Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen zoutvat
Resultaat: 70 EUR

Geslepen kristallen zoutvat met diamantslijpsel in 18e eeuwse stijl met zilveren montuur met fraai driekantige voet op bolpootjes (onbekende meester) 5,5xø7cm.

Zilveren roomlepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren roomlepel met bewerkte steel en bekroond met mensenhoofd. De bak is voorzien van een gravure in de vorm van een medaillon, 835/000, MT: Zilversmederij Amsterdam Haarlem, LJ: I 1968, 13x3,8cm....

Miniatuur kabinet
Startprijs 150 EUR

Miniatuur zilveren kabinetkast (2 openslaande deuren en 3 lades) fraai bewerkt met floraal decor, staand op klauwpoten, kleinkeur 835/000, ca. 116gr. 7x4x10cm.

3 Bewerkte strooiers
Startprijs 110 EUR

Set van drie zilveren strooiers bestaande uit: 2x Engelse strooier (925/000) met florale bewerking en getorste pijnappel (1 ontbreekt) 8x3cm. en 1x gewalste strooier met motief, kegelvormig 800/000, 5...

Taartschep + vork zil,
Startprijs 60 EUR

Hollands zilveren taartschep en cakeprikker met driemaster bekroond en bewerkt met Oud-Hollandse voorstellingen. Taartschep: 835/000, Jaarletter: W: 1931, MT.: Zaanlandse zilversmeden, HaarlemCakeprik...

Zilveren natfruitschep
Startprijs 50 EUR

Zilveren (835/000) natfruitschep met fraaie bak, voorzien van Oud Hollandse voorstelling, MT: Schoorl Zilver NV Amsterdam/Loenen anno 1961, ca. 76gr., L.: 21,5cm.

Set zilver
Resultaat: 35 EUR

Zilveren houder met 6 olijf/zuurprikkers, versierd met roosmotieven, MT: F.W.H. Chavanu Eindhoven, ca. 60gr. 6x10,5cm.

Parfumflesje porselein
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen parfumflesje met zilveren behuizing en onedel stopje, flesje voorzien van rozenbeschildering Cond.: G

Lodderein doosje
Startprijs 70 EUR

Antiek loddereindoosje met diverse gegraveerde bewerkingen in horizontale banen (iets uit model en gedeukt), 835/000, MT: onleesbaar (Schoonhoven), JL: L 1845, 3x2,4x3,3cm., ca. 16gr. Cond.: R

Zilveren lepeldoos
Startprijs 150 EUR

Fraai zilveren filigrain lepeldoos op 4 pootjes voorzien van florale en ruitmotieven, ca. 100gr., 3,5x11x7cm.

Zilveren bijbel
Resultaat: 85 EUR

Antieke bijbel met zilveren slot, 835/000, MT: Andries Jacob Nobel Schoonhoven, JL: G 1891. Slot in goede staat en bijbel in redelijke staat.

4 Zilv portemonnee
Resultaat: 60 EUR

Vier maliënkolder beursjes: 1x Hollands 835/000 Jaarletter: T: 1878, 2x 800/000 en 1x plated. Zilvergewicht ca. 113gr.. Beugelbreedte 5-7cm., Cond.: G

Collier agaat GG
Startprijs 375 EUR

Collier van agaatkralen met GG bollen en sluiting. Collier gemaakt van gefacetteerde agaatkralen, ø 13.5 mm, afgewisseld met bewerkte GG bolletjes, 37 stuks. De kralen zijn bevestigd aan een GG bolslu...

Ring GG briljant
Resultaat: 475 EUR

Ring GG 585/000 met briljant. Slagring met in het midden 9 briljanten in een markiesvorm gezet. Totaal ca 0.40 crt ca 4.5 gr ø 53

Broche GG briljant parel
Startprijs 225 EUR

Broche GG 585/000 met briljant en parel. Broche Organisch model met ruw bewerkt gedeelte met een cultive parel, ø 6.3 mm en 2 WG balkjes met daarop 2 briljanten, totaal ca 0.06 crt. ca 7.3 gr. Lengte ...

Collier GG met briljant
Startprijs 1.600 EUR

Choker GG 585/000 met briljanten en parel. Sierlijke choker met 24 briljanten, 23 kleinere, ø 3.2 mm met oud slijpsel en een grotere, ø 6.1 mm, met duidelijke insluitsels en een grijze parel, ø 7.5 mm...

