Antieke Staffordshire keramieken 13-delige dessertset bestaande uit: 1 schaal en 12 dessertkommen ca. 1920 met Jugendstil/ Art Deco decor Wilkinson LTD England 14-22cm.
Grote oude Italiaanse Fayence keramieken handgeschilderde vaas in Renaissance stijl, gemerkt M.T.C. (1 kopje aangelijmd) 46xø20cm. Cond.: R-G
Antieke 6-delige keramieken lampetstel met 2 waterkannen, 2 zeepbakjes met deksel, kammenbakje met deksel en een wasschaal (2x haarscheuren) 15-37cm. Cond.: R-G
Kleine 19e eeuwse Duitse kruik "Duits steengoed" in goede originele staat 21xø12cm.
Oude gesigneerde Chinese keramieken vaas met decor van figuren en cracele-glazuur 24xø11,5cm. Cond.: G
Oude Hollandse Royal Goedewaagen Gouda keramieken waterpijp ca. 1930 met Oosters decor rondom in goede staat 24xø11cm.
Oude keramieken kunstenaarsvaas met groen-bruine glazuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-ø24cm.
Tegel ca. 1900, van de Hulst Tegelfabriek ter Harlingen. Voorstellend twee flamingo's in de natuur 45x20cm.Vakkundig gerestaureerd. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Duitse steengoed kannen met blauwe decors: 1x dubbele oorkan en 1x schenkkan (1 chip) 20-24cm. Cond.: R-G
Twee oude Makkums keramieken schalen (1x met zilveren beugel) met florale decors en lichte glazuurschade 15-17cm. Cond.: R-G
Twee oude/antieke Zenith keramieken kastkommen uit 1936, polychroom. In zeer goede staat 10,5xø18,5cm.
Wedgwood of Etruria servies met o.a: borden, kop & schotels, tablets etc. (totaal 26 delen). minimale chips mogelijk 7-25cm. Cond.: R-G
Drie-delig Zenith porseleinen kaststel 2e helft 20e eeuw met floraal decor 23-33cm. Cond.: G
Antieke Mobach schenkkan, gemerkt Kamo 60 met bronskleurig glazuur 13xø12cm. (chip voet) Cond.: R/G
Meissen porseleinen kop en schotel 18e eeuw met bloemdecor (1750-1800). Bodemrand met minimale chip 6,5xø13cm. Cond.: R-G
Zes delen oud/antiek Duits Zwiebelmuster porselein: 1x kop & schotel, 1x losse kop met losse schotel Knauf, 1x tafelbel, 1x zoutnap en 1x asbak 4-14cm. Cond.: G
Kavel van 5 delen oud Duits Meissen porselein 18e-19e-20e eeuw: 1x kopje, gemerkt met zwaarden en letter R, waarschijnlijk 2e helft 18e eeuw (haarlijn en minimale chip), 1x met druivenrankdecor 2e hel...
Twee delen oud Duits porselein van Meissen ca. 1980: 1x schaaltje met lichtblauw- en gouddecor 2xø11cm. en 1x schaaltje met bloemen en insecten 2x8x6cm. Cond.: G
Zeven delen oud Hollands keramiek: 1x knobbelvaas, gemerkt APK ca. 1900 (Delfts bont) en 6x Makkumse kommen en schaal ca. 1930, 7-15cm. Cond.: G
Oud Hollands Makkums keramieken kaststel 20e eeuw met zwart en floraal decor 17-32cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse imari porseleinen dekselvazen met Foo honden op de deksels en floraal decor in goede staat
Twee 19e eeuwse imari porseleinen kop & schotels ca. 1800 (1 schotel met haarlijn) 4xø9,5cm. Cond.: R-G
Zes delen 19e eeuws Japans kutani porselein: 2x Knobbelvazen fijn geschilderd en gemerkt (goed), 1x pijpvaas met vogels en floraal decor (gemerkt), 1x kleine vaas (chip af), 1x theepot met geisha in d...
Twee imari porseleinen vazen ca. 1900 met decor van flora en goud, Foohond op het deksel. 1 Chip van het deksel, verder in goede staat 37xø17cm.
Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen kraagvazen (1 set) met Japans tuindecor in goede staat 36,5xø15cm.
