Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren strooier
Resultaat: 135 EUR

Engelse kristallen flacon met zilveren dop en kraag. De dop is voor geurdoorlating verstelbaar, 925/000, 14xø6cm. Cond.: U

Kristallen vaas
Startprijs 120 EUR

Geslepen kristallen potpourri-vaas met fraaie florale geëtste graveringen op zilveren (835/000) voet, MT: J.M. van kempen en Zn. Voorschoten en ajourgezaagde zilveren (835/000) dop, MT: W. Baksteen en...

Bewerkt lepelvaasje
Startprijs 50 EUR

Bewerkte zilveren lepelvaas voorzien van florale motieven, 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam/Haarlem, JL: M 1947, ca. 72gr. 7,2x4cm. Cond.: G

Strooier, zilv. dop
Startprijs 50 EUR

Kristallen engelse strooier met sterling zilveren schroefdop, overlangs gefaccetteerd, 11cm. Cond.: G

Zilveren bord
Resultaat: 150 EUR

Italiaanse zilveren schotel met fraai bewerkte rand met bladmotief, 800/000 Genova, ca. 411gr. ø32cm. Gemerkt 220 AL, Cond.: G(iets gedeukt)

Comfoor 18e eeuw, blauwglas
Startprijs 650 EUR

Zilveren 18e eeuws comfoor met blauwglazen inzet en ajourgezaagde dubbele parelrand, 835/000, zilvergewicht ca. 104gr., ø13cm. Cond.: G

Hollands zilv. dienblad
Startprijs 750 EUR

Royaal Hollands zilveren dienblad, ovaal model, met dubbele filetrand, 925/000, MT: Jacob Hendrik Amsterdam, JL: P 1874, ca. 1200gr. 46x36cm. Cond.: G

Divers zilver
Startprijs 100 EUR

Kavel Duits zilver (800/000) en plated, ca. 367gr. Cond.: R

Granaatarmband 4 rij GG
Startprijs 300 EUR

Armband 4 rij granaat met GG 585/000 sluiting. Armband met 4 rijen granaat, 5.2 mm, bevestigd met GG gefacetteerde bol aan een platte ronde sluiting met draadbewerking en een granaat, ø sluiting 20 mm...

Granaatcollier
Startprijs 325 EUR

Granaatcollier met GG 585/000 antieke sluitingen. Collier 4 rijen bestaande uit olijfvormige granaatkralen met grote vierkante streeksluiting met bijbehorende eindstukken, 27 mm, met filigrain en flor...

Collier granaat parels
Startprijs 400 EUR

Collier met granaat en parels bevestigd aan een GG 585/000 sluiting met granaat. Collier met 3 rijen met granaat en zoetwaterparels, beiden ø ca 6 mm, bevestigd met GG bollen en mooie eindstukken aan...

Armband parel granaat GG
Startprijs 225 EUR

Armband van granaat en parel met GG 585/000 sluiting. Armband 3 rijen met granaatkralen en zoetwaterparel afgewisseld. Bevestigd aan een ronde GG sluiting met granaat, ø 16.6 mm, met veiligheid.Lengte...

Ring GG granaat
Startprijs 110 EUR

Ring GG 585/000 met granaat. Elegante ring met in het midden een gefacetteerde ovale granaat, wat beschadigd 16x8 mm, gezet in een geschulpte rand voorzien van gravure. ca 4.0 gr ø 49

Oorschroeven GG granaat
Startprijs 90 EUR

Oorschroeven GG 585/000 met granaten. Oorschroeven met rozetten met 1 grote granaat en 7 kleine granaten, ø rozet 11 mm. Makkelijk te veranderen in oorhangers. ca 3.9 gr

Ring GG granaat
Startprijs 110 EUR

Ring, GG 585/000 met ovale granaat. Bewerkte ovale kop, 19,5x 13,5mm, met rondjes en bolletjes met in het midden een ovaal gefacetteerde granaat, 13x6mm. ca 4,55 ø 58

Collier GG granaat + armband
Resultaat: 210 EUR

Collier en armband met granaat en GG 585/000 sluitingen. Armband met 4 rij granaat-achtige kralen, ø 4.2 mm, met mooie ronde GG sluiting met geschulpte rand en gravure, voorzien van veiligheid en een ...