Gouden oorstekers, tricolor
Resultaat: 95 EUR

Oorstekers GG/RG/WG 750/000. Halve kleine creolen bestaande uit een lijn RG, lijn GG en een lijn WG. ca 2.3 gr

Gouden ring, turkoois
Startprijs 35 EUR

Ring GG 585/000 met turkoois gevuld met zilver. Opstaande ring met diverse turkooisstenen. De kop van de ring is dichtgemaakt met zilver. ca 2.0 gr Breedte 7,8 mm

Broche GG tak
Startprijs 300 EUR

Broche GG 585/000 met Saffier, Robijn en Briljant. Broche in de vorm van een tak met bloemen. De 3 bloemenbestaan uit rozetten met in het midden een robijn en daaromheen 6 saffieren, licht van kleur. ...

Armband schakel GG
Startprijs 150 EUR

Fijne schakelarmband GG 585/000. Pennenarmband met strakke open langwerpige schakels, breedte 4.5 mm. Lengte 20 cm ca 6,0 gr

Armband bloedkoraal
Startprijs 120 EUR

Armband bloedkoraal met GG sluiting. 4 Rijige armband met bloedkoralen, tonvormig ø 2-4mm bevestigd aan een fraaie GG 585/000 sluiting ovaal geschulpte rand met een ovale bloedkoraal in het midden. vo...

Oorknoppen GG parel
Resultaat: 80 EUR

Oorstekers GG 585/000 met tahiti parel. Oorstekers GG met donkere parel, ø 7 mm.

Oorknoppen GG parel
Resultaat: 60 EUR

Oorknoppen GG 585/000 met parel. Oorstekers met parel ø 8.3 mm

2 Colliers
Startprijs 40 EUR

Multi colour edelstenen colliers met zilver vergulde bolsluitingen met zirconia Lengte 42 en 60 cm

Diverse sieraden
Resultaat: 60 EUR

Kavel; met diverse sieraden, o.a. 2 zilveren broches en een zilveren hanger met Delfse Blauw en een onedele broche met uitgesneden bloem.

Divers zilver
Resultaat: 90 EUR

Diverse lepels en vorken (835/000) bestaande uit: 6x theelepels, dessertlepel en -vork, tafelvork Princes, dessertcouvert en tafelcouvert haags lofje, MT: o.a: van Kempen, totaal ca. 373gr. Cond.: R

Zilveren cabaret
Startprijs 650 EUR

Bijzonder Jugendstil zilveren dienblad met geschulpte rand en in de hoeken fraaie bloembewerkingen, geheel staand op 4 floraal versierde pootjes, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten, JL: o...

2 Zilveren lepels
Startprijs 50 EUR

Twee roomlepels: 1x strakke zilveren roomlepel met strakke ronde steel met gewikkeld draadzilver, MT: J. Piephuis-Schutten (kleinkeur) 15x3,4cm. en 1x Duitse roomlepel, hoekig model met bewerkte steel...

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 95 EUR

Ovale zilveren tabaksdoos met rondom floraal drijfwerk 3,5x8x7cm.

Tafelset kristal
Resultaat: 90 EUR

Bijzondere Nederlandse tafelset van bewerkt kristal met zilveren doppen in een schuitvorm, bevat zout- en peperstrooiers, mosterdpotje met lepel, olie- en azijnkarafjes, kleinkeur, 246x14cm. (minimale...

2 Flacons met montuur
Resultaat: 60 EUR

Twee flacons met zilveren montuur in bloemmotief Engeland, 925/000, 7-8cm. Cond.: G

Taartplateau, zilv. voet
Startprijs 50 EUR

Fraai geslepen taartplateau voorzien van zilveren voet (gevulde voet) met brede getorste rand, 925/000, 29x12cm. Cond.: R-G

Zilveren eilepel
Startprijs 50 EUR

Antieke zilveren eilepel met fraaie ovale bak en steel met parelrand, MT: C.J. begeer Utrecht anno 1889, 835/000, ca. 38gr. 17x4cm.

