Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

B&G geit
Resultaat: 50 EUR

Oud porseleinen Bing en Grohndahl bokje, nr. 1700 A.J. in goede staat 9x13x9cm.

2 Porseleinen beeldjes
Startprijs 60 EUR

Twee Duits porseleinen figuren 18e-19e eeuw, gemerkt W 3 (vingers beschadigd) 17-18cm. Cond.: R

Bisquit figuur, kandelaar-vorm
Startprijs 50 EUR

Duits bisquit porseleinen figuur, voorstellend een dame bij zuil (kaarskandelaar) ca. 1880, nr. 4705, H.:20cm. Cond.: G

2x Bisquit pors. figuur
Startprijs 60 EUR

Twee Duitse bisquit porseleinen Jugendstil figuren ca. 1900, voorstellend een jongen en meisje op stoel (meisje chip schoen en jongen mist vingers), genummerd en in redelijke staat 19cm.

Bisquit pors. figuur
Startprijs 40 EUR

Duits bisquit porseleinen figuur, voorstellend een edele heer aan barok-ballustrade ca. 1900, genummerd (mogelijk chip aan hoed) 18x16x8cm. Cond.: R-G

Rosenthal gebaksset
Resultaat: 50 EUR

Duits Rosenthel 18-delige porseleinen petit-four set (incl. vaas) ca. 1950, decor Moliere (2 bordjes beschadigd) 10-23cm.

Jugendstil figuur
Resultaat: 20 EUR

Jugendstil figuur ca. 1900 van gegoten gips met originele beschildering, gemerkt Arnova 660, voorstellend een dame met 2 windhonden en verso bloemsteekvaas (lichte chips voet en 1 chip hoed) 32x33x12c...

3 Siervazen
Resultaat: 90 EUR

Drie grote oude kobaltblauwe deksel-siervazen met figurendecors 2e helft 20e eeuw 42-45cm. Cond.: G

Jugendstil kaststel
Startprijs 25 EUR

Oud Jugendstil 3-delig keramieken kaststel met vliegerdecor (Czechoslowakia handpainted) 11-26cm. Cond.: G

2 Aardewerk kruiken
Startprijs 70 EUR

Twee Duitse Westerwald steengoed kruiken ca. 1880 Historisme: 1x grote klepkan met tinnen deksel (gesigneerd Pauson München) en 1x schenkkan met Renaissance decor 29-43cm. Cond.: G

2 Delen aardewerk
Resultaat: 25 EUR

Twee delen Hollands keramiek ca. 1930: 1x Delftsblauwe dekselpot Ram. made in Holland (letter V.) met floraal decor en 1x Gouda plateel drankton met bronzen kraan en eikenhouten onderstel 27xø16cm. en...

2 Delen Delfts bont
Resultaat: 15 EUR

Twee oude Delfts porseleyne fles plochrome schotels 20e eeuw. Letters T.v.L. cp met Chinees decor en gouddecor 19,5xø29cm. Cond.: G

2 Delen keramiek
Resultaat: 40 EUR

Twee delen oud Italiaans Fayence polychrome: 1x flacon P.P. Certosini Di. Firenze ca. 1900 (of ouder?) en 1x schenkkannetje ca. 1900 (of ouder?) 6-16cm. Cond.: G

2 Delen majolica
Resultaat: 50 EUR

Twee delen majolica ca. 1900: 1x verdeelschaal met bronzen voet, decor van flora, insecten en vogels (3 chipjes van glazuur) en 1x tegel in houten lijst met decor van vogels en flora (top van een pied...

2 Delftse borden
Startprijs 20 EUR

Twee oude/antieke Delftse keramieken schotels/schalen: 1x 18e eeuwse grote Delftse schotel met Chinees decor (gelijmd en randschade) ø29cm. en 1x fruitschaal Oud Delfts met puti decor ca. 1930 ø35cm. ...

2 Kannen + 2 vazen
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud/antiek keramiek: 1x kan met groen glazuur en blauwe bloem ca. 1900, 1x kan met bruin glazuur en creme decor ca. 1900, 1x vaas Elsterwerda nr. 1366/11 ca. 1930 met floraal decor en 1x oo...