Hanger GG granaat
Startprijs 75 EUR

Hanger GG 585/000 met granaat. Peervormige granaat bezet in een bredere bewerkte en geschulpte rand. 34x15 mm ca 2.35 gr

Collier tijgeroog GG
Startprijs 230 EUR

Collier tijgeroog met GG 585/000 bollen en sluiting. Een collier van gefacetteerde tijgeroogkralen, ø 11.5 mm, met 38 GG gefacetteerde bolletjes, bevestigd aan een GG grof geribbelde bolsluiting, ø 13...

Ring GG tijgeroog
Resultaat: 160 EUR

Ring GG 585/000 met tijgeroog. Ring met ovale tijgeroog, 15x12 mm, gezet in een gladde zetting met een getorste rand. ca 6.1 gr , ø 55

Oorknoppen GG tijgeroog
Resultaat: 110 EUR

Oorknoppen GG 585/000 met tijgeroog. Ruitvormige oorknoppen, 19x15 mm, met grote ovale cabouchon geslepen tijgeroog met schroeven aan de achterzijde. ca 6,8 gr

Ring GG tijgeroog
Startprijs 130 EUR

Unieke ring GG 585/000 met gegraveerdeTijgeroog. Ring met rechthoekig bewerkte bovenzijde met daarin een tijgeroog voorzien van gravure van een man. ca 4,9 gr. ø 54

Theebus, zilv. montuur
Startprijs 100 EUR

Fries draadglas theebus met zilveren (835/000) montuur met dubbele parelrand en dop met parelrand. MT: P.J. Bierenbroodspot & J.P. v/d Sterre Amsterdam ca. 1900 11,5xø6,5cm.

Kristallen bonboniere
Resultaat: 35 EUR

Geslepen kristallen bonbonniere met fraai floraal geëtst slijpwerk en zilveren (835/000) voet, MT: Gebr. Roosmalen Utrecht, 14x9,5cm.

Kavel diversen
Startprijs 40 EUR

Kavel zilver bestaande uit: tafelnummers (mist 1), 3 servetbanden, vingerdoekring, en een kandelaar (iets gedeukt) Cond.: R-G

Zilveren houder
Resultaat: 125 EUR

Zilveren tafelhouder voor zuur- of olieset, Hollands zilver Amsterdam 835/000, ca. 485gr. 24x22cm. Cond.: G

Divers zilver
Resultaat: 15 EUR

Divers zilver: theezeef, suikerschep, theelepel en mosterdschepje, ca. 59gr. (samen) Cond.: G

Zilv. beugel met tasje
Startprijs 40 EUR

Zilveren maliënkolder beursje, 800/000, ca. 26gr. 5cm. Cond.: G

Tasbeugel zilv
Startprijs 100 EUR

Oude Hollandse zilveren beugeltas met gegoten cherubijnmotieven, aan jasseronketting, 835/000. Grootkeur. Beugelbreedte 14cm. Cond.:G

2 Sierscheppen
Startprijs 140 EUR

Twee antieke Franse zilveren sierlepels met geschulpte bak en putties op gegoten bewerkte steel ca. 185gr. (samen), 800/000, 28cm. Cond.: G

Hollands zilv. dienblad, houten blad
Resultaat: 350 EUR

Hollands zilveren dienblad met houten blad, langwerpig model, ajourgezaagde rand met prachtige florale bewerking, 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam-Haarlem ( 1920-1990), 48x30cm.

Zilveren visdiencouvert
Resultaat: 120 EUR

Fraai ajourgezaagd zilveren vis-opdiencouvert Frankrijk, gemerkt Tallois Mayence ca. 1880, 30cm.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 110 EUR

Zilveren 2-armige kandelaar in barokstijl, gestempeld buitenlandse werken 835/000, 17x26cm.

