Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Collectie kunstenaars (Margritte)
Resultaat: 30 EUR

Collectie boeken (8x) over kunstenaar Magritte, Chagall, Leickert, Mondriaan, Weissenbruch, Picasso, Albert Cuyp, Jan Steen etc. etc. Cond.: G

Mijnwerkerslamp + 2 kandelaars
Resultaat: 30 EUR

Antieke mijnwerkerslamp en twee oude bronzen kaarskandelaars 20e eeuw 29-31cm. Cond.: G

Grote bel, Fondeur
Resultaat: 30 EUR

Grote oude/antieke bronzen scheepsbel, gemerkt "Albertano Fondeur La Sarraz". Geëlectrificeerd, gaatje voor stroomdraad ingeboord 22xø27cm. Cond.: R-G

Ca. 120 ansichtkaarten fantasie
Resultaat: 30 EUR

Kavel van ca. 120 ansichtkaarten Nederland met diverse fantasievoorstellingen 1e helft 20e eeuw Cond.: R-G

Schoenendoos ansichtkaarten
Resultaat: 30 EUR

Schoenendoos met ansichtkaarten, meerendeels Nederland. 1e en 2e helft 20e eeuw 30x16x10cm. Cond.: R-G

Diverse munten
Resultaat: 30 EUR

Kavel diverse munten waaronder: 2x boek met proefdrukken euromunten (1 boek mist de helft van de munten), 1x vaticaanstad euromunt 5 dollar, 1x inlaydruk Vaticaanstad, 1x munt Europa 1998, 1x inlaydru...

Pop
Resultaat: 30 EUR

Grote antieke Duitse papier mache Sonneberg pop ca. 1930 (nr. 3066) met mohair haar, "mama" en slaapogen, in goede staat 66cm.

Naaimachientje
Resultaat: 30 EUR

Kleine Duitse blikken kinder-naaimachine ca. 1910 in goede originele staat 14x15x10cm.

Junghans klok
Resultaat: 30 EUR

Junghans wandklok ca. 1980 in Schwarzwald stijl met houten beschilderde wijzerplaat en mechanisch uurwerk met halfuurslag 34x25x34cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve klassieke spiegel 2e helft 20e eeuw, facetgeslepen en in goede staat 66x92cm.

Hangvitrine
Resultaat: 30 EUR

Oude mahoniehouten hangvitrine (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in barokstijl 67x65x18cm. Cond.: G

Eiken armleunstoel
Resultaat: 30 EUR

Zware oude eikenhouten armleunstoel in barokstijl 2e helft 20e eeuw, stoffering op zitting is versleten 130x65x65cm. Cond.: R-G

Kleed
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch fijngeknoopt kleed (licht beschadigd) 188x127cm. Cond.: R

Boedha beeld
Resultaat: 30 EUR

Oud bronzen boedha figuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 44cm.

9 Delen kristal/glas
Resultaat: 30 EUR

Vier delen kristal en 4 glazen likeurglaasjes oud/antiek: 2 karaffen, 1x vaas, 1x bonboniere, 4x antieke mondgeblazen glaasjes (1 stopeinde beschadigd, 1x glaasje met chip), 2 karaffen ca. 1900 8-35cm...

Glazen coupe met deksel
Resultaat: 30 EUR

Mooie oude/antieke kristalglazen geslepen dekselcoupe ca. 1920 in goede staat 23xø12cm.

2 Glazen schalen
Resultaat: 30 EUR

Twee moderne blauwe Orrefors (Zweden) kristallen schalen 2e helft 20e eeuw en 1x blauwe paperweight in goede staat 14-18cm.

3 Delen glas
Resultaat: 30 EUR

Drie delen oud/antiek kristal: 1x Russisch kristallen ei (gegraveerd) met gouddecor, St. Petersburg, 1x vaas met gouddecor en messing ca. 1900 en 1x Boheems (amandelgeslepen) met gouddecor ca. 1900, 9...

Westerwald kruik
Resultaat: 30 EUR

Westerwald steengoed kan met wapenschilden ca. 1880 (Historisme) in goede staat.