Zilv. lepel, schip
Startprijs 80 EUR

Unieke grote zilveren lepel met opengewerkte bak afbeeldend Michiel de Ruyter. bewerkte steel en beroond met met een zeilschip, 835/000, MT: onvindbaar, JL: R 1901, ca. 173gr. 30x8cm. (gerestaureerd) ...

Zilveren jat
Startprijs 200 EUR

Sterling zilveren jat aan jasseronketting aan beide zijden met bloemmotieven bewerkt, 925/000, ca. 87gr., L.: 27cm. Cond.: G

Divers zilver
Resultaat: 50 EUR

Kavel divers zilver: 1x Zilveren kinderbeker met handgegraveerde bloemversiering 800/000, ca. 49gr. 7xø5cm. Cond.: U, 1x Hollands zilveren suikertang met leeuwenklauwen, 2e gehalte grootkeur 835/000, ...

3 Zilveren miniaturen
Resultaat: 70 EUR

Drie zilveren miniaturen 835/000: 1x plaat met vrouw, kind en wieg 4x4x2cm., 1x steigerend paard, MT: Zaandlandse zilversmederij 3x4,5cm. en 1x ruiter te paard over hindernis, JL: V: 1990, MT: Niekerk...

Ring GG vuuroranje steen
Startprijs 250 EUR

Ring GG 585/000 met vuuroranje steen. Fraaie royale ring met in het midden een vuuroranje steen, smaragd geslepen, 17.5x13.5 mm, iets uitstekend boven de ring. ø 55 ca 9.2

Ring GG topaas
Startprijs 190 EUR

Ring GG 585/000 met topaas. Klassieke strakke ring met ronde zetrand met gravure bewerking bezet met een ronde topaas, ø 10 mm.ca 7.1 gr ø 61

Ooorhangers GG geel topaas
Resultaat: 190 EUR

Oorhangers GG 585/000 met goudtopaas en briljant. Oorstekers met een staafje waaraan een Goudtopaas zit met navette slijpsel, ø 14x7,3 mm. In het midden van de oorsteker zit een briljant 0.02ct. Lengt...

Ring GG rensini
Startprijs 300 EUR

Strakke GG WG 585/000 ring met briljant. Strakke GG ring met in het midden een WG zetting bestaande uit 2 halve rondjes met een briljant 0.17 crt VSI. Merk Rensini Nieuw ca 5.0 gr ø 56

Collier japis en ivoor
Startprijs 175 EUR

Collier van jaspis en ivoor. Collier van Jaspiskralen, ø 8.1 mm, met in het midden een ivoren hoofd, 57x24 mm, bevestigd aan een GG gepolijste bolsluiting, ø 10 mm. Lengte 48 cm.

Snoer parels met jade
Resultaat: 40 EUR

Collier van parels met jade en GG 585//000 sluiting. Een lang geknoopt collier met cultiveparels, ø 5.5 mm en jadekralen, ø 7 mm, 3 om 3, bevestigd aan een olijfvormige geribbelde sluiting. Lengte 72 ...

Armband tourmalijn GG
Startprijs 200 EUR

Armband met tourmalijn aan een GG 585/000 antieke sluiting. Een armband met 3 rijen torumalijnkralen, ø 6.3 mm, gefacetteerd, bevestigd met GG bollen aan een rond 19e eeuws slot met filigrain en maans...

Collier tourmalijn GG
Startprijs 150 EUR

Collier met tourmalijn en GG 585/000 sluiting. Collier van tourmalijnkralen, ø 6 mm, gefacetteerd, met 7 bewerkte GG bollen. Bevestigd aan een GG gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. Lengte 43 cm

Bloedkoraal
Resultaat: 85 EUR

Zakje bloedkoraal met diverse kralen in diverse groottes, 2.5-9 mm ca 63 gr

Armband WG robijn
Startprijs 350 EUR

Armband WG 750/000 met robijnen. Schakelarmband met 19 ovaal gefacetteerde robijnen, ø 4.5x3.5 mm, verdeeld over de armband. De armband heeft een bakslot en is voorzien van een veiligheid. Lengte 18 ...

Set sieraden
Resultaat: 40 EUR

Set sieraden met lapis lazulli en parels bestaande uit een collier met zilver vergulde sluiting met parel, lengte 40 cm, een armband met 3 rijen bevestigd aan een langwerpige zilver vergulde sluiting...