2 Poedel beelden
Resultaat: 15 EUR

Twee oude aardewerk honden: Engelse poedel 2e helft 20e eeuw 22cm. en 1x pekinees 9cm. Cond.: G

Tablets + borden
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 9 delen porselein Duitsland o.a: Kaizer schaal, 1x Weense schotel, 1x Kronach Bavaria schotel, 1x Weimar GDR schotel met drakendecor, 1x plaquette in lijst en 1x tablet J. Ross Köln 12-35cm....

14 Tegels
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke tegeltableau's 18e-19e eeuw met floraal decor (beschadigingen) 26x26cm., 26,5x26,5cm. en 39x26cm. Cond.: R

7 Antieke tegels
Resultaat: 70 EUR

Zeven antieke Hollandse keramieken wandtegels: 2x 17e eeuws met granaatappels, 1x 18e eeuws H. Friso prins van Oranje (gelijmd), 2x met landschapsdecors ca. 1800, 1x 17e-18e eeuws met putti met boog ...

2x Tegeltableau
Resultaat: 70 EUR

Twee oude 6-pas tegeltableau's 1e helft 20e eeuw (Delft of Makkum): 1x trekpaard en 1x zondagse koets met boerenpaar (barsten in glazuur) 39x20cm. Cond.: R

Tegeltableau
Resultaat: 65 EUR

Oud 12-pas tegeltableau 1e helft 20e eeuw (Delft of Makkum) met tekst "De bouwman wacht van s'Heeren hand veel milden zegen op het land". 5 Tegels met barsten in glazuur 51x39cm. Cond.: R

Tegeltableau
Resultaat: 15 EUR

Hollands tegeltableau met landschap, vee en werkende boeren ca. 1900, "De bouwman wacht van 's Heeren hand een milden zegen op het land" 6-pas 45x32cm. (1 tegel gelijmd) Cond.: R

7 Bloemtegels, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Zeven Hollandse bloemtegels ca. 1900 (randschades) 13x13cm. Cond.: R-G

5 Tegels in eiken lijst
Startprijs 40 EUR

Vijf oude/antieke Hollandse ingelijste wandtegels: 1x mangaan 18e eeuw met landschapsdecor (schade) en 4x vaastegels mangaan ca. 1900, 13x13cm. Cond.: R-G

Makkumse plaquette
Startprijs 120 EUR

Grote Makkums keramieken wandplaquette ca. 1880 (ongemerkt) met havendecor (stukje af) 40x33cm. Cond.: R

6 Tegels
Resultaat: 30 EUR

Zes 19e eeuwse antieke Hollandse wandtegels in eikenhouten lijst 13x13cm. Cond.: G

8 Tegels
Resultaat: 30 EUR

Acht diverse Delftse tegels 20e eeuw in lijst 13x13cm. Cond.: G

7 Tegels
Resultaat: 30 EUR

Zeven oude Hollandse wandtegels o.a: Delft + makkum 20e eeuw, diverse voorstelling met figuren etc. 13x13cm. Cond.: G

3 Borden + tegel
Resultaat: 50 EUR

Vier delen antiek Hollands keramiek: 3x schotels 30-er jaren koningshuis (plateel ø23-ø27cm.) en 1x Delftse tegel 1945 "Nederland zal herrijzen" 20x14cm. Cond.: G

2 Aardewerken borden
Startprijs 35 EUR

Twee keramieken schotels ca. 1900: 1x Belgique 1914 met kanon en 1x met blauw vaasdecor 18-23cm. Cond.: G

2 Aardewerken borden
Startprijs 75 EUR

Twee antieke Hollandse keramieken herdenkingsborden: 1x Vrede 1919 (Baca), en 1x Malaise 1932 (Baca) ø23-ø28cm. Cond.: G

Schaaltje
Resultaat: 30 EUR

Keramieken schaal, 18/19e eeuw, gemerkt Proskow, met kabouter-, insecten- en floraal decor. Lichte glazuur schades. 5x21x17cm.

Grote vaas
Resultaat: 100 EUR

Grote oude keramieken geglazuurde vaas ca. 1930 in goede staat 43xø20cm.

2 Slangenvazen, Regout
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Societe ceramique Maastricht pijpvazen met Oosterse decors ca. 1900 in goede staat 29xø10cm.

