Geslepen kristallen zoutvat met diamantslijpsel in 18e eeuwse stijl met zilveren montuur met fraai driekantige voet op bolpootjes (onbekende meester) 5,5xø7cm.
Zilveren roomlepel met bewerkte steel en bekroond met mensenhoofd. De bak is voorzien van een gravure in de vorm van een medaillon, 835/000, MT: Zilversmederij Amsterdam Haarlem, LJ: I 1968, 13x3,8cm....
Miniatuur zilveren kabinetkast (2 openslaande deuren en 3 lades) fraai bewerkt met floraal decor, staand op klauwpoten, kleinkeur 835/000, ca. 116gr. 7x4x10cm.
Set van drie zilveren strooiers bestaande uit: 2x Engelse strooier (925/000) met florale bewerking en getorste pijnappel (1 ontbreekt) 8x3cm. en 1x gewalste strooier met motief, kegelvormig 800/000, 5...
Hollands zilveren taartschep en cakeprikker met driemaster bekroond en bewerkt met Oud-Hollandse voorstellingen. Taartschep: 835/000, Jaarletter: W: 1931, MT.: Zaanlandse zilversmeden, HaarlemCakeprik...
Zilveren (835/000) natfruitschep met fraaie bak, voorzien van Oud Hollandse voorstelling, MT: Schoorl Zilver NV Amsterdam/Loenen anno 1961, ca. 76gr., L.: 21,5cm.
Zilveren houder met 6 olijf/zuurprikkers, versierd met roosmotieven, MT: F.W.H. Chavanu Eindhoven, ca. 60gr. 6x10,5cm.
Porseleinen parfumflesje met zilveren behuizing en onedel stopje, flesje voorzien van rozenbeschildering Cond.: G
Antiek loddereindoosje met diverse gegraveerde bewerkingen in horizontale banen (iets uit model en gedeukt), 835/000, MT: onleesbaar (Schoonhoven), JL: L 1845, 3x2,4x3,3cm., ca. 16gr. Cond.: R
Fraai zilveren filigrain lepeldoos op 4 pootjes voorzien van florale en ruitmotieven, ca. 100gr., 3,5x11x7cm.
Antieke bijbel met zilveren slot, 835/000, MT: Andries Jacob Nobel Schoonhoven, JL: G 1891. Slot in goede staat en bijbel in redelijke staat.
Vier maliënkolder beursjes: 1x Hollands 835/000 Jaarletter: T: 1878, 2x 800/000 en 1x plated. Zilvergewicht ca. 113gr.. Beugelbreedte 5-7cm., Cond.: G
Collier van agaatkralen met GG bollen en sluiting. Collier gemaakt van gefacetteerde agaatkralen, ø 13.5 mm, afgewisseld met bewerkte GG bolletjes, 37 stuks. De kralen zijn bevestigd aan een GG bolslu...
Ring GG 585/000 met briljant. Slagring met in het midden 9 briljanten in een markiesvorm gezet. Totaal ca 0.40 crt ca 4.5 gr ø 53
Broche GG 585/000 met briljant en parel. Broche Organisch model met ruw bewerkt gedeelte met een cultive parel, ø 6.3 mm en 2 WG balkjes met daarop 2 briljanten, totaal ca 0.06 crt. ca 7.3 gr. Lengte ...
Choker GG 585/000 met briljanten en parel. Sierlijke choker met 24 briljanten, 23 kleinere, ø 3.2 mm met oud slijpsel en een grotere, ø 6.1 mm, met duidelijke insluitsels en een grijze parel, ø 7.5 mm...
Oorstekers GG/RG/WG 750/000. Halve kleine creolen bestaande uit een lijn RG, lijn GG en een lijn WG. ca 2.3 gr
Ring GG 585/000 met turkoois gevuld met zilver. Opstaande ring met diverse turkooisstenen. De kop van de ring is dichtgemaakt met zilver. ca 2.0 gr Breedte 7,8 mm
Broche GG 585/000 met Saffier, Robijn en Briljant. Broche in de vorm van een tak met bloemen. De 3 bloemenbestaan uit rozetten met in het midden een robijn en daaromheen 6 saffieren, licht van kleur. ...