Porseleinen dansend paar
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen dansend paar 1e helft 20e eeuw Engeland, ongemerkt (rok beschadigd) 17cm. Cond.: M

3 Porseleinen beelden
Resultaat: 30 EUR

Drie oude porseleinen figuren: 1x meisje met gans (Duitsland ca. 1930), 1x bisquit porseleinen figuur, kok met korf en 1x Hutschenreuther figuur Selb Kunstabteilung van een danseres (gerestaureerd) 14...

6 Tegels
Resultaat: 30 EUR

Zes 19e eeuwse antieke Hollandse wandtegels in eikenhouten lijst 13x13cm. Cond.: G

8 Tegels
Resultaat: 30 EUR

Acht diverse Delftse tegels 20e eeuw in lijst 13x13cm. Cond.: G

7 Tegels
Resultaat: 30 EUR

Zeven oude Hollandse wandtegels o.a: Delft + makkum 20e eeuw, diverse voorstelling met figuren etc. 13x13cm. Cond.: G

Schaaltje
Resultaat: 30 EUR

Keramieken schaal, 18/19e eeuw, gemerkt Proskow, met kabouter-, insecten- en floraal decor. Lichte glazuur schades. 5x21x17cm.

6 Keramische vazen
Resultaat: 30 EUR

Zes oude/antieke keramische vazen (1x chip) ca. 1900-1940 Holland, Duitsland (2x ADCO), 17-24cm. Cond.: G

2 Platelen vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Hollandse platelen vazen: 1x jaargetij Schoonhoven (handvat gelijmd) en 1x Agar Schoonhoven (chip uit bovenrand) 22-25cm. Cond.: R-M

Kang Xi schotel
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi schotel 18e eeuw met landschapsdecor en verso floraal decor (geen beschadigingen) ø22,5cm. Cond.: G

Divers Wedgwood
Resultaat: 30 EUR

Wedgwood of Etruria servies met o.a: borden, kop & schotels, tablets etc. (totaal 26 delen). minimale chips mogelijk 7-25cm. Cond.: R-G

Servies, blauw/goud
Resultaat: 30 EUR

Servies 19e eeuw bestaande uit: koffiekan, suikerpot, 9 schotels, 11 kopjes (2 beschadigd), 11 bordjes, theepot 7-28cm. Cond.: G

2 Chinese theepotten
Resultaat: 30 EUR

Twee Chinees porseleinen theepotten met florale decors 19e eeuw (1x deksel is niet origineel) 15xø12,5cm. Cond.: R-G

2 Delfts bonte koeien
Resultaat: 30 EUR

Twee polychrome Delftse koeien 19e eeuw, hoorns beschadigd en 1 kop gelijmd (grotere koe is gemerkt) 7-13cm. Cond.: R

4 Delen imari
Resultaat: 30 EUR

Vier delen 19e eeuws imari porselein: 2x kraagvazen (1x beschadigd), 1x vaas (randschade) en 1x kom (randschade) 12-16cm. Cond.: M

2 Borden, Queng Long
Resultaat: 30 EUR

Twee grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden Queng Long met floraal decor, 1x minimale chip en 1x randschade ø27,7cm. Cond.: R

4 Chinese schalen
Resultaat: 30 EUR

Vier oude Chinees porseleinen schalen, ca. 1920, met figurendecors ( gemerkt). 20.5x20.5x3cm., Cond.:G

2 Fam Rose borden
Resultaat: 30 EUR

Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse Familie Roze borden (octagonaal) met decor van eenden en diverse voorwerpen. 1x gerestaureerd (gekramd) en 1x beschadigd, ø21,3cm. Cond.: M-R

Celadon rijstkom
Resultaat: 30 EUR

Chinese celadon 17e-18e eeuwse rijstkom (gemerkt) met lichtgroene glazuur (bovenrand beschadigd) 6,5xø13,7cm. Cond.: R

Chinese rijstkom
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen kom 18e eeuw met craceleglazuur, zeer gedetailleerd beschilderd (lichte randschades) 6,5x10,8cm. Cond.: R

4 Schoteltjes, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Vier diverse 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen schotels: 1x octagonaal Kang Xi met floraal decor (chip) 17e-18e eeuw, 1x met decor van flora en vogel, geschulpte rand 18e eeuw (goed), 1x decor van tu...