2 Colliers
Startprijs 40 EUR

Multi colour edelstenen colliers met zilver vergulde bolsluitingen met zirconia Lengte 50 en 60 cm

2 Lepels zilver
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Hollands zilveren dienlepels met gegraveerde en gecontourneerde steel, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: Y: 1883, MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten, samen ca. 90gr., L. 19cm., Cond.:U

Wandelstok
Resultaat: 90 EUR

Wandelstok met zilveren (800/000) greep begin 1900, 79cm. Cond.: G

3 Zilveren bakjes
Startprijs 50 EUR

Kavel met 3 delen zilver bestaande uit: 1x ovaal Engels bakje met geschulpte rand op sierlijke pootjes 925/000, 7x5cm., 1x rond bakje voorzien van gravure-bewerking op zwaardpootjes ø4,5cm. en 1x scha...

Zilveren schep
Startprijs 80 EUR

Mooie antieke Hollands zilveren schep met gravure bewerking van bloemen en rolperkament voorzien van geschulpte rand, 835/000, MT: Jan Boon Schoonhoven, JL: X 1882, ca. 76gr. 24x6cm. Cond.: U

Zilv. veterhaak + schoenlepel
Startprijs 50 EUR

Engelse veterhaak met bijbehorende schoenlepel met sterling zilveren heften, rijkelijk bewerkt 925/000, L.: 17cm.

Set zilver 12x
Startprijs 60 EUR

Set met 10 theelepels, 1 suikerschep en 1 suikerlepel met fraai bewerking aan de steel en versierd met een kroon, ca. 151gr. L.: 11cm.

Zilveren vleesvorken
Startprijs 35 EUR

Twee zilveren vleesvorken met fraai bewerkte randen in de heften, 835/000, "V" gestempeld (belastingteken voor ingevoerde zilv. werken), 19x1,8cm. Cond.: G

12 Lepeltjes in cassette
Resultaat: 70 EUR

Twaalf zilveren lepeltjes in cassette met getorste steel met schild voorzien van gravure, MT: J.A.A. Gerritsen Amsterdam/Zeist (1906/1919), ca. 82gr. Cond.: G

Zilveren geboortelepel
Resultaat: 120 EUR

Hollands zilveren geboortelepel bekroond met melkmeisje en gegraveerde steel. De bak is voorzien van uitgebreide tekstgravure, 835/000 grootkeur, MT: Feenstra Sneek ca. 1850, ca. 50gr. L.: 22cm. Cond....

Pillendoosje + strooier
Resultaat: 40 EUR

Kavel zilver: 1x zilveren pillendoosje, Z2 gekeurd (835/000) en 1x sterling zilveren strooier met glazen inzet, 925/000, zilvergewicht ca. 17gr. Cond.: G

Zilveren tas
Resultaat: 50 EUR

Sierlijke zilveren tasbeugel (833/000) met tasje en jasseronketting. De beugel heeft een fraaie bewerking met engelen en een getorste rand, MT: Fam. Bijkamp en Co Steenwijk, jaarletter E: 1914, 13x20c...

Zilv. breinaaldenkoker
Resultaat: 95 EUR

Zilveren (835/000) Empire breinaaldenkoker, geheel geribd. Hartvormig met schuifdop ca. 1820 (Zie Nederlands klein zilver afbeelding 375, blz. 134 3e druk), 25cm.

Handbril, zilver
Resultaat: 40 EUR

Zilveren handbril en notenkraker: 1x fraaie zilveren handbril uitklapbaar met blokjes bewerkt handvat en met groot hangeroog, V gestempeld (belastingteken voor ingevoerde zilverwerken) 16x4cm. en 1x ...

Armband, gevlochten
Resultaat: 30 EUR

Armband/ enkelband met versiering. Vermoedelijk Oosterse sieraad bestaande uit een gevlochten band met een schuifsluiting en bol als versiering. ca 26.7 gr lengte 26/30 cm

Armband zilver
Resultaat: 45 EUR

Armband zilver 925/000 met grote schakels. Armband bestaande uit 4 grote schakels in de vorm van een soort bliksemflits met grote tussenogen. Breedte 4 cm, lengte 21 cm. ca 49.1 gr

Armband zilver
Resultaat: 35 EUR

Sierlijke armband zilver 800/000 met rode steen. Elegante gevlochten armband met in het midden een verbreding met daarin 7 rode stenen. De armband is voorzien van een bakslot en een veiligheid. Lengte...

