Oude Chinese Yixing terracotta theepot met fijn opgewerkt decor van bloesemtakken 1e helft 20e eeuw (of ouder), gemerkt Cond.: G
Zeven delen antiek Chinees porselein 17e-19e eeuw met floraal decor o.a: 2 sets kop & schotels (2 minimale chips) 13-7,5cm. Cond.: G
Drie delen oud Chinees porselein: 2x schotels met bloesemboomdecor 18e eeuw (1x gelijmd en 1x minimale chips rand) ø22cm, 1x bloempot capucijner 19e eeuw met bloemdecor (goede conditie) 9,5xø11cm.
Chinese of Japanse 19e eeuwse porseleinen dekselschaal met florale beschildering en Foohond. 1 Chip, verder in goede staat 20xø22cm.
Chinees imari porseleinen 18e-19e eeuws trekpotje (8-kantig), deksel heeft randschade 10x14x9,3cm. Cond.: R
Chinees porseleinen penselenvaas met decor van figuren in landschap 12xø7cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen maanvaas 19e eeuw met decor van goud en draken. Zeer gedetailleerde voorstelling en gesigneerd 16,5x12x6cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse penselenpot met rondom decor van figuren in tuin 14,5x11,5cm. Cond.: G
Drie delen 18e eeuws Chinees Familie Rose porselein: 1x bord (beschadigd) en 1x kop & schotel (gaaf) ø20cm. en 7,5xø13cm. Cond.: R-G
Twee delen antiek Chinees porselein: 1x grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met rondom landschaps- en dorpdecor (haarscheur en randschade) 10xø23,5cm. en 1x grote Chinees porseleinen gemberpot ca...
Drie Chinees porseleinen vaasjes 18e-19e eeuw: 1x vaasje met tekst, bloemendecor en vogel (gemerkt met lakstempel), rose/groen, 1x vaasje met floraal decor blauw, 1x klein vaasje met floraal decor (1 ...
Twee grote 18e-19e eeuwse Japans imari porseleinen kraagvazen met decor van flora, vogel en landschap (1x lichte randschade, 1x goed) 41xø16,5cm. Cond.: R-G
Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje met pop "Ich kann's kaum erwarten", nr. 649/0 (1991-1999) limited edition 17666-25000, 12cm., 1x jongen met vogels "Tierfreund", nr. 300 (1991-1999) 13cm., 1...
Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje bij hek, nr. 203 (1979-1990) 13cm., 1x meisje met bezem, nr 171 (1991-1999) 11,5cm., 1x jongen met sjaal, nr. 43 (1972-1979) 12,5cm. en 1x groot Hummel meisj...
Vijf Hummel beeldjes van Goebel: 1x jongen op hek "Vaters G'scheitester", nr. 111/1 (1979-1990) 13cm., 1x jongen als postbode "Eilbote", nr. 119/2/0 (1979-1990) 11,5cm., 1x twee meisjes "Osterfreunde"...
Vier Hummel figuren van Goebel 1991-1999: 1x "Krankenbesuch", nr. 382 (12cm.), 1x jongen met honingpot "Honinglecker", nr. 312 (10cm.), 1x "Enziankind", nr. 608 (8cm.) en 1x jongen met taart "Der Klei...
Vier Hummel figuren van Goebel: 1x jongen als clown "Carnival", nr. 328 (1991-1999)14,5cm., 1x jongen met hoorn "Hört Ihr Leute, Nachwächter", nr. 15/0 (1991-1999) 13cm., 1x jongen met mondharmonica "...
Vier Hummel figuren van Goebel: 1x twee dansende meisjes "Sommertanz", nr. 353/0 (1991-1999) 13,5cm., 1x meisje zittend op houten bank "Für Mutti", nr. 758 (1991-1999) 11,5cm., 1x jongen met eekhoorn ...
Twee kristallen Goebel beeldjes: 1x kristallen Hummel figuur "de postbode", nr. 8513 (9cm.) met originele doos, 1x kristallen Goebel teckel zittend op een kussen (9,5cm.). Beide in goede conditie.
Zes Hummel figuurtjes van Goebel (1991 - 1999): 1x "Muss noch umgraben", nr. 727 (9cm.), 1x "Ich freu mich so", nr. 498 (10cm.), 1x jongen met beer "Mein Maskottchen", nr. 2074/A (9cm.), 1x jongen met...
