Grote oude Delftse bont keramieken bord, gemerkt APK. 19e eeuw of later ø33cm. Cond.: G
Drie sets van twee 18e eeuwse Delfts keramieken borden o.a: 2x blauw decor met vazen, gemerkt R (restauratie), 2x borden Delfts bont met gele bloemendecors, gemerkt APK (de lampetkan), 1 schotel met r...
Grote 18e-19e eeuwse Delftse schotel met floraal decor (randschade) ø34cm. Cond.: R
Groot antiek porseleinen Royal Dux beeld, voorstellend een herder met schapen. Gesigneerd H. Schubert, bronskleurige matte glazuur ca. 1900 35x45x20cm. Cond.: G
Grote Chinees keramieken waterbuffel ca. 1900 met bruine glazuur. 1 Hoorn afgebroken maar wel erbij, 33x54x17cm. Cond.: R
Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een dansende dame 23cm. Cond.: G
Royal Dux porseleinen figuur, voorstellend een knielende naakte dame met kat, "Designed by Cervoch" 20e eeuw 23cm. Cond.: G
Groot deocratief porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een dame met kind, gemerkt R.B. 39x22x14cm. Cond.: G
Twee terracotta bustes van een zigeunerpaar (nr. 312 en 313) met originele beschildering (1 chip achter bij zigeuner) 16-17cm. Cond.: R-G
Grote bisquit porseleinen tafelstuk ca. 1880, voorstellend een dame met presenteerblad en roos (roos blad afgebroken), gemerkt Y.S 1001, 37cm. Cond.: R-G
Duits porseleinen beeld, dansend damesfiguur ca. 1960, gemerkt met kroon 1764 Handarbeit (duim afgebroken) 24cm. Cond.: R
Oude Napels porseleinen figuur ca. 1980, voorstellend een converserende dame en heer 20cm. Cond.: G
Kavel van 20 oude/antieke porseleinen figuren, hoofdzakelijk met beschadigingen 4-25cm. Cond.: M
Porseleinen figuur van een bloemenmeisje, ca. 1920 met bronzen voet, gemerkt Triade Benachin. Lichte beschadigingen aan bloem 20x15x12cm. Cond.: R-G
Porseleinen 18e-19e eeuws figuur, voorstellend een edele heer met dame (onduidelijk gemerkt). Beide hoofdje gelijmd. 13x10x9cm. Cond.: M
Oude Duitse Hutschenreuther wit porseleinen theekan ca. 1980 in goede staat 14x23xø14cm.
Oud Duits Fürstenberg porseleinen servies met roze rozendecor en gouddecor ca. 1930 bestaande uit: 2x dekselschaal, 1x grote schaal, 6x groot bord, 7x soepbord, 8x ontbijtbord, 2x ovale schaaltjes, 9x...
Vier Duitse Meissen penningen (Böttcher): 3x Deutsche studentenschaft wirtschaftshilfe en 1x Weimar Schiller ø5cm. Cond.: G
Antieke Duitse Studentika tabakspijp 1903/1904 "Techn Schlesierbund Rubezahl von Harras Sienem Lieben LeibFuchs Apollo gewidmet zur Erinnerung an unsere Studiezeit W.L. 1903/1904" 90cm. Cond.: G
Antieke Duitse KPM porseleinen sauciere (kleine chip) en presenteerschaal ca. 1910 (creme-kleurig) in goede staat 10x23x12cm. en 10x31x20cm. Cond.: R-G
Drie delen Duits zilverporselein ca. 1980: 2x kandelaar 12xø10cm. en 1x vaasje 11xø6cm. Porselein met zilver overlay.
Drie delen Duits porseleinen serviesgoed van Thomas Bavaria ca. 1930: 1x natfruitschaal en 2x dekselterrines met decor van flora en goud 24-37cm. Cond.: G
Drie delen oud Duits porselein: 1x tafelschaal met putti en bloem (beschadigd), 1x Plaue Schierholz porseleinen schaal met decor van goud en bloemen (1 bloem beschadigd) en 1x kristallen schaal met po...
Drie oude Duitse porseleinen rookverdrijvers 1e helft 20e eeuw: 1x roofvogel (beschadigd), 1x papegaai (goed) en 1x hond ( goed) 14-22cm. Cond.: R-G
Duitse porseleinen wandlamp ca. 1980 met decor van putti en flora (bloem beschadigd), gemerkt met kroon en p.m.p. 28x20x17cm. Cond.: R
Grote oude terracotta figuur, voorstellend een dame, gesigneerd Chapil (1 gaatje) 46xø30cm. Cond.: R-G
Twee oude/antieke figuren van gegoten gips met originele beschilderingen: 1x meisje met open bloempot ca. 1920 (lichte verfbeschadigingen) en 1x meisje met poes 43-52cm. Cond.: G
Grote antieke Duits porseleinen handbeschilderde cachepot (bloempot) met decor van bloemen en figuren. Gemerkt met twee blauwe zwaarden en letter T ca. 1900, Potschappel Dresden. Hengseloor is gerest...