Kruik
Resultaat: 45 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse steengoed kruik gedateerd 1852, Letters AzK. Haarscheur en bodemrand beschadigd 37xø20cm. Cond.: R

3x Duits keramiek
Startprijs 35 EUR

Drie delen oud/antiek Duits aardewerk: 1x grote 19e eeuwse voorraadkruik, 1x grote schaal 20e eeuw, gemerkt "R" en 1x theelicht 20e eeuw 15-46cm. Cond.: G

2 Aardewerk vazen
Startprijs 30 EUR

Twee grote keramieken vazen ca. 1900 met Hollandse decors, gemerkt met nr. 150 en letters (Villeroy & Boch?), in goede staat 31xø12cm.

Klepkan 1900
Resultaat: 25 EUR

Duitse steengoed klepkan ca. 1900, gemerkt Reinold Merkelbach met tinnen deksel. Tekst "Eigensinn fur Freundliche erinnerung 1 mai 1890" (deksel iets bedeukt) 31cm. Cond.: R-G

2 Delfts blauwe potten
Startprijs 40 EUR

Twee oude Hollandse Delfts blauwe keramieken potten 1e helft 20e eeuw: 1x tabakspot, gemerkt Goedewaagen Gouda Oldentott en 1x grote dekselpot ca. 1900, gemerkt H.F. met landschapsdecor (chip bodem) 2...

6 Keramische vazen
Resultaat: 30 EUR

Zes oude/antieke keramische vazen (1x chip) ca. 1900-1940 Holland, Duitsland (2x ADCO), 17-24cm. Cond.: G

2 Vazen
Startprijs 40 EUR

Twee Royal Bonn keramieken vazen ca. 1900 met handgeschilderde landschappen-decors. 1x Scherf aan bovenrand ingelijmd H.: 34cm. Cond.: R-G

6 Delen aardewerk
Startprijs 30 EUR

Zes delen oud aardewerk: 1x Makkums kaststel, 1x schenkkan Mobach (chipje tuit), 1x Westraven tegel Utrecht "De 7 provincieën" (beschadigd) en 1x twee tegels in lijst Holland 15-30cm. Cond.: R-G

2x Oude Hummel
Resultaat: 60 EUR

Twee zeer oude Hummel figuren van Goebel: 1x jongentje met ladder (waarschijnlijk nr. 12/2/0 1950-1955) 10,5cm. en 1x jongentje met accordeon (1950-1955) 9cm. Beide in goede conditie.

5x Hummel
Resultaat: 100 EUR

Vijf Hummel figuren van Goebel: 1x meisje met teddybeer "Mein Liebling", nr. 2164 (1991-1999 speciale uitgave met Steiff) 14,5cm., 1x "Hab's von Oma gelernt", nr. 2107/A (1991-1999) 11cm., 1x jongen m...

Hummel figurengroep
Resultaat: 160 EUR

Hummel figurengroep, getiteld "Am Scheideweg", genummerd 331 en gemerkt Goebel (1991-1999). 17cm., in goede conditie met originele doos.

Hummel figurengroep
Resultaat: 160 EUR

Hummel figurengroep, geiteld "Dreckspatz, wasch dich", genummerd 4121 en gemerkt 1991-1999. 15,5cm. en in goede staat met originele doos.

Hummel beeldjes op sokkel
Resultaat: 135 EUR

Kavel van 7 Hummel beeldjes: 1x "Erste Geige" nr. 2184 (2000-2008) 10cm., 1x "Ersten Solo", nr. 2182 (2000-2008) 9,5cm., 1x "Ich mag nicht" (erste ausgabe), nr 564 (1991-1999) 9.5cm., 1x "ABC Stunde",...

2x Hummel
Resultaat: 135 EUR

Twee Hummel figuren: 1x "Ein Viertelstundchen", nr. 451 (eerste uitgave 1991-1999), 10,5cm. en 1x "Schau da ist Europa", nr. 2060 (2000-2008), voorstellend een jongentje met stok en losse wereldbol op...

