Onduidelijk gesigneerd ca. 1950 (Bali), olieverf op linnen, Balinese vrouw met hoofdtooi 30x35cm. Cond.: G
Oude Chinese Yixing terracotta theepot 1e helft 20e eeuw, 1 zijde met Chinees schrift, gemerkt 12x16x9cm. Cond.: G
Gesigneerd C. (Constantin) Westschiloff ?ca. 1930 ( 1877 - 1945 Russische School), olieverf op linnen, branding bij avond 110x70cm. Cond.: G
Antieke Chinese dekseldoos gemaakt van een calebas, bewerkt met drakendecor. Zijkanten gemerkt met Chinese tekens. Op het deksel met decor van hanen, 8,5x8,5x5cm. Cond.: G
Digitale Roland piano, model HP730/HP530E/HP330E. Zwart gelakt met instructieboekjes. Werkend en in goede staat 90x140x54cm.
Oude Chinees keramieken wierookpot in goede staat met theeglazuur, gesigneerd 8xø13,5cm. Cond.: G
Zilveren mokkaservies met 2 grote ronde bladen en 10 onderzetters, versierd met knorrenrand, 800/000, ca. 1700gr. (ø33, 26, 15, 9,5 en 8,5cm.), hoogte mokkakan: 14cm. Cond.: R
Jan te Wierik 2001 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, "Paringsdans" 23x34cm. Cond.: G
Chinese school, olieverf op linnen, naakte vrouw op lelie-blad 120x80cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een non ca. 1920 met ivoren hand en gezicht. Gesigneerd P. Terezcuk (Paul Tereszcuk 1895 - 1925). Is origineel een lamp met keramieken fitting en gaatje voor draad 31cm. Cond.: G
Bronzen edelhert ca. 1920 op marmeren voet, gesigneerd Valton (Charles Valton 1851 - 1918), in goede staat 42x33x12cm.
Twee Chinees ivoren figuren ca. 1910 op houten console, voorstellend een keizer en zijn vrouw 14-15cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen siervaas met geel glazuur, bewerkt en gesigneerd in goede staat 23xø12cm.
Frans Mortelmans? ca. 1930 (vermoedelijk Frans Mortelmans Belgische School 1865 - 1936), olieverf op linnen, stilleven 40x30cm. Cond.: G
Baartman? ca. 1940, olieverf op paneel, boerderij met bloeiende fruitbomen 35x30cm. Cond.: G
C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met bloemenkraam en figuren 50x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, portret visser 30x30cm. Cond.: G
Grote oude marmeren zuil met bronzen capitellen en sierwerk. Tweekleurig marmer (zwart en roodbruin) 1e helft 20e eeuw 100x30x30cm.
Groot 18e eeuws pistool met gegraveerde loop, haan en messing bewerkte kolf en zijplaat. Koperdraad in kolf (notenhout gesneden) 47cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse beschilderde Friese stoelklok met wekkerfunctie in goede originele staat 70x36x32cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Franse pendule met Vernis Martin beschildering. Vuurvergulde bronzen armaturen en origineel uurwerk met halfuurslag, geheel in uitstekende staat 36cm.
Friese staartklok 19e eeuw met mechaniek, voorstellend Adams offer. De engel, het kopje van de bok en arm van Adam bewegen. Kwartierslag op dubbele bel met wekkerfunctie. Wijzerplaat verso gesigneerd....
Grote Franse vuurvergulde pendule ca. 1870 met voorstelling van vrouw en tortelduiven. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 50x42x23cm.
Notenhouten schrijftafel ca. 1870 met 3 lades en schrijfleer in goede staat 76x68x120cm.
Duitse eikenhouten 18e eeuwse barok poortkast met sleede poten en origineel beslag. In zeer goede originele staat met slot, sleutels en lades 193x168x40cm. Cond.:G
Grote bronzen figurengroep op marmer gemonteerd bestaande uit 20 bronzen figuren uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, 24x54x35cm. Cond.: G
Groot bronzen hert (115cm.), totaal gegraveerd met Chinees decor en tekens 20e eeuw 115x82x45cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie roze schenkkan met zilveren monturen en decor van flora en goud 15x11xø8cm.
Chinees porseleinen Familie Roze vaas ca. 1900 met rondom decor van spelende kinderen in tuin 16xø10cm. Cond.: G
Zeldzame oude Oosterse mahoniehouten schoenpoetskist met lades, latoenkoperen beslag, diverse flessen met koperen deksel, borstels etc. (met inhoud) 40x80x24cm. Cond.: G
Zeldzame Oosterse terracotta vaas met dierfiguren als grepen ca. 1500 met turkoois glazuur . In zeer goede originele staat 10,5x13xø10,5cm.
Horloge Baume Mercier, bicolour met romeinse cijfers en datumaanduiding. Quarts.
Collier zilver 835/000 met grote barnstenen kralen. Venetiaans collier met grote barnsteenkraal ø 27 mm en een losse kraal ø 25 mm ca 27,7 gr Lengte ca 60 cm
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Arabische voorstellingen met Arabier, paarden en kamelen op de achtergrond 28x23cm. Cond.: R-G
Jan Korthals (Amsterdam 1916 - 1972), olieverf op linnen, berglandschap met dorp 50x60cm. Cond.: G
Monogram W., olieverf op paneel, man met hoed, snor en sigaar 30x20cm. Cond.: G
Ter Meulen ca. 1900 (toegeschreven aan Frans Dieter ter Meulen 1843 - 1927), olieverf op linnen, spinnende vrouw in Larensch interieur 30x26cm. Cond.: G
Bijzonder fraai zilveren serviesje 835/000 bestaande uit: theekan (21x13x18cm.), melkkan en suikerpot (10x7,5x9cm. en 10x11cm.). Allen mooi versierd met geschulpte bewerkingen en voorzien van houten h...
Twee zilveren strooiers in de vorm van een boer en boerin met scharnierende hoofden, 800/000, belastingteken "V" (buitenlandse werken) begin 1900, ca. 94gr. H.: 7cm. Cond.: G
Hollands zilveren dienblad met houten blad, langwerpig model, ajourgezaagde rand met prachtige florale bewerking, 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam-Haarlem ( 1920-1990), 48x30cm.
Jan te Wierik 2001 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, twee fantasiefiguren 20x14cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - Groningen), olieverf op paneel, schroef met bal 60x80cm. Cond.: G
Nabec Kopun? ca. 1930 (Russische School), olieverf op linnen, portret van een heer 100x85cm. Cond.: G
J.W. van Trirum 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met poezen 24x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, vrouwelijk naakt met slag (verso A. van den Hofstede) 24x30cm. Cond.: R-G
Grote antieke Duitse porselein pop ca. 1920, gemerkt S en H en jodenster met daarin p.b. en 1906 nr. 13 (waarschijnlijk Schoeman en Hoffmeister). Gelede lichamen en slaapogen (1 vinger af) 77cm. Cond....
Eikenhouten Gelderse 18e eeuwse kast met schuinen hoeken en mooi lijstwerk. Uitneembaar (kop en lade afneembaar) 200x150x50cm. Cond.: G
Zware Engelse mahoniehouten eethoek ca. 1920 (kwaliteitsmeubels), bestaande uit: tafel (75x103x146cm.), 2 armleunstoelen (95x60x63cm.) en 8 stoelen (95x50x60cm.). Alles in goede originele staat.