Fijne schakelarmband GG 585/000. Pennenarmband met strakke open langwerpige schakels, breedte 4.5 mm. Lengte 20 cm ca 6,0 gr
Armband bloedkoraal met GG sluiting. 4 Rijige armband met bloedkoralen, tonvormig ø 2-4mm bevestigd aan een fraaie GG 585/000 sluiting ovaal geschulpte rand met een ovale bloedkoraal in het midden. vo...
Oorstekers GG 585/000 met tahiti parel. Oorstekers GG met donkere parel, ø 7 mm.
Oorknoppen GG 585/000 met parel. Oorstekers met parel ø 8.3 mm
Multi colour edelstenen colliers met zilver vergulde bolsluitingen met zirconia Lengte 42 en 60 cm
Kavel; met diverse sieraden, o.a. 2 zilveren broches en een zilveren hanger met Delfse Blauw en een onedele broche met uitgesneden bloem.
Diverse lepels en vorken (835/000) bestaande uit: 6x theelepels, dessertlepel en -vork, tafelvork Princes, dessertcouvert en tafelcouvert haags lofje, MT: o.a: van Kempen, totaal ca. 373gr. Cond.: R
Bijzonder Jugendstil zilveren dienblad met geschulpte rand en in de hoeken fraaie bloembewerkingen, geheel staand op 4 floraal versierde pootjes, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten, JL: o...
Twee roomlepels: 1x strakke zilveren roomlepel met strakke ronde steel met gewikkeld draadzilver, MT: J. Piephuis-Schutten (kleinkeur) 15x3,4cm. en 1x Duitse roomlepel, hoekig model met bewerkte steel...
Ovale zilveren tabaksdoos met rondom floraal drijfwerk 3,5x8x7cm.
Bijzondere Nederlandse tafelset van bewerkt kristal met zilveren doppen in een schuitvorm, bevat zout- en peperstrooiers, mosterdpotje met lepel, olie- en azijnkarafjes, kleinkeur, 246x14cm. (minimale...
Twee flacons met zilveren montuur in bloemmotief Engeland, 925/000, 7-8cm. Cond.: G
Fraai geslepen taartplateau voorzien van zilveren voet (gevulde voet) met brede getorste rand, 925/000, 29x12cm. Cond.: R-G
Antieke zilveren eilepel met fraaie ovale bak en steel met parelrand, MT: C.J. begeer Utrecht anno 1889, 835/000, ca. 38gr. 17x4cm.
Unieke grote zilveren lepel met opengewerkte bak afbeeldend Michiel de Ruyter. bewerkte steel en beroond met met een zeilschip, 835/000, MT: onvindbaar, JL: R 1901, ca. 173gr. 30x8cm. (gerestaureerd) ...
Sterling zilveren jat aan jasseronketting aan beide zijden met bloemmotieven bewerkt, 925/000, ca. 87gr., L.: 27cm. Cond.: G
Kavel divers zilver: 1x Zilveren kinderbeker met handgegraveerde bloemversiering 800/000, ca. 49gr. 7xø5cm. Cond.: U, 1x Hollands zilveren suikertang met leeuwenklauwen, 2e gehalte grootkeur 835/000, ...
Drie zilveren miniaturen 835/000: 1x plaat met vrouw, kind en wieg 4x4x2cm., 1x steigerend paard, MT: Zaandlandse zilversmederij 3x4,5cm. en 1x ruiter te paard over hindernis, JL: V: 1990, MT: Niekerk...
Ring GG 585/000 met vuuroranje steen. Fraaie royale ring met in het midden een vuuroranje steen, smaragd geslepen, 17.5x13.5 mm, iets uitstekend boven de ring. ø 55 ca 9.2
Ring GG 585/000 met topaas. Klassieke strakke ring met ronde zetrand met gravure bewerking bezet met een ronde topaas, ø 10 mm.ca 7.1 gr ø 61
Oorhangers GG 585/000 met goudtopaas en briljant. Oorstekers met een staafje waaraan een Goudtopaas zit met navette slijpsel, ø 14x7,3 mm. In het midden van de oorsteker zit een briljant 0.02ct. Lengt...
