Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren bestekkoffer
Resultaat: 800 EUR

Zilveren bestekcassette, 835/000 bestaande uit tafel- en dessertlepels en vorken, model prinses, met groentelepel, soeplepel, 2 sauslepels, klein broodmes en een groot broodmes, model puntfilet. MT J....

Groot schilderij
Resultaat: 800 EUR

A. Borckmann (August) (1827 - 1890 Berlijn Duitse School), olieverf op linnen, Berlijns interieur met moeder, spelende kinderen, baroksecretaire etc. 85x62cm. Cond.: G

Interieur met dokter
Resultaat: 800 EUR

Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, interieur met dokter, figuren en boek anatomie 48x41cm. Cond.: G

Buffetkast met figuren
Resultaat: 800 EUR

Bijzondere grote Duitse historisme Neo Renaissance notenhouten op eiken buffetkast. Tweedelig met 5 deuren, 3 lades en houtgesneden figuren op de lijseen. Decor van leeuwekoppen, flora en putti ca. 18...

Empire eethoek
Resultaat: 800 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse eethoek met mahoniefineer bestaande uit een empire uittrektafel met bijzondere spantpoot (fineerschades) en daarbij 7 Louis Seize mahoniehouten stoelen (1x armleunstoel) met int...

Beeld
Resultaat: 800 EUR

Groot antiek koper-overlay beeld, voorstellend Dante. gesigneerd Ed. Kanora, in goede staat 56cm.

2 Zilveren fazanten
Resultaat: 775 EUR

Zeer fraai zilveren fazantenpaar: vrouwtjesfazant met gespreide vleugels (Nederlands), 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam-Haarlem, JL: G 1966, 23x11,5x14cm. en 1x mannetjesfazant (Duits,...

Klok, mysterieus
Resultaat: 775 EUR

Grote bronzen mysterieuze pendule 2e helft 20e eeuw met mechanisch uurwerk zonder slagwerk en blauw geëmailleerde kogel 76cm. Cond.: G

Zilv. servies, 4-delig
Resultaat: 750 EUR

Duits zilveren 4-delig koffie- en theeservies met melkkan en suikerpot met deksel, ebbenhouten handgrepen. 800/000, MT: Horning & Grosse Berlijn. Totaalgewicht ca. 1830gr., theepot 25xø15cm. Cond.: G

Fam Rose bloempot
Resultaat: 750 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte bloempot met rondom decor van vlinders, vogels en flora 17xø26cm. Cond.: G

Thangka
Resultaat: 725 EUR

Tibetaanse Tangka wandkleed ca. 1900. Gebedsdoek voor esoterische boedhisten, voorstellend een complexe compositie met verschillende soorten godheden, lama's (boedhistische priesters) en draak. handwe...

Aziatische geurdoos
Resultaat: 725 EUR

Chinese plated 19e eeuwse bewerkte geurdoos met decor van figuren in landschap 13x12x11cm.

Schilderij, Horrix
Resultaat: 700 EUR

H.M. Horrix (1845 - 1923), olieverf op linnen, Zeeuwse familie in moestuin 53x36cm. Cond.: G

Schilderij, dame met hond
Resultaat: 700 EUR

Edmund Ernest Kosmowski ( 1900 - 1985 Russische School), olieverf op linnen, meisje met hond aan het strand 24x33cm. Cond.: G

Gietijzeren bank + tafel
Resultaat: 700 EUR

Oude gietijzeren tuinbank en tafel (opengewerkt), cremekleurig met floraal barok decor 90x165x50cm. en 77xø72cm. Cond.: G

Ivoren beeld ca. 1900
Resultaat: 700 EUR

Antiek Oosters ivoren beeld ca. 1900 "Botishava" met vele armen, gezichten, pauw en cobra (1 stukje van de pauwveer af, verder in goede staat) 17x10x4,5cm. Cond.: R-G

Horloge Baume Mercier
Resultaat: 650 EUR

Horloge Baume Mercier,staal en GG750/00. Elegant horloge, ø kast 34 mm, met GG lunette en GG accenten in de band. De wijzerplaat is voorzien van romeinse cijfers en heeft een datumaanduiding. quartz u...

Russische pastel, naakte vrouw
Resultaat: 650 EUR

Gesigneerd Z. Serebria Losta (Serebriakova) Marracech 1932, pastel op papier, halfnaakte liggende vrouw 50x70cm. Cond.: G

Cartel klok + barometer
Resultaat: 650 EUR

Bronzen Cartelklok ca. 1880 met 8-daags Frans uurwerk en halfuurslag 51x28x8cm. een een barometer.In goede originele staat

Bronzen beeld, Rodin
Resultaat: 650 EUR

Brons gegoten vrouwenfiguur op marmeren sokkel en naamplaat "Auguste Rodin 1840-1970, edition Museums Galeria nr. 222/499" 48cm.

Yixing theepotje
Resultaat: 650 EUR

Origineel klein antiek Chinees Yixing theepotje 18e-19e eeuw (gemerkt). 2 Kleine chips van deksel 5x9xø5,5cm. Cond.: R-G

Armband GG, 4 munten
Resultaat: 625 EUR

Armband GG 585/000 met munten en bedel. Close for ever armband met GG 585/000 bedel van een boot en 4 GG 585/000 muntranden met 2 GG tientjes, 1897, 1 GG vijfje, 1912, en een 1 dollar 1853.Lengte 20 c...

Eiken kabinet
Resultaat: 625 EUR

Klein Hollands (Twents) eikenhouten kabinet ca. 1820 met origineel beslag in goede originele staat 53x140x200cm.

