Chinees keramieken 18e eeuwse gemberpot met zeilschip, visser en landschap 15xø16cm. Cond.: G
Twee delen Hollands keramiek ca. 1930: 1x Delftsblauwe dekselpot Ram. made in Holland (letter V.) met floraal decor en 1x Gouda plateel drankton met bronzen kraan en eikenhouten onderstel 27xø16cm. en...
Duitse steengoed klepkan ca. 1900, gemerkt Reinold Merkelbach met tinnen deksel. Tekst "Eigensinn fur Freundliche erinnerung 1 mai 1890" (deksel iets bedeukt) 31cm. Cond.: R-G
Antieke polychroom Gouda platelen vaas met floraal decor (voet beschadigd) 25cm. Cond.: M
Twee oude Makkums keramieken schalen (1x met zilveren beugel) met florale decors en lichte glazuurschade 15-17cm. Cond.: R-G
Zes delen oud/antiek Duits Zwiebelmuster porselein: 1x kop & schotel, 1x losse kop met losse schotel Knauf, 1x tafelbel, 1x zoutnap en 1x asbak 4-14cm. Cond.: G
Duitse porseleinen wandlamp ca. 1980 met decor van putti en flora (bloem beschadigd), gemerkt met kroon en p.m.p. 28x20x17cm. Cond.: R
Servies 19e eeuw bestaande uit: koffiekan, suikerpot, theepot (deksel kapot), melkkan, 8 schotels, 6 kopjes 7-23cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen vaasjes 18e-19e eeuw: 1x vaasje met tekst, bloemendecor en vogel (gemerkt met lakstempel), rose/groen, 1x vaasje met floraal decor blauw, 1x klein vaasje met floraal decor (1 ...
Drie delen Chinees aardewerk 20e eeuw: 1x Yixing melkkan (bamboedecor, gemerkt), 1x suikerpot (bamboedecor, gemerkt), 1x porseleinen vaas Familie Roze (gemerkt) met decor van vogels en flora 9-17cm. C...
Zes 19/20e eeuwse keramieken geglazuurde Duitse schotels.1. Gesign. Felly Fecht (creme,rood floraal) verder allemaal met tekst o.a. Ein heim in der Welt, Wo die treue (chip) etc. ø 22-31cm., Cond.: R/...
Notenhouten 19e eeuwse pijpencomfoor met diverse aardewerken pijpen in goede staat 60xø20cm.
Moderne ladenkast 2e helft 20e eeuw in goede staat 111x53x47cm.
Twee delen zilver: 1x fraaie Delfts blauwe voorraadbus met zilveren deksel voorzien van "J" (belastingteken voor ongewaarborgde Nederlandse zilverwerken) 11x8cm. en 1x zilveren roomlepel met filetrand...
Geslepen kristallen glas met diamant- en amandelslijpsel voorzien van zilveren (835/000) voet met parelrand. Toegeschreven aan Mr. J.F. Beukers - Edam/Haarlem 1891 - 1892, 13xø6cm.
Armband zilver 835/000. 2 rijige armband bestaande uit 3 grove schakels opengewerkt filigrain met langwerpig bewerkt slot. lengte 20 cm ca 26.8 gr
Parelarmband 2 rijen met zilveren sluiting 835/000 met parel. Vermoedelijk Mallorca parels. lengte 18 cm
Ring zilver 925/000 met carneool en granaat. Ring met een grote ovaal geslepen carneool met om de randen 8 peervormig geslepen granaten. Grootre 22x17 mm. ø 57 ca 8,1 gr
Lot met 6 horloges en een fixoflexband. o.a. tissot Zentra en eterna.
Doos met diverse sieraden o.a. kettingen en armbanden van kralen en stof
Hanger zilver 925/000 met onyx en markesiet. Vierkante hanger antieke stijl, te gebruiken als medaillon, met in het midden een onyx en verder versierd met markesietstenen. Grootte 17x17 mm. ca 6 gr Ni...
Set bestaande uit zilveren 925/000 oorhangers en bijpassende choker, met peervormige hanger met steentjes, lengte 24 mm. Lengte collier 45 cm. En ovale oorringen met een slag, welke verguld zijn. ø 30...
Lot bestaande uit diverse o.a. zilveren sieraden bestaande uit een zakhorloge, collier met munt en diverse broches. ca 49 gr
Lot sieraden met o.a. een zilveren ring, zilveren oorclips, zilveren collier met hanger, een zilveren bootbroche, een paardenbroche en een broche met edelweis. Zilver totaal ca 25 gr
Armband zilver 835/000 met schuifstukken. Armband met 3 bewerkte stukken op 4 rijen ketting. armband dient gerepareerd te worden. ca 29, 1 gr lengte 20.5 cm
Vier zilveren lepels: 2x Duitse koffielepels 800/000 met gravure "Düsseldorf" van een echtpaar en florale bewerking, 1x Hollandse theelepel 835/000 met een apostel, MT: J.P. Niekerk Schoonhoven en 1x ...