Zeldzame 18e-19e eeuwse imari porseleinen tafelstuk (mogelijk Chinees). Gesigneerd met met decor van flora en landschap 12xø21,8cm. Cond.: G
Drie delen 19e eeuws imari porselein (goudimari): 2x schelpvormige borden met bamboedecors (haarlijn en chip) 26x25x2cm. en 1x dekselvaas (beschadigd) 31xø14cm. Cond.: R
Twee imari porseleinen pijpvazen 19e eeuw met floraal decor in goede staat 22xø11cm.
Twee 19e eeuwse imari porseleinen siervazen met decor van figuren in tuin 24xø13cm. Cond.: G
Imari porseleinen 19e eeuwse pronkschaal met floraal- en gouddecor. Bevat bewerkte messing ornamenten in goede staat 25x40x23cm.
Zes delen 19e eeuwse imari porselein: 2x geschulpte schotels (goed), 1x kleine schotel (beschadigd), 1x klein vaasje (goed), 1x pijpvaas (beschadigd), 1x octagonale vaas (min. chip), 7-19cm. Cond.: R-...
Prachtige grote imari porseleinen gelobde schaal met decor van flora, coulissen en paradijsvogels 18e-19e eeuw, gesigneerd. 9xø25cm. (randschade) Cond.: R
Twee imari porseleinen vaasjes 19e eeuw, beide met minimale chip 11,5cm. Cond.: R
Japanse Satsuma keramieken fruitschaal ca. 1930 met decor van geisha en landschap binnenin, gemerkt. Minimale chip, 7xø25cm. Cond.: G
Vier zeldzame 18e-19e eeuwse Japans/Chinees imari porseleinen kommen, gemerkt en gesigneerd. Decor van flora en goud met geschulpte rand. 1 Kom is gelijmd en heeft haarscheuren in glazuur 6xø17cm. Con...
Twee grote 18e eeuwse Delftse borden met chinoiserie decors (randschades) ø35-ø36cm. Cond.: R
Twee grote 18e eeuwse Delftse borden met chinoiserie decors: 1x bont borf (randschade) en 1x blauw bord (lichte randschade) ø35cm. Cond.: R-G
Twee 18e eeuwse Delfts keramieken borden met floraal decor, gelijkmatige randschades ø25,5cm. Cond.: R
Hollandse Delftse 18e eeuwse fruit-tester met lekschotel (geschulpte randen), gemerkt. Heeft bijgewerkte randglazuur-schades, 6xø23cm. en 3xø21,5cm. Cond.: G
Vijf zeldzame 18e eeuwse Delftsblauwe borden met landschap- en floraal decor, gemerkt PVMV (Pieter van Marksveld). Lichte randschades (glazuur etc.) ø22,8cm. Cond.: R-G
Twee grote 18e eeuwse Delfts blauwe borden: 1x met decor van vaas en bloemen (lichte randschade) ø36cm. en 1x met chinoiserie decor van flora en tuin (gemerkt met klauw, lichte randschade) ø35cm. Cond...
Drie grote 18e eeuwse Delftse polychrome keramieken borden met bonte florale decors (lichte randschades) ø30-ø32cm. Cond.: G
Twee grote 18e eeuwse Delftse polychrome keramieken borden met bonte florale decors (lichte randschades) ø31cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws Delfts bord met chinoiserie decor van paradijsvogel op tak (lichte randschades) ø35,5cm. Cond.: G
Grote oude Delftse bont keramieken bord, gemerkt APK. 19e eeuw of later ø33cm. Cond.: G
Drie sets van twee 18e eeuwse Delfts keramieken borden o.a: 2x blauw decor met vazen, gemerkt R (restauratie), 2x borden Delfts bont met gele bloemendecors, gemerkt APK (de lampetkan), 1 schotel met r...