Zilv. choker, 5 stenen
Resultaat: 15 EUR

Fijn choker zilver 835/000 met 5 gele stenen, ø 10 mm. Lengte 45 cm ca 6.3 gr

Lang zilv. collier
Resultaat: 35 EUR

Lang zilveren 835/000 collier met bollen. Lang collier met slangenschakel en diverse gladde,ø 7 mm, en geribbelde, 13 mm, bollen. ca 50.2 gr lengte 100 cm

Armband zilver markesiet
Resultaat: 30 EUR

Zeer fraaie bewerkte zilveren 835/000 slavenarmband met markesietsteentjes. Armband in bloemmotief gemaakt met dieverse markesietsteentjes verdeeld over de armband. de armband is voorzien van een baks...

Lot zilveren sieraden
Startprijs 30 EUR

Lot zilveren sieraden, 835/000 bestaande uit een staafbroche met licht blauwe steen, lengte 60mm, een fijn ankercollier met hanger met ronde licht blauwe steen, ø 12 mm en een biedermeier armband met ...

Ring GG rensini
Startprijs 220 EUR

Ring GG/WG 585/000 met briljant. Strakke GG ring met in het midden een WG ronde zetting met een briljant, ca 0.12 crt VSI. ca 2.6 gr ø 52 Merk Rensini Nieuw

Oorhangers zilver zirconia's
Startprijs 30 EUR

Oorhangers zilver 925/000 met zirconia's. Lange oorhangers met een rij met witte zirconia's en onderaan een peervormige zwarte zirconia, lengte 34 mm ca 4.1 gr

Lot sieraden
Resultaat: 130 EUR

Lot sieraden met o.a. een zilveren ring met groene gevlamde steen, een zilveren ring met 3 ovale groene stenen, een zilveren hanger met groene steen en een broche met groene steen.

3 Hangers, sterrenbeelden
Resultaat: 40 EUR

Drie hangers met edelstenen. Hangers in de vorm van poppetjes als sterrenbeelden, o.a. een boogschutter en maagd. Grootte 30 mm.

Hanger zilver ivoor
Startprijs 40 EUR

Collier en hanger zilver 800/000 met ivoor. Een dubbel lunacollier met een ronde hanger met ivoor en zilveren bewerking, ø 42 mm. Totale lengte 80 cm ca 26.7 gr

Armband ivoor
Startprijs 40 EUR

Armband zilver 800/000 met ivoor. Slavenband bestaande uit 2 stukken ivoor met lijmbewerking voorzien van een zilveren scharnier en sluiting. Breedte 27 mm ø 56-64 mm ca 75.3 gr

Zwavelstokken houder
Resultaat: 50 EUR

Zwavelstokjes-houder met Hollands zilveren hengsel, deksel en pootjes. Voorzien van jachttafereel 11xø7cm. Cond.: R

Zilveren blaker
Startprijs 145 EUR

Parelmoer blaker met zilver vergulde handvaten, kandelaar en zilveren dover (835/000), MT: Wed Elize Hanry de Haas Amsterdam, JL: T 1853, 12x8cm. (gelijmd) Cond.: R-G

Zilv. botermes + 2 vorken
Startprijs 40 EUR

Zilveren botermes en 2 vorken, model puntfilet, 835/000, MT: Gerritsen en Van Kempen Zeist, ca. 73gr., 14-16cm. Cond.: U

Zilveren rammelaar
Resultaat: 100 EUR

Oude zilveren staaf-rammelaar met fluitje en hangeroog. Fraai model versierd met florale bewerking en parelrand (diverse gebruiksporen), ca. 42gr., 15x5cm. Cond.: R-G

Zilv. loddereindoosje
Resultaat: 80 EUR

Antiek zilveren loddereindoosje met hartvormig monogram-schild en diverse bandmotieven, 835/000, MT: onduidelijk, ca. 17gr. 3x3,5x2,5cm. Cond.: G

Zilveren natfruitschep
Startprijs 40 EUR

Hollands zilveren natfruitschep met bloem op de steel en Art Deco zaagwerk in de bak, 835/000, MT: Schoonhovense zilverfabriek H. Hooykaas C.V. Schoonhoven, JL: T 1929, ca. 19gr., L.: 13cm. Cond.: G-U

Kristallen schaal met beugel
Startprijs 190 EUR

Royale kristallen schaal met geschulpte omranding en zilveren (835/000) beugel voorzien van Biedermeier decor, MT: vermoedelijk P van Harderwijk, H.J. van Harderwijk Utrecht, JL: F 1865, 18x13cm. Cond...

