Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Delen imari
Resultaat: 30 EUR

Vier delen 19e eeuws imari porselein: 2x kraagvazen (1x beschadigd), 1x vaas (randschade) en 1x kom (randschade) 12-16cm. Cond.: M

2 Delen imari
Resultaat: 20 EUR

Twee delen 19e eeuws imari porselein: 1x dekselvaas (beschadigd) en 1x vaas (goed) 25-28cm. Cond.: R

3 Imari borden
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke imari porseleinen borden: 1x 18e eeuwse Chinees imari schotel met landschapsdecor (goed) en 2x 19e eeuwse Japans imari porseleinen borden met geschulpte rand 22-31cm. Cond.: G

2 Delen imari
Resultaat: 40 EUR

Twee delen antiek imari porselein: 1x schaal met lotusbloem decor ca. 1900 (gemerkt) 8xø19,5cm. en 1x schaaltje met decor van flora en landschap ca. 1800, 4x19x11cm. Cond.: G

Chinese vaas
Startprijs 100 EUR

Prachtige 19e eeuwse Chinese of Japanse vaas met decor van figuren, vogels en flora (gesigneerd) 30,5xø17,5cm. Cond.: G

Divers porselein
Resultaat: 35 EUR

Acht delen oud/antiek porselein: 1x penselenvaas ca. 1900, 7 delen Chinees porseleinen serviesgoed 19e eeuw (2 complete sets en 3 losse koppen), imari kopje is gelijmd en 1 kopje met haarlijn 4-19cm. ...

Samson beker
Startprijs 60 EUR

Franse Samson 19e eeuwse porseleinen drinkbeker, handbeschilderd met gouddecor, bloemen, wapen etc. In goede staat 14x14xø9cm.

2 Blauwe vazen
Startprijs 70 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met blauw figurendecor 2e helft 20e eeuw, gemerkt 24cm. Cond.: G

Fam Verte dekselpot
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met drakendecor, gesigneerd en veelkleurig. Deksel chip (gelijmd) 23xø15cm. Cond.: R

Kom met deksel, Fam Verte
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame oude Chinees porseleinen Familie Verte dekselkom met decor van flora en goud (gedetailleerd), gesigneerd ca. 1900 11x11cm. Cond.: G

3 Fam Rose schotels
Startprijs 150 EUR

Drie grote antieke Chinees porseleinen Familie Roze borden met 5-kleurig floraal decor 17e-18e eeuw (alle 3 gekramd) ø28cm. Cond.: R

2 Borden, Queng Long
Resultaat: 30 EUR

Twee grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden Queng Long met floraal decor, 1x minimale chip en 1x randschade ø27,7cm. Cond.: R

4 Chinese kommen
Resultaat: 70 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met teksten en decor van figuren in tuin (bodem gemerkt), 2 kommen met minimale randschades 6xø12cm. Cond.: R-G

2 Snuffbottles, figuren
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Japanse of Chinese porseleinen snuffbottles in de vorm van een geisha 20e eeuw 7-9cm. Cond.: G

Yixing trekpotje, vruchtvorm
Resultaat: 90 EUR

Oude Chinese Yixing terracotta theepot ca. 1900, gemerkt 10x16xø10cm. Cond.: G

14 Delen capucijner serviesgoed
Resultaat: 200 EUR

Veertein delen 18e-19e eeuws Chinees porseleinen kop & schotels (vaasdecor): 6x complete sets, 2 losse kopjes (2 kopje met chips) 5,5x11,5cm. Cond.: G

2 Chin. borden, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal decor: 1x schotel met chip en 1x schotel met haarlijn ø22,5cm. Cond.: R

5 Kopjes, 18e-19e eeuw
Resultaat: 1.050 EUR

Vijf Chinees porseleinen kopjes 18-19e eeuw: 3x capucijner met floraal decor, teksten en stempels (2x) 7,8-ø9cm. (1 capucijner met lichte randschade) Cond.: G

2 Chinese bloempotten
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese bloempotten met geschulpte hoeken en floraal decor (1x gaaf en 1x beschadigd) 14x16x16cm. Cond.: R

2 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuindecors (1x chip en 1x oude haarlijn) ø22,8cm. Cond.: R

2 Chinese potten
Resultaat: 15 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen potten met tekens 5,8xø10cm. Cond.: G

2 Fam Rose vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen familie Roze vazen met hertendecors 20e eeuw, gemerkt en in goede staat 24cm.

