Frans beeld ca. 1900, voorstellend een man met vaandel, gesigneerd Rimoulet. In goede staat en gemaakt van compisitie metaal 55cm.
Frans beeld met dubbele putti ca. 1900, gesigneerd Guillot. In goede staat en gemaakt van compositie metaal 55cm.
Beeld ca. 1900, voorstellend een landarbeider met zeis, gesigneerd Bruchon. In goede staat en gemaakt van compositie metaal 45cm.
Figuur ca. 1900, voorstellend een dame met roos, gesigneerd Bruchow. In goede staat en gemaakt van compositie metaal 45cm.
Twee Art Deco stijl bronzen eekhoorn boekensteunen met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd A. Weinmann 29x21x11cm. Cond.: G
Bronzen beeldje van een amazone ca. 1920, onduidelijk gesigneerd (H. Lang?) op albasten sokkel 11x4,5x3,5cm. Cond.: G
Beeld van een jonge landarbeider met pikhouweel, kruik en mand ca. 1900 van compositie metaal in goede staat 41cm.
Grote oude compositie metalen figuur op marmeren voet, voorstellend een sluipende luisterende man, gesigneerd S. Melani 30x53x15cm.
Erotische bronzen figuur 21e eeuw op zwart marmeren sokkel in goede staat 15x30x16cm.
Grote bronzen figuur in Art Deco stijl 21e eeuw, voorstellend een adelaarskop op gestyleerde zwart marmeren voet. Gesigneerd C.J. Verhoeff 45cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een musicerend paar (ongesigneerd) in goede staat 50x37x21cm.
Franse compositie metalen figuur ca. 1880, onduidelijk gesigneerd. Voorstellend een schaapsherder met schaap H.: 46cm. Cond.: G
Beeld van Shakespeare ca. 1900 van compositie metaal 31cm. Cond.: G
Antiek figuur van compositie metaal op marmeren sokkel, voorstellend een putti met bekkens. Gesigneerd L.F. Moreau ca. 1900 30cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco olifant op zwart marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd C.J. Verhoeff 27,5x29x16cm.
Oude bronzen danseres in Jugendstil stijl op marmeren voet 2e helft 20e eeuw. Gesigneerd Faguays in goede staat 54x47x13cm.
Oud bronzen figuur, voorstellend een vissende jongen 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Jary Price 32cm. Cond.: G
Drie oude Chinese bronzen figuren 20e eeuw, voorstellend Chinese hoogwaardigheidsbekleders 6-7cm. Cond.: G
Groot bronzen paard op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd P.J. Mene in goede staat 36x43x14cm.
Drie oude Chinese bronzen figuren, voorstellende Chinese wijsheren 20e eeuw in goede staat 10,5cm.
Groot oud pallisander houten figuur 20e eeuw 73x13x22cm. Cond.: G
Art Deco beeld met marmeren voet en 3 paarden, compositie metaal (brons gepatineerd) ca. 1920, 19x52x12cm.
Antieke bronzen plated jongleuse/danseres ca. 1930 met bronzen voet, vermoedelijk Duits (ongesigneerd) 24cm. Cond.: G
Oude bronzen buste 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw met verenhoed en marmeren voet 24xø12cm. Cond.: G