St. Bernard, Goebel
Startprijs 35 EUR

Prachtige grote Goebel keramieken Sint Bernard hond. Goebel W.Germany 30026-35, 30x49x13cm., poot is gelijmd Cond.:R

Hummel figuur
Resultaat: 80 EUR

Origineel Hummel figuur in hartvormig blik "Herzlichen dank", nr. 856 (2000-2008), 13,5cm. Cond.: G

4x Hummel
Resultaat: 70 EUR

Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje "Aus meinem Garten" 495/0 (1991-1999) 13cm., 1x meisje met kippen "Im Hühnerhof" 199/0 (1991-1999) 12cm., 1x jongentje met geiten "Ziegenbub" 200/0 (1991-199...

4x Hummel
Resultaat: 70 EUR

Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje met pop "Schluss für Heute" nr. 486 13cm., 1x meisje met eenden "Be patient" nr. 197/2/0, 11,5cm. 1x meisje met mand "Kleine Besucherin" nr. 563/0, 13cm. en ...

4x Hummel
Resultaat: 70 EUR

Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje met bloem "Er liebt mich" nr. 380 special edition no. 5 met jaartal 1972, 12,5cm. 1x jongentje "Postman" nr. 119 (1960 - 1963) 12,5cm., 1x jongentje zittend ...

11x Hummel
Resultaat: 160 EUR

Kavel van 11 Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje met gieter (729), 1x meisje met bloem (793), 1x meisje met mand (479), 1x jongen met snoep (435/3/0), 1x meisje met bloem (257/3/0), 1x meisje met st...

Pors. theebus + lampenvoetje
Startprijs 40 EUR

Porseleinen handbeschilderde theebus ca. 1900 (chip stop) en een porseleinen beschilderde lampenvoet ca. 1920 15-21cm. Cond.: G

2 Empire vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M

2 Franse bekers
Startprijs 20 EUR

Twee oude Franse porseleinen bekers met gouddecor en lithografiën 12xø9cm. Cond.: G

2 Imari borden
Resultaat: 20 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees imari borden met tuindecor en bloesems (beide randschade) ø22,7cm. en ø22cm. Cond.: R

11 Bierkruiken
Resultaat: 60 EUR

Elf oude Duitse keramieken bierkruiken 2e helft 20e eeuw 13-25cm. Cond.: G

2 Kop & schotels, Wenen
Startprijs 90 EUR

Twee Weens porseleinen kop & schotels ca. 1930. Florietto Wien, Augarten Wien. Decor van goud en landschappen 6xø10,5cm.

2 Kopjes
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Duits porseleinen mocca kop & schotels: 1x Meissen ca. 1930 met roze rozendecor 6xø9,5cm. en 1x Hutschenreuther Hohenberg Bavaria, donkerblauw met gouddecor ca. 1970 6xø10cm. Cond.: G

2 Russische figuren
Startprijs 135 EUR

Twee oude Russisch porseleinen figuren 20e eeuw, gemerkt 18-27cm. Cond.: G

Bord Wilhelmina
Startprijs 40 EUR

Antiek bord "ter nagedachtenis 25 jaar Wilhelmina, 1898-1923 31 augustus W. oranja Nassau" met chinoiserie decor ø23,5cm. Cond.: G

Dekseldoos
Resultaat: 40 EUR

Porseleinen dekseldoos met messing monturen ca. 1900, binnenin met bloemendecor. Vermoedelijk Frankrijk of China 6,5xø9cm. Cond.: G

2 Amerikaanse bloempotjes
Startprijs 30 EUR

Twee Amerikaanse Liberty majolica potten ca. 1920 in goede staat 11x14x12cm.

2 Vaasjes satsuma
Startprijs 20 EUR

Twee oude Satsuma vazen ca. 1930 met decor van flora en goud (2 oren gelijmd bij 1 vaas) 35xø17cm. Cond.: R-G

2 Vazen
Startprijs 25 EUR

Twee antieke keramieken Jugendstil vazen ca. 1900 met decor van goud en flora (nr. 983). 1 Vaas met chip 25xø14cm. Cond.: G

2 Wandborden
Startprijs 40 EUR

Twee Jugendstil majolica wandschotels met vrouwelijke bustes en floraal decor ca. 1900 (of later), 1,5xø28cm. Cond.: G

2 Weense borden
Startprijs 30 EUR

Twee oude porseleinen sierborden met gouddecor en mintgroene romantische voorstellingen. Gemerkt Gloria Alt Wien 20e eeuw ø27cm. Cond.: G