2 Kop & schotels, Chinees
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met decor van flora, vogels en insecten (1 chip bij schotel) 5xø10cm. Cond.: R-G

Porseleinen beeldje, Kopenhagen
Resultaat: 60 EUR

Oude Royal Copenhagen Deens figuur, voorstellend een meisje met boek 17cm. Cond.: G

Porseleinen groep
Startprijs 100 EUR

Grote Duits porseleinen figurengroep ca. 1980, gemerkt D original Germany, lichte beschadigingen 25x33x18cm. Cond.: R-G

2 Kopjes, 18e eeuw
Startprijs 25 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met decor van flora, peterselie en gelukssymbool (1 chip) 5x8,5cm. Cond.: R-G

2 Potten
Resultaat: 100 EUR

Twee Antieke Chinese (of Oosterse) vazen 18e eeuw (of ouder). Beide vazen hebben oude randschade en 1x vaas met gaatje 30xø19cm. Cond.: G

2 Schotels, Queng Long
Resultaat: 40 EUR

Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse 8-kantige schotels met landschapsdecor Queng Long, 1x minimale chip en 1x haarscheur 22,5x22,2cm. Cond.: R

3 Schalen
Resultaat: 20 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen schalen (2 gelijksoortig) 30-32cm. Cond.: G

3 Schotels, 8-kantig
Resultaat: 50 EUR

Drie 18e eeuwse Queng Long 8-kantige schotels met landschapsdecor, 15,5x15,5cm. Cond.: G

Duitse kan
Startprijs 20 EUR

Duitse steengoed 19e eeuwse schenkkan, bewerkt met glazuur 18cm. Cond.: G

3 Schotels, Queng Long
Resultaat: 50 EUR

Drie diepe Chinees porseleinen Queng Long schotels 18e eeuw, 8-kantig met decor van landschap en figuren. 1x gaaf, 1x minimale chip en 1x grotere chip 22,5x22,5cm. Cond.: R-G

4 Beelden
Startprijs 15 EUR

Vier beelden met dierenvoorstellingen 20e eeuw: 1x beeld met herdershonden van keramiek Czechoslowakija (neus gelijmd), 1x keramieken beeld met Bullterrier ca. 1930, 1x metalen mopshond, brons gepatin...

Fam Rose + Yixing
Resultaat: 25 EUR

Drie delen Chinees aardewerk 20e eeuw: 1x Yixing melkkan (bamboedecor, gemerkt), 1x suikerpot (bamboedecor, gemerkt), 1x porseleinen vaas Familie Roze (gemerkt) met decor van vogels en flora 9-17cm. C...

Fam Verte vaas
Resultaat: 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen Meipeng vaas ca. 1900 Familie Verte met voorstelling van geisha's en hoogwaardigheidsbekleders in tuin met kraanvogel 34xø19cm.

4 Borden, Qulong
Resultaat: 70 EUR

Vier Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse schotels Queng Longg met floraal decor (3x lichte randschade, 1x haarlijn) Cond.: R

Penselenvaas Fam Verte
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met decor van vogels op rots ca. 1920 (gemerkt) 11,7xø7cm. Cond.: G

Chinese voorraadpot
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot met tekst en floraal decor (gemerkt) 18xø21cm. Cond.: G

Fam Rose, vierkante vaas
Startprijs 500 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen vierkante Familie Roze vaas met decor van olifantenkoppen, teksten, geisha en hoogwaardigheidsbekleders (gesigneerd) 23x11,5x11,5cm. Cond.: G

4 Chinese schalen
Resultaat: 30 EUR

Vier oude Chinees porseleinen schalen, ca. 1920, met figurendecors ( gemerkt). 20.5x20.5x3cm., Cond.:G

7 Delen Chin. porselein
Startprijs 100 EUR

Zeven delen antiek Chinees porselein: 5 delen Kang Xi (1 schotel en 4 kopjes 17e-18e eeuw), gemerkt. Chips en haarlijnen, lichte beschadigingen, 2 Delen ca. 1900 (gemerkt), kopje beschadigd. Decor van...

