Chinees keramieken 18e eeuwse gemberpot met zeilschip, visser en landschap 15xø16cm. Cond.: G
Twee delen Hollands keramiek ca. 1930: 1x Delftsblauwe dekselpot Ram. made in Holland (letter V.) met floraal decor en 1x Gouda plateel drankton met bronzen kraan en eikenhouten onderstel 27xø16cm. en...
Duitse steengoed klepkan ca. 1900, gemerkt Reinold Merkelbach met tinnen deksel. Tekst "Eigensinn fur Freundliche erinnerung 1 mai 1890" (deksel iets bedeukt) 31cm. Cond.: R-G
Antieke polychroom Gouda platelen vaas met floraal decor (voet beschadigd) 25cm. Cond.: M
Twee oude Makkums keramieken schalen (1x met zilveren beugel) met florale decors en lichte glazuurschade 15-17cm. Cond.: R-G
Zes delen oud/antiek Duits Zwiebelmuster porselein: 1x kop & schotel, 1x losse kop met losse schotel Knauf, 1x tafelbel, 1x zoutnap en 1x asbak 4-14cm. Cond.: G
Duitse porseleinen wandlamp ca. 1980 met decor van putti en flora (bloem beschadigd), gemerkt met kroon en p.m.p. 28x20x17cm. Cond.: R
Servies 19e eeuw bestaande uit: koffiekan, suikerpot, theepot (deksel kapot), melkkan, 8 schotels, 6 kopjes 7-23cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen vaasjes 18e-19e eeuw: 1x vaasje met tekst, bloemendecor en vogel (gemerkt met lakstempel), rose/groen, 1x vaasje met floraal decor blauw, 1x klein vaasje met floraal decor (1 ...
Drie delen Chinees aardewerk 20e eeuw: 1x Yixing melkkan (bamboedecor, gemerkt), 1x suikerpot (bamboedecor, gemerkt), 1x porseleinen vaas Familie Roze (gemerkt) met decor van vogels en flora 9-17cm. C...
Zes 19/20e eeuwse keramieken geglazuurde Duitse schotels.1. Gesign. Felly Fecht (creme,rood floraal) verder allemaal met tekst o.a. Ein heim in der Welt, Wo die treue (chip) etc. ø 22-31cm., Cond.: R/...
Notenhouten 19e eeuwse pijpencomfoor met diverse aardewerken pijpen in goede staat 60xø20cm.
Moderne ladenkast 2e helft 20e eeuw in goede staat 111x53x47cm.
Twee delen zilver: 1x fraaie Delfts blauwe voorraadbus met zilveren deksel voorzien van "J" (belastingteken voor ongewaarborgde Nederlandse zilverwerken) 11x8cm. en 1x zilveren roomlepel met filetrand...
Geslepen kristallen glas met diamant- en amandelslijpsel voorzien van zilveren (835/000) voet met parelrand. Toegeschreven aan Mr. J.F. Beukers - Edam/Haarlem 1891 - 1892, 13xø6cm.
Armband zilver 835/000. 2 rijige armband bestaande uit 3 grove schakels opengewerkt filigrain met langwerpig bewerkt slot. lengte 20 cm ca 26.8 gr
Parelarmband 2 rijen met zilveren sluiting 835/000 met parel. Vermoedelijk Mallorca parels. lengte 18 cm
Ring zilver 925/000 met carneool en granaat. Ring met een grote ovaal geslepen carneool met om de randen 8 peervormig geslepen granaten. Grootre 22x17 mm. ø 57 ca 8,1 gr
Lot met 6 horloges en een fixoflexband. o.a. tissot Zentra en eterna.
Doos met diverse sieraden o.a. kettingen en armbanden van kralen en stof
Hanger zilver 925/000 met onyx en markesiet. Vierkante hanger antieke stijl, te gebruiken als medaillon, met in het midden een onyx en verder versierd met markesietstenen. Grootte 17x17 mm. ca 6 gr Ni...
Set bestaande uit zilveren 925/000 oorhangers en bijpassende choker, met peervormige hanger met steentjes, lengte 24 mm. Lengte collier 45 cm. En ovale oorringen met een slag, welke verguld zijn. ø 30...