Zilveren mand
Resultaat: 120 EUR

Bijzondere zilveren bonbonschaal (ovaal model), fraai ajourgezaagd met royaal versierde rand en mooie handgreepjes, MT: L. Marcelis Voorschoten, JL: Q 1951, ca. 158gr. 20x13x7cm. Cond.: U

Collier citrien parels
Startprijs 400 EUR

Collier met citrien, parel en een hanger GG 585/000 met citrien. Collier met citrienkralen gefacetteerd met zoetwater parels bevestigd aan een GG bolsluiting met bewerking. In het midden van het coll...

Armband GG citrien
Resultaat: 1.400 EUR

Sierlijk bewerkte slavenband GG 750/000 met citrienen. Opengewerkte slavenband, verlopend in grootte, 10-16,5 mm, met aan de bovenzijde 7 citrienen verlopend in grootte, 5.9x7.7 - 8.8x10.8mm. De armba...

Parelcollier antiek slot
Startprijs 1.300 EUR

Collier, 5 rijen donkere zoetwaterparels, ø 7mm, met groot 19e eeuws GG 750/000, filigrainsluiting voorzien van gravure, 23 gr. Lengte 37 cm.

Armband citrien GG
Startprijs 425 EUR

Armband met citrien en grote GG 585/000 antieke sluiting. Armband met 5 rijen citrienkralen, gefacetteerd ø 5.5 mm, bevestigd aan een antieke GG Gerlderse streeksluiting, langwerpig met filigrainbewer...

Collier citrien GG
Startprijs 150 EUR

Collier van citrienen met GG 585/000 bollen en sluiting. Een collier met gefacetteerde citrienkralen, ø 5.5 mm met 11 GG bolletjes. Het geheel is bevestigd aan een GG gepolijste bolsluiting, ø 8 mm

Hanger GG citrien
Startprijs 220 EUR

Klassieke hanger GG 585/000 met citrien. Peervormige fraai uitgewerkte hanger met in het midden een citrien, ø 10 mm. Grootte hanger 3.6x1,9 cm. ca 8.4 gr

Collier amethist GG
Resultaat: 175 EUR

Collier van amethist met GG bollejtes en sluiting. Een collier van gefacetteerde amethistkralen, 6.2 mm, met 15 GG bewerkte bolletjes bevestigd aan een GG glimmende bolsluiting, ø 8 mm. Lerngte 41 cm

Armband amethist GG
Startprijs 175 EUR

Armband amethist met GG 585/000 sluiting. Armband met 3 rijen van gefacetteerde amethistkralen, ø 6.1 mm, bevestigd met een GG bolletje aan een ovale GG sluiting met gravure bewerking. Lengte 19 cm

Ring GG amethist
Startprijs 150 EUR

Ring GG 585/000 met Amethist. Klassieke ring met een brede grove opstaande rand met daarin een ovaal gefacetteerde amethist, 14x8 mm. ø 63 ca 5.5 gr

Hanger amethist zirconia
Startprijs 80 EUR

Hanger 333/000 met amethist en zirconia. Grote hanger met in het midden een amethist, 10x8 mm met een rand met zirconia's in diverse slijpvormen. grootte hanger 26x17 mm. ca 4 gr

Lot Schmuck
Resultaat: 30 EUR

Lot met diverse byoux sieraden bestaande uit o.s. een snoer met rijnkiezels, 2 snoeren kralen, 2 broches, diverse hangers armbanden en colliers

2 Sieraden
Startprijs 30 EUR

Hanger en broche zilver 925/000. Een hanger in de vorm van een pinguin,28x15 mm, Greenpeace, met collier en een broche in de vorm van een Vikingschip, verguld met emaille, Alex Holmsen, Krsitiansand, ...

Zilveren visschep
Startprijs 100 EUR

Ajourgezaagde zilveren visschep met fraai gestyleerde gegraveerde vis.

Zilveren portemonnee
Resultaat: 100 EUR

Engels zilveren portemonnee aan ankerkettinkje met hangeroog + 4 binnenvakken (1924 in medaillon), 925/000, 12x7,5cm. Cond.: G

Zilveren aspergetang
Resultaat: 135 EUR

Bijzondere antieke zilveren (835/000) aspergetang of schep met veerconstructie en fraaie Biedermeier graveringen. heften met schelpbevestiging en een ivoren heft, MT: J.A. Lintveld Amsterdam anbno 185...