Vijf delen oud plated 20e eeuw: 2x kaarskandelaar, 1x sigarendoos, 1x lepeldoos en 1x aansteker 8-18cm. Cond.: G
Knijpschaar met veermechaniek en zilveren heften plus Hollands zilveren suikerschep. Knijpschaar gemaakt in Voorschoten ca. 1e helft 1900, suikerschep 835/000, begin 1900 MT.: Johannes Gerritsen, Amst...
Collier met grote donkere tonvormige bamboe koralen met grillige vormen, verlopend in grootte 13-38 mm. ca 338 gr.
Onduidelijk gesigneerd 1930, aquarel op papier, straatje met hekwerk (2 scheurtjes) 35x48cm. Cond.: M
Antieke miniatuur ca. 1860 met vergulde houten omlijsting en olieverf damesportret 15xø13,5cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Franse modeprenten in wortelnoten lijst , modes de Paris 13x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), aquarel op papier, boeg van een schip 32x42cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1958, gemengde techniek op papier, vissen onder water 56x44cm. Cond.: G
Oude Indonesische houtgesneden wandplaquette met pauw-voorstelling 20e eeuw 51x40cm. Cond.: G
Oude olifanten lederen emmer 1e helft 20e eeuw 37xø28cm. Cond.: G
Afrikaans kleed, vol bestikt met schelpen en knopen 20e eeuw 77x24cm. Cond.: G
Zes delen divers oud/antiek: 1x theelicht met plaquettes ca. 1920, 2x dekseldoosjes (1x Loyd met zilver inlay), 2x delen koper Lips kluizen, 1x plaquette religieus 8-25cm. Cond.: R-G
Oude tafellamp met Chinese bronzen bewerkte voet 2e helft 20e eeuw 51cm. Cond.: G
Kleine antieke vergulde jardiniere (compositie metaal) ca. 1870 met daarbij een spiegeltje met engel, verguld compositie metaal 10x24x10cm. en 16x11cm. Cond.: G
Grote oude messing kaarskandelaar (geëlectrificeerd) in Historisme stijl 20e eeuw 66x25x25cm. Cond.: G
Oude Chinese bronzen bewerkte hengselpot met drakendecor 20e eeuw 16xø18,5cm. Cond.: G
Album met ca. 120 ansichtkaarten over kunst o.a: diverse oude meesters en impressionisten 30x26x3cm. Cond.: R-G
1x Hollands plakboek met Koninklijke onderofficieren, schermclub Kos (20e eeuw) met collages, foto's linten en medailles (leuk boek) 35x24x2cm. en 1x Plakboek met diverse kerst/nieuwjaarskaarten, hoge...
Album met diverse antieke ansichtkaarten Holland ca. 1900 38x23x3cm. Cond.: R
Veertien diverse jaarsets van 1982 t/m 1995 nieuw in verpakking met o.a: 1x nieuwe set provinciestuivers Koninkrijk der Nederlanden en 1x uitgave set euro's Cond.: G
Oud Hollands eikenhouten tafel met zes 19e eeuwse Hollandse wandtegels met havendecors (beschadigd) 35x110x27cm. Cond.: R
Zware oude eikenhouten armleunstoel in barokstijl 2e helft 20e eeuw, stoffering op zitting is licht versleten 130x80x66cm. Cond.: R-G
Drie delen oud facetgeslepen kristal: 2x vaas en 1x bonbonniere 20e eeuw 18-27cm.
Oude kristallen bowlset ca. 1950 (10-delig): 1x bowlpot, 1x sleef en 8x glazen 28xø20cm. Cond.: G
Vijf oude/antieke glazen vazen 1e helft 20e eeuw (1 minimale chip) 15-20cm. Cond.: G
Drie delen glaswerk 2e helft 20e eeuw: 1x dolfijn Kosta Boda (chip) en 2x mondgeblazen fluitglazen (1x groot paars en 1x klein rood) 17-35cm. Cond.: R-G
Antieke Duitse kristal geslepen bierpul met gegraveerd floraal decor en tinnen deksel. Historisme ca. 1880. In goede staat. H.23cm.
Chinees bord 18e eeuw met floraal decor in goede staat 5xø23cm.
Duits porseleinen KPM sierschotel ca. 1900 met gouddecor en voorstelling van Napoleon Bonaparte te paard ø26cm. Cond.: G
Jugendstil figuur ca. 1900 van gegoten gips met originele beschildering, gemerkt Arnova 660, voorstellend een dame met 2 windhonden en verso bloemsteekvaas (lichte chips voet en 1 chip hoed) 32x33x12c...
Kavel van 9 delen porselein Duitsland o.a: Kaizer schaal, 1x Weense schotel, 1x Kronach Bavaria schotel, 1x Weimar GDR schotel met drakendecor, 1x plaquette in lijst en 1x tablet J. Ross Köln 12-35cm....
