Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Art Deco schalenset
Startprijs 35 EUR

Antieke Staffordshire keramieken 13-delige dessertset bestaande uit: 1 schaal en 12 dessertkommen ca. 1920 met Jugendstil/ Art Deco decor Wilkinson LTD England 14-22cm.

Oude vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Italiaanse Fayence keramieken handgeschilderde vaas in Renaissance stijl, gemerkt M.T.C. (1 kopje aangelijmd) 46xø20cm. Cond.: R-G

Lampetstel
Startprijs 40 EUR

Antieke 6-delige keramieken lampetstel met 2 waterkannen, 2 zeepbakjes met deksel, kammenbakje met deksel en een wasschaal (2x haarscheuren) 15-37cm. Cond.: R-G

Duitse kruik
Resultaat: 10 EUR

Kleine 19e eeuwse Duitse kruik "Duits steengoed" in goede originele staat 21xø12cm.

Vaas
Resultaat: 65 EUR

Oude gesigneerde Chinese keramieken vaas met decor van figuren en cracele-glazuur 24xø11,5cm. Cond.: G

Waterpijp, Royal Goedewagen
Resultaat: 10 EUR

Oude Hollandse Royal Goedewaagen Gouda keramieken waterpijp ca. 1930 met Oosters decor rondom in goede staat 24xø11cm.

Kunstenaars vaas
Startprijs 15 EUR

Oude keramieken kunstenaarsvaas met groen-bruine glazuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-ø24cm.

Beschilderde tegel
Resultaat: 110 EUR

Tegel ca. 1900, van de Hulst Tegelfabriek ter Harlingen. Voorstellend twee flamingo's in de natuur 45x20cm.Vakkundig gerestaureerd. Cond.: G

2 Duitse kruiken
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse Duitse steengoed kannen met blauwe decors: 1x dubbele oorkan en 1x schenkkan (1 chip) 20-24cm. Cond.: R-G

2 Makkumse schalen
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Makkums keramieken schalen (1x met zilveren beugel) met florale decors en lichte glazuurschade 15-17cm. Cond.: R-G

2 Kastkommen
Startprijs 40 EUR

Twee oude/antieke Zenith keramieken kastkommen uit 1936, polychroom. In zeer goede staat 10,5xø18,5cm.

Divers Wedgwood
Resultaat: 30 EUR

Wedgwood of Etruria servies met o.a: borden, kop & schotels, tablets etc. (totaal 26 delen). minimale chips mogelijk 7-25cm. Cond.: R-G

Zenith kaststel
Startprijs 25 EUR

Drie-delig Zenith porseleinen kaststel 2e helft 20e eeuw met floraal decor 23-33cm. Cond.: G

Mobach vaas
Resultaat: 10 EUR

Antieke Mobach schenkkan, gemerkt Kamo 60 met bronskleurig glazuur 13xø12cm. (chip voet) Cond.: R/G

Meissen kop & schotel
Resultaat: 85 EUR

Meissen porseleinen kop en schotel 18e eeuw met bloemdecor (1750-1800). Bodemrand met minimale chip 6,5xø13cm. Cond.: R-G

Meissen 6x
Resultaat: 25 EUR

Zes delen oud/antiek Duits Zwiebelmuster porselein: 1x kop & schotel, 1x losse kop met losse schotel Knauf, 1x tafelbel, 1x zoutnap en 1x asbak 4-14cm. Cond.: G

Meissen 5x
Startprijs 20 EUR

Kavel van 5 delen oud Duits Meissen porselein 18e-19e-20e eeuw: 1x kopje, gemerkt met zwaarden en letter R, waarschijnlijk 2e helft 18e eeuw (haarlijn en minimale chip), 1x met druivenrankdecor 2e hel...

2 Meissen schaaltjes
Startprijs 15 EUR

Twee delen oud Duits porselein van Meissen ca. 1980: 1x schaaltje met lichtblauw- en gouddecor 2xø11cm. en 1x schaaltje met bloemen en insecten 2x8x6cm. Cond.: G

7 Kommetjes + vaasje
Startprijs 25 EUR

Zeven delen oud Hollands keramiek: 1x knobbelvaas, gemerkt APK ca. 1900 (Delfts bont) en 6x Makkumse kommen en schaal ca. 1930, 7-15cm. Cond.: G

Makkums kaststel
Startprijs 40 EUR

Oud Hollands Makkums keramieken kaststel 20e eeuw met zwart en floraal decor 17-32cm. Cond.: G

2 Imari dekselvaasjes
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse imari porseleinen dekselvazen met Foo honden op de deksels en floraal decor in goede staat

2 Kop & schotels
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse imari porseleinen kop & schotels ca. 1800 (1 schotel met haarlijn) 4xø9,5cm. Cond.: R-G

6 Delen Kutani
Startprijs 120 EUR

Zes delen 19e eeuws Japans kutani porselein: 2x Knobbelvazen fijn geschilderd en gemerkt (goed), 1x pijpvaas met vogels en floraal decor (gemerkt), 1x kleine vaas (chip af), 1x theepot met geisha in d...

