Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Delftse schotel, APK
Startprijs 60 EUR

Grote oude Delftse bont keramieken bord, gemerkt APK. 19e eeuw of later ø33cm. Cond.: G

6 Keramieken borden
Resultaat: 120 EUR

Drie sets van twee 18e eeuwse Delfts keramieken borden o.a: 2x blauw decor met vazen, gemerkt R (restauratie), 2x borden Delfts bont met gele bloemendecors, gemerkt APK (de lampetkan), 1 schotel met r...

Delftse schotel, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Grote 18e-19e eeuwse Delftse schotel met floraal decor (randschade) ø34cm. Cond.: R

Beeld, Royal Dux
Startprijs 170 EUR

Groot antiek porseleinen Royal Dux beeld, voorstellend een herder met schapen. Gesigneerd H. Schubert, bronskleurige matte glazuur ca. 1900 35x45x20cm. Cond.: G

Keramieken waterkoe
Resultaat: 85 EUR

Grote Chinees keramieken waterbuffel ca. 1900 met bruine glazuur. 1 Hoorn afgebroken maar wel erbij, 33x54x17cm. Cond.: R

Edele dame, Royal Dux
Startprijs 50 EUR

Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een dansende dame 23cm. Cond.: G

Knielende vrouw, Royal Dux
Resultaat: 50 EUR

Royal Dux porseleinen figuur, voorstellend een knielende naakte dame met kat, "Designed by Cervoch" 20e eeuw 23cm. Cond.: G

Porseleinen figuur
Resultaat: 60 EUR

Groot deocratief porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een dame met kind, gemerkt R.B. 39x22x14cm. Cond.: G

2 Terracotta bustes
Resultaat: 80 EUR

Twee terracotta bustes van een zigeunerpaar (nr. 312 en 313) met originele beschildering (1 chip achter bij zigeuner) 16-17cm. Cond.: R-G

Bisquit pors. beeld
Startprijs 70 EUR

Grote bisquit porseleinen tafelstuk ca. 1880, voorstellend een dame met presenteerblad en roos (roos blad afgebroken), gemerkt Y.S 1001, 37cm. Cond.: R-G

Dansend figuur
Startprijs 40 EUR

Duits porseleinen beeld, dansend damesfiguur ca. 1960, gemerkt met kroon 1764 Handarbeit (duim afgebroken) 24cm. Cond.: R

Porseleinen edelman + vrouw
Startprijs 50 EUR

Oude Napels porseleinen figuur ca. 1980, voorstellend een converserende dame en heer 20cm. Cond.: G

20 Porseleinen figuren
Startprijs 25 EUR

Kavel van 20 oude/antieke porseleinen figuren, hoofdzakelijk met beschadigingen 4-25cm. Cond.: M

Pors. figuur, bronzen voet
Startprijs 60 EUR

Porseleinen figuur van een bloemenmeisje, ca. 1920 met bronzen voet, gemerkt Triade Benachin. Lichte beschadigingen aan bloem 20x15x12cm. Cond.: R-G

Porseleinen figuur
Startprijs 30 EUR

Porseleinen 18e-19e eeuws figuur, voorstellend een edele heer met dame (onduidelijk gemerkt). Beide hoofdje gelijmd. 13x10x9cm. Cond.: M

Hutschenreuther theekan
Resultaat: 15 EUR

Oude Duitse Hutschenreuther wit porseleinen theekan ca. 1980 in goede staat 14x23xø14cm.

Furstenberg servies
Resultaat: 70 EUR

Oud Duits Fürstenberg porseleinen servies met roze rozendecor en gouddecor ca. 1930 bestaande uit: 2x dekselschaal, 1x grote schaal, 6x groot bord, 7x soepbord, 8x ontbijtbord, 2x ovale schaaltjes, 9x...

