H. van de Ende, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, twee kippen 13,5x13,5cm. Cond.: G
H. Ros ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven 45x35cm. Cond.: G
Monogram ca. 1980, olieverf op linnen, Hollandse ijspret 60x50cm. Cond.: G
Monogram H.R. Fecit, olieverf op linnen, dame die een bijbel leest (zeer gedetailleerd) 24x30cm. Cond.: G
D. Casper, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs in de sneeuw 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, romatisch landschap met ruïne en figuren 17x22cm. Cond.: G
H. v.d. Ende ca. 1920, olieverf op linnen, bloemenmarkt met figuren 30x40cm. Cond.: G
J. Talling ca. 1900, olieverf op paneel, bosgezicht met huisje en boerenstel 50x35cm. Cond.: G
Twee tekeningen ca. 1800: 1x naakte man (gesigneerd L. Barosseau?) 1809 30x19cm. en 1x landschap met ruines 26x18cm. Cond.: R-G
Twee tekeningen op papier: 1x damesportret van mooie kwaliteit 23x16cm. en 1x Hermes met helm en hamer 30x20cm. Cond.: G
Naar Louis Apol ca. 1910, olieverf op linnen, Hollands winters landschap met wandelaar (stukje verf af) 55x36cm. Cond.: R-G
G. v. de Zwalm, olieverf op linnen, oudere vrouw in een kerk 60x50cm. Cond.: G
H. Rotermund (Duitse School), olieverf op linnen, besneeuwd berglandschap met huis 48x48cm. Cond.: G
Wagner ca. 1950 (Duitse School), olieverf op linnen, Gardameer 40x50cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, man met riet in de sneeuw 33x40cm. Cond.: R
Ric? (en stempel J.O.B.), lithografie op papier, zeilboten op rivier 50x38cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, winters landschap 20x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op linnen, besneeuwd berglandschap 55x46cm. Cond.: G
H. Kuyten ca. 1930, olieverf op linnen, boerderij met bloesembomen 30x40cm. Cond.: G
Gilchen? ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met boerenhuis, tuin, korenveld en figuur 50x60cm. Cond.: G
F. Mendel ca. 1920, olieverf op linnen, kerkinterieur met figuren 31x41cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, winters landschap 30x40cm. Cond.: G
Riwa ca. 1980, olieverf op linnen, stilleven met rozen 50x60cm. Cond.: G
Kavel met 11 militaria ingekleurde gravures 19e eeuw o.a: Duitsland en Frankrijk (o.a: E. Grünnedel) 20-24cm. Cond.: R-G