6 Delen koperwerk
Resultaat: 27 EUR

Zes delen antiek koperwerk: 1x koffiemaler, 1x strijkbout, 2x kraantjeskan (incompleet), 1x lepel en 1x tang 16-31cm. Cond.: R

Bloemenvaas
Resultaat: 25 EUR

Geribbelde taps toelopende kristallen bloemenvaas voorzien van een zilveren (800/000) bovenrand, 19xø5,5cm.

Parelcollier
Resultaat: 25 EUR

Parelcollier met WG/GG 585/000 sluiting. Parelcollier met parels, ø 6 mm, met platte ronde sluiting met in het midden een kleine parel. Lengte 41 cm

Zilv. sauslepel, gravure
Resultaat: 25 EUR

Fraaie zilveren bowllepel met lange getorste steel en Biedermeier bewerking. De bak is voorzien van een tuit, 835/000, MT: AC Kooiman Schoonhoven, JL: K 1894, ca. 52gr., 27x6cm.

Vendoux horloge
Resultaat: 25 EUR

Stalen horloge Vendoux met zirconia's. Langwerpig horloge, kast 28x40 mm bezet met zirconia's, met klapsluiting en schakelband, breedte 18.3 mm. Lengte 17 cm

Zilveren roomlepel
Resultaat: 25 EUR

Zilveren roomlepel waarvan steel met bewerking en bekroond met een mensenhoofd, de bak is voorzien van gravure in de vorm van een medaillon, MT: onleesbaar, ca. 29gr. 12x3,7cm. Cond.: G

2 Zilveren sauslepels
Resultaat: 25 EUR

Twee zilveren sauslepels 835/000, 1x klein lepeltje met gekroonde steel en Biedermeier bewerking, MT: Evert van geelen Schoonhoven, JL: B 1861 en 1x sauslepel met ovale schuitvormige bak bewerkt met d...

Zilveren tafelnummers
Resultaat: 25 EUR

Doosje met zilveren tafelnummers 800/000 Cond.: G

Zakhorloge met ketting
Resultaat: 25 EUR

Zakhorloge onedel met zilveren ketting. Zakhorloge GALA met grote cijfers met zilveren ketting met blokjes motief geoxideerd. ø 45 mm. lengte 23 cm werkend

Zilveren gesp
Resultaat: 25 EUR

Antieke gesp zilver, 800/000 met filigrain bewerking. Ovale sluiting met filigrain bewerking en fraaie versieringen, in goede conditie. 11x60 mm ca 35,0 gr

5 Zilveren colliers
Resultaat: 25 EUR

Vijf zilveren colliers, 925/000. Vier Venetiaans colliers, 2 met bolversieringen en een ankercollier met bolversiering. Lengte 70-90 cm ca 30,3 gr

Set zilv. sieraden
Resultaat: 25 EUR

Set zilveren 835/000 sieraden bestaande uit een collier met hanger, een filigrainbroche, een delfs blauwe hanger, en een oorhanger en broche met zeeuwse knoppen. totaal ca 11.5 gr

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 25 EUR

Lot zilveren sieraden en twee Certina horloges. Een lang zilveren 835/000 rond koningscollier, lengte 80 cm, een fijne zilveren dasschuif, 5,2 cm en een zilver vergulde fantasiespeld met zirconia, 53x...

Carneool en bloedkoraal
Resultaat: 25 EUR

Snoer carneool en bloedkoraaltakjes. carneool 80 cm, met diverse onedele stukjes en een bloedkoraalcollier takjes 4-25 mm lengte 41 cm

Zilveren slacouvert
Resultaat: 25 EUR

Hollands zilveren slacouvert met benen bak en vork model puntfilet, MT: Fa. van Kempen, 835/000, 23cm. Cond.: G

5 Delen zilver
Resultaat: 25 EUR

Vijf delen zilver: 1x antiek Hollands zilveren strooilepel, MT: Hendrik van der ree, Jaarletter I: 1843, 835/000, ca. 31gr. (behoeft reparatie), 1x zilveren zuurvorkje met schuifmechaniek 835/000, ca....