Twee 18e eeuwse Chinees imari borden met tuindecor en bloesems (beide randschade) ø22,7cm. en ø22cm. Cond.: R
Twee imari porseleinen vaasjes 19e eeuw, beide met minimale chip 11,5cm. Cond.: R
Drie delen antiek porselein met wapendecors: 2x verdeelschalen en 1x grote schaal met signatuur (N. Lanseras?) gedecoreerd met wapens, putti etc. 18-20cm. Cond.: G
Vier delen Duits porselein 20e eeuw: 3x Hutschenreuther serviesgoed met floraal decor en 1x handbeschilderde vaas met gouddecor (ongemerkt) Cond.: G
Twee grote figuren van Blue Mountain Canada met groene zoutglazuur 20e eeuw: 1x dolfijn en 1x hond 34-42cm. Cond.: G
Twee delen 19e eeuws imari porselein: 1x dekselvaas (beschadigd) en 1x vaas (goed) 25-28cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met decor van flora, vogels en insecten (1 chip bij schotel) 5xø10cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met decor van flora en vaas (2 chips achterkant) ø22,5cm. Cond.: R
Twee 18e-19e eeuwse Kantonees porseleinen borden met decors van flora, vogels en goud. Minimale randschade ø20cm. Cond.: R
Twee borden ca. 1900 Societe P. Regout Maastricht o.a: Tea drinker Chasse au Lion Hannibal Spode, 1x English style Amazone Orie't Tancrede (chip) 13,5-ø31cm. Cond.: R-G
Oud Limoges porseleinen serviesgoed met gouddecor en modern abstract decor ca. 1980: 1x theekan, 1x suikerpot, 1x melkkan, 2x losse schotel en 2x kop & schotels 5,5-14cm. Cond.: G
Lot diverse sieraden met een collier met zwarte kralen, 2 verlopende parelcolliers met witte parels, 1 met zilveren slot met markesiet, een collier met grijze parels een lang bronskleurig gourmetcolli...
Divers zilver: theezeef, suikerschep, theelepel en mosterdschepje, ca. 59gr. (samen) Cond.: G
Fijn choker zilver 835/000 met 5 gele stenen, ø 10 mm. Lengte 45 cm ca 6.3 gr
Gourmetarmband zilver 835/000 met carneool. Armband met bewerkt middenstuk met ovaal cabouchon geslepen carneool, 7x13 mm, bevestigd aan een gourmetarmband. ca 6.75 gr Lengte 19 cm
Oorclips zilver 835/000. Ronde wat bolle oorclips ø 19 mm ca 11.6 gr
Ring Zilver 925/000 met GG accent. Strakke ring U model met aan de bovenkant 4 bollen welke kunnen bewegen en aan de zijkant een strak opzet stuk in GG. Breedte 6 mm, ø 56 ca 6.8 gr
Lot zilveren bedels, 925/000. 10 Verschillende zilveren bedels. 8-18 mm ca 15 gr
Lot zilveren bedels, 925/000. 10 Verschillende zilveren bedels. 8-18 mm ca 16 gr
Collier zilver, 925/000 met fantasieschakel. Een lang collier met 2 open en 2 dichte schakels om en om. Breedte 5 mm, lengte 70 cm, ca 22 gr
Drie flacons met zilver o.a: 1x Engels kristallen parfumflacon met zilveren kraag en 1x kristallen potje met 925/000 zilveren dopje 5-11,5cm. Cond.: G
Japans kunstwerk op zijde ca. 1930 (gesigneerd), gouache op papier, geisha 35x42cm.
Messing met kristallen dekseldoos ca. 1910 Jugendstil met hengsel. Decor van druivenranken , geheel in goede staat 13x18x12cm.
Oude tinnen kraantjeskan met beschildering 2e helft 20e eeuw in goede staat 41cm.
Zware oude Indonesische messing 5-delige rookset met Wayang-decors 20e eeuw in goede staat 22x26x33cm.
Twee koperen kandelaren met glazen houders 2e helft 20e eeuw in goede staat 32cm.
Twee antieke Chineze bronzen vazen met decor van flora en vlinders ca. 1900 in goede staat 16cm.
Twee oude fotolijsten 20e eeuw: 1x brons met spiegel en cherubijnkop en 1x metaal met floraal decor 15-29cm. Cond.: G
Oude Hollandse messing kroonluchter in barokstijl 1e helft 20e eeuw 35xø37cm. Cond.: G
Kavel diverse munten in een blik (ca. 912gr.) Duits + Nederlands, 2 briefjes van 5 gulden en 11 penningen Koninklijk huis
Kavel munten met o.a: 1/2 cent 1822, 2,5 cent 1890, 16 munten van 10 cent zilver (1912, 1917, 2x 1918, 1x 1928, 2x 1936, 2x 1937, 3x 1938, 1x 1939 en 3x 1941).
Gama 280 speelgoed kraan ca. 1950-1960 in bespeelde tot redelijke staat, 1 rupsband in gebroken. 34x27x12cm.
Facetgeslepen spiegel ca. 1900 met bewerkte omlijsting 80x50cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek glas: 1x antieke opaline glazen vaas met handgeschilderd decor (minimale chip), 1x smalle moderne vaas ca. 1980 en 1x Gallé stijl lamp (kap gelijmd) 32-37cm. Cond.: M-G