Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Yixing trekpotje, takjes
Resultaat: 325 EUR

Oude Chinese Yixing terracotta theepot met fijn opgewerkt decor van bloesemtakken 1e helft 20e eeuw (of ouder), gemerkt Cond.: G

Divers Chinees porselein
Resultaat: 145 EUR

Zeven delen antiek Chinees porselein 17e-19e eeuw met floraal decor o.a: 2 sets kop & schotels (2 minimale chips) 13-7,5cm. Cond.: G

3 Delen Chinees
Startprijs 15 EUR

Drie delen oud Chinees porselein: 2x schotels met bloesemboomdecor 18e eeuw (1x gelijmd en 1x minimale chips rand) ø22cm, 1x bloempot capucijner 19e eeuw met bloemdecor (goede conditie) 9,5xø11cm.

Dekselpot
Startprijs 120 EUR

Chinese of Japanse 19e eeuwse porseleinen dekselschaal met florale beschildering en Foohond. 1 Chip, verder in goede staat 20xø22cm.

Boedha
Resultaat: 90 EUR

Oude Chinese boedha 20e eeuw (neus beschadigd) 16,3x14,3x5cm. Cond.: R

Trekpotje
Startprijs 120 EUR

Chinees imari porseleinen 18e-19e eeuws trekpotje (8-kantig), deksel heeft randschade 10x14x9,3cm. Cond.: R

Chinese penselenvaas, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met decor van figuren in landschap 12xø7cm. Cond.: G

Fam Rose vaas, draken
Resultaat: 1.000 EUR

Oude Chinees porseleinen maanvaas 19e eeuw met decor van goud en draken. Zeer gedetailleerde voorstelling en gesigneerd 16,5x12x6cm. Cond.: G

Penselenpot, figuren
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse penselenpot met rondom decor van figuren in tuin 14,5x11,5cm. Cond.: G

3 Delen Fam Rose
Startprijs 60 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees Familie Rose porselein: 1x bord (beschadigd) en 1x kop & schotel (gaaf) ø20cm. en 7,5xø13cm. Cond.: R-G

Chinese kom + gemberpot
Resultaat: 130 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein: 1x grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met rondom landschaps- en dorpdecor (haarscheur en randschade) 10xø23,5cm. en 1x grote Chinees porseleinen gemberpot ca...

3 Chinese vaasjes
Resultaat: 25 EUR

Drie Chinees porseleinen vaasjes 18e-19e eeuw: 1x vaasje met tekst, bloemendecor en vogel (gemerkt met lakstempel), rose/groen, 1x vaasje met floraal decor blauw, 1x klein vaasje met floraal decor (1 ...

2 Chinese vazen
Startprijs 100 EUR

Twee grote 18e-19e eeuwse Japans imari porseleinen kraagvazen met decor van flora, vogel en landschap (1x lichte randschade, 1x goed) 41xø16,5cm. Cond.: R-G

4x Hummel
Resultaat: 100 EUR

Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje met pop "Ich kann's kaum erwarten", nr. 649/0 (1991-1999) limited edition 17666-25000, 12cm., 1x jongen met vogels "Tierfreund", nr. 300 (1991-1999) 13cm., 1...

4x Hummel
Resultaat: 100 EUR

Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje bij hek, nr. 203 (1979-1990) 13cm., 1x meisje met bezem, nr 171 (1991-1999) 11,5cm., 1x jongen met sjaal, nr. 43 (1972-1979) 12,5cm. en 1x groot Hummel meisj...

5x Hummel
Resultaat: 140 EUR

Vijf Hummel beeldjes van Goebel: 1x jongen op hek "Vaters G'scheitester", nr. 111/1 (1979-1990) 13cm., 1x jongen als postbode "Eilbote", nr. 119/2/0 (1979-1990) 11,5cm., 1x twee meisjes "Osterfreunde"...

4x Hummel
Resultaat: 100 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel 1991-1999: 1x "Krankenbesuch", nr. 382 (12cm.), 1x jongen met honingpot "Honinglecker", nr. 312 (10cm.), 1x "Enziankind", nr. 608 (8cm.) en 1x jongen met taart "Der Klei...

4x Hummel
Resultaat: 185 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel: 1x jongen als clown "Carnival", nr. 328 (1991-1999)14,5cm., 1x jongen met hoorn "Hört Ihr Leute, Nachwächter", nr. 15/0 (1991-1999) 13cm., 1x jongen met mondharmonica "...