Kavel been ivoor
Resultaat: 25 EUR

Kavel met ivoren en benen sieraden bestaande uit 8 kettingen een ring, 3 oorknoppen, een armband en een rooshanger.

Krist. flacon met zilver
Resultaat: 25 EUR

Engelse kristallen flacon met zilveren kraag 925/000, 14x4,5x4,5cm. Cond.: G

10 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 25 EUR

Kavel zilver met 9 theelepels en 1 suikerlepel met deels getorste steel en florale bewerking in doos, 835/000, Hollands klein keur ca. 83gr. Cond.: G

Zilveren suikerschep + roomlepel
Resultaat: 25 EUR

Twee delen Hollands zilver: 1x zilveren suikerschep met florale gravure en deels getorste steel, 835/000, MT: Anthonie en Jacobuc Johannes Driesen, kleinkeur Schoonhoven ca. 1900, H.: 12cm. en 1x room...

Zilv. theezeef + asbakje
Resultaat: 25 EUR

Twee delen zilver: 1x zilveren theezeef met Hollandse afbeelding 835/000, MT: Zaandlandse zilverensmederij Amsterdan, jaarletter X: 1957, 13x7cm. en 1x ovaal zilveren asbak met florale rand en engelen...

5 Zilveren lepels
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 5 zilveren lepels: 3x Hollands zilveren suikerscheppen 835/000, 1x Hollands zilveren zuurlepeltje met florale bewerking en 1x Frans lepeltje met de Arc d'Triomphe (2 lepels behoeven reparati...

Hanger GG met parel
Resultaat: 25 EUR

Hanger GG 585/000 met parel en diamant. Hanger met groot hangeroog met daaronder een cultive parel, ø 7 mm. Boven de parel zit een klein diamantje gezet. ca 2.4 gr lengte 22 mm

Koelemeyer
Resultaat: 25 EUR

Chr. Koelemeyer, olieverf op paneel, landschap met korenschoven en huis aan bosrand 13x18cm. Cond.: G

Kartest?
Resultaat: 25 EUR

Karterst? (Duitse School), olieverf op linnen, jongens met een ballon in een bergdorp 43x31cm. Cond.: G

W. Kaufer
Resultaat: 25 EUR

W. Kaufer (Duitse School), olieverf op paneel, landschap met rivier 26x30cm. Cond.: G

Schilderij, dorpsgezicht
Resultaat: 25 EUR

J. van Veen, olieverf op linnen, vrouw bij lantaarn 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, de Boer
Resultaat: 25 EUR

De Boer, olieverf op linnen, riviergezicht met zeilboot 50x60cm. Cond.: G

Pastel, jagersjongen
Resultaat: 25 EUR

Agnes Wedrich 1898 (Duitse School), pastel op papier, portret jagersjongen 39x52cm. Cond.: G

Fr. Irmarr
Resultaat: 25 EUR

Fr. Irmarr (Duitse School), olieverf op paneel, Duits stadsgezicht Rixdorf 25x18cm. Cond.: G

Japanse lakdoos
Resultaat: 25 EUR

Japanse lakdoos met fijn parelmoer inleg, voorstellend een landschap met huizen ca. 1900, gevuld met Japanse sigaretten 13x2x8cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 25 EUR

Oude majolica hangpetroleumlamp 2e helft 20e eeuw 65xø47cm. Cond.: G

Koperen kraankan
Resultaat: 25 EUR

Grote 19e eeuwse koperen kraankan in empire stijl. In goede staat 47cm.

2 Delen divers
Resultaat: 25 EUR

Doofpot 19e eeuw, en een koperbeslagen met ijzeren boulloir ca. 1950 in goede staat 46-48cm.

Diverse boeken
Resultaat: 25 EUR

Diverse oude kunst- en antiekboeken Cond.: G

2 Bajonetten
Resultaat: 25 EUR

Twee bajonetten ca. 1900 ( 1 punt afgebroken en oxidatie) 43-57cm. Cond.: R

2 Bustes
Resultaat: 25 EUR

Twee oude bustes: 1x damesbuste (paridur) en 1x buste van David, gesigneerd G. Ruggeri (beide van een soort kunststof) 24-29cm. Cond.: G

4 Tafellampen
Resultaat: 25 EUR

Kavel van vier oude lampen: 1x Dresden porseleinen tafellamp ca. 1980, voorstellend een danseres (vinger beschadigd), 1x porseleinen tafellamp Duitsland, gemerkt N met kroon met floraal decor (bloem b...