4 Delen Chinees porselein
Resultaat: 35 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein: 1x Chinees imari schotel ca. 1800 met visser en pagode in decor van landschap, 1x Wanli schotel antiek (2 haarlijnen), 1x 18e eeuws kopje met randschade en 1x 19e ...

Fam Rose vaas, bloemen/vogels
Startprijs 800 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze vaas met rondom decor van flora. vlinders en vogels (gesigneerd) 36,5x14x10,8cm. Cond.: G

4 Delen Fayence
Resultaat: 15 EUR

Vier delen oud/antiek Fayence: 2x Franse schenkkannetjes ca. 1900 of ouder, 1x capodimonte moccakopje met vergulde binnenkant R. Capodimonte Italy en 1x dekselschaal R. Capodimonte met decor van putti...

4 Delen pors/keramiek (wit)
Resultaat: 15 EUR

Vier delen oud wit keramiek/porselein: 1x witte Chinese keramieken opengewerkte vaas, 2x witte porseleinen flacons met schelpjes (chips af) en 1x Royal Copenhagen flacon met portret en verso zwaandeco...

4 Delen porselein
Startprijs 15 EUR

Vier delen oud/antiek bisquit porselein: 1x wandplaquette met liefhebbend paar ca. 1900, 1x vaasje met opengewerkte bloemen (beschadigd), 1x vaasje met putti (hand is mogelijk gerestaureerd) en 1x jon...

4 Delftse borden
Startprijs 90 EUR

Vier 18e eeuwse Delfts blauwe schotels met gele omranding en Chinees floraal decor (polychrome) in goede staat (ongemerkt) ø22,5cm.

4 Kop & Schotels
Startprijs 20 EUR

Vier antieke kop & schotels van Societe Ceramique Maastricht ca. 1900 met takkenbos decor 5xø13,5cm.

5 Borden, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van landschap, figuren en pagode (3x minimale randschade en 2x haarscheur) ø23,5cm. Cond.: R

3 Delen Kantonees
Resultaat: 60 EUR

Drie delen 19e eeuws Kantonees porselein (mandarijndecor): 1x kannetje (deksltop vernieuwd), 1x set vazen met goud en figurendecor, 1x vaas (chip bovenrand), 1x vaas (oude haarlijn)O 15-26cm. Cond.: R

5 Kop & schotels
Resultaat: 55 EUR

Vijf antieke porseleinen kop & schotels 19e eeuw, handbeschilderd (2 schotels beschadigd en 1 oor van een kopje gelijmd) 8-11cm. Cond.: R-G

Satsuma vaas
Startprijs 50 EUR

Grote Japanse satsuma vaas ca. 1900 met decor van figuren en goud (gesigneerd) in goede staat 38xø21cm.

3 Delen Fam. Roze
Startprijs 100 EUR

Drie delen Chinees Familie Roze porselein 18e-19e eeuw: 1x kom met floraal decor (goed), 1x diep bord met floraal en kraanvogeldecor (bijzondere kwaliteit, beschadigd en gelijmd), 1x bord met decor va...

6 Keramieken borden
Resultaat: 25 EUR

Zes 19/20e eeuwse keramieken geglazuurde Duitse schotels.1. Gesign. Felly Fecht (creme,rood floraal) verder allemaal met tekst o.a. Ein heim in der Welt, Wo die treue (chip) etc. ø 22-31cm., Cond.: R/...

Fam Rose trekpotje
Startprijs 80 EUR

Chinees ( Japans) porseleinen 18e eeuws trekpotje met Familie Roze decor met figuren. minimale chip tuit, verder in goede staat 12x14x8,5cm.