Strakke GG WG 585/000 ring met briljant. Strakke GG ring met in het midden een WG zetting bestaande uit 2 halve rondjes met een briljant 0.17 crt VSI. Merk Rensini Nieuw ca 5.0 gr ø 56
Collier van jaspis en ivoor. Collier van Jaspiskralen, ø 8.1 mm, met in het midden een ivoren hoofd, 57x24 mm, bevestigd aan een GG gepolijste bolsluiting, ø 10 mm. Lengte 48 cm.
Collier van parels met jade en GG 585//000 sluiting. Een lang geknoopt collier met cultiveparels, ø 5.5 mm en jadekralen, ø 7 mm, 3 om 3, bevestigd aan een olijfvormige geribbelde sluiting. Lengte 72 ...
Armband met tourmalijn aan een GG 585/000 antieke sluiting. Een armband met 3 rijen torumalijnkralen, ø 6.3 mm, gefacetteerd, bevestigd met GG bollen aan een rond 19e eeuws slot met filigrain en maans...
Collier met tourmalijn en GG 585/000 sluiting. Collier van tourmalijnkralen, ø 6 mm, gefacetteerd, met 7 bewerkte GG bollen. Bevestigd aan een GG gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. Lengte 43 cm
Zakje bloedkoraal met diverse kralen in diverse groottes, 2.5-9 mm ca 63 gr
Armband WG 750/000 met robijnen. Schakelarmband met 19 ovaal gefacetteerde robijnen, ø 4.5x3.5 mm, verdeeld over de armband. De armband heeft een bakslot en is voorzien van een veiligheid. Lengte 18 ...
Set sieraden met lapis lazulli en parels bestaande uit een collier met zilver vergulde sluiting met parel, lengte 40 cm, een armband met 3 rijen bevestigd aan een langwerpige zilver vergulde sluiting...
Multi colour edelstenen colliers met zilver vergulde bolsluitingen met zirconia Lengte 50 en 60 cm
Twee antieke Hollands zilveren dienlepels met gegraveerde en gecontourneerde steel, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: Y: 1883, MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten, samen ca. 90gr., L. 19cm., Cond.:U
Kavel met 3 delen zilver bestaande uit: 1x ovaal Engels bakje met geschulpte rand op sierlijke pootjes 925/000, 7x5cm., 1x rond bakje voorzien van gravure-bewerking op zwaardpootjes ø4,5cm. en 1x scha...
Mooie antieke Hollands zilveren schep met gravure bewerking van bloemen en rolperkament voorzien van geschulpte rand, 835/000, MT: Jan Boon Schoonhoven, JL: X 1882, ca. 76gr. 24x6cm. Cond.: U
Engelse veterhaak met bijbehorende schoenlepel met sterling zilveren heften, rijkelijk bewerkt 925/000, L.: 17cm.
Set met 10 theelepels, 1 suikerschep en 1 suikerlepel met fraai bewerking aan de steel en versierd met een kroon, ca. 151gr. L.: 11cm.
Twee zilveren vleesvorken met fraai bewerkte randen in de heften, 835/000, "V" gestempeld (belastingteken voor ingevoerde zilv. werken), 19x1,8cm. Cond.: G
Twaalf zilveren lepeltjes in cassette met getorste steel met schild voorzien van gravure, MT: J.A.A. Gerritsen Amsterdam/Zeist (1906/1919), ca. 82gr. Cond.: G
Hollands zilveren geboortelepel bekroond met melkmeisje en gegraveerde steel. De bak is voorzien van uitgebreide tekstgravure, 835/000 grootkeur, MT: Feenstra Sneek ca. 1850, ca. 50gr. L.: 22cm. Cond....