Grote 18e-19e eeuwse Delftse schotel met floraal decor (randschade) ø34cm. Cond.: R
Groot antiek porseleinen Royal Dux beeld, voorstellend een herder met schapen. Gesigneerd H. Schubert, bronskleurige matte glazuur ca. 1900 35x45x20cm. Cond.: G
Grote Chinees keramieken waterbuffel ca. 1900 met bruine glazuur. 1 Hoorn afgebroken maar wel erbij, 33x54x17cm. Cond.: R
Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een dansende dame 23cm. Cond.: G
Royal Dux porseleinen figuur, voorstellend een knielende naakte dame met kat, "Designed by Cervoch" 20e eeuw 23cm. Cond.: G
Groot deocratief porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een dame met kind, gemerkt R.B. 39x22x14cm. Cond.: G
Twee terracotta bustes van een zigeunerpaar (nr. 312 en 313) met originele beschildering (1 chip achter bij zigeuner) 16-17cm. Cond.: R-G
Grote bisquit porseleinen tafelstuk ca. 1880, voorstellend een dame met presenteerblad en roos (roos blad afgebroken), gemerkt Y.S 1001, 37cm. Cond.: R-G
Duits porseleinen beeld, dansend damesfiguur ca. 1960, gemerkt met kroon 1764 Handarbeit (duim afgebroken) 24cm. Cond.: R
Oude Napels porseleinen figuur ca. 1980, voorstellend een converserende dame en heer 20cm. Cond.: G
Kavel van 20 oude/antieke porseleinen figuren, hoofdzakelijk met beschadigingen 4-25cm. Cond.: M
Porseleinen figuur van een bloemenmeisje, ca. 1920 met bronzen voet, gemerkt Triade Benachin. Lichte beschadigingen aan bloem 20x15x12cm. Cond.: R-G
Porseleinen 18e-19e eeuws figuur, voorstellend een edele heer met dame (onduidelijk gemerkt). Beide hoofdje gelijmd. 13x10x9cm. Cond.: M
Oude Duitse Hutschenreuther wit porseleinen theekan ca. 1980 in goede staat 14x23xø14cm.
Oud Duits Fürstenberg porseleinen servies met roze rozendecor en gouddecor ca. 1930 bestaande uit: 2x dekselschaal, 1x grote schaal, 6x groot bord, 7x soepbord, 8x ontbijtbord, 2x ovale schaaltjes, 9x...
Vier Duitse Meissen penningen (Böttcher): 3x Deutsche studentenschaft wirtschaftshilfe en 1x Weimar Schiller ø5cm. Cond.: G
Antieke Duitse Studentika tabakspijp 1903/1904 "Techn Schlesierbund Rubezahl von Harras Sienem Lieben LeibFuchs Apollo gewidmet zur Erinnerung an unsere Studiezeit W.L. 1903/1904" 90cm. Cond.: G
Antieke Duitse KPM porseleinen sauciere (kleine chip) en presenteerschaal ca. 1910 (creme-kleurig) in goede staat 10x23x12cm. en 10x31x20cm. Cond.: R-G
Drie delen Duits zilverporselein ca. 1980: 2x kandelaar 12xø10cm. en 1x vaasje 11xø6cm. Porselein met zilver overlay.
Drie delen Duits porseleinen serviesgoed van Thomas Bavaria ca. 1930: 1x natfruitschaal en 2x dekselterrines met decor van flora en goud 24-37cm. Cond.: G
Drie delen oud Duits porselein: 1x tafelschaal met putti en bloem (beschadigd), 1x Plaue Schierholz porseleinen schaal met decor van goud en bloemen (1 bloem beschadigd) en 1x kristallen schaal met po...
Drie oude Duitse porseleinen rookverdrijvers 1e helft 20e eeuw: 1x roofvogel (beschadigd), 1x papegaai (goed) en 1x hond ( goed) 14-22cm. Cond.: R-G
Duitse porseleinen wandlamp ca. 1980 met decor van putti en flora (bloem beschadigd), gemerkt met kroon en p.m.p. 28x20x17cm. Cond.: R
Grote oude terracotta figuur, voorstellend een dame, gesigneerd Chapil (1 gaatje) 46xø30cm. Cond.: R-G
Twee oude/antieke figuren van gegoten gips met originele beschilderingen: 1x meisje met open bloempot ca. 1920 (lichte verfbeschadigingen) en 1x meisje met poes 43-52cm. Cond.: G
Grote antieke Duits porseleinen handbeschilderde cachepot (bloempot) met decor van bloemen en figuren. Gemerkt met twee blauwe zwaarden en letter T ca. 1900, Potschappel Dresden. Hengseloor is gerest...
Drie delen 18e eeuws Duits Wallendorf porselein, gemerkt "W" met handgeschilderd bloemendecor o.a: theepot (2 chips), schaal (goed) en suikerpot (goed) 11,5-18,5cm. Cond.: R-G
Drie oude/antieke Fayence sierborden: 1x Frans Fayence, verso gesigneerd Rollon polychrome, 1x Delfts polychrome met drakendecor en 1x groot herdenkingsbord 1903-1943 (chip bodemrand) 22-35cm. Cond.: ...