Vier Hummel figuren van Goebel 1991-1999: 1x "Schulmädchen", nr. 467 (13,5cm.), 1x jongen met knapzak "Der frohe Wanderer", nr. 327 (onderop met handtekening) 13,5cm., 1x jongen met lam "Hirtenbub", n...
Vier Hummel figuren van Goebel: 1x meisje met poppenwagen "Ausfahrt", 375/3/0 (1991-1999) 9cm., 1x meisje met 2 katjes "Katzenmama", nr. 2007 (1991-1999) 10,5cm., 1x meisje met mand en brief "Die Gra...
Vier Hummel figuren van Goebel: 1x twee jongentjes "Max und Moritz", nr. 123 (1991-1999) 13cm., 1x jongen en meisje "Bruderlein und Schwesterlein", nr. 449 (1991-1999) 13cm., 1x jongen met bal "Zirkus...
Zes Hummel figuren van Goebel: 1x jongen met stok "Gross Vater Wartet", nr. 562 (1991-1999) 10,5cm., 1x meisje "Winterlicht", nr. 476 (1991-1999) 10,5cm., 1x meisje met zak "Grossmutter wartet", nr. 5...
Zes Hummel figuren van Goebel: 1x meisje met bloem "Fur dich", nr. 761 (1991-1999) 9cm., 1x jongentje "Sicher sit Sicher", nr. 559 (1991-1999) 9cm., 1x jongentje "Spitzbub", nr. 553 (1991-1999) 9cm., ...
Kavel diverse Goebel artikelen met o.a: 4x Hummel bordjes (klein), 2 amuletten, vingerhoedje, Hummel spaarpot, 6x kunststof beeldenvoeten, 2 Duitse telefoonkaart van 6 DM, 2 houten consoles, 3 houten ...
Twee Duitse Goebel wandplaquettes 2e helft 20e eeuw (M.J. Hummel): 1x jongen op hek 12,7x13cm. en 1x postkoets 17x11cm. Cond.: G
Drie Goebel figuren van bisquit porselein 2e helft 20e eeuw: 1x meisje op de step, 1x poes met teddybeer, R. Wchtmeister Carla en Massimo en 1x poes, R. Wachtmeister 6-15cm. Cond.: G
Zes delen porselein/keramiek met honden (boxers): 2x keramieken boekensteunen ca. 1930, 1x sierbord "Dogs Life" en 3x keramieken boxers 11-24cm. Cond.: G
Twee grote figuren van Blue Mountain Canada met groene zoutglazuur 20e eeuw: 1x dolfijn en 1x hond 34-42cm. Cond.: G
Twee polychrome Delftse koeien 19e eeuw, hoorns beschadigd en 1 kop gelijmd (grotere koe is gemerkt) 7-13cm. Cond.: R
Set van 2 grote 19e eeuwse imari porseleinen borden met geschulpte omranding en decor van bloemvaas (1x goed en 1x met oude haarlijn) ø34cm. Cond.: R-G
Grote Japanse keramieken vaas ca. 1900 met decor van krijgers en groene glazuur 65xø29cm. Cond.: G
Drie oude beelden groepen voorstellend musicerende figuren bij boom met tortelduiven 20e eeuw (1 been af) 26x19x13cm. Cond.: R-G
Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen schotels met florale decors en geschulpte omranding ø31,5cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen schaal met decor van goud, flora en vogels (zeldzame vorm) in goede staat 5x34x30cm.
Grote zeldzame 19e eeuwse imari porseleinen 4-delige stapeldoos met decor van goud en flora 24xø17cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse imari porseleinen vazen o.a: 1x kleinere kraagvaas (haarscheur), 1x kleine vaas(fijn decor, restauratie), 1x grotere vaas (goed) en 1x kleine vaas ca. 1800 16-18cm. Cond.: R-G
Twee Imari porseleinen koektrommels met plated hengsel en deksel ca. 1880 met florale decors 14-20cm. Cond.: G
Vijf 19e eeuwse Japans porseleinen vazen: 3x imari en 2x kutani met florale decors in goede staat 11,5x20cm.
Drie 19e eeuwse imari porseleinen borden met geschulpte rand: 1x set met floraal gouddecor en bloemvaas decor (1x randschade) en 1x bord met floraal decor (lotusbloem) 15,5-21cm. Cond.: R-G
Vier delen 18e-19e eeuws imari porselein: 2x kleine dekselvazen 18e-19e eeuw (mogelijk Chinees, 1x deksel gelijmd), 1x vaas 19e eeuw Japan met floraal decor (goed) en 1x Japanse vaas 19e eeuw met flor...