4 Meissen penningen
Startprijs 80 EUR

Vier Duitse Meissen penningen (Böttcher): 3x Deutsche studentenschaft wirtschaftshilfe en 1x Weimar Schiller ø5cm. Cond.: G

Reservisten, Studentika Danzig
Startprijs 135 EUR

Antieke Duitse Studentika tabakspijp 1903/1904 "Techn Schlesierbund Rubezahl von Harras Sienem Lieben LeibFuchs Apollo gewidmet zur Erinnerung an unsere Studiezeit W.L. 1903/1904" 90cm. Cond.: G

Schaal + Sauciere
Startprijs 20 EUR

Antieke Duitse KPM porseleinen sauciere (kleine chip) en presenteerschaal ca. 1910 (creme-kleurig) in goede staat 10x23x12cm. en 10x31x20cm. Cond.: R-G

2 Kandelaren + vaas
Startprijs 20 EUR

Drie delen Duits zilverporselein ca. 1980: 2x kandelaar 12xø10cm. en 1x vaasje 11xø6cm. Porselein met zilver overlay.

Bavaria serviesgoed (3x)
Startprijs 10 EUR

Drie delen Duits porseleinen serviesgoed van Thomas Bavaria ca. 1930: 1x natfruitschaal en 2x dekselterrines met decor van flora en goud 24-37cm. Cond.: G

3 Porseleinen schalen
Resultaat: 15 EUR

Drie delen oud Duits porselein: 1x tafelschaal met putti en bloem (beschadigd), 1x Plaue Schierholz porseleinen schaal met decor van goud en bloemen (1 bloem beschadigd) en 1x kristallen schaal met po...

3 Pors. rookverdrijvers
Startprijs 20 EUR

Drie oude Duitse porseleinen rookverdrijvers 1e helft 20e eeuw: 1x roofvogel (beschadigd), 1x papegaai (goed) en 1x hond ( goed) 14-22cm. Cond.: R-G

Porseleinen wandlamp
Resultaat: 25 EUR

Duitse porseleinen wandlamp ca. 1980 met decor van putti en flora (bloem beschadigd), gemerkt met kroon en p.m.p. 28x20x17cm. Cond.: R

Terracotta figuur
Startprijs 60 EUR

Grote oude terracotta figuur, voorstellend een dame, gesigneerd Chapil (1 gaatje) 46xø30cm. Cond.: R-G

2 Gipsen figuren
Startprijs 40 EUR

Twee oude/antieke figuren van gegoten gips met originele beschilderingen: 1x meisje met open bloempot ca. 1920 (lichte verfbeschadigingen) en 1x meisje met poes 43-52cm. Cond.: G

Grote cachepot
Resultaat: 125 EUR

Grote antieke Duits porseleinen handbeschilderde cachepot (bloempot) met decor van bloemen en figuren. Gemerkt met twee blauwe zwaarden en letter T ca. 1900, Potschappel Dresden. Hengseloor is gerest...

3 Delen porselein
Resultaat: 40 EUR

Drie delen 18e eeuws Duits Wallendorf porselein, gemerkt "W" met handgeschilderd bloemendecor o.a: theepot (2 chips), schaal (goed) en suikerpot (goed) 11,5-18,5cm. Cond.: R-G

3 Borden
Startprijs 15 EUR

Drie oude/antieke Fayence sierborden: 1x Frans Fayence, verso gesigneerd Rollon polychrome, 1x Delfts polychrome met drakendecor en 1x groot herdenkingsbord 1903-1943 (chip bodemrand) 22-35cm. Cond.: ...

Terracotta amfora
Startprijs 40 EUR

Gelimiteerde handbeschilderde terracotta amfora vaas door Nic. Gabriel Geometric period 800 B.C. no 1 7/5/1992. Natuurgetrouwe kopie van het origineel in goede staat 30xø13,5cm.

3 Delen goudsteen
Resultaat: 90 EUR

Drie 19e eeuwse Hollandse goudsteen keramieken kommen met decors rondom 10xø6cm. en 8xø11,5cm. Cond.: G

3 Delen porselein
Resultaat: 15 EUR

Drie delen keramiek ca. 1940: 1x eierhouder met kurken (chip) 13xø14cm., 1x eierhouderset (8-delig) 5xø16cm. en 1x bevrijdingsbeker (10e bevrijdingsdag 1945-1955) Petrus Regout Maatsricht 10xø7,5cm. C...