Diverse lepels
Resultaat: 70 EUR

Kavel met 3 zilveren sauslepels 835/000: 1x room/jamlepel, model puntfilet 15cm., 1x sauslepel met parelrand, MT: van Kempen en Zonen Voorschoten, JL: Y 1908, L.: 17cm. en 1x sauslepel met dubbele fil...

Lot vorkjes zilv
Startprijs 50 EUR

Elf Hollands zilveren taartvorkjes met getordeerde steel en gravering, en een suikerschep 835/000, 1e helft 20e eeuw, MT.: K.van den Meulen, Joure. Totaal gewicht ca. 130 gr., Vorklengte ca. 12cm., Co...

Kavel zilver
Startprijs 40 EUR

Set zilveren lepeltjes en vorkjes (835/000) bestaande uit 4 theelepels met zuilbewerking en 6 taartvorkjes met zogenoemde bokkenpoot, ca. 113gr.

6 Zilveren vorkjes
Resultaat: 65 EUR

Zes Hollands zilveren gebaksvorkjes met bewerkte steel met kroon (kleinkeur), ca. 69gr. L.: 11cm.

Djokja schaal
Startprijs 45 EUR

Djokja zilveren schaaltje, met florale motieven bewerkte rand, 800/000, ca. 110gr., ø 14cm., Cond.:G

Ring GG breed
Resultaat: 90 EUR

Brede ring GG 585/000 met bewerking. Strakke brede ring, 8 mm, bandmodel met strakke bewerking ø 51 ca 6.7 gr

Armband GG gevlochten
Resultaat: 270 EUR

Armband GG 585/000 gevlochten. Zeer fraaie fijn gevlochten armband, breedte 11, met bakslot en veiligheden. Lengte 18 cm ca 15.8 gr. Iets slijtage aan een kant bij de entree.

Broche GG amethist
Startprijs 60 EUR

Broche GG 585/000 met amethist en parel. Ovale filigrain broche met in het midden een ovaal gefacetteerde amethist, 18x13 mm. Daarnaast zitten in getorste randen 2 kleine pareljes. grootte 35x20 mm. c...

Ring GG rensini
Startprijs 275 EUR

Ring GG/WG 585/000 met princes. Strakke GG ring met in het midden een WG vierkant bezet met een princes geslepen diamant, 0.05 crt. In de GG band zitten 6 princes geslepen diamanten totaal ca 0.14 crt...

Ring groene steen
Startprijs 60 EUR

Ring 333/000 met groene steen. Klassieke ring met een ronde gefacetteerde groene steen, ø 10 mm. Om de steen zit een fraai uitgewerkte rand. ø bovenzijde ring 15 mm. ca 3.1 gr ø 56

Ring GG bewerkt
Resultaat: 70 EUR

Ring GG 585/000 met bewerking. Ring met een soort bladbewerking met diverse motieven. 12 x22 mm. ø 56 ca 2.3 gr

Ring GG Briljant
Startprijs 375 EUR

Ring GG 750/000 met princes geslepen diamanten. Bredere ring, 6.5 mm, bol model met in het midden een WG ruitvormige zetting met 4 princes geslepen diamanten, totaal ca 0.24 vsi ø 55, ca 6.8 gr. Nieuw

Ring WG baquette briljant
Startprijs 750 EUR

Ring WG 750/000 met briljant en baquette. Slagring met brede bovenzijde. In de bovenzijde zitten diverse kleine briljanten pave gezet. Daarnaast heeft de ring 2 rijen met baquette en trapezium diamant...

Oorknoppen zilver Bl topaas
Resultaat: 105 EUR

Oorknoppen zilver 925/000 met blauw topaas en zirconia's. Zeer fraaie peervormige oorknoppen met in het midden een peervormige blauw topaas met een rand met zirconia's pave gezet. 20x17 mm, ca 9.0 gr....