Gesigneerd H.Koekkoek, olieverf op paneel, 20e eeuw, zeilboten op zee. 399x29cm., Cond.:G
Groot 18e eeuws pistool met gegraveerde loop, haan en messing bewerkte kolf en zijplaat. Koperdraad in kolf (notenhout gesneden) 47cm. Cond.: G
Oorstekers GG, 585/000, met 18 Diamanten. Oorstekers in de vorm van een ruit, honingraat met 9 Diamanten per oorbel. Totaal ca 0.36 crt P/W. De oorstekers zijn tevens voorzien van een clip. ø 1 cm ca ...
Set GG, 585/000 met Rozenkwarts. Ring oplopend met aan de bovenzijde een kraal van Rozenkwarts, ø 61. Een koordcollier, ø 2 mm, lengte 42 cm met open bolhanger waarin met ronde rozenkwarts zit, ø door...
Terrracotta figuur ca. 1900, gesigneerd Chantilly, voorstellend 6 dansende terracotta figuren in een ring (beschadigd en gelijmd) 18xø19cm. Cond.: R
Plakboek met diverse kerst/nieuwjaarskaarten, hogere officieren KMA Holland 25x35x3,5cm. Cond.: G
Grote satsuma cachepot met messing armaturen ca. 1880 (draken) 35x44xø35cm. Cond.: G
Herenring GG 585/000, met briljant. Grote grove ring met vierkante bovenzijde 7x7 waar een briljant van 0.21 crt in zit. ca 9,2 gr. ø 63. Cond. Nieuw
Zeldzame 19e eeuwse achterglas-schildering, voorstellend Leda en de zwaan. Hoogwaardige kwaliteit, stukje glas van ca. 1 cm. bij hoek afgebroken, 45x35cm. Cond.: G
Oude Hollandse Zaanse klok met atlas, bel en bronzen ornamenturen 2e helft 20e eeuw in goede staat 46cm. Cond.: G
Oud Hollandse eikenhouten Sallandse wandklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen 56cm. Cond.: G
Johannes RZ Jelgershuis 1812 (leeuwarden 1770 - 1836 Amsterdam (diverse musea)), olieverf op paneel, handwerkende Hollandse vrouw in interieur met lichtval 30x25cm. Cond.: G
Oud Chinees kompas ca. 1900 met twee zonnewijzers en Chinese tekens. Gemerkt en gemaakt van hout 16x7x5cm.
Opengewerkte dekseldoos ca. 1900 met herder op het deksel, bronskleurig compositie metaal 18x21x17cm. Cond.: G
Kavel met Nederlandse bankbiljetten: 1x 10 Gulden 1953, 2x 10 Gulden 1968, 2x 10 Gulden 1997, 2x 5 Gulden 1966 en 2x 5 Gulden 1973.
Grote antieke notenhouten regelateur ca. 1890, gemerkt J. Dowell en Co Marypoit + Wigton (kroon mist) 96cm. Cond.: G
Grote Franse vuurvergulde pendule ca. 1870 met voorstelling van vrouw en tortelduiven. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 50x42x23cm.
Hollands 18e eeuws Louis Quinze kabinet van mahoniefineer op eiken. Origineel bronzen beslag en 5 lades onder. In zeer goede originele staat 240x170x60cm.
Antieke kersenhouten hoekkast ca. 1800 met schuine hoeken, glasopstand, lade en 2 deuren. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 221x140x75cm.
Prachtige Duitse uitneembare wortelnoten 3-deurs linnenkast ca. 1880 (Grunderzeit) met snecken, volle zuilen, spiegel, schappen en lades. In zeer goede staat 225x64x225cm.
Prachtige Duitse antieke eikenhouten gestoken Grunderzeit buffetkast ca. 1880 met druivenrankendecor, snecken, platte zuilen en bronzen beslag. In zeer goede originele staat 230x148x77cm.
Grote antieke eikenhouten archiefkast met 2 jalouziedeuren en schappen ca. 1900, 213x40x126cm. Cond.: G
Zes moderne gestofferde stoelen in goede staat 21e eeuw 100x40x60cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten vitrine opzetkastje ca. 1900 met messing Jugendstil beslag in goede staat 205x103x42cm.