Lamp, pors. voet, bloemen
Startprijs 30 EUR

Hollandse Koninklijke Plazuid keramieken lampenvoet 20e eeuw met floraal decor en klauwpoten (1 chip) 32xø13cm. Cond.: R-G

Lamp, pors. voet
Startprijs 30 EUR

Oude Chinese keramieken tafellamp met houten voet en florale decors 2e helft 20e eeuw 27xø15cm. Cond.: G

3 Delen porselein ca. 1900
Resultaat: 20 EUR

Drie delen antiek porselein met wapendecors: 2x verdeelschalen en 1x grote schaal met signatuur (N. Lanseras?) gedecoreerd met wapens, putti etc. 18-20cm. Cond.: G

3 Porseleinen borden
Resultaat: 55 EUR

Drie oude porseleinen borden, ca. 1900, handgeschilderd 2 maal met goud-figuren- en hertdecor ( Limoges France) en 1 blauwe schotel met goud- en gelithografeerd decor, Wenen ( 2 chips). ø 22-24cm., Co...

3 Porseleinen gebaksets
Startprijs 15 EUR

Drie oude porseleinen gebaksets 20e eeuw: 1x Mielow Poland (minimale chips), 1x Zwiebelmuster, ongemerkt (chips) en 1x porn. Sace (goed) 12-30cm. Cond.: R-G

2 Series kop&schotel
Startprijs 50 EUR

Twee sets antieke kop & schotels ca. 1900 met Chinees decor : 6x kop & schotels Peking (1 schotel haarscheur, 1 kopje beschadigd) en 9 kop &schotels keramiek met floraal decor (Chinees), gemerkt met e...

Chinees koffieservies
Resultaat: 45 EUR

Uitgebreid Chinees porseleinen restservies ca. 1930 (gemerkt) bestaande uit: koffiekan, theekan, schaal, suikerpot, melkkan, citroenpers, borden, schotels en kopjes (diverse haarscheuren). Minimale ch...

Wedgwood mokka-servies
Startprijs 40 EUR

Engels 9-delig Wedgwood serviesgoed of Etruria Etna bestaande uit 6 kop & schotels, suikerpot, melkkan en theepot Cond.: G

Wedgwood serviesgoed
Resultaat: 150 EUR

Groot kavel Wedgwood of Etruria serviesgoed, decor Moss Rose o.a: 12x diepe borden, 4x grote schalen, etagere, 21x kop&schotels, roomstel, 6x eierdoppen en bonbonschaal (minimale chips mogelijk) 5-46c...

Serviesje + vaas
Resultaat: 20 EUR

Vier delen Duits porselein 20e eeuw: 3x Hutschenreuther serviesgoed met floraal decor en 1x handbeschilderde vaas met gouddecor (ongemerkt) Cond.: G

Servies, blauw/goud
Resultaat: 30 EUR

Servies 19e eeuw bestaande uit: koffiekan, suikerpot, 9 schotels, 11 kopjes (2 beschadigd), 11 bordjes, theepot 7-28cm. Cond.: G

Servies, blauw en bloemen
Resultaat: 25 EUR

Servies 19e eeuw bestaande uit: koffiekan, suikerpot, theepot (deksel kapot), melkkan, 8 schotels, 6 kopjes 7-23cm. Cond.: G

5 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 93,75 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van flora en vaas (breuken en randschades) ø23cm. Cond.: M-R

6 Capucijner borden
Startprijs 90 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner schotels met floraal decor (1 schotel met chip) 2xø12cm. Cond.: G

6 Delen Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein (beschadigd) 17e-18e eeuw Kang Xi: 1x octagonale trekpot (tuit beschadigd en geen deksel), 1x gemerkte vaas (scherf uit bovenrand) en 4-delige miniatuur kaststel (1 ...