Gelimiteerde handbeschilderde terracotta amfora vaas door Nic. Gabriel Geometric period 800 B.C. no 1 7/5/1992. Natuurgetrouwe kopie van het origineel in goede staat 30xø13,5cm.
Drie 19e eeuwse Hollandse goudsteen keramieken kommen met decors rondom 10xø6cm. en 8xø11,5cm. Cond.: G
Drie delen keramiek ca. 1940: 1x eierhouder met kurken (chip) 13xø14cm., 1x eierhouderset (8-delig) 5xø16cm. en 1x bevrijdingsbeker (10e bevrijdingsdag 1945-1955) Petrus Regout Maatsricht 10xø7,5cm. C...
Hollandse Koninklijke Plazuid keramieken lampenvoet 20e eeuw met floraal decor en klauwpoten (1 chip) 32xø13cm. Cond.: R-G
Oude Chinese keramieken tafellamp met houten voet en florale decors 2e helft 20e eeuw 27xø15cm. Cond.: G
Drie delen antiek porselein met wapendecors: 2x verdeelschalen en 1x grote schaal met signatuur (N. Lanseras?) gedecoreerd met wapens, putti etc. 18-20cm. Cond.: G
Drie oude porseleinen borden, ca. 1900, handgeschilderd 2 maal met goud-figuren- en hertdecor ( Limoges France) en 1 blauwe schotel met goud- en gelithografeerd decor, Wenen ( 2 chips). ø 22-24cm., Co...
Drie oude porseleinen gebaksets 20e eeuw: 1x Mielow Poland (minimale chips), 1x Zwiebelmuster, ongemerkt (chips) en 1x porn. Sace (goed) 12-30cm. Cond.: R-G
Twee sets antieke kop & schotels ca. 1900 met Chinees decor : 6x kop & schotels Peking (1 schotel haarscheur, 1 kopje beschadigd) en 9 kop &schotels keramiek met floraal decor (Chinees), gemerkt met e...
Uitgebreid Chinees porseleinen restservies ca. 1930 (gemerkt) bestaande uit: koffiekan, theekan, schaal, suikerpot, melkkan, citroenpers, borden, schotels en kopjes (diverse haarscheuren). Minimale ch...
Engels 9-delig Wedgwood serviesgoed of Etruria Etna bestaande uit 6 kop & schotels, suikerpot, melkkan en theepot Cond.: G
Groot kavel Wedgwood of Etruria serviesgoed, decor Moss Rose o.a: 12x diepe borden, 4x grote schalen, etagere, 21x kop&schotels, roomstel, 6x eierdoppen en bonbonschaal (minimale chips mogelijk) 5-46c...
Vier delen Duits porselein 20e eeuw: 3x Hutschenreuther serviesgoed met floraal decor en 1x handbeschilderde vaas met gouddecor (ongemerkt) Cond.: G
Servies 19e eeuw bestaande uit: koffiekan, suikerpot, 9 schotels, 11 kopjes (2 beschadigd), 11 bordjes, theepot 7-28cm. Cond.: G
Servies 19e eeuw bestaande uit: koffiekan, suikerpot, theepot (deksel kapot), melkkan, 8 schotels, 6 kopjes 7-23cm. Cond.: G
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van flora en vaas (breuken en randschades) ø23cm. Cond.: M-R
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner schotels met floraal decor (1 schotel met chip) 2xø12cm. Cond.: G
Zes delen antiek Chinees porselein (beschadigd) 17e-18e eeuw Kang Xi: 1x octagonale trekpot (tuit beschadigd en geen deksel), 1x gemerkte vaas (scherf uit bovenrand) en 4-delige miniatuur kaststel (1 ...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met decor van flora, vlinders en symbool voor een succesvolle dag (gesigneerd). Randchips en 2 haarlijnen ø21cm. Cond.: R
Drie grote Chinese lakstempels met Foohonden van natuursteen ca. 1900 in goede staat 9,5-10cm.
Drie Chinese Kang Xi schotels 17e-18e eeuw met floraal decor (verso perzikteken), 2x lichte randschade, 1x goed ø23cm. Cond.: R-G
Twee Chinees porseleinen theepotten met florale decors 19e eeuw (1x deksel is niet origineel) 15xø12,5cm. Cond.: R-G