2 Imari vazen
Resultaat: 90 EUR

Twee imari porseleinen vazen ca. 1900 met decor van flora en goud, Foohond op het deksel. 1 Chip van het deksel, verder in goede staat 37xø17cm.

2 Imari kraagvazen
Resultaat: 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen kraagvazen (1 set) met Japans tuindecor in goede staat 36,5xø15cm.

Imari plateau
Resultaat: 50 EUR

Zeldzame 18e-19e eeuwse imari porseleinen tafelstuk (mogelijk Chinees). Gesigneerd met met decor van flora en landschap 12xø21,8cm. Cond.: G

2x Imari schelp + dekseldoos
Resultaat: 60 EUR

Drie delen 19e eeuws imari porselein (goudimari): 2x schelpvormige borden met bamboedecors (haarlijn en chip) 26x25x2cm. en 1x dekselvaas (beschadigd) 31xø14cm. Cond.: R

2 Imari pijpvazen
Resultaat: 100 EUR

Twee imari porseleinen pijpvazen 19e eeuw met floraal decor in goede staat 22xø11cm.

2 Imarivazen
Startprijs 125 EUR

Twee 19e eeuwse imari porseleinen siervazen met decor van figuren in tuin 24xø13cm. Cond.: G

Imari schaal met brons
Resultaat: 190 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse pronkschaal met floraal- en gouddecor. Bevat bewerkte messing ornamenten in goede staat 25x40x23cm.

6 Delen imari
Resultaat: 50 EUR

Zes delen 19e eeuwse imari porselein: 2x geschulpte schotels (goed), 1x kleine schotel (beschadigd), 1x klein vaasje (goed), 1x pijpvaas (beschadigd), 1x octagonale vaas (min. chip), 7-19cm. Cond.: R-...

Imari schaal, gelobt
Startprijs 50 EUR

Prachtige grote imari porseleinen gelobde schaal met decor van flora, coulissen en paradijsvogels 18e-19e eeuw, gesigneerd. 9xø25cm. (randschade) Cond.: R

2 Imari vaasjes
Resultaat: 20 EUR

Twee imari porseleinen vaasjes 19e eeuw, beide met minimale chip 11,5cm. Cond.: R

Satsuma schaal
Startprijs 30 EUR

Japanse Satsuma keramieken fruitschaal ca. 1930 met decor van geisha en landschap binnenin, gemerkt. Minimale chip, 7xø25cm. Cond.: G

4 Imari kommen
Startprijs 90 EUR

Vier zeldzame 18e-19e eeuwse Japans/Chinees imari porseleinen kommen, gemerkt en gesigneerd. Decor van flora en goud met geschulpte rand. 1 Kom is gelijmd en heeft haarscheuren in glazuur 6xø17cm. Con...

2 Delftse schotels, chinoiserie
Resultaat: 160 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse borden met chinoiserie decors (randschades) ø35-ø36cm. Cond.: R

2 Delftse schotels, chinoiserie
Startprijs 200 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse borden met chinoiserie decors: 1x bont borf (randschade) en 1x blauw bord (lichte randschade) ø35cm. Cond.: R-G

2 Delftse borden, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Delfts keramieken borden met floraal decor, gelijkmatige randschades ø25,5cm. Cond.: R

Treef met onderschotel
Resultaat: 150 EUR

Hollandse Delftse 18e eeuwse fruit-tester met lekschotel (geschulpte randen), gemerkt. Heeft bijgewerkte randglazuur-schades, 6xø23cm. en 3xø21,5cm. Cond.: G

5 Delftse borden, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Vijf zeldzame 18e eeuwse Delftsblauwe borden met landschap- en floraal decor, gemerkt PVMV (Pieter van Marksveld). Lichte randschades (glazuur etc.) ø22,8cm. Cond.: R-G

2 Delftse borden
Resultaat: 200 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delfts blauwe borden: 1x met decor van vaas en bloemen (lichte randschade) ø36cm. en 1x met chinoiserie decor van flora en tuin (gemerkt met klauw, lichte randschade) ø35cm. Cond...