3 Borden, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met decor van flora, vlinders en symbool voor een succesvolle dag (gesigneerd). Randchips en 2 haarlijnen ø21cm. Cond.: R

3 Chinese lakstempels
Startprijs 225 EUR

Drie grote Chinese lakstempels met Foohonden van natuursteen ca. 1900 in goede staat 9,5-10cm.

3 Chinese schotels
Startprijs 100 EUR

Drie Chinese Kang Xi schotels 17e-18e eeuw met floraal decor (verso perzikteken), 2x lichte randschade, 1x goed ø23cm. Cond.: R-G

2 Chinese theepotten
Resultaat: 30 EUR

Twee Chinees porseleinen theepotten met florale decors 19e eeuw (1x deksel is niet origineel) 15xø12,5cm. Cond.: R-G

Yixing trekpotje, takjes
Resultaat: 325 EUR

Oude Chinese Yixing terracotta theepot met fijn opgewerkt decor van bloesemtakken 1e helft 20e eeuw (of ouder), gemerkt Cond.: G

Divers Chinees porselein
Resultaat: 145 EUR

Zeven delen antiek Chinees porselein 17e-19e eeuw met floraal decor o.a: 2 sets kop & schotels (2 minimale chips) 13-7,5cm. Cond.: G

3 Delen Chinees
Startprijs 15 EUR

Drie delen oud Chinees porselein: 2x schotels met bloesemboomdecor 18e eeuw (1x gelijmd en 1x minimale chips rand) ø22cm, 1x bloempot capucijner 19e eeuw met bloemdecor (goede conditie) 9,5xø11cm.

Dekselpot
Startprijs 120 EUR

Chinese of Japanse 19e eeuwse porseleinen dekselschaal met florale beschildering en Foohond. 1 Chip, verder in goede staat 20xø22cm.

Boedha
Resultaat: 90 EUR

Oude Chinese boedha 20e eeuw (neus beschadigd) 16,3x14,3x5cm. Cond.: R

Trekpotje
Startprijs 120 EUR

Chinees imari porseleinen 18e-19e eeuws trekpotje (8-kantig), deksel heeft randschade 10x14x9,3cm. Cond.: R

Chinese penselenvaas, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met decor van figuren in landschap 12xø7cm. Cond.: G

Fam Rose vaas, draken
Resultaat: 1.000 EUR

Oude Chinees porseleinen maanvaas 19e eeuw met decor van goud en draken. Zeer gedetailleerde voorstelling en gesigneerd 16,5x12x6cm. Cond.: G

Penselenpot, figuren
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse penselenpot met rondom decor van figuren in tuin 14,5x11,5cm. Cond.: G

3 Delen Fam Rose
Startprijs 60 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees Familie Rose porselein: 1x bord (beschadigd) en 1x kop & schotel (gaaf) ø20cm. en 7,5xø13cm. Cond.: R-G

Chinese kom + gemberpot
Resultaat: 130 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein: 1x grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met rondom landschaps- en dorpdecor (haarscheur en randschade) 10xø23,5cm. en 1x grote Chinees porseleinen gemberpot ca...

3 Chinese vaasjes
Resultaat: 25 EUR

Drie Chinees porseleinen vaasjes 18e-19e eeuw: 1x vaasje met tekst, bloemendecor en vogel (gemerkt met lakstempel), rose/groen, 1x vaasje met floraal decor blauw, 1x klein vaasje met floraal decor (1 ...

2 Chinese vazen
Startprijs 100 EUR

Twee grote 18e-19e eeuwse Japans imari porseleinen kraagvazen met decor van flora, vogel en landschap (1x lichte randschade, 1x goed) 41xø16,5cm. Cond.: R-G

4x Hummel
Resultaat: 100 EUR

Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje met pop "Ich kann's kaum erwarten", nr. 649/0 (1991-1999) limited edition 17666-25000, 12cm., 1x jongen met vogels "Tierfreund", nr. 300 (1991-1999) 13cm., 1...

4x Hummel
Resultaat: 100 EUR

Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje bij hek, nr. 203 (1979-1990) 13cm., 1x meisje met bezem, nr 171 (1991-1999) 11,5cm., 1x jongen met sjaal, nr. 43 (1972-1979) 12,5cm. en 1x groot Hummel meisj...

