Prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met decor van dansende figuren, geisha en flora 30,5xø14cm. Cond.: G
Grote oude Duitse KPM porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw in goede staat 29xø15cm.
Zeldzame Chinees porseleinen kraakschotel 17e-18e eeuw met sprinkhaandecor in landschap en coulissen. Minimale rand-glazuurschade ø22,5cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse imari porseleinen vazen: 1x tuitvaas met floraal geel decor (chip tuit) en 1x octagonale vaas met floraal decor (oude haarlijn) 19-24cm. Cond.: R
Oud keramiek/porselein: 1x Pierrot zeepbakje ca. 1930 (gemerkt) 20e eeuw 11-13cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse imari porseleinen theepot met decor van flora en goud (haarscheur, en tuit gerestaureerd ) 16x21x13cm. Cond.: R
Oude porseleinen dekselschaal met strijdwagen, zwanen, putti, bloemen en 2 figuren. Decor van goud en flora 20e eeuw. gemerkt R.B. (minimale chip) 26x25x11cm. Cond.: G
Zeer grote Chinese porseleinen vaas met blauw en floraal decor, gemerkt. In goede staat 20e eeuw 125xø33cm.
Zeldzame vierkante Chinees porseleinen schotel 17e-18e eeuw met solitaire boom aan het water met lotusbloem. Verso met bloementak decor (2 chips) 22,8x22,6cm. Cond.: R
Oude Chinees porseleinen grijs/groenig geglazuurde vaas, gesigneerd en in goede staat 18,5xø10cm.
Terrracotta figuur ca. 1900, gesigneerd Chantilly, voorstellend 6 dansende terracotta figuren in een ring (beschadigd en gelijmd) 18xø19cm. Cond.: R