Kavel zilver
Resultaat: 45 EUR

Kavel zilver bestaande uit: 6 onderzettertjes, 1x schaaltje, 1x briefopener en 6 Wajang-lepeltjes (diverse gehaltes), ca. 20gr. Cond.: G

Bestek cassette, zilver
Resultaat: 800 EUR

Zilveren bestek-cassette 835/000, model puntfilet met: 6-persoons tafel- en dessertcouverts, slacouvert, soeplepel, aardappel-lepel, 2 groentelepels, sauslepel, vleesvork en jamlepel, MT: Zilverfabrie...

Zilveren bord met lepel
Startprijs 80 EUR

Papbordje, zilver 950/000, Frankrijk met bijpassende paplepel met benen bak, Empire, met bewerkte filetrand. In mooie originele verpakking. ø bordje 14 cm, lepel lengte 16 cm

Flacon met klepdop
Startprijs 110 EUR

Kavel van 2 flacons: 1x zilveren kegelvormige flacon met Franse lelies, San Fransisco Geo. G. Schreve en Co 10,5x5cm., ca. 46gr. (iets gedeukt) en 1x kristallen flacon met diverse bewerkingen, voorzie...

Vaasje, bloemvlinder
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren Jugendstil mini-vaasjes met geschulpte bovenrand, 800/000, ca. 70gr. (samen) 6,5cm. Cond.: U

Theezeef met houder
Resultaat: 45 EUR

Zilveren theezeef met houder 835/000: theezeef met fraaie florale rand, gerestaureerd en mist stukje uit de rand, MT: H. Hinne Delft, JL: vermoedelijk F 1915, geheel op een sierlijk zilveren bakje met...

Zilveren soeplepel
Resultaat: 80 EUR

Grote zilveren (835/000) Biedermeier soeplepel met gecontourneerde bak en steel voorzien van fraai gravering, MT: H. van Alphen Breda anno 1867, ca. 241gr. L.: 37cm.

Antieke roomlepel
Startprijs 75 EUR

Antieke zilveren roomlepel met bewerkte en geschulpte bak, 835/000, oud belastingstempel: gekroonde "V" (begin 1800), ca. 21gr. l.: 10cm. Cond.: G

Divers plated
Resultaat: 50 EUR

Groot kavel divers oud en antiek plated o.a: schalen, bestek, zout/peperstel etc. etc. in doos 40x31x16cm. Cond.: G

Bestekkoffer Gero
Resultaat: 110 EUR

Grote oude bestekkoffer vol met Gero plated bestek 25x29x38cm. Cond.: G

Automaat horloge
Resultaat: 90 EUR

Horloge automaat met ovale geioniseerde kast, 43x55 mm, bevestigd aan een zwarte leren band.

Zakhorloge met afbeeldingen
Resultaat: 100 EUR

Een zakhorloge met portretten en pareltjesø 48 mm, mechanisch

2 Horloges
Resultaat: 60 EUR

Twee dames horloges, roze kleurig rond bol model, ø 42 mmm, met rode leren band en een ovaal model, 45x32 mm, met zirconia's en een bruin leren band.

Rado
Startprijs 60 EUR

Rado dameshorloge DiaStar. Staal met stalenband. 25x29mm, quarts horloge, lengte ca 16 cm

Horloge GG Livano
Resultaat: 190 EUR

Horloge GG 585/000 met milanese band. Elegant fijn dames horloge, ø 18 mm, met verlopende milanees gevlochten band, mechanisch, in goede staat. Merk Livano ca 16.4 gr Lengte 16 cm

Horloge Baume Mercier
Resultaat: 650 EUR

Horloge Baume Mercier,staal en GG750/00. Elegant horloge, ø kast 34 mm, met GG lunette en GG accenten in de band. De wijzerplaat is voorzien van romeinse cijfers en heeft een datumaanduiding. quartz u...