4x Hummel
Resultaat: 180 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel: 1x twee dansende meisjes "Sommertanz", nr. 353/0 (1991-1999) 13,5cm., 1x meisje zittend op houten bank "Für Mutti", nr. 758 (1991-1999) 11,5cm., 1x jongen met eekhoorn ...

2x Glazen Hummel
Startprijs 50 EUR

Twee kristallen Goebel beeldjes: 1x kristallen Hummel figuur "de postbode", nr. 8513 (9cm.) met originele doos, 1x kristallen Goebel teckel zittend op een kussen (9,5cm.). Beide in goede conditie.

6x Hummel
Resultaat: 75 EUR

Zes Hummel figuurtjes van Goebel (1991 - 1999): 1x "Muss noch umgraben", nr. 727 (9cm.), 1x "Ich freu mich so", nr. 498 (10cm.), 1x jongen met beer "Mein Maskottchen", nr. 2074/A (9cm.), 1x jongen met...

4x Hummel
Resultaat: 120 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel 1991-1999: 1x "Schulmädchen", nr. 467 (13,5cm.), 1x jongen met knapzak "Der frohe Wanderer", nr. 327 (onderop met handtekening) 13,5cm., 1x jongen met lam "Hirtenbub", n...

4x Hummel
Resultaat: 90 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel: 1x meisje met poppenwagen "Ausfahrt", 375/3/0 (1991-1999) 9cm., 1x meisje met 2 katjes "Katzenmama", nr. 2007 (1991-1999) 10,5cm., 1x meisje met mand en brief "Die Gra...

4x Hummel
Resultaat: 80 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel: 1x twee jongentjes "Max und Moritz", nr. 123 (1991-1999) 13cm., 1x jongen en meisje "Bruderlein und Schwesterlein", nr. 449 (1991-1999) 13cm., 1x jongen met bal "Zirkus...

6x Hummel
Resultaat: 190 EUR

Zes Hummel figuren van Goebel: 1x jongen met stok "Gross Vater Wartet", nr. 562 (1991-1999) 10,5cm., 1x meisje "Winterlicht", nr. 476 (1991-1999) 10,5cm., 1x meisje met zak "Grossmutter wartet", nr. 5...

6x Hummel
Resultaat: 80 EUR

Zes Hummel figuren van Goebel: 1x meisje met bloem "Fur dich", nr. 761 (1991-1999) 9cm., 1x jongentje "Sicher sit Sicher", nr. 559 (1991-1999) 9cm., 1x jongentje "Spitzbub", nr. 553 (1991-1999) 9cm., ...

Diverse Hummel artikelen
Resultaat: 60 EUR

Kavel diverse Goebel artikelen met o.a: 4x Hummel bordjes (klein), 2 amuletten, vingerhoedje, Hummel spaarpot, 6x kunststof beeldenvoeten, 2 Duitse telefoonkaart van 6 DM, 2 houten consoles, 3 houten ...

2 Goebel plaquettes
Resultaat: 45 EUR

Twee Duitse Goebel wandplaquettes 2e helft 20e eeuw (M.J. Hummel): 1x jongen op hek 12,7x13cm. en 1x postkoets 17x11cm. Cond.: G

3 Goebel beeldjes
Startprijs 60 EUR

Drie Goebel figuren van bisquit porselein 2e helft 20e eeuw: 1x meisje op de step, 1x poes met teddybeer, R. Wchtmeister Carla en Massimo en 1x poes, R. Wachtmeister 6-15cm. Cond.: G

6 Porseleinen honden
Resultaat: 60 EUR

Zes delen porselein/keramiek met honden (boxers): 2x keramieken boekensteunen ca. 1930, 1x sierbord "Dogs Life" en 3x keramieken boxers 11-24cm. Cond.: G

2 Beelden, Blue Mountain
Resultaat: 20 EUR

Twee grote figuren van Blue Mountain Canada met groene zoutglazuur 20e eeuw: 1x dolfijn en 1x hond 34-42cm. Cond.: G

2 Delfts bonte koeien
Resultaat: 30 EUR

Twee polychrome Delftse koeien 19e eeuw, hoorns beschadigd en 1 kop gelijmd (grotere koe is gemerkt) 7-13cm. Cond.: R

2 Imari schotels (1 set)
Startprijs 100 EUR

Set van 2 grote 19e eeuwse imari porseleinen borden met geschulpte omranding en decor van bloemvaas (1x goed en 1x met oude haarlijn) ø34cm. Cond.: R-G

Grote Japanse vaas
Startprijs 60 EUR

Grote Japanse keramieken vaas ca. 1900 met decor van krijgers en groene glazuur 65xø29cm. Cond.: G

3 Figuren, muziek
Startprijs 30 EUR

Drie oude beelden groepen voorstellend musicerende figuren bij boom met tortelduiven 20e eeuw (1 been af) 26x19x13cm. Cond.: R-G

2 Imari schotels
Startprijs 100 EUR

Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen schotels met florale decors en geschulpte omranding ø31,5cm. Cond.: G

Imari schaal
Resultaat: 110 EUR

Prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen schaal met decor van goud, flora en vogels (zeldzame vorm) in goede staat 5x34x30cm.