5x Hummel
Resultaat: 140 EUR

Vijf Hummel beeldjes van Goebel: 1x jongen op hek "Vaters G'scheitester", nr. 111/1 (1979-1990) 13cm., 1x jongen als postbode "Eilbote", nr. 119/2/0 (1979-1990) 11,5cm., 1x twee meisjes "Osterfreunde"...

4x Hummel
Resultaat: 100 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel 1991-1999: 1x "Krankenbesuch", nr. 382 (12cm.), 1x jongen met honingpot "Honinglecker", nr. 312 (10cm.), 1x "Enziankind", nr. 608 (8cm.) en 1x jongen met taart "Der Klei...

4x Hummel
Resultaat: 185 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel: 1x jongen als clown "Carnival", nr. 328 (1991-1999)14,5cm., 1x jongen met hoorn "Hört Ihr Leute, Nachwächter", nr. 15/0 (1991-1999) 13cm., 1x jongen met mondharmonica "...

4x Hummel
Resultaat: 180 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel: 1x twee dansende meisjes "Sommertanz", nr. 353/0 (1991-1999) 13,5cm., 1x meisje zittend op houten bank "Für Mutti", nr. 758 (1991-1999) 11,5cm., 1x jongen met eekhoorn ...

2x Glazen Hummel
Startprijs 50 EUR

Twee kristallen Goebel beeldjes: 1x kristallen Hummel figuur "de postbode", nr. 8513 (9cm.) met originele doos, 1x kristallen Goebel teckel zittend op een kussen (9,5cm.). Beide in goede conditie.

6x Hummel
Resultaat: 75 EUR

Zes Hummel figuurtjes van Goebel (1991 - 1999): 1x "Muss noch umgraben", nr. 727 (9cm.), 1x "Ich freu mich so", nr. 498 (10cm.), 1x jongen met beer "Mein Maskottchen", nr. 2074/A (9cm.), 1x jongen met...

4x Hummel
Resultaat: 120 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel 1991-1999: 1x "Schulmädchen", nr. 467 (13,5cm.), 1x jongen met knapzak "Der frohe Wanderer", nr. 327 (onderop met handtekening) 13,5cm., 1x jongen met lam "Hirtenbub", n...

4x Hummel
Resultaat: 90 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel: 1x meisje met poppenwagen "Ausfahrt", 375/3/0 (1991-1999) 9cm., 1x meisje met 2 katjes "Katzenmama", nr. 2007 (1991-1999) 10,5cm., 1x meisje met mand en brief "Die Gra...

4x Hummel
Resultaat: 80 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel: 1x twee jongentjes "Max und Moritz", nr. 123 (1991-1999) 13cm., 1x jongen en meisje "Bruderlein und Schwesterlein", nr. 449 (1991-1999) 13cm., 1x jongen met bal "Zirkus...

6x Hummel
Resultaat: 190 EUR

Zes Hummel figuren van Goebel: 1x jongen met stok "Gross Vater Wartet", nr. 562 (1991-1999) 10,5cm., 1x meisje "Winterlicht", nr. 476 (1991-1999) 10,5cm., 1x meisje met zak "Grossmutter wartet", nr. 5...

6x Hummel
Resultaat: 80 EUR

Zes Hummel figuren van Goebel: 1x meisje met bloem "Fur dich", nr. 761 (1991-1999) 9cm., 1x jongentje "Sicher sit Sicher", nr. 559 (1991-1999) 9cm., 1x jongentje "Spitzbub", nr. 553 (1991-1999) 9cm., ...

Diverse Hummel artikelen
Resultaat: 60 EUR

Kavel diverse Goebel artikelen met o.a: 4x Hummel bordjes (klein), 2 amuletten, vingerhoedje, Hummel spaarpot, 6x kunststof beeldenvoeten, 2 Duitse telefoonkaart van 6 DM, 2 houten consoles, 3 houten ...