Zakhorloge + ketting
Resultaat: 70 EUR

Zilveren zakhorloge, X.Schrer Deventer, met zilveren horlogeketting. ø 46 mm

3 Horloges
Startprijs 60 EUR

Drie zilveren zakhorloges, een zakhorloge met sleutel en twee handopwinding. ø 39-48 mm, met wat goudkleurige accenten.

2 Horloges
Startprijs 60 EUR

Twee zakhorloges, een zilveren zakhorloge ø 46 mm met onedele ketting en een zakhorloge in onedele behuizing, ø 47 mm behuizing ø 57 mm. Beiden werkend,

Lot horloges 4x
Startprijs 35 EUR

Lot met vier horloges. Een Seiko dameshorloge staal een Zentra horloge met leder band, een zilveren 800/000 zakhorloge met romeinse cijfers en een zilveren 800/000 horloge zonder band met cijfers.

10 Horloges
Resultaat: 35 EUR

Lot met 10 horloges o.a. commodoor, lorus union en zonder merk

Aquamarijn collier
Resultaat: 65 EUR

Collier van aquamarijnkralen met zilveren 925/000 karabijnsluiting. Collier met gefacetteerde aquamarijnkralen, 4-6 mm, verlopend. lengte 45.5 cm ca 30.6 gr

Fluoritcollier
Startprijs 25 EUR

Collier met fluoriet. Collier met ovaal cabouchon fluorietkralen, 10x13mm-12x15 mm in groen en paarstinten. Lengte 44.5 gr ca 96.6 gr

Zilv. brandewijnkom
Startprijs 350 EUR

Hollands zilveren brandewijnkom met putti's op gegoten handgrepen, 835/000, ca. 176gr., ø13cm. Cond.: U

Zilveren odeurfles
Startprijs 75 EUR

Engelse odeurfles in zilveren opengewerkte houder met zilveren stop, 925/000, 14xø5,5cm. Cond.: G

3 Armbanden zilv bijbelsot
Startprijs 80 EUR

Armbanden zilver, 835/000, van bijbelsloten. Drie armbanden gemaakt van bijbelsloten. Voorzien van grootkeuren en jaarletters, p,q: 1874-1875 Lengte 18-20 cm ca 54.8 gr

Zilv. bakje + klontentang
Resultaat: 35 EUR

Mooi verfijnd zilveren bakje met florale bewerking en parelrand op 3 klauwpootjes met leeuwekoppen, 835/000, MT: BW van Eldrik Zutphen, JL: X 1932. Tevens een klontjestang met roosversiering Antico, 8...

Blauwe schaal in montuur
Startprijs 240 EUR

Blauwe schaal in fraai zilveren (835/000) ajourgezaagd montuur met florale bewerking en randen met parelbewerking. Geheel geplaatst op 3 uitgewerkte klauwpoten, Z2 gekeurd, ca. 232gr. (montuur) 15,5x8...

2 Miniaturen
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren miniaturen 835/000: 1x Jugendstil fotolijstje en 1x miniatuur van een nachtwaker, totaal ca: 22gr.

12 Vorkjes, zilv. heft
Startprijs 50 EUR

Twaalf vorken met zilveren (835/000) heft en geschulpte randen, vermoedelijk Duits, L.: 16cm. Cond.: G

Zilveren suikercoupe
Resultaat: 280 EUR

Zilveren (925/000) suikercoupe Empirestijl met staande knerren, twee gekrulde draagoren, versierde bovenrand en staand op vierkante voet met 4 ronde kogelpootjes, MT: A. de Haas Sneek anno 1905, ca. 3...

Zilveren bonbonschaal
Resultaat: 80 EUR

Mooie Hollands zilveren ovale bonbonschaal met aan de bovenzijde een parelrand en aan de onderzijde een filetrand, MT: J. Krins Schoonhoven, jaarletter H: 1967, ca. 176gr. 17x12x7cm.