2 Platelen vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Hollandse platelen vazen: 1x jaargetij Schoonhoven (handvat gelijmd) en 1x Agar Schoonhoven (chip uit bovenrand) 22-25cm. Cond.: R-M

Glansplateel lamp
Startprijs 95 EUR

Originele antieke platelen tafellamp, A.L.A. Gouda Holland 380 (ca. 1920). 1 Kleine voetrestauratie, (chip) 45xø24cm. Cond.: G

2 Plateel vazen
Startprijs 20 EUR

Twee antieke Gouda plateel vazen, gemerkt Beek M.N. 5 803 Gouda Holland met floraal decor (1x gaaf en 1x chip bij voet) 23,5xø10,5cm. Cond.: R-G

Plateel rozensteker
Resultaat: 35 EUR

Originele Hollandse Gouda platelen rozensteker met messing rooster ca. 1910, decor Egyptian in goede staat 12xø14cm.

Plateel lampevoet
Startprijs 35 EUR

Hollands Arnhem platelen lampenvoet ca. 1920, decor 806 Mona in goede staat (1 stukje bij-getoucheerd) 23x14cm. Cond.: G

Plateel vaas
Resultaat: 25 EUR

Antieke polychroom Gouda platelen vaas met floraal decor (voet beschadigd) 25cm. Cond.: M

2 Kommen, Amsterdams Bont
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse porseleinen kastkommen, Amsterdams bont met Chinees- en gouddecor. Beide met randschades en 1x met haarlijn 7,5xø14,8cm. Cond.: R

3 Bekers
Startprijs 15 EUR

Drie oude/antieke bekers van keramiek/porselein: 1x Toby Mug ca. 1900 (chip van deksel af), 1x Duitse beker met speeldoos ca. 1950 en 1x Duitse dekselbeker ca. 1900, blauw met gouddecor 15-18cm.

2 Majolica vazen
Startprijs 70 EUR

Twee oude Franse majolica vazen 20e eeuw handgeschilderd, voorstelling van figuren in landschap 25xø14cm. Cond.: G

Eskaf vaas
Startprijs 25 EUR

Hollands platelen Eskaf vaas ca. 1910 met floraal decor in goede staat 19,5xø10cm.

Fam Rose schenkkan
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schenkkan met Familie Roze decors, gemerkt en in goede staat 17x15,5xø8cm.

Chinees schaaltje op voet
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws schaaltje op hoge voet en geschulpte rand (3 chips onder de voet, buiten zicht) 6xø12,5cm. Cond.: R-G

Imari schenkkan
Resultaat: 150 EUR

Grote imari porseleinen 19e eeuwse schenkkan met decor van berglandschap in goede staat 26cm.

Gemberpot, 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met rondom decor van figuren en medaillons en flora 22xø20cm. Cond.: G

Kang Xi schotel
Resultaat: 51 EUR

Chinees porseleinen schotel met floraal- en vlinderdecor in coullissen. Later voorzien van zilveren beugel 19e eeuw (chip rand) ø26,5cm. Cond.: R-G

4 Jade plaquettes
Resultaat: 80 EUR

Vier oude/antieke Chinese jade bewerkte plaquettes met diverse decors in goede staat 4-5cm. Cond.: G

Penselenpot, vissen
Resultaat: 900 EUR

Oude Chinese porseleinen Familie Verte penselenpot ca. 1920 met rondom decor van zwemmende vissen 14xø13,3cm. Cond.: G

Yixing trekpotje
Resultaat: 475 EUR

Oude Chinese Yixing terracotta theepot 1e helft 20e eeuw, 1 zijde met Chinees schrift, gemerkt 12x16x9cm. Cond.: G

Kang Xi schotel
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi schotel 18e eeuw met landschapsdecor en verso floraal decor (geen beschadigingen) ø22,5cm. Cond.: G

2 Miniatuur flessen
Resultaat: 110 EUR

Twee oude Chinees porseleinen stopflesjes ca. 1900 met decor van landschap (gemerkt met een veer) n8,5cm. Cond.: G

2 Chinese snuffbottles
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen snuffbottles ca. 1900-1930: 1x halfnaakte geisha en 1x boedha, 7,