Zeer grote plated kandelaar 19e eeuw in barokstijl 160cm. Cond.: G
Gesigneerd C. Verschuur, olieverf op linnen, landschap met koeien 61x40cm. Cond.: G
A.W.V.P.A. 2x stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 18,5x19,5cm. en 30x22,5cm. Cond.: G
Agnes Wedrich 1898 (Duitse School), pastel op papier, portret jagersjongen 39x52cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
Barnstenen collier, verlopend. Een verlopend geknoopt collier met ovale barnsteenkralen, 13-19 mm, doorzichtig met insluitsels. Lengte 42 cm ca 59 gr
Antieke schildhanger, verguld. Antieke ovale fraaie schildhanger, ø 36.6x26.6 mm, met florale versiering. Iets afgesleten.
Drie delen zilver: 1x soeplepel met getorste steel en voorzien van parelrand, 835/000, MT: Jan Boon Schoonhoven, JL: N 1897, ca. 132gr. L.: 29cm., 1x vleesvork met parelrand, MT: Johannes Schijfsma Wa...
A. Kriezel (Duitse School), olieverf op linnen, bospad 68x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd modern schilderij, acryl op linnen, lichtstraal door venster 50x60cm. Cond.: G
Zeer grote mahoniehouten spiegel ca. 1930 met facetgeslepen spiegel in goede staat 113x180cm.
Engelse notenhout met wortelnoten fineer Queen Anne buffetkast ca. 1910 met snijwerk. 3-Deurs kast staande op klauwpoten in goede staat 140x142x45cm.
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zittende man en hondje 23x20cm. Cond.: R
Kristallen lepelvaasje (7,5xø6,8cm.) met zilveren (835/000) rand en geslepen voet. Vaasje is gevuld met 12 lepeltjes (9cm.) met bloembewerking, MT: Hooijkaas Schoonhoven zilverfabriek, 835/000 Cond.: ...
Lot zilveren sieraden en twee Certina horloges. Een lang zilveren 835/000 rond koningscollier, lengte 80 cm, een fijne zilveren dasschuif, 5,2 cm en een zilver vergulde fantasiespeld met zirconia, 53x...
Originele 18e eeuwse Engelse eikenhouten tiltoptafel in goede originele staat met mooie patina 70xø89cm. Cond.: G
Hanger en ring zilver 925/000 en 835/000 met edelsteen. Abstracte hanger, jaren 70 stijl met rodonietkraal, 40x40 mm, en een ring met carneoolkraal, ø 10 mm. ø 53 totaal ca 27.45 gr
Hollands zilveren roomkannetje met zilveren greep en handgegraveerde medaillons. 835/000 grootkeur, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 123gr. 7,5xø7,5cm. Cond.: U
Veertien werken van Ottokar Gräbner (1904 - 1972), linoleumsnedes op papier , diverse voorstellingen met figuren etc. 14x30cm. Cond.: G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), houtskool op papier, twee tekeningen van een hond 18x18cm. Cond.: G
Twee fraaie Hollandse zilveren tafelkandelaars, glad model, 835/000, MT: Stichtse fabriek van begeer Utrecht, JL: W 1931, 8x8cm. Cond.: G
Mahoniehouten antieke Louis Philip vlinderbank met snijwerk en nieuwe rode stoffering in goede originele staat 120x86x160cm.
Twee Oosterse werken op rijstpapier ca. 1900 (China?): 1x boedha 41x30cm. en 1x twee hoogwaardigheidsbekleders 46x35cm. (vochtvlekken) Cond.: R