Vier delen antiek tin: 1x Louis Seize tabaksdoos, bewerkt met guirlandes ca. 1780 (gemerkt), 2x zoutbussen 18e eeuw, 1x beker ca. 1800, 8-20cm. Cond.: G
Bijbel ca. 1900 "The Holy Bible", William Collins, Sons + Co Glasgow (Chrome lithography) met vele illustraties, gekleurd en messing en beslag Cond.: G
Twee antieke meerschuim tabakspijpen met Arabische koppen (1x in originele foudraal) 17x5x10cm. en 14x4x8cm. Cond.: G
Neogothische bronzen kist ca. 1910 met rondom gothische voorstellingen, 11x23,5x14cm. Cond.: G
Oude Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 60xø40cm.
Antieke koperen braadslede en 8 kleine pannen ca. 1900 in goede staat 47x20x11cm.
Oude radio Saba Freiburg wereldontvanger "Saba automatic" in goede staat (functies niet getest) 46x69x37cm.
Grote bronzen tafellamp ca. 1900 in de vorm van een windmolen, origineel beschilderd en in goede staat 37x25x16cm.
Oude kroonluchter van messing met kristallen pegels 20e eeuw (12 lichts) 41xø60cm. Cond.: G
Art Deco muziekbladen standaard ca. 1925 van hout met koper in goede originele staat 113x44x30cm.
Majolica tafel petroleumlamp met floraal decor ca. 1880 in goede staat 53x25cm.
Gietijzeren 5-delige haardset ca. 1880 (Historisme) in zeer goede staat 80x30x24cm.
Oude barometer met intarsia en messing 2e helft 20e eeuw, Italiaanse belettering 112cm. Cond.: G
Drie decoratieve kleine violen 2e helft 20e eeuw + strijkstok 13-38cm. Cond.: G
Twee grote oude messing tafellampen 2e helft 20e eeuw in goede staat, bronskleurig gepatineerd 72xø39cm.
Twee antieke bestekcassettes plated: 1x met bewerkte ivoren grepen (visbestek) en 1x met bewerkte parelmoer grepen (gemonogrammeerd) 23-26cm. Cond.: G
Kavel met 4 Delen Art Deco: 2x marmeren boekensteunen met bronzen pinguins (1x gelijmd) en 2 delen Art deco met springende antilopen op marmeren voet. 20,5x6x8,5cm.
Drie antieke koperen ketels 19e eeuw in goede staat (licht bedeukt en 1 reparatie tuit) 21-26cm. Cond.: G
Drie oude Chinese snuffbottles 20e eeuw: 1x glas, 1x gelakt met parelmoer inleg en 1x met visdecor 7-8cm. Cond.: G
Tafel petroleumlamp ca. 1900 met prachtig handgeschilderd decor van vlinders en papegaaien (keramiek) 45xø11cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse messing met roodmarmeren kaarskandelaars in goede staat 21x9x9cm.
Engelse eikenhouten gestoken barometer/ thermometer in goede staat ca. 26x 82cm.
Kavel 19e eeuwse ornamenten o.a: zuilen, kastversiering, lijstje etc. 10-54cm. Cond.: R
Oud kopergeslagen spiegelkastje met facetgeslepen glas ca. 1920 in goede staat 65x34x7cm.