Kavel zilver: 1x zilveren pillendoosje, Z2 gekeurd (835/000) en 1x sterling zilveren strooier met glazen inzet, 925/000, zilvergewicht ca. 17gr. Cond.: G
Sierlijke zilveren tasbeugel (833/000) met tasje en jasseronketting. De beugel heeft een fraaie bewerking met engelen en een getorste rand, MT: Fam. Bijkamp en Co Steenwijk, jaarletter E: 1914, 13x20c...
Zilveren (835/000) Empire breinaaldenkoker, geheel geribd. Hartvormig met schuifdop ca. 1820 (Zie Nederlands klein zilver afbeelding 375, blz. 134 3e druk), 25cm.
Zilveren handbril en notenkraker: 1x fraaie zilveren handbril uitklapbaar met blokjes bewerkt handvat en met groot hangeroog, V gestempeld (belastingteken voor ingevoerde zilverwerken) 16x4cm. en 1x ...
Armband/ enkelband met versiering. Vermoedelijk Oosterse sieraad bestaande uit een gevlochten band met een schuifsluiting en bol als versiering. ca 26.7 gr lengte 26/30 cm
Armband zilver 925/000 met grote schakels. Armband bestaande uit 4 grote schakels in de vorm van een soort bliksemflits met grote tussenogen. Breedte 4 cm, lengte 21 cm. ca 49.1 gr
Sierlijke armband zilver 800/000 met rode steen. Elegante gevlochten armband met in het midden een verbreding met daarin 7 rode stenen. De armband is voorzien van een bakslot en een veiligheid. Lengte...
Fijn choker zilver 835/000 met 5 gele stenen, ø 10 mm. Lengte 45 cm ca 6.3 gr
Lang zilveren 835/000 collier met bollen. Lang collier met slangenschakel en diverse gladde,ø 7 mm, en geribbelde, 13 mm, bollen. ca 50.2 gr lengte 100 cm
Zeer fraaie bewerkte zilveren 835/000 slavenarmband met markesietsteentjes. Armband in bloemmotief gemaakt met dieverse markesietsteentjes verdeeld over de armband. de armband is voorzien van een baks...
Lot zilveren sieraden, 835/000 bestaande uit een staafbroche met licht blauwe steen, lengte 60mm, een fijn ankercollier met hanger met ronde licht blauwe steen, ø 12 mm en een biedermeier armband met ...
Ring GG/WG 585/000 met briljant. Strakke GG ring met in het midden een WG ronde zetting met een briljant, ca 0.12 crt VSI. ca 2.6 gr ø 52 Merk Rensini Nieuw
Oorhangers zilver 925/000 met zirconia's. Lange oorhangers met een rij met witte zirconia's en onderaan een peervormige zwarte zirconia, lengte 34 mm ca 4.1 gr
Lot sieraden met o.a. een zilveren ring met groene gevlamde steen, een zilveren ring met 3 ovale groene stenen, een zilveren hanger met groene steen en een broche met groene steen.
Drie hangers met edelstenen. Hangers in de vorm van poppetjes als sterrenbeelden, o.a. een boogschutter en maagd. Grootte 30 mm.
Collier en hanger zilver 800/000 met ivoor. Een dubbel lunacollier met een ronde hanger met ivoor en zilveren bewerking, ø 42 mm. Totale lengte 80 cm ca 26.7 gr
Armband zilver 800/000 met ivoor. Slavenband bestaande uit 2 stukken ivoor met lijmbewerking voorzien van een zilveren scharnier en sluiting. Breedte 27 mm ø 56-64 mm ca 75.3 gr
Zwavelstokjes-houder met Hollands zilveren hengsel, deksel en pootjes. Voorzien van jachttafereel 11xø7cm. Cond.: R
Parelmoer blaker met zilver vergulde handvaten, kandelaar en zilveren dover (835/000), MT: Wed Elize Hanry de Haas Amsterdam, JL: T 1853, 12x8cm. (gelijmd) Cond.: R-G
Zilveren botermes en 2 vorken, model puntfilet, 835/000, MT: Gerritsen en Van Kempen Zeist, ca. 73gr., 14-16cm. Cond.: U
Oude zilveren staaf-rammelaar met fluitje en hangeroog. Fraai model versierd met florale bewerking en parelrand (diverse gebruiksporen), ca. 42gr., 15x5cm. Cond.: R-G
Antiek zilveren loddereindoosje met hartvormig monogram-schild en diverse bandmotieven, 835/000, MT: onduidelijk, ca. 17gr. 3x3,5x2,5cm. Cond.: G
Hollands zilveren natfruitschep met bloem op de steel en Art Deco zaagwerk in de bak, 835/000, MT: Schoonhovense zilverfabriek H. Hooykaas C.V. Schoonhoven, JL: T 1929, ca. 19gr., L.: 13cm. Cond.: G-U
Royale kristallen schaal met geschulpte omranding en zilveren (835/000) beugel voorzien van Biedermeier decor, MT: vermoedelijk P van Harderwijk, H.J. van Harderwijk Utrecht, JL: F 1865, 18x13cm. Cond...