2 Goebel plaquettes
Resultaat: 45 EUR

Twee Duitse Goebel wandplaquettes 2e helft 20e eeuw (M.J. Hummel): 1x jongen op hek 12,7x13cm. en 1x postkoets 17x11cm. Cond.: G

3 Goebel beeldjes
Startprijs 60 EUR

Drie Goebel figuren van bisquit porselein 2e helft 20e eeuw: 1x meisje op de step, 1x poes met teddybeer, R. Wchtmeister Carla en Massimo en 1x poes, R. Wachtmeister 6-15cm. Cond.: G

6 Porseleinen honden
Resultaat: 60 EUR

Zes delen porselein/keramiek met honden (boxers): 2x keramieken boekensteunen ca. 1930, 1x sierbord "Dogs Life" en 3x keramieken boxers 11-24cm. Cond.: G

2 Beelden, Blue Mountain
Resultaat: 20 EUR

Twee grote figuren van Blue Mountain Canada met groene zoutglazuur 20e eeuw: 1x dolfijn en 1x hond 34-42cm. Cond.: G

2 Delfts bonte koeien
Resultaat: 30 EUR

Twee polychrome Delftse koeien 19e eeuw, hoorns beschadigd en 1 kop gelijmd (grotere koe is gemerkt) 7-13cm. Cond.: R

2 Imari schotels (1 set)
Startprijs 100 EUR

Set van 2 grote 19e eeuwse imari porseleinen borden met geschulpte omranding en decor van bloemvaas (1x goed en 1x met oude haarlijn) ø34cm. Cond.: R-G

Grote Japanse vaas
Startprijs 60 EUR

Grote Japanse keramieken vaas ca. 1900 met decor van krijgers en groene glazuur 65xø29cm. Cond.: G

3 Figuren, muziek
Startprijs 30 EUR

Drie oude beelden groepen voorstellend musicerende figuren bij boom met tortelduiven 20e eeuw (1 been af) 26x19x13cm. Cond.: R-G

2 Imari schotels
Startprijs 100 EUR

Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen schotels met florale decors en geschulpte omranding ø31,5cm. Cond.: G

Imari schaal
Resultaat: 110 EUR

Prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen schaal met decor van goud, flora en vogels (zeldzame vorm) in goede staat 5x34x30cm.

Imari stapeldoos
Resultaat: 150 EUR

Grote zeldzame 19e eeuwse imari porseleinen 4-delige stapeldoos met decor van goud en flora 24xø17cm. Cond.: G

4 Imari vaasjes
Startprijs 100 EUR

Vier 19e eeuwse imari porseleinen vazen o.a: 1x kleinere kraagvaas (haarscheur), 1x kleine vaas(fijn decor, restauratie), 1x grotere vaas (goed) en 1x kleine vaas ca. 1800 16-18cm. Cond.: R-G

2 Imari koektrommels
Resultaat: 70 EUR

Twee Imari porseleinen koektrommels met plated hengsel en deksel ca. 1880 met florale decors 14-20cm. Cond.: G

5 Imari vazen
Startprijs 120 EUR

Vijf 19e eeuwse Japans porseleinen vazen: 3x imari en 2x kutani met florale decors in goede staat 11,5x20cm.

3 Imari borden
Startprijs 30 EUR

Drie 19e eeuwse imari porseleinen borden met geschulpte rand: 1x set met floraal gouddecor en bloemvaas decor (1x randschade) en 1x bord met floraal decor (lotusbloem) 15,5-21cm. Cond.: R-G

4 Imari vazen
Resultaat: 60 EUR

Vier delen 18e-19e eeuws imari porselein: 2x kleine dekselvazen 18e-19e eeuw (mogelijk Chinees, 1x deksel gelijmd), 1x vaas 19e eeuw Japan met floraal decor (goed) en 1x Japanse vaas 19e eeuw met flor...

2 Imari vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee delen imari porselein 19e eeuw: 1x penselenvaas met floraal decor (bakfout bodem) 16xø19,3cm. en 1x grote vaas met floraal decor 25xø14,5cm. Cond.: G