Imari stapeldoos
Resultaat: 150 EUR

Grote zeldzame 19e eeuwse imari porseleinen 4-delige stapeldoos met decor van goud en flora 24xø17cm. Cond.: G

4 Imari vaasjes
Startprijs 100 EUR

Vier 19e eeuwse imari porseleinen vazen o.a: 1x kleinere kraagvaas (haarscheur), 1x kleine vaas(fijn decor, restauratie), 1x grotere vaas (goed) en 1x kleine vaas ca. 1800 16-18cm. Cond.: R-G

2 Imari koektrommels
Resultaat: 70 EUR

Twee Imari porseleinen koektrommels met plated hengsel en deksel ca. 1880 met florale decors 14-20cm. Cond.: G

5 Imari vazen
Startprijs 120 EUR

Vijf 19e eeuwse Japans porseleinen vazen: 3x imari en 2x kutani met florale decors in goede staat 11,5x20cm.

3 Imari borden
Startprijs 30 EUR

Drie 19e eeuwse imari porseleinen borden met geschulpte rand: 1x set met floraal gouddecor en bloemvaas decor (1x randschade) en 1x bord met floraal decor (lotusbloem) 15,5-21cm. Cond.: R-G

4 Imari vazen
Resultaat: 60 EUR

Vier delen 18e-19e eeuws imari porselein: 2x kleine dekselvazen 18e-19e eeuw (mogelijk Chinees, 1x deksel gelijmd), 1x vaas 19e eeuw Japan met floraal decor (goed) en 1x Japanse vaas 19e eeuw met flor...

2 Imari vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee delen imari porselein 19e eeuw: 1x penselenvaas met floraal decor (bakfout bodem) 16xø19,3cm. en 1x grote vaas met floraal decor 25xø14,5cm. Cond.: G

4 Delen imari
Resultaat: 30 EUR

Vier delen 19e eeuws imari porselein: 2x kraagvazen (1x beschadigd), 1x vaas (randschade) en 1x kom (randschade) 12-16cm. Cond.: M

2 Delen imari
Resultaat: 20 EUR

Twee delen 19e eeuws imari porselein: 1x dekselvaas (beschadigd) en 1x vaas (goed) 25-28cm. Cond.: R

3 Imari borden
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke imari porseleinen borden: 1x 18e eeuwse Chinees imari schotel met landschapsdecor (goed) en 2x 19e eeuwse Japans imari porseleinen borden met geschulpte rand 22-31cm. Cond.: G

2 Delen imari
Resultaat: 40 EUR

Twee delen antiek imari porselein: 1x schaal met lotusbloem decor ca. 1900 (gemerkt) 8xø19,5cm. en 1x schaaltje met decor van flora en landschap ca. 1800, 4x19x11cm. Cond.: G

Chinese vaas
Startprijs 100 EUR

Prachtige 19e eeuwse Chinese of Japanse vaas met decor van figuren, vogels en flora (gesigneerd) 30,5xø17,5cm. Cond.: G

Divers porselein
Resultaat: 35 EUR

Acht delen oud/antiek porselein: 1x penselenvaas ca. 1900, 7 delen Chinees porseleinen serviesgoed 19e eeuw (2 complete sets en 3 losse koppen), imari kopje is gelijmd en 1 kopje met haarlijn 4-19cm. ...

Samson beker
Startprijs 60 EUR

Franse Samson 19e eeuwse porseleinen drinkbeker, handbeschilderd met gouddecor, bloemen, wapen etc. In goede staat 14x14xø9cm.