Twee delen imari porselein 19e eeuw: 1x penselenvaas met floraal decor (bakfout bodem) 16xø19,3cm. en 1x grote vaas met floraal decor 25xø14,5cm. Cond.: G
Vier delen 19e eeuws imari porselein: 2x kraagvazen (1x beschadigd), 1x vaas (randschade) en 1x kom (randschade) 12-16cm. Cond.: M
Twee delen 19e eeuws imari porselein: 1x dekselvaas (beschadigd) en 1x vaas (goed) 25-28cm. Cond.: R
Drie antieke imari porseleinen borden: 1x 18e eeuwse Chinees imari schotel met landschapsdecor (goed) en 2x 19e eeuwse Japans imari porseleinen borden met geschulpte rand 22-31cm. Cond.: G
Twee delen antiek imari porselein: 1x schaal met lotusbloem decor ca. 1900 (gemerkt) 8xø19,5cm. en 1x schaaltje met decor van flora en landschap ca. 1800, 4x19x11cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Chinese of Japanse vaas met decor van figuren, vogels en flora (gesigneerd) 30,5xø17,5cm. Cond.: G
Acht delen oud/antiek porselein: 1x penselenvaas ca. 1900, 7 delen Chinees porseleinen serviesgoed 19e eeuw (2 complete sets en 3 losse koppen), imari kopje is gelijmd en 1 kopje met haarlijn 4-19cm. ...
Franse Samson 19e eeuwse porseleinen drinkbeker, handbeschilderd met gouddecor, bloemen, wapen etc. In goede staat 14x14xø9cm.
Twee Chinees porseleinen vazen met blauw figurendecor 2e helft 20e eeuw, gemerkt 24cm. Cond.: G
Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met drakendecor, gesigneerd en veelkleurig. Deksel chip (gelijmd) 23xø15cm. Cond.: R
Zeldzame oude Chinees porseleinen Familie Verte dekselkom met decor van flora en goud (gedetailleerd), gesigneerd ca. 1900 11x11cm. Cond.: G
Drie grote antieke Chinees porseleinen Familie Roze borden met 5-kleurig floraal decor 17e-18e eeuw (alle 3 gekramd) ø28cm. Cond.: R
Twee grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden Queng Long met floraal decor, 1x minimale chip en 1x randschade ø27,7cm. Cond.: R
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met teksten en decor van figuren in tuin (bodem gemerkt), 2 kommen met minimale randschades 6xø12cm. Cond.: R-G
Twee oude Japanse of Chinese porseleinen snuffbottles in de vorm van een geisha 20e eeuw 7-9cm. Cond.: G
Oude Chinese Yixing terracotta theepot ca. 1900, gemerkt 10x16xø10cm. Cond.: G
Veertein delen 18e-19e eeuws Chinees porseleinen kop & schotels (vaasdecor): 6x complete sets, 2 losse kopjes (2 kopje met chips) 5,5x11,5cm. Cond.: G
Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal decor: 1x schotel met chip en 1x schotel met haarlijn ø22,5cm. Cond.: R
Vijf Chinees porseleinen kopjes 18-19e eeuw: 3x capucijner met floraal decor, teksten en stempels (2x) 7,8-ø9cm. (1 capucijner met lichte randschade) Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinese bloempotten met geschulpte hoeken en floraal decor (1x gaaf en 1x beschadigd) 14x16x16cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuindecors (1x chip en 1x oude haarlijn) ø22,8cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen potten met tekens 5,8xø10cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen familie Roze vazen met hertendecors 20e eeuw, gemerkt en in goede staat 24cm.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met decor van flora, vogels en insecten (1 chip bij schotel) 5xø10cm. Cond.: R-G
Oude Royal Copenhagen Deens figuur, voorstellend een meisje met boek 17cm. Cond.: G
Grote Duits porseleinen figurengroep ca. 1980, gemerkt D original Germany, lichte beschadigingen 25x33x18cm. Cond.: R-G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met decor van flora, peterselie en gelukssymbool (1 chip) 5x8,5cm. Cond.: R-G
Twee Antieke Chinese (of Oosterse) vazen 18e eeuw (of ouder). Beide vazen hebben oude randschade en 1x vaas met gaatje 30xø19cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse 8-kantige schotels met landschapsdecor Queng Long, 1x minimale chip en 1x haarscheur 22,5x22,2cm. Cond.: R
Drie 18e eeuwse Queng Long 8-kantige schotels met landschapsdecor, 15,5x15,5cm. Cond.: G
Duitse steengoed 19e eeuwse schenkkan, bewerkt met glazuur 18cm. Cond.: G
Drie diepe Chinees porseleinen Queng Long schotels 18e eeuw, 8-kantig met decor van landschap en figuren. 1x gaaf, 1x minimale chip en 1x grotere chip 22,5x22,5cm. Cond.: R-G
Vier beelden met dierenvoorstellingen 20e eeuw: 1x beeld met herdershonden van keramiek Czechoslowakija (neus gelijmd), 1x keramieken beeld met Bullterrier ca. 1930, 1x metalen mopshond, brons gepatin...
