Drie oude Japanse Mahjongg spelen ca. 1930-1950 (Amerikaanse editie): 20x11x7cm., 8x21x13,5cm. en 9x20,5x14,5cm. Cond.: R-G
Twee oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930, Amerikaanse uitvoering met houten stenen 7x17x14cm. en 8x22x14cm. Cond.: G
Kavel van 6 interessante oude Dinky Toys: 1x Spectrum pursuit vehicle, 1x 822 Halftrack, 1x Volkswagen KDF, 1x Dinky Toys anti tank gun, 1x tank, 1x Dinky Super Toys Mighty Antar tank transport (bespe...
Zeldzame blikken Japanse "concept car" auto A-1955 18,5x8x5,5cm.
Decoratieve oude poppenwagen met twee oude klederdacht poppen 2e helft 20e eeuw in goede staat 37-50cm.
Oude Japanse blikken bus 60-er jaren, IM modern toys Japan pat. no. 16398 (met batterijfunctie) In goede (lichte bespeelde) staat 17x32x11cm.
Grote oude Wilesco stoom-dubbeldekker van blik 2e helft 20e eeuw in goede staat 28x46x16cm.
Drie oude Japanse Mahjongg spellen Matsuo Pai ca. 1930 met Duitse en Engelse beschrijving en houten speelstukken 4x14x28cm., 26x14x11cm. en 26x19x6cm. Cond.: G
Twee oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930: 1x been 8x21x14cm. en 1x bamboe 6x17x21cm. Cond.: G
Antiek Duits blikken kinder-naaimachinemerk: "Casige"made in Germany, ca. 1910 in doosje. In zeer goede staat 14x12x8cm.
Twee poppenbedden ca. 1900: 1x Jugendstil van eikenhout (mooie kwaliteit) en 1x van vurenhout met vruchtenhout. Beide in goede staat 50-66cm.
Oude blikken speelgoed shovel ca. 1950, gemerkt Funkstörgrad N. met batterijfunctie (batterijhouder beschadigd) 30x13x13cm. Cond.: R
Twee oude Duitse Märklin speelgoedtreinen: 1x Schweizer elektrische Lokomotive ca. 1960 in originele doos (minimaal bespeeld) en 1x tenderlok ca. 1980 nr. 3000/89005 (licht bespeeld) 11-24cm. Cond.: G
Koffer met diverse oude speelgoedauto's 60-er jaren (16 delen) o.a: Corgi Major Toys, Corgi Toys James Bond Aston Martin, Corgi Toys Batmobile, circus trucks + aanhangers (Chipperfields aanhanger), Di...
Oude Japanse blikken cruiseschip 60-er/70-er jaren, Trademark T.M. Modern Toys pat. nr. 219942 17522 (met batterijfunctie) in goede staat 17x53x10cm.
Leuke antieke Duitse porseleinen gelede pop van Armand Marseille nr. 390 (29cm.) met Schotse kledendracht en slaapogen in goede staat
Vier oude Chinese poppen 20e eeuw met originele kleertjes 15-18cm. Cond.: G
Drie oude (vooroorlogse) Chinese poppen "Ichimatsu" met originele kleertjes in goede staat 26-44cm.
Oud Chinees Mahjongg spel ca. 1930 met benen en bamboe speelstukken, tevens kist met beenintarsia 7x29x16cm. Cond.: G
Oud Chinees Mahjongg spel ca. 1930 met benen en bamboe speelstukken (USA uitvoering in blikken doos) 6x24x16cm. Cond.: G
Kavel van 13 oude militaire Dinky Toys o.a: Armoured Car, Scout Car, 80B Jeep + aanhanger, Armoured personel carrier, Austin Camp, Army Wagon, 80B Jeep, American Gun, E,B,R, Panhard, Mercedes, Scout ...
Grote porseleinen gelede pop ca. 1900, gemerkt Dep nr. 8 met oorring-gaten, slaapogen, tandjes, kleertjes en pruik van echt haar, H.: 49cm. Cond.: G
Twee speelgoed stoomwalsen in doos: 1x Die Cast USA no 1 Steam Engine en 1x blikken kovap stoomwals met sleutel 19-23cm. Cond.: G