.: G
Aparte 17e-18e eeuws Chinees porseleinen bord met groene glazuur en blauwe kustplaats voorstelling met vissershuis etc. (verso gesigneerd) 4xø26cm. Cond.: G
Chinese imari schotel, 18e eeuw met decor van pagode, vogels en flora ø22,5cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse satsuma 6-kantige keramieken vazen met figuren- en drakendecor, mooie kwaliteit en gesigneerd. Alle 4 draken beschadigd en voet beschadigd 32cm. Cond.: R
Decoratieve porseleinen tafellamp met Chinees floraal decor 2e helft 20e eeuw in goede staat 33xø24cm.
11-Delig Duits porseleinen fruitservies ca. 1920, gemerkt Thomas Bavaria, decor Pfirsiche und Trauben 33xø21cm. Cond.: G
Grote porseleinen visschaal met snoekdecor etc. ca. 1910, vermoedelijk Frankrijk of Duitsland 45,5x30cm. Cond.: G
Drie oude Hollandse Zenith porseleinen gelobte sierschotels polychroom 20e eeuw ø21cm. Cond.: G