Drie delen Chinees aardewerk 20e eeuw: 1x Yixing melkkan (bamboedecor, gemerkt), 1x suikerpot (bamboedecor, gemerkt), 1x porseleinen vaas Familie Roze (gemerkt) met decor van vogels en flora 9-17cm. C...
Grote Chinees porseleinen Meipeng vaas ca. 1900 Familie Verte met voorstelling van geisha's en hoogwaardigheidsbekleders in tuin met kraanvogel 34xø19cm.
Vier Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse schotels Queng Longg met floraal decor (3x lichte randschade, 1x haarlijn) Cond.: R
Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met decor van vogels op rots ca. 1920 (gemerkt) 11,7xø7cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot met tekst en floraal decor (gemerkt) 18xø21cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen vierkante Familie Roze vaas met decor van olifantenkoppen, teksten, geisha en hoogwaardigheidsbekleders (gesigneerd) 23x11,5x11,5cm. Cond.: G
Vier oude Chinees porseleinen schalen, ca. 1920, met figurendecors ( gemerkt). 20.5x20.5x3cm., Cond.:G
Zeven delen antiek Chinees porselein: 5 delen Kang Xi (1 schotel en 4 kopjes 17e-18e eeuw), gemerkt. Chips en haarlijnen, lichte beschadigingen, 2 Delen ca. 1900 (gemerkt), kopje beschadigd. Decor van...
Vier delen antiek Chinees porselein: 1x Chinees imari schotel ca. 1800 met visser en pagode in decor van landschap, 1x Wanli schotel antiek (2 haarlijnen), 1x 18e eeuws kopje met randschade en 1x 19e ...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze vaas met rondom decor van flora. vlinders en vogels (gesigneerd) 36,5x14x10,8cm. Cond.: G
Vier delen oud/antiek Fayence: 2x Franse schenkkannetjes ca. 1900 of ouder, 1x capodimonte moccakopje met vergulde binnenkant R. Capodimonte Italy en 1x dekselschaal R. Capodimonte met decor van putti...
Vier delen oud wit keramiek/porselein: 1x witte Chinese keramieken opengewerkte vaas, 2x witte porseleinen flacons met schelpjes (chips af) en 1x Royal Copenhagen flacon met portret en verso zwaandeco...
Vier delen oud/antiek bisquit porselein: 1x wandplaquette met liefhebbend paar ca. 1900, 1x vaasje met opengewerkte bloemen (beschadigd), 1x vaasje met putti (hand is mogelijk gerestaureerd) en 1x jon...
Vier 18e eeuwse Delfts blauwe schotels met gele omranding en Chinees floraal decor (polychrome) in goede staat (ongemerkt) ø22,5cm.
Vier antieke kop & schotels van Societe Ceramique Maastricht ca. 1900 met takkenbos decor 5xø13,5cm.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van landschap, figuren en pagode (3x minimale randschade en 2x haarscheur) ø23,5cm. Cond.: R
Drie delen 19e eeuws Kantonees porselein (mandarijndecor): 1x kannetje (deksltop vernieuwd), 1x set vazen met goud en figurendecor, 1x vaas (chip bovenrand), 1x vaas (oude haarlijn)O 15-26cm. Cond.: R
Vijf antieke porseleinen kop & schotels 19e eeuw, handbeschilderd (2 schotels beschadigd en 1 oor van een kopje gelijmd) 8-11cm. Cond.: R-G
Grote Japanse satsuma vaas ca. 1900 met decor van figuren en goud (gesigneerd) in goede staat 38xø21cm.