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 30 EUR

Zes kleine zilveren lepeltjes met getrembleerde steel, 835/000 (kleinkeur), MT: Anthonie & Jacobus Johannes Driesen Schoonhoven 1870-1910, ca. 22gr. L.: 9,5cm.

12 Zilveren lepels
Resultaat: 45 EUR

Twaalf zilveren strakke theelepels in Art Deco stijl, MT: A. Meyer Schoonhoven 1928-1963, ca. 91gr. L.: 11cm.

12 Zilveren lepels
Resultaat: 45 EUR

Twaalf Hollands zilveren koffielepels met bokkepoot-steel, 835/000, ca. 83gr. L.: 11,5cm.

Ring WG briljant saffier
Startprijs 1.000 EUR

Ring WG 750/000 met blauw saffier en briljant. Sierlijke rozetring met in het midden een ovale blauw saffier, 10x8 mm. Om de saffier zit een rand met 12 mooie briljanten, totaal ca 1.00 crt. In de ban...

Choker WG briljant
Startprijs 370 EUR

Elegante Choker, WG 750/000, met navette diamant en 9 briljanten. Fijne choker met cobra collier en in het midden een krulbewerking voorzien van een navette geslepen diamant en 9 briljanten. totaal ca...

Granaatarmband 4 rij
Startprijs 140 EUR

Armband met granaten en GG 585/000 sluiting. Armband 4 rijen granaat, ø 3-4,8 mm, bevestigd aan een langwerpige GG 585/000 sluiting met 3 granaten. De sluiting is voorzien van veiligheden. Lengte 19 c...

Hanger WG citrien briljant
Resultaat: 280 EUR

Hanger WG585/000 met Citrien en Briljant. Langwerpige hanger, 15x22 mm, met in het midden een ovaal gefacetteerde Citrien, ø 11x9 mm. Het midden van de hanger is opengewerkt en aan een zijde is de ha...

Rozetring, granaat
Startprijs 100 EUR

Ring zilver 925/000 met granaten. Ring met dubbele entourage met granaten, in een vergulde zetting. 17x14 mm. ca 5.05 gr ø 66

Set sieraden, granaat/parel
Resultaat: 40 EUR

Set sieraden met parel en granaat bestaande uit een collier met parels en granaten aan een zilver vergulde sluiting, lengte 41 cm, een armband 3 rijen met parels en granaat bevestigd aan een langwerpi...

Granaatcollier, 3-rij
Resultaat: 120 EUR

Granaatcollier, 3 rij met antiek GG 585/000 sluiting. 3 Rij-ig granaatcollier, oorspronkelijk 4 rij, met antieke ovale sluiting met geschulpte rand en gravure, ø 25x15, met fraaie GG verbindingsstukke...

Antieke hanger GG
Startprijs 65 EUR

Antieke hanger GG 585/000. Ovale hanger met geschulpte rand versierd met diverse knopjes. 21 x18 mm ( zonder hangeroog.) ca 1.45 gr

Armband + collier
Resultaat: 40 EUR

Armband en collier met parels en malachiet. Collier met zoetwaterparels, 7.7 mm en malachiet, 6.1 mm om en om, bevestigd aan een zilver vergulde sluiting met zirconia's. Lengte 41 cm en een bijpassend...

Granaatbroche
Startprijs 60 EUR

Broche zilver 835/000 met glasgranaat. Grote ronde broche met diverse kleine granaten. Mist een steentje. ø 32 mm. ca 10.1 gr

20 Ringen in doos
Startprijs 60 EUR

Doos met 20 ringen bestaande uit 6 diverse zilveren ringen en 14 benen ringen met diverse snijbewerkingen.

Zilveren schip
Resultaat: 95 EUR

Miniatuur zilveren zeilschip (driemaster), fraai gedetailleerd op zwart houten sokkel 835/000, MT: Schoonhovense zilverfabriek Fa. H. Hooykaas, jaarletter L: 1971, 10x12cm. (incl. sokkel)

Zilveren doosje met spiegel
Startprijs 75 EUR

Sterling zilveren doosje met spiegel en scharnierend deksel. Aan één kant applicatie met half-edelsteentje en strass-werk