2 Blauwe vazen
Startprijs 70 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met blauw figurendecor 2e helft 20e eeuw, gemerkt 24cm. Cond.: G

Fam Verte dekselpot
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met drakendecor, gesigneerd en veelkleurig. Deksel chip (gelijmd) 23xø15cm. Cond.: R

Kom met deksel, Fam Verte
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame oude Chinees porseleinen Familie Verte dekselkom met decor van flora en goud (gedetailleerd), gesigneerd ca. 1900 11x11cm. Cond.: G

3 Fam Rose schotels
Startprijs 150 EUR

Drie grote antieke Chinees porseleinen Familie Roze borden met 5-kleurig floraal decor 17e-18e eeuw (alle 3 gekramd) ø28cm. Cond.: R

2 Borden, Queng Long
Resultaat: 30 EUR

Twee grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden Queng Long met floraal decor, 1x minimale chip en 1x randschade ø27,7cm. Cond.: R

4 Chinese kommen
Resultaat: 70 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met teksten en decor van figuren in tuin (bodem gemerkt), 2 kommen met minimale randschades 6xø12cm. Cond.: R-G

2 Snuffbottles, figuren
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Japanse of Chinese porseleinen snuffbottles in de vorm van een geisha 20e eeuw 7-9cm. Cond.: G

Yixing trekpotje, vruchtvorm
Resultaat: 90 EUR

Oude Chinese Yixing terracotta theepot ca. 1900, gemerkt 10x16xø10cm. Cond.: G

14 Delen capucijner serviesgoed
Resultaat: 200 EUR

Veertein delen 18e-19e eeuws Chinees porseleinen kop & schotels (vaasdecor): 6x complete sets, 2 losse kopjes (2 kopje met chips) 5,5x11,5cm. Cond.: G

2 Chin. borden, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal decor: 1x schotel met chip en 1x schotel met haarlijn ø22,5cm. Cond.: R

5 Kopjes, 18e-19e eeuw
Resultaat: 1.050 EUR

Vijf Chinees porseleinen kopjes 18-19e eeuw: 3x capucijner met floraal decor, teksten en stempels (2x) 7,8-ø9cm. (1 capucijner met lichte randschade) Cond.: G

2 Chinese bloempotten
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese bloempotten met geschulpte hoeken en floraal decor (1x gaaf en 1x beschadigd) 14x16x16cm. Cond.: R

2 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuindecors (1x chip en 1x oude haarlijn) ø22,8cm. Cond.: R

2 Chinese potten
Resultaat: 15 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen potten met tekens 5,8xø10cm. Cond.: G

2 Fam Rose vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen familie Roze vazen met hertendecors 20e eeuw, gemerkt en in goede staat 24cm.

2 Kop & schotels, Chinees
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met decor van flora, vogels en insecten (1 chip bij schotel) 5xø10cm. Cond.: R-G

Porseleinen beeldje, Kopenhagen
Resultaat: 60 EUR

Oude Royal Copenhagen Deens figuur, voorstellend een meisje met boek 17cm. Cond.: G

Porseleinen groep
Startprijs 100 EUR

Grote Duits porseleinen figurengroep ca. 1980, gemerkt D original Germany, lichte beschadigingen 25x33x18cm. Cond.: R-G

2 Kopjes, 18e eeuw
Startprijs 25 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met decor van flora, peterselie en gelukssymbool (1 chip) 5x8,5cm. Cond.: R-G

2 Potten
Resultaat: 100 EUR

Twee Antieke Chinese (of Oosterse) vazen 18e eeuw (of ouder). Beide vazen hebben oude randschade en 1x vaas met gaatje 30xø19cm. Cond.: G

2 Schotels, Queng Long
Resultaat: 40 EUR

Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse 8-kantige schotels met landschapsdecor Queng Long, 1x minimale chip en 1x haarscheur 22,5x22,2cm. Cond.: R

3 Schalen
Resultaat: 20 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen schalen (2 gelijksoortig) 30-32cm. Cond.: G

3 Schotels, 8-kantig
Resultaat: 50 EUR

Drie 18e eeuwse Queng Long 8-kantige schotels met landschapsdecor, 15,5x15,5cm. Cond.: G

Duitse kan
Startprijs 20 EUR

Duitse steengoed 19e eeuwse schenkkan, bewerkt met glazuur 18cm. Cond.: G

3 Schotels, Queng Long
Resultaat: 50 EUR

Drie diepe Chinees porseleinen Queng Long schotels 18e eeuw, 8-kantig met decor van landschap en figuren. 1x gaaf, 1x minimale chip en 1x grotere chip 22,5x22,5cm. Cond.: R-G

4 Beelden
Startprijs 15 EUR

Vier beelden met dierenvoorstellingen 20e eeuw: 1x beeld met herdershonden van keramiek Czechoslowakija (neus gelijmd), 1x keramieken beeld met Bullterrier ca. 1930, 1x metalen mopshond, brons gepatin...