Drie delen 18e eeuws Duits Wallendorf porselein, gemerkt "W" met handgeschilderd bloemendecor o.a: theepot (2 chips), schaal (goed) en suikerpot (goed) 11,5-18,5cm. Cond.: R-G
Drie oude/antieke Fayence sierborden: 1x Frans Fayence, verso gesigneerd Rollon polychrome, 1x Delfts polychrome met drakendecor en 1x groot herdenkingsbord 1903-1943 (chip bodemrand) 22-35cm. Cond.: ...
Gelimiteerde handbeschilderde terracotta amfora vaas door Nic. Gabriel Geometric period 800 B.C. no 1 7/5/1992. Natuurgetrouwe kopie van het origineel in goede staat 30xø13,5cm.
Drie 19e eeuwse Hollandse goudsteen keramieken kommen met decors rondom 10xø6cm. en 8xø11,5cm. Cond.: G
Drie delen keramiek ca. 1940: 1x eierhouder met kurken (chip) 13xø14cm., 1x eierhouderset (8-delig) 5xø16cm. en 1x bevrijdingsbeker (10e bevrijdingsdag 1945-1955) Petrus Regout Maatsricht 10xø7,5cm. C...
Hollandse Koninklijke Plazuid keramieken lampenvoet 20e eeuw met floraal decor en klauwpoten (1 chip) 32xø13cm. Cond.: R-G
Oude Chinese keramieken tafellamp met houten voet en florale decors 2e helft 20e eeuw 27xø15cm. Cond.: G
Drie delen antiek porselein met wapendecors: 2x verdeelschalen en 1x grote schaal met signatuur (N. Lanseras?) gedecoreerd met wapens, putti etc. 18-20cm. Cond.: G
Drie oude porseleinen borden, ca. 1900, handgeschilderd 2 maal met goud-figuren- en hertdecor ( Limoges France) en 1 blauwe schotel met goud- en gelithografeerd decor, Wenen ( 2 chips). ø 22-24cm., Co...
Drie oude porseleinen gebaksets 20e eeuw: 1x Mielow Poland (minimale chips), 1x Zwiebelmuster, ongemerkt (chips) en 1x porn. Sace (goed) 12-30cm. Cond.: R-G
Twee sets antieke kop & schotels ca. 1900 met Chinees decor : 6x kop & schotels Peking (1 schotel haarscheur, 1 kopje beschadigd) en 9 kop &schotels keramiek met floraal decor (Chinees), gemerkt met e...
Uitgebreid Chinees porseleinen restservies ca. 1930 (gemerkt) bestaande uit: koffiekan, theekan, schaal, suikerpot, melkkan, citroenpers, borden, schotels en kopjes (diverse haarscheuren). Minimale ch...
Engels 9-delig Wedgwood serviesgoed of Etruria Etna bestaande uit 6 kop & schotels, suikerpot, melkkan en theepot Cond.: G
Groot kavel Wedgwood of Etruria serviesgoed, decor Moss Rose o.a: 12x diepe borden, 4x grote schalen, etagere, 21x kop&schotels, roomstel, 6x eierdoppen en bonbonschaal (minimale chips mogelijk) 5-46c...
Vier delen Duits porselein 20e eeuw: 3x Hutschenreuther serviesgoed met floraal decor en 1x handbeschilderde vaas met gouddecor (ongemerkt) Cond.: G
Servies 19e eeuw bestaande uit: koffiekan, suikerpot, 9 schotels, 11 kopjes (2 beschadigd), 11 bordjes, theepot 7-28cm. Cond.: G
Servies 19e eeuw bestaande uit: koffiekan, suikerpot, theepot (deksel kapot), melkkan, 8 schotels, 6 kopjes 7-23cm. Cond.: G
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van flora en vaas (breuken en randschades) ø23cm. Cond.: M-R
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner schotels met floraal decor (1 schotel met chip) 2xø12cm. Cond.: G
Zes delen antiek Chinees porselein (beschadigd) 17e-18e eeuw Kang Xi: 1x octagonale trekpot (tuit beschadigd en geen deksel), 1x gemerkte vaas (scherf uit bovenrand) en 4-delige miniatuur kaststel (1 ...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met decor van flora, vlinders en symbool voor een succesvolle dag (gesigneerd). Randchips en 2 haarlijnen ø21cm. Cond.: R
Drie grote Chinese lakstempels met Foohonden van natuursteen ca. 1900 in goede staat 9,5-10cm.
