Papbordje, zilver 950/000, Frankrijk met bijpassende paplepel met benen bak, Empire, met bewerkte filetrand. In mooie originele verpakking. ø bordje 14 cm, lepel lengte 16 cm
Ongesigneerd 19e eeuw, houtskool op papier, studie manshoofden 46x30cm. Cond.: G
J. Osterschmidt 1907 (Duitse School), olieverf op linnen, stadsgezicht met rivier, brug en figuren 73x59cm. Cond.: G
C. Zycholl 1946, aquarel op papier, vaas met bloesemtakken 33x44cm. Cond.: G
Anton Jan Cozijnsen '42 (1917 - 1969 Den Haag), olieverf op linnen, duingezicht 38x24cm. Cond.: R
Gottfried Stähly Rychen ca. 1880 (Duitsland), olieverf op paneel, riviergezicht met geitenhoeders 27x21cm. Cond.: G
Geo Poggenbeek ( Amsterdam 1853 - 1903), olieverf op paneel, boer met paardenkar 14x19cm. Cond.: G
Hobbe Smith (Wit marsum 1862 - 1942 Amsterdam 1942), olieverf op linnen, Hollands havengezicht met schepen op de kade 90x60cm. Cond.: G
Zilveren gebaks-eetset met geschubde reptielsteel 835/000, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven ca. 1870, ca. 62gr. L.: 16cm. Cond.: U
Granaatarmband met GG 585/000 antieke sluiting. Armband met 3 rijen granaten bevestigd aan een klassieke ronde GG 585/000 sluiting met filigrain en in het midden een granaat. ø sluiting 16 mm lengte 1...
Kavel van 15 zilveren borrellepeltjes: 5x Nederlandse lepels met opengewerkte steel 835/000, 10x lepeltjes met verschillende versiersels (o.a: ezel, schildpad, ananas, palmboom e.d.) 900/000, 8cm. Tot...
Collier GG 585/000 met camee. Gourmetcollier met GG hanger met mooie camee in een bewerkte rand. Grootte hanger 30x22 mm. Lengte collier 42 cm totaal ca 11.1 gr.
Broches milliflori, 3 stuks. 3 Ronde broches,ø 23 mm, met ingelegde bloemversieringen. onedel.
Ring 333/000 met granaten. Sierlijke ring met een grote ovale granaat, ø 9x6.5 mm en aan weerskanten 3 ronde granaten. Als nieuw. ca 2,15 gr ø 62
Slavenband GG 585/000. Klassieke slavenband met dopsluiting. Breedte 3 mm, ca 4.3 gr ø 60x55 mm
Hollands zilveren slacouvert met benen bak en vork model puntfilet, MT: Fa. van Kempen, 835/000, 23cm. Cond.: G
Barnstenen collier, verlopend. Een verlopend geknoopt collier met ovale barnsteenkralen, 13-19 mm, doorzichtig met insluitsels. Lengte 42 cm ca 59 gr
Antieke schildhanger, verguld. Antieke ovale fraaie schildhanger, ø 36.6x26.6 mm, met florale versiering. Iets afgesleten.
Drie delen zilver: 1x soeplepel met getorste steel en voorzien van parelrand, 835/000, MT: Jan Boon Schoonhoven, JL: N 1897, ca. 132gr. L.: 29cm., 1x vleesvork met parelrand, MT: Johannes Schijfsma Wa...
Kristallen lepelvaasje (7,5xø6,8cm.) met zilveren (835/000) rand en geslepen voet. Vaasje is gevuld met 12 lepeltjes (9cm.) met bloembewerking, MT: Hooijkaas Schoonhoven zilverfabriek, 835/000 Cond.: ...
Lot zilveren sieraden en twee Certina horloges. Een lang zilveren 835/000 rond koningscollier, lengte 80 cm, een fijne zilveren dasschuif, 5,2 cm en een zilver vergulde fantasiespeld met zirconia, 53x...
Hanger en ring zilver 925/000 en 835/000 met edelsteen. Abstracte hanger, jaren 70 stijl met rodonietkraal, 40x40 mm, en een ring met carneoolkraal, ø 10 mm. ø 53 totaal ca 27.45 gr
Hollands zilveren roomkannetje met zilveren greep en handgegraveerde medaillons. 835/000 grootkeur, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 123gr. 7,5xø7,5cm. Cond.: U
Groot bronzen figuur, gesigneerd Montini ca. 1920 op marmeren sokkel, voorstellend paardenkar met twee figuren 21x34x17cm. Cond.: G