Fam Rose + Yixing
Resultaat: 25 EUR

Drie delen Chinees aardewerk 20e eeuw: 1x Yixing melkkan (bamboedecor, gemerkt), 1x suikerpot (bamboedecor, gemerkt), 1x porseleinen vaas Familie Roze (gemerkt) met decor van vogels en flora 9-17cm. C...

Fam Verte vaas
Resultaat: 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen Meipeng vaas ca. 1900 Familie Verte met voorstelling van geisha's en hoogwaardigheidsbekleders in tuin met kraanvogel 34xø19cm.

4 Borden, Qulong
Resultaat: 70 EUR

Vier Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse schotels Queng Longg met floraal decor (3x lichte randschade, 1x haarlijn) Cond.: R

Penselenvaas Fam Verte
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met decor van vogels op rots ca. 1920 (gemerkt) 11,7xø7cm. Cond.: G

Chinese voorraadpot
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot met tekst en floraal decor (gemerkt) 18xø21cm. Cond.: G

Fam Rose, vierkante vaas
Startprijs 500 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen vierkante Familie Roze vaas met decor van olifantenkoppen, teksten, geisha en hoogwaardigheidsbekleders (gesigneerd) 23x11,5x11,5cm. Cond.: G

4 Chinese schalen
Resultaat: 30 EUR

Vier oude Chinees porseleinen schalen, ca. 1920, met figurendecors ( gemerkt). 20.5x20.5x3cm., Cond.:G

7 Delen Chin. porselein
Startprijs 100 EUR

Zeven delen antiek Chinees porselein: 5 delen Kang Xi (1 schotel en 4 kopjes 17e-18e eeuw), gemerkt. Chips en haarlijnen, lichte beschadigingen, 2 Delen ca. 1900 (gemerkt), kopje beschadigd. Decor van...

4 Delen Chinees porselein
Resultaat: 35 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein: 1x Chinees imari schotel ca. 1800 met visser en pagode in decor van landschap, 1x Wanli schotel antiek (2 haarlijnen), 1x 18e eeuws kopje met randschade en 1x 19e ...

Fam Rose vaas, bloemen/vogels
Startprijs 800 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze vaas met rondom decor van flora. vlinders en vogels (gesigneerd) 36,5x14x10,8cm. Cond.: G

4 Delen Fayence
Resultaat: 15 EUR

Vier delen oud/antiek Fayence: 2x Franse schenkkannetjes ca. 1900 of ouder, 1x capodimonte moccakopje met vergulde binnenkant R. Capodimonte Italy en 1x dekselschaal R. Capodimonte met decor van putti...

4 Delen pors/keramiek (wit)
Resultaat: 15 EUR

Vier delen oud wit keramiek/porselein: 1x witte Chinese keramieken opengewerkte vaas, 2x witte porseleinen flacons met schelpjes (chips af) en 1x Royal Copenhagen flacon met portret en verso zwaandeco...

4 Delen porselein
Startprijs 15 EUR

Vier delen oud/antiek bisquit porselein: 1x wandplaquette met liefhebbend paar ca. 1900, 1x vaasje met opengewerkte bloemen (beschadigd), 1x vaasje met putti (hand is mogelijk gerestaureerd) en 1x jon...

4 Delftse borden
Startprijs 90 EUR

Vier 18e eeuwse Delfts blauwe schotels met gele omranding en Chinees floraal decor (polychrome) in goede staat (ongemerkt) ø22,5cm.

4 Kop & Schotels
Startprijs 20 EUR

Vier antieke kop & schotels van Societe Ceramique Maastricht ca. 1900 met takkenbos decor 5xø13,5cm.

5 Borden, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van landschap, figuren en pagode (3x minimale randschade en 2x haarscheur) ø23,5cm. Cond.: R

3 Delen Kantonees
Resultaat: 60 EUR

Drie delen 19e eeuws Kantonees porselein (mandarijndecor): 1x kannetje (deksltop vernieuwd), 1x set vazen met goud en figurendecor, 1x vaas (chip bovenrand), 1x vaas (oude haarlijn)O 15-26cm. Cond.: R

5 Kop & schotels
Resultaat: 55 EUR

Vijf antieke porseleinen kop & schotels 19e eeuw, handbeschilderd (2 schotels beschadigd en 1 oor van een kopje gelijmd) 8-11cm. Cond.: R-G

Satsuma vaas
Startprijs 50 EUR

Grote Japanse satsuma vaas ca. 1900 met decor van figuren en goud (gesigneerd) in goede staat 38xø21cm.