Lot bestaande uit diverse o.a. zilveren sieraden bestaande uit een zakhorloge, collier met munt en diverse broches. ca 49 gr
Lot sieraden met o.a. een zilveren ring, zilveren oorclips, zilveren collier met hanger, een zilveren bootbroche, een paardenbroche en een broche met edelweis. Zilver totaal ca 25 gr
Armband zilver 835/000 met schuifstukken. Armband met 3 bewerkte stukken op 4 rijen ketting. armband dient gerepareerd te worden. ca 29, 1 gr lengte 20.5 cm
Vier zilveren lepels: 2x Duitse koffielepels 800/000 met gravure "Düsseldorf" van een echtpaar en florale bewerking, 1x Hollandse theelepel 835/000 met een apostel, MT: J.P. Niekerk Schoonhoven en 1x ...
Vijf delen oud plated 20e eeuw: 2x kaarskandelaar, 1x sigarendoos, 1x lepeldoos en 1x aansteker 8-18cm. Cond.: G
Knijpschaar met veermechaniek en zilveren heften plus Hollands zilveren suikerschep. Knijpschaar gemaakt in Voorschoten ca. 1e helft 1900, suikerschep 835/000, begin 1900 MT.: Johannes Gerritsen, Amst...
Collier met grote donkere tonvormige bamboe koralen met grillige vormen, verlopend in grootte 13-38 mm. ca 338 gr.
Onduidelijk gesigneerd 1930, aquarel op papier, straatje met hekwerk (2 scheurtjes) 35x48cm. Cond.: M
Antieke miniatuur ca. 1860 met vergulde houten omlijsting en olieverf damesportret 15xø13,5cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Franse modeprenten in wortelnoten lijst , modes de Paris 13x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), aquarel op papier, boeg van een schip 32x42cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1958, gemengde techniek op papier, vissen onder water 56x44cm. Cond.: G
Oude Indonesische houtgesneden wandplaquette met pauw-voorstelling 20e eeuw 51x40cm. Cond.: G
Oude olifanten lederen emmer 1e helft 20e eeuw 37xø28cm. Cond.: G
Afrikaans kleed, vol bestikt met schelpen en knopen 20e eeuw 77x24cm. Cond.: G
Zes delen divers oud/antiek: 1x theelicht met plaquettes ca. 1920, 2x dekseldoosjes (1x Loyd met zilver inlay), 2x delen koper Lips kluizen, 1x plaquette religieus 8-25cm. Cond.: R-G
Oude tafellamp met Chinese bronzen bewerkte voet 2e helft 20e eeuw 51cm. Cond.: G
Kleine antieke vergulde jardiniere (compositie metaal) ca. 1870 met daarbij een spiegeltje met engel, verguld compositie metaal 10x24x10cm. en 16x11cm. Cond.: G
Grote oude messing kaarskandelaar (geëlectrificeerd) in Historisme stijl 20e eeuw 66x25x25cm. Cond.: G
Oude Chinese bronzen bewerkte hengselpot met drakendecor 20e eeuw 16xø18,5cm. Cond.: G
Album met ca. 120 ansichtkaarten over kunst o.a: diverse oude meesters en impressionisten 30x26x3cm. Cond.: R-G
1x Hollands plakboek met Koninklijke onderofficieren, schermclub Kos (20e eeuw) met collages, foto's linten en medailles (leuk boek) 35x24x2cm. en 1x Plakboek met diverse kerst/nieuwjaarskaarten, hoge...
Album met diverse antieke ansichtkaarten Holland ca. 1900 38x23x3cm. Cond.: R
Veertien diverse jaarsets van 1982 t/m 1995 nieuw in verpakking met o.a: 1x nieuwe set provinciestuivers Koninkrijk der Nederlanden en 1x uitgave set euro's Cond.: G
Oud Hollands eikenhouten tafel met zes 19e eeuwse Hollandse wandtegels met havendecors (beschadigd) 35x110x27cm. Cond.: R