Drie Chinese Kang Xi schotels 17e-18e eeuw met floraal decor (verso perzikteken), 2x lichte randschade, 1x goed ø23cm. Cond.: R-G
Twee Chinees porseleinen theepotten met florale decors 19e eeuw (1x deksel is niet origineel) 15xø12,5cm. Cond.: R-G
Oude Chinese Yixing terracotta theepot met fijn opgewerkt decor van bloesemtakken 1e helft 20e eeuw (of ouder), gemerkt Cond.: G
Zeven delen antiek Chinees porselein 17e-19e eeuw met floraal decor o.a: 2 sets kop & schotels (2 minimale chips) 13-7,5cm. Cond.: G
Drie delen oud Chinees porselein: 2x schotels met bloesemboomdecor 18e eeuw (1x gelijmd en 1x minimale chips rand) ø22cm, 1x bloempot capucijner 19e eeuw met bloemdecor (goede conditie) 9,5xø11cm.
Chinese of Japanse 19e eeuwse porseleinen dekselschaal met florale beschildering en Foohond. 1 Chip, verder in goede staat 20xø22cm.
Chinees imari porseleinen 18e-19e eeuws trekpotje (8-kantig), deksel heeft randschade 10x14x9,3cm. Cond.: R
Chinees porseleinen penselenvaas met decor van figuren in landschap 12xø7cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen maanvaas 19e eeuw met decor van goud en draken. Zeer gedetailleerde voorstelling en gesigneerd 16,5x12x6cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse penselenpot met rondom decor van figuren in tuin 14,5x11,5cm. Cond.: G
Drie delen 18e eeuws Chinees Familie Rose porselein: 1x bord (beschadigd) en 1x kop & schotel (gaaf) ø20cm. en 7,5xø13cm. Cond.: R-G
Twee delen antiek Chinees porselein: 1x grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met rondom landschaps- en dorpdecor (haarscheur en randschade) 10xø23,5cm. en 1x grote Chinees porseleinen gemberpot ca...
Drie Chinees porseleinen vaasjes 18e-19e eeuw: 1x vaasje met tekst, bloemendecor en vogel (gemerkt met lakstempel), rose/groen, 1x vaasje met floraal decor blauw, 1x klein vaasje met floraal decor (1 ...
Twee grote 18e-19e eeuwse Japans imari porseleinen kraagvazen met decor van flora, vogel en landschap (1x lichte randschade, 1x goed) 41xø16,5cm. Cond.: R-G
Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje met pop "Ich kann's kaum erwarten", nr. 649/0 (1991-1999) limited edition 17666-25000, 12cm., 1x jongen met vogels "Tierfreund", nr. 300 (1991-1999) 13cm., 1...
Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje bij hek, nr. 203 (1979-1990) 13cm., 1x meisje met bezem, nr 171 (1991-1999) 11,5cm., 1x jongen met sjaal, nr. 43 (1972-1979) 12,5cm. en 1x groot Hummel meisj...
Vijf Hummel beeldjes van Goebel: 1x jongen op hek "Vaters G'scheitester", nr. 111/1 (1979-1990) 13cm., 1x jongen als postbode "Eilbote", nr. 119/2/0 (1979-1990) 11,5cm., 1x twee meisjes "Osterfreunde"...
Vier Hummel figuren van Goebel 1991-1999: 1x "Krankenbesuch", nr. 382 (12cm.), 1x jongen met honingpot "Honinglecker", nr. 312 (10cm.), 1x "Enziankind", nr. 608 (8cm.) en 1x jongen met taart "Der Klei...
Vier Hummel figuren van Goebel: 1x jongen als clown "Carnival", nr. 328 (1991-1999)14,5cm., 1x jongen met hoorn "Hört Ihr Leute, Nachwächter", nr. 15/0 (1991-1999) 13cm., 1x jongen met mondharmonica "...
Vier Hummel figuren van Goebel: 1x twee dansende meisjes "Sommertanz", nr. 353/0 (1991-1999) 13,5cm., 1x meisje zittend op houten bank "Für Mutti", nr. 758 (1991-1999) 11,5cm., 1x jongen met eekhoorn ...
Twee kristallen Goebel beeldjes: 1x kristallen Hummel figuur "de postbode", nr. 8513 (9cm.) met originele doos, 1x kristallen Goebel teckel zittend op een kussen (9,5cm.). Beide in goede conditie.
Zes Hummel figuurtjes van Goebel (1991 - 1999): 1x "Muss noch umgraben", nr. 727 (9cm.), 1x "Ich freu mich so", nr. 498 (10cm.), 1x jongen met beer "Mein Maskottchen", nr. 2074/A (9cm.), 1x jongen met...