Kavel met 3 zilveren sauslepels 835/000: 1x room/jamlepel, model puntfilet 15cm., 1x sauslepel met parelrand, MT: van Kempen en Zonen Voorschoten, JL: Y 1908, L.: 17cm. en 1x sauslepel met dubbele fil...
Elf Hollands zilveren taartvorkjes met getordeerde steel en gravering, en een suikerschep 835/000, 1e helft 20e eeuw, MT.: K.van den Meulen, Joure. Totaal gewicht ca. 130 gr., Vorklengte ca. 12cm., Co...
Set zilveren lepeltjes en vorkjes (835/000) bestaande uit 4 theelepels met zuilbewerking en 6 taartvorkjes met zogenoemde bokkenpoot, ca. 113gr.
Zes Hollands zilveren gebaksvorkjes met bewerkte steel met kroon (kleinkeur), ca. 69gr. L.: 11cm.
Djokja zilveren schaaltje, met florale motieven bewerkte rand, 800/000, ca. 110gr., ø 14cm., Cond.:G
Brede ring GG 585/000 met bewerking. Strakke brede ring, 8 mm, bandmodel met strakke bewerking ø 51 ca 6.7 gr
Armband GG 585/000 gevlochten. Zeer fraaie fijn gevlochten armband, breedte 11, met bakslot en veiligheden. Lengte 18 cm ca 15.8 gr. Iets slijtage aan een kant bij de entree.
Broche GG 585/000 met amethist en parel. Ovale filigrain broche met in het midden een ovaal gefacetteerde amethist, 18x13 mm. Daarnaast zitten in getorste randen 2 kleine pareljes. grootte 35x20 mm. c...
Ring GG/WG 585/000 met princes. Strakke GG ring met in het midden een WG vierkant bezet met een princes geslepen diamant, 0.05 crt. In de GG band zitten 6 princes geslepen diamanten totaal ca 0.14 crt...
Ring 333/000 met groene steen. Klassieke ring met een ronde gefacetteerde groene steen, ø 10 mm. Om de steen zit een fraai uitgewerkte rand. ø bovenzijde ring 15 mm. ca 3.1 gr ø 56
Ring GG 585/000 met bewerking. Ring met een soort bladbewerking met diverse motieven. 12 x22 mm. ø 56 ca 2.3 gr
Ring GG 750/000 met princes geslepen diamanten. Bredere ring, 6.5 mm, bol model met in het midden een WG ruitvormige zetting met 4 princes geslepen diamanten, totaal ca 0.24 vsi ø 55, ca 6.8 gr. Nieuw
Ring WG 750/000 met briljant en baquette. Slagring met brede bovenzijde. In de bovenzijde zitten diverse kleine briljanten pave gezet. Daarnaast heeft de ring 2 rijen met baquette en trapezium diamant...
Oorknoppen zilver 925/000 met blauw topaas en zirconia's. Zeer fraaie peervormige oorknoppen met in het midden een peervormige blauw topaas met een rand met zirconia's pave gezet. 20x17 mm, ca 9.0 gr....