Oud postzegel-verzamelalbum van Australië met ca. 1000 zegels, hoofdzakelijk gestempeld 30x23x2cm. Cond.: R-G
Verzameling Nederlandse postkaarten, ca. 135 stuks Cond.: R-G
Duitsland collectie waaronder Bondsrepubliek 1975-1983 (postfris), Berlijn 1960-1982 (postfris) + stockboeken gebruikt (BRD, Berlijn en wat Reich)
Nederland postfris 1959-1984 met groen stockboek o.a: zomer 1950 + kerken in nood postfris. Tevens een bruin stockboek (doubletten)
Oud postzegel-verzamelalbum van Canada met ca. 650 zegels, gestempeld 31x23x2cm. Cond.: R-G
Oud postzegel-verzamelalbum van Afrika met ca. 1780 zegels, gestempeld 31x23x2,5cm. Cond.: R-G
Leuk album met ca. 70 verschillende postkaarten betreffende luchtvaart 20e eeuw 32x27cm. Cond.: G
Album met ca. 120 diverse postkaarten Nederland 20e eeuw 32x25cm. Cond.: R-G
Oud postzegel-verzamelalbum van Azië met ca. 1100 zegels, gestempeld 31x23x3cm. Cond.: R-G
Album met diverse postkaarten van Nederland 20e eeuw ca. 120 stuks 32x27cm. Cond.: R-G
Leuk album met diverse postkaarten Hengelo (met name de wijk Tuindorp) 20e eeuw en diverse knipsels 32x26cm. Cond.: G
Leuk album met diverse postkaarten etc. van Hengelo 20e eeuw 32x27cm. Cond.: G
Oud postzegel-verzamelalbum van Finland met ca. 1700 zegels, met diverse complete series, gestempeld en ongestempeld 30,5x23x3cm. Cond.: R-G
Oud postzegel-verzamelalbum van Zweden met ca. 1300 zegels, gestempeld en ongestempeld (blokken) 30,5x23x3cm. Cond.: R-G
Album met ca. 225 diverse ansichtkaarten van Nederland 20e eeuw 34x22cm. Cond.: R-G
Oud postzegel-verzamelalbum van de USA met ca. 1900 zegels, gestempeld en ongestempeld 30,5x22,5x4cm. Cond.: R-G
Album met diverse antieke ansichtkaarten Holland ca. 1900 38x23x3cm. Cond.: R
Jugendstil postkaartenalbum met diverse postkaarten (Nederland etc.) 1e helft 20e eeuw 40x22x5cm. Cond.: R
Groot kavel diverse oude/antieke ansichtkaarten 35x26x12cm. Cond.: G
Leuk album met ca. 140 oude diverse ansichtkaarten van Enschede 20e eeuw 32x27cm. Cond.: R-G