Capucijner theepotje
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen capucijner trekpotje 19e eeuw met bruine glazuur en florale decors (haarscheur in deksel) 12x17xø10cm. Cond.: R

6 Satsuma kop&schotels
Resultaat: 40 EUR

Zes Japanse satsuma porseleinen kop en schotels met figurendecors ca. 1930 5-ø13cm. Cond.: G

Chinees gekleurd bord
Startprijs 90 EUR

Chinees imari porseleinen 18e eeuws bord met decor van goud en flora (randschade) ø23,3cm. Cond.: R

6 Mesjes + pijpvaasje
Resultaat: 50 EUR

Zeven delen antiek imari porselein: 1x pijpvaasje en 6x fruitmesjes 15,5-16,5cm. Cond.: G

Fam Rose bloempot
Resultaat: 750 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte bloempot met rondom decor van vlinders, vogels en flora 17xø26cm. Cond.: G

4 Delen Chin. porselein
Startprijs 150 EUR

Vier Chinees porseleinen borden 18e eeuw: 2x borden met geschulpte rand en decors van figuren in landschap (randschade en haarscheuren), 1x 17e-18e eeuw met decor van tuin en vlinder (goed) en 1x klei...

7 Porseleinen theebussen
Resultaat: 50 EUR

Zeven oude porseleinen theebussen 20e eeuw waarvan 4 zonder deksel: 1x cremekleurig met gouddecor en handbeschilderd met vlinders en vogel, 3x met blauw decor 11-14cm. Cond.: R-G

Yixing trekpotje
Resultaat: 70 EUR

Oude Chinese Yixing terracotta theepot in pompoenvorm 20e eeuw in goede staat (gemerkt) 7x15xø10cm.

Yixing trekpotje
Resultaat: 80 EUR

Oude Chinese Yixing terracotta theepot, mogelijk 1e helft 20e eeuw (gemerkt) 8x15xø10cm. Cond.: G

Klein Fam Rose vaasje
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Roze vaas ca. 1900 met rondom decor van spelende kinderen in tuin 16xø10cm. Cond.: G

8 Porseleinen beeldjes
Resultaat: 75 EUR

Acht oude porseleinen Walt Disney figuren: Sneeuwwitje en de 7 dwergen. Waarschijnlijk 40-er jaren, 8-11cm. Cond.: G

Bisquit buste
Resultaat: 50 EUR

Oude bisquit porseleinen buste, voorstellend R. Wagner (monogram en nr 812) Cond.: G

3 Delen Fam rose
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen dekseldoosjes met Familie Roze decors van figuren in landschappen. 5,5xø8,5cm., 4,5x12,5x7cm. en 6xø8,7cm. Cond.: G

Bord, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

Groot 18e eeuws Chinees porseleinen schotel met tuindecor (stuk ingezet) ø41cm. Cond.: R

Schotel, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Groot 17e-18e eeuws Chinees porseleinen bord, gesigneerd en met decor van paradijsvogels en vlinders (randschade), 7xø33,5cm. Cond.: R

Chinese theekan, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen theekan met florale decors (tuitschade, haarlijn) 17,5xø11,5cm. Cond.: R

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met decor van flora en vaas (2 chips achterkant) ø22,5cm. Cond.: R

Imari bord, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Imari porseleinen 19e eeuws bord met floraal- en gouddecor in goede staat met geschulpte rand ø30cm.

Chinees bord, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuws Kang Xi bord met bloemvaas-decor en geribbelde omranding (1 chip) ø28cm. Cond.: G

Chinees trekpotje
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje afkomstig van de Nanking Cargo, gedeelte van het decor is vervaagd 15x22xø12cm. Cond.: R

3 Delen Kang Xi
Startprijs 50 EUR

Drie delen 17e-18e eeuws Kang Xi porselein: 2x borden met floraal decor ø22,7cm. (beschadigd) en 1x kom met landschapsdecor 5xø16cm. (haarscheuren bodem). Cond.: M-R

Chinees bord ca. 1750
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met vazen en florale decors (minimale chips) ø23cm. Cond.: R

Chinees bord, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuws bord met floraal decor (randschades) ø23cm. Cond.: M

15 Delen porselein
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 15 delen 18e-19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed (beschadigd en onbeschadigd) bestaande uit: 11 kopjes, 2 schotels (2 sets kop & schotels) 6-8cm. Cond.: R-G

Chinese theebus
Resultaat: 125 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse theebus met zilveren dop en floraal decor in goede staat 11x8x5cm.