Zilv. servies in koffer
Resultaat: 620 EUR

Oosters zilveren servies in metalen gedecoreerde reiskoffer bestaande uit: schenkkan, presenteerblad, suikerpot, 2 kop & schotels, suikerschep en 2 lepeltjes. Het geheel is bewerkt met Oriëntmotieven,...

Marmeren tuinbeeld
Resultaat: 600 EUR

Groot oud wit marmeren beeld, gesigneerd R. Moädok 1920 (waarschijnlijk later 20e eeuw), voorstellend een Griekse dame met amfora (1 vinger gelijmd) 91x53x35cm.

6 Gouden munten en 1 kopie
Resultaat: 600 EUR

Kavel van 6 gouden munten: 1x 5 gulden Juliana 1980, , 1x 10 gulden Wilhelmina 1912, 3x gouden dukaten (2x 1986, 1x 1985, ca. 3,494gr. 983/000) en 1x 50 unie daalder 14kr. ca. 6,2gr., tevens een kopie...

Eiken kabinet
Resultaat: 600 EUR

Hollands 18e eeuws eikenhouten kabinet in Louis Quinze stijl ca. 1760. In goede staat, geen scheuren of kromme deuren 250x190x65cm.

Menselijk skelet
Resultaat: 600 EUR

Origineel menselijk mannelijk skelet met standaard en contra-gewicht ca. 1960 in goede staat 180cm.

2 Franse vazen
Resultaat: 600 EUR

Twee grote oude Franse Limoges porseleinen amfora vazen in empire stijl met figurendecors en vergulding ca. 1900-1930 (1 vaas met chip) 33x20xø11cm. Cond.: R-G

2 Kommen, 19e eeuw
Resultaat: 600 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met rondom decor van krijgers en binnenin een hoogwaardigheidsbekleder (bodem gemerkt) in goede staat 7,5xø16,5cm. Cond.: G

Penselenpot, figuren
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse penselenpot met rondom decor van figuren in tuin 14,5x11,5cm. Cond.: G

Schilderij, gesigneerd Herman ten Kate
Resultaat: 575 EUR

Gesigneerd Herman ten Kate 1874, olieverf op paneel, stadsgezicht met markt en vele figuren 32x21cm. Cond.: G

Empire bankje
Resultaat: 550 EUR

Origineel 19e eeuwse empire canapé van mahoniehout met bronzen vergulde klauwpoten en goede vernieuwde stoffering in Biedermeier stijl 90x160x66cm.

Groot bronzen beeld
Resultaat: 525 EUR

Groot oude bronzen figuur, voorstellend een strijder met zwaard en tekst "Honor patria" met marmeren voet 85cm. Cond.: G

Zilveren suikerdoos
Resultaat: 500 EUR

Zilveren scharnierende dekseldoos, rijkelijk bewerkt met roosmotief, staand op 4 pootjes, Z-keur, MT: KA, ca. 370gr. 14x11x12cm. Cond.: G

Zilv. horlogeketting + horloge
Resultaat: 500 EUR

Zakhorloge zilver 835/000 met snek en prachtige ketting met sleutel en stempels. mooi oud zakhorloge met snek, met romijnse cijfers en goudkleurige wijzers. aan het horloge hangt een jasseronketting m...

Delfgaauw, haven
Resultaat: 500 EUR

G.J. delfgaauw (1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 25x30cm. Cond.: G

Corneille, ijzeren kat
Resultaat: 500 EUR

Corneille nr. 10/199, olieverf op metaal, beschilderde ijzeren kat 67x57x5cm. Cond.: G

3 Wandlusters
Resultaat: 500 EUR

Drie zeldzame 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 2-lichts wandkandelaars van mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgewerkt 50x32x13cm. Cond.: G

Staartklok, dubbele kap
Resultaat: 500 EUR

Grote eikenhouten 18e eeuwse Friese staartklok ca. 1780 Louis Seize. Burgermeester model met verhoogde kap en achterglas schilderijen (panelen). Kwartierslag, dagaanduiding, wekkerfunctie en maanstand...

Setje Schwarzwalder stoelen
Resultaat: 500 EUR

Twee zeldzame originele Black Forest (Schwarzwald) handgestoken stoelen (armleunstoelen) ca. 1880 Duitsland met eikenblad-decor en boomschors-effect. In goede originele staat 90x60x47cm. en 87x70x60cm...

Empire secretaire
Resultaat: 500 EUR

Grote Hollandse mahoniehouten empire cilinder secretaire met koperen bandintarsia, uitschuifbaar schrijfblad en diverse lades (compleet). In ongerestaureerde staat (fineerschades) 127x130x57cm. Cond.:...

Bronzen figuur, naar Botero
Resultaat: 500 EUR

Grote moderne bronzen figuur (naar Botero) 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 51x31x11cm.

8 Glazen
Resultaat: 500 EUR

Acht mondgeblazen glazen uit Venetië (Seguso) ca. 1900 met handgeschilderd decor van goud, figuren in landschap en flora 15,5-22cm.

Gemberpot, 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met rondom decor van figuren en medaillons en flora 22xø20cm. Cond.: G

Kom met deksel, Fam Verte
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame oude Chinees porseleinen Familie Verte dekselkom met decor van flora en goud (gedetailleerd), gesigneerd ca. 1900 11x11cm. Cond.: G

Ring GG briljant
Resultaat: 475 EUR

Ring GG 585/000 met briljant. Slagring met in het midden 9 briljanten in een markiesvorm gezet. Totaal ca 0.40 crt ca 4.5 gr ø 53

Schilderij, Jan Wiegers
Resultaat: 475 EUR

Jan Wiegers '43 ( 1893 - 1959 Amsterdam), olieverf op linnen, Delfts schotel met fruit 37x32cm. Cond.: G