Chinees bord 18e eeuw met floraal decor in goede staat 5xø23cm.
Twee 18e eeuwse Chinees imari borden met tuindecor en bloesems (beide randschade) ø22,7cm. en ø22cm. Cond.: R
Vier delen Duits porselein 20e eeuw: 3x Hutschenreuther serviesgoed met floraal decor en 1x handbeschilderde vaas met gouddecor (ongemerkt) Cond.: G
Twee grote figuren van Blue Mountain Canada met groene zoutglazuur 20e eeuw: 1x dolfijn en 1x hond 34-42cm. Cond.: G
Twee delen 19e eeuws imari porselein: 1x dekselvaas (beschadigd) en 1x vaas (goed) 25-28cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met decor van flora, vogels en insecten (1 chip bij schotel) 5xø10cm. Cond.: R-G