Vier Hummel figuren van Goebel 1991-1999: 1x "Schulmädchen", nr. 467 (13,5cm.), 1x jongen met knapzak "Der frohe Wanderer", nr. 327 (onderop met handtekening) 13,5cm., 1x jongen met lam "Hirtenbub", n...
Vier Hummel figuren van Goebel: 1x meisje met poppenwagen "Ausfahrt", 375/3/0 (1991-1999) 9cm., 1x meisje met 2 katjes "Katzenmama", nr. 2007 (1991-1999) 10,5cm., 1x meisje met mand en brief "Die Gra...
Vier Hummel figuren van Goebel: 1x twee jongentjes "Max und Moritz", nr. 123 (1991-1999) 13cm., 1x jongen en meisje "Bruderlein und Schwesterlein", nr. 449 (1991-1999) 13cm., 1x jongen met bal "Zirkus...
Zes Hummel figuren van Goebel: 1x jongen met stok "Gross Vater Wartet", nr. 562 (1991-1999) 10,5cm., 1x meisje "Winterlicht", nr. 476 (1991-1999) 10,5cm., 1x meisje met zak "Grossmutter wartet", nr. 5...
Zes Hummel figuren van Goebel: 1x meisje met bloem "Fur dich", nr. 761 (1991-1999) 9cm., 1x jongentje "Sicher sit Sicher", nr. 559 (1991-1999) 9cm., 1x jongentje "Spitzbub", nr. 553 (1991-1999) 9cm., ...
Kavel diverse Goebel artikelen met o.a: 4x Hummel bordjes (klein), 2 amuletten, vingerhoedje, Hummel spaarpot, 6x kunststof beeldenvoeten, 2 Duitse telefoonkaart van 6 DM, 2 houten consoles, 3 houten ...
Twee Duitse Goebel wandplaquettes 2e helft 20e eeuw (M.J. Hummel): 1x jongen op hek 12,7x13cm. en 1x postkoets 17x11cm. Cond.: G
Drie Goebel figuren van bisquit porselein 2e helft 20e eeuw: 1x meisje op de step, 1x poes met teddybeer, R. Wchtmeister Carla en Massimo en 1x poes, R. Wachtmeister 6-15cm. Cond.: G
Zes delen porselein/keramiek met honden (boxers): 2x keramieken boekensteunen ca. 1930, 1x sierbord "Dogs Life" en 3x keramieken boxers 11-24cm. Cond.: G
Twee grote figuren van Blue Mountain Canada met groene zoutglazuur 20e eeuw: 1x dolfijn en 1x hond 34-42cm. Cond.: G
Twee polychrome Delftse koeien 19e eeuw, hoorns beschadigd en 1 kop gelijmd (grotere koe is gemerkt) 7-13cm. Cond.: R
Set van 2 grote 19e eeuwse imari porseleinen borden met geschulpte omranding en decor van bloemvaas (1x goed en 1x met oude haarlijn) ø34cm. Cond.: R-G
Grote Japanse keramieken vaas ca. 1900 met decor van krijgers en groene glazuur 65xø29cm. Cond.: G
Drie oude beelden groepen voorstellend musicerende figuren bij boom met tortelduiven 20e eeuw (1 been af) 26x19x13cm. Cond.: R-G
Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen schotels met florale decors en geschulpte omranding ø31,5cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen schaal met decor van goud, flora en vogels (zeldzame vorm) in goede staat 5x34x30cm.
Grote zeldzame 19e eeuwse imari porseleinen 4-delige stapeldoos met decor van goud en flora 24xø17cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse imari porseleinen vazen o.a: 1x kleinere kraagvaas (haarscheur), 1x kleine vaas(fijn decor, restauratie), 1x grotere vaas (goed) en 1x kleine vaas ca. 1800 16-18cm. Cond.: R-G
Twee Imari porseleinen koektrommels met plated hengsel en deksel ca. 1880 met florale decors 14-20cm. Cond.: G
Vijf 19e eeuwse Japans porseleinen vazen: 3x imari en 2x kutani met florale decors in goede staat 11,5x20cm.
Drie 19e eeuwse imari porseleinen borden met geschulpte rand: 1x set met floraal gouddecor en bloemvaas decor (1x randschade) en 1x bord met floraal decor (lotusbloem) 15,5-21cm. Cond.: R-G
Vier delen 18e-19e eeuws imari porselein: 2x kleine dekselvazen 18e-19e eeuw (mogelijk Chinees, 1x deksel gelijmd), 1x vaas 19e eeuw Japan met floraal decor (goed) en 1x Japanse vaas 19e eeuw met flor...
Twee delen imari porselein 19e eeuw: 1x penselenvaas met floraal decor (bakfout bodem) 16xø19,3cm. en 1x grote vaas met floraal decor 25xø14,5cm. Cond.: G