Fam Rose bord
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen 18e-19e eeuws Familie Roze bord met decors van bloesems, vogels en vlinders in goede staat ø25cm.

2 Fam Rose borden
Resultaat: 30 EUR

Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse Familie Roze borden (octagonaal) met decor van eenden en diverse voorwerpen. 1x gerestaureerd (gekramd) en 1x beschadigd, ø21,3cm. Cond.: M-R

Chinese vaas met figuren
Startprijs 75 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met spelende Chinese kinderen en floraal decor 20e eeuw, ongemerkt 29xø21cm. Cond.: G

2 Penselenvazen, blauw/wit
Startprijs 300 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen penselenvazen 1e helft 20e eeuw met kreeftendecor rondom (gesigneerd) 27xø12cm. Cond.: G

2 Kanton bordjes
Resultaat: 20 EUR

Twee 18e-19e eeuwse Kantonees porseleinen borden met decors van flora, vogels en goud. Minimale randschade ø20cm. Cond.: R

4 Chinese kopjes
Resultaat: 60 EUR

Vier delen Chinees porselein 18e-19e eeuw met o.a: 1 kop & schotel met garnalendecor 18e eeuw (goed), 1x grote kom, gemerkt (lichte randschade) en 1x kopje met spelende Chinese jongen met geschulpte r...

Dekselvaas
Startprijs 20 EUR

Grote oude Duitse porseleinen deksel-amforavaas, gemerkt Fraureuth 1889 + 1935 (chip bovenrand) 42cm. Cond.: R-G

Rode vaas, gouddecor
Startprijs 400 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met rode en blauwgroene glazuur en goudkleurig opgewerkt decor (gesigneerd en van mooie kwaliteit) 22xø12,5cm. Cond.: G

Delfts kaststel
Startprijs 15 EUR

Drie-delig oud Delfts polychroom kaststel 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 25-33cm.

5 Delen Chinees
Startprijs 25 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein: 2x 18e eeuwse borden met bloesembomen decors (beschadigd) en 3x 19e eeuwse kopjes (1x spelende kinderen, haarlijn, 2x met florale decors, beschadigd) 4-23cm. Cond....

6 Chinese bordjes
Resultaat: 50 EUR

Zes Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse bordjes (gemerkt) met florale decors en geschulpte rand ( 2x goed en 4x lichte randschade) ø11cm. Cond.: R

Div. P. Regout borden
Resultaat: 20 EUR

Twee borden ca. 1900 Societe P. Regout Maastricht o.a: Tea drinker Chasse au Lion Hannibal Spode, 1x English style Amazone Orie't Tancrede (chip) 13,5-ø31cm. Cond.: R-G

Divers Chin. pors.
Startprijs 30 EUR

Elf delen 17e-18e eeuws Chinees porselein met beschadigingen o.a: Kang Xi etc. (3 kommen, 2 kopjes, 4 schotels en 2 schaaltjes) 8-ø22cm. Cond.: M-R

Fam Rose, pijpvaas
Resultaat: 300 EUR

Oude 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze pijpvaas met afgebeeld 3 hoogwaardigheidsbekleders in de natuur (gesigneerd) 24xø12cm.

Wilhelmina bord
Startprijs 25 EUR

Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht Wilhelmina bord "Het verheugd Amsterdam aan zijne kinderen in Huldiging 1898" ø20,5cm. Cond.: G

Divers porselein
Resultaat: 15 EUR

Kavel divers oud porselein o.a: koffiekan, Rosenthal, Maria Weiss, 1x vaas Rosenthal Maria Weiss, 4 eierdoppen Hutschenreuther (1 chip) en 5x Chinese kop & schotels 5-25cm. Cond.: G