Bronzen blaker ca. 1800
Resultaat: 25 EUR

Zware bronzen blaker ca. 1800 Louis Seize empire in goede originele staat 23cm.

Houten beeld met lamp
Resultaat: 25 EUR

Oude Duitse houtgestoken nachtwachter lamp 20e eeuw met hellebaard in goede staat 75cm.

Lijst, Louis Seize
Resultaat: 25 EUR

Louis Seize stijl spiegellijst ca. 1870 in goede staat met originele goudkleur 125x49cm.

Schildpad tafelbel
Resultaat: 25 EUR

Duitse schildpad met gietijzeren schildpad-tafelbel ca. 1920 (schildpad gescheurd) 5,5x14x8cm. Cond.: R

Globe
Resultaat: 25 EUR

Oude verlichte papieren globe ca. 1950, Veb Räthgloben Verlag Leipzig 45xø30cm. Cond.: G

Dekseldoos
Resultaat: 25 EUR

Opengewerkte dekseldoos ca. 1900 met herder op het deksel, bronskleurig compositie metaal 18x21x17cm. Cond.: G

6 Postzegelalbums
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 6 oude postzegelalbums met inhoud (Europa, Nederland etc.), hoofdzakelijk gestempeld 21-32cm. Cond.: R

Doos centen + 16 munten
Resultaat: 25 EUR

Doosje centen (ca. 840 stuks), 16 munten en Engelse gewichten ca. 1800, Cond.: ZFR

Kavel Dinky Toys
Resultaat: 25 EUR

Vier delen oude Dinky Toys speelgoed (legeruitvoering): 1x Croft Mighty Antar met transporter en Century tank en 1x 3-ton Army wagon. Bespeeld en verfslijtage 11-33cm. Cond.: R-o

Armleunstoel
Resultaat: 25 EUR

Oude eikenhouten armleunstoel in barokstijl 2e helft 20e eeuw , recentelijk goed gestoffeerd 115x73x63cm. Cond.: G

2 Lopers
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Oosterse/Perzische lopers: 1x rood/creme/blauw 108x60cm. en 1x grijs/blauw 118x74cm. Cond.: R-G

Afrikaans stenen beeld
Resultaat: 25 EUR

Afrikaans natuurstenen gebeeldhouwd beeld 2e helft 20e eeuw 33cm. Cond.: G

Beeld, man met instrument
Resultaat: 25 EUR

Oud Oosters houtgesneden figuur, voorstellend een man met muziekinstrument 1e helft 20e eeuw (1 arm mist) 47cm. Cond.: G

2 Karaffen
Resultaat: 25 EUR

Twee fraai geslepen kristallen karaffen met stoppen en geslepen ster op de bodem

2 Groene wijnglazen
Resultaat: 25 EUR

Twee groene wijnglazen ca. 1900, H.: 12,5cm.

3 Delen Boheems kristal
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek robijnrood Boheems kristal (geslepen) ca. 1900: 1x geslepen glazen dekselpot (goed), 1x gegraveerde vaas(chips) en 1x bonbonniere (gemerkt R) (goed) 13-16cm. Cond.: R-G

2 Oude glazen
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse kristallen borrelglazen, facetgeslepen met brede voet in goede staat 14xø6cm.

2 Delen glas ca. 1880
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek glas ca. 1880: 1x grote groenglazen mondgeblazen amfora 36xø16cm. en 1x grote groenglazen schaal met emaille beschildering, voorstelling met gouddecor en ruiters te paard 4xø29cm. Co...

3 Delen kristal
Resultaat: 25 EUR

Drie delen oud/antiek kristal: 1x facetgeslepen karaf, 1x kleine karaf met zilveren stop (barstje) en 1x amandelgeslepen karaf 19-25cm. Cond.: R-G