3 Delftse polychroom borden
Startprijs 250 EUR

Drie grote 18e eeuwse Delftse polychrome keramieken borden met bonte florale decors (lichte randschades) ø30-ø32cm. Cond.: G

2 Delftse polychroom borden
Startprijs 180 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse polychrome keramieken borden met bonte florale decors (lichte randschades) ø31cm. Cond.: G

Delftse schotel, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Groot 18e eeuws Delfts bord met chinoiserie decor van paradijsvogel op tak (lichte randschades) ø35,5cm. Cond.: G

Delftse schotel, APK
Startprijs 60 EUR

Grote oude Delftse bont keramieken bord, gemerkt APK. 19e eeuw of later ø33cm. Cond.: G

6 Keramieken borden
Resultaat: 120 EUR

Drie sets van twee 18e eeuwse Delfts keramieken borden o.a: 2x blauw decor met vazen, gemerkt R (restauratie), 2x borden Delfts bont met gele bloemendecors, gemerkt APK (de lampetkan), 1 schotel met r...

Delftse schotel, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Grote 18e-19e eeuwse Delftse schotel met floraal decor (randschade) ø34cm. Cond.: R

Beeld, Royal Dux
Startprijs 170 EUR

Groot antiek porseleinen Royal Dux beeld, voorstellend een herder met schapen. Gesigneerd H. Schubert, bronskleurige matte glazuur ca. 1900 35x45x20cm. Cond.: G

Keramieken waterkoe
Resultaat: 85 EUR

Grote Chinees keramieken waterbuffel ca. 1900 met bruine glazuur. 1 Hoorn afgebroken maar wel erbij, 33x54x17cm. Cond.: R

Edele dame, Royal Dux
Startprijs 50 EUR

Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een dansende dame 23cm. Cond.: G

Knielende vrouw, Royal Dux
Resultaat: 50 EUR

Royal Dux porseleinen figuur, voorstellend een knielende naakte dame met kat, "Designed by Cervoch" 20e eeuw 23cm. Cond.: G

Porseleinen figuur
Resultaat: 60 EUR

Groot deocratief porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een dame met kind, gemerkt R.B. 39x22x14cm. Cond.: G

2 Terracotta bustes
Resultaat: 80 EUR

Twee terracotta bustes van een zigeunerpaar (nr. 312 en 313) met originele beschildering (1 chip achter bij zigeuner) 16-17cm. Cond.: R-G

Bisquit pors. beeld
Startprijs 70 EUR

Grote bisquit porseleinen tafelstuk ca. 1880, voorstellend een dame met presenteerblad en roos (roos blad afgebroken), gemerkt Y.S 1001, 37cm. Cond.: R-G

Dansend figuur
Startprijs 40 EUR

Duits porseleinen beeld, dansend damesfiguur ca. 1960, gemerkt met kroon 1764 Handarbeit (duim afgebroken) 24cm. Cond.: R

Porseleinen edelman + vrouw
Startprijs 50 EUR

Oude Napels porseleinen figuur ca. 1980, voorstellend een converserende dame en heer 20cm. Cond.: G

20 Porseleinen figuren
Startprijs 25 EUR

Kavel van 20 oude/antieke porseleinen figuren, hoofdzakelijk met beschadigingen 4-25cm. Cond.: M

Pors. figuur, bronzen voet
Startprijs 60 EUR

Porseleinen figuur van een bloemenmeisje, ca. 1920 met bronzen voet, gemerkt Triade Benachin. Lichte beschadigingen aan bloem 20x15x12cm. Cond.: R-G

Porseleinen figuur
Startprijs 30 EUR

Porseleinen 18e-19e eeuws figuur, voorstellend een edele heer met dame (onduidelijk gemerkt). Beide hoofdje gelijmd. 13x10x9cm. Cond.: M

Hutschenreuther theekan
Resultaat: 15 EUR

Oude Duitse Hutschenreuther wit porseleinen theekan ca. 1980 in goede staat 14x23xø14cm.

Furstenberg servies
Resultaat: 70 EUR

Oud Duits Fürstenberg porseleinen servies met roze rozendecor en gouddecor ca. 1930 bestaande uit: 2x dekselschaal, 1x grote schaal, 6x groot bord, 7x soepbord, 8x ontbijtbord, 2x ovale schaaltjes, 9x...

4 Meissen penningen
Startprijs 80 EUR

Vier Duitse Meissen penningen (Böttcher): 3x Deutsche studentenschaft wirtschaftshilfe en 1x Weimar Schiller ø5cm. Cond.: G

Reservisten, Studentika Danzig
Startprijs 135 EUR

Antieke Duitse Studentika tabakspijp 1903/1904 "Techn Schlesierbund Rubezahl von Harras Sienem Lieben LeibFuchs Apollo gewidmet zur Erinnerung an unsere Studiezeit W.L. 1903/1904" 90cm. Cond.: G

Schaal + Sauciere
Startprijs 20 EUR

Antieke Duitse KPM porseleinen sauciere (kleine chip) en presenteerschaal ca. 1910 (creme-kleurig) in goede staat 10x23x12cm. en 10x31x20cm. Cond.: R-G

2 Kandelaren + vaas
Startprijs 20 EUR

Drie delen Duits zilverporselein ca. 1980: 2x kandelaar 12xø10cm. en 1x vaasje 11xø6cm. Porselein met zilver overlay.

Bavaria serviesgoed (3x)
Startprijs 10 EUR

Drie delen Duits porseleinen serviesgoed van Thomas Bavaria ca. 1930: 1x natfruitschaal en 2x dekselterrines met decor van flora en goud 24-37cm. Cond.: G

3 Porseleinen schalen
Resultaat: 15 EUR

Drie delen oud Duits porselein: 1x tafelschaal met putti en bloem (beschadigd), 1x Plaue Schierholz porseleinen schaal met decor van goud en bloemen (1 bloem beschadigd) en 1x kristallen schaal met po...

3 Pors. rookverdrijvers
Startprijs 20 EUR

Drie oude Duitse porseleinen rookverdrijvers 1e helft 20e eeuw: 1x roofvogel (beschadigd), 1x papegaai (goed) en 1x hond ( goed) 14-22cm. Cond.: R-G

Porseleinen wandlamp
Resultaat: 25 EUR

Duitse porseleinen wandlamp ca. 1980 met decor van putti en flora (bloem beschadigd), gemerkt met kroon en p.m.p. 28x20x17cm. Cond.: R

Terracotta figuur
Startprijs 60 EUR

Grote oude terracotta figuur, voorstellend een dame, gesigneerd Chapil (1 gaatje) 46xø30cm. Cond.: R-G

2 Gipsen figuren
Startprijs 40 EUR

Twee oude/antieke figuren van gegoten gips met originele beschilderingen: 1x meisje met open bloempot ca. 1920 (lichte verfbeschadigingen) en 1x meisje met poes 43-52cm. Cond.: G

Grote cachepot
Resultaat: 125 EUR

Grote antieke Duits porseleinen handbeschilderde cachepot (bloempot) met decor van bloemen en figuren. Gemerkt met twee blauwe zwaarden en letter T ca. 1900, Potschappel Dresden. Hengseloor is gerest...

3 Delen porselein
Resultaat: 40 EUR

Drie delen 18e eeuws Duits Wallendorf porselein, gemerkt "W" met handgeschilderd bloemendecor o.a: theepot (2 chips), schaal (goed) en suikerpot (goed) 11,5-18,5cm. Cond.: R-G

3 Borden
Startprijs 15 EUR

Drie oude/antieke Fayence sierborden: 1x Frans Fayence, verso gesigneerd Rollon polychrome, 1x Delfts polychrome met drakendecor en 1x groot herdenkingsbord 1903-1943 (chip bodemrand) 22-35cm. Cond.: ...

Terracotta amfora
Startprijs 40 EUR

Gelimiteerde handbeschilderde terracotta amfora vaas door Nic. Gabriel Geometric period 800 B.C. no 1 7/5/1992. Natuurgetrouwe kopie van het origineel in goede staat 30xø13,5cm.

3 Delen goudsteen
Resultaat: 90 EUR

Drie 19e eeuwse Hollandse goudsteen keramieken kommen met decors rondom 10xø6cm. en 8xø11,5cm. Cond.: G

3 Delen porselein
Resultaat: 15 EUR

Drie delen keramiek ca. 1940: 1x eierhouder met kurken (chip) 13xø14cm., 1x eierhouderset (8-delig) 5xø16cm. en 1x bevrijdingsbeker (10e bevrijdingsdag 1945-1955) Petrus Regout Maatsricht 10xø7,5cm. C...

Lamp, pors. voet, bloemen
Startprijs 30 EUR

Hollandse Koninklijke Plazuid keramieken lampenvoet 20e eeuw met floraal decor en klauwpoten (1 chip) 32xø13cm. Cond.: R-G

Lamp, pors. voet
Startprijs 30 EUR

Oude Chinese keramieken tafellamp met houten voet en florale decors 2e helft 20e eeuw 27xø15cm. Cond.: G

3 Delen porselein ca. 1900
Resultaat: 20 EUR

Drie delen antiek porselein met wapendecors: 2x verdeelschalen en 1x grote schaal met signatuur (N. Lanseras?) gedecoreerd met wapens, putti etc. 18-20cm. Cond.: G

3 Porseleinen borden
Resultaat: 55 EUR

Drie oude porseleinen borden, ca. 1900, handgeschilderd 2 maal met goud-figuren- en hertdecor ( Limoges France) en 1 blauwe schotel met goud- en gelithografeerd decor, Wenen ( 2 chips). ø 22-24cm., Co...

3 Porseleinen gebaksets
Startprijs 15 EUR

Drie oude porseleinen gebaksets 20e eeuw: 1x Mielow Poland (minimale chips), 1x Zwiebelmuster, ongemerkt (chips) en 1x porn. Sace (goed) 12-30cm. Cond.: R-G

2 Series kop&schotel
Startprijs 50 EUR

Twee sets antieke kop & schotels ca. 1900 met Chinees decor : 6x kop & schotels Peking (1 schotel haarscheur, 1 kopje beschadigd) en 9 kop &schotels keramiek met floraal decor (Chinees), gemerkt met e...

Chinees koffieservies
Resultaat: 45 EUR

Uitgebreid Chinees porseleinen restservies ca. 1930 (gemerkt) bestaande uit: koffiekan, theekan, schaal, suikerpot, melkkan, citroenpers, borden, schotels en kopjes (diverse haarscheuren). Minimale ch...

Wedgwood mokka-servies
Startprijs 40 EUR

Engels 9-delig Wedgwood serviesgoed of Etruria Etna bestaande uit 6 kop & schotels, suikerpot, melkkan en theepot Cond.: G

Wedgwood serviesgoed
Resultaat: 150 EUR

Groot kavel Wedgwood of Etruria serviesgoed, decor Moss Rose o.a: 12x diepe borden, 4x grote schalen, etagere, 21x kop&schotels, roomstel, 6x eierdoppen en bonbonschaal (minimale chips mogelijk) 5-46c...

Serviesje + vaas
Resultaat: 20 EUR

Vier delen Duits porselein 20e eeuw: 3x Hutschenreuther serviesgoed met floraal decor en 1x handbeschilderde vaas met gouddecor (ongemerkt) Cond.: G

Servies, blauw/goud
Resultaat: 30 EUR

Servies 19e eeuw bestaande uit: koffiekan, suikerpot, 9 schotels, 11 kopjes (2 beschadigd), 11 bordjes, theepot 7-28cm. Cond.: G

Servies, blauw en bloemen
Resultaat: 25 EUR

Servies 19e eeuw bestaande uit: koffiekan, suikerpot, theepot (deksel kapot), melkkan, 8 schotels, 6 kopjes 7-23cm. Cond.: G

5 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 93,75 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van flora en vaas (breuken en randschades) ø23cm. Cond.: M-R

6 Capucijner borden
Startprijs 90 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner schotels met floraal decor (1 schotel met chip) 2xø12cm. Cond.: G

6 Delen Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein (beschadigd) 17e-18e eeuw Kang Xi: 1x octagonale trekpot (tuit beschadigd en geen deksel), 1x gemerkte vaas (scherf uit bovenrand) en 4-delige miniatuur kaststel (1 ...

3 Borden, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met decor van flora, vlinders en symbool voor een succesvolle dag (gesigneerd). Randchips en 2 haarlijnen ø21cm. Cond.: R

3 Chinese lakstempels
Startprijs 225 EUR

Drie grote Chinese lakstempels met Foohonden van natuursteen ca. 1900 in goede staat 9,5-10cm.

3 Chinese schotels
Startprijs 100 EUR

Drie Chinese Kang Xi schotels 17e-18e eeuw met floraal decor (verso perzikteken), 2x lichte randschade, 1x goed ø23cm. Cond.: R-G

2 Chinese theepotten
Resultaat: 30 EUR

Twee Chinees porseleinen theepotten met florale decors 19e eeuw (1x deksel is niet origineel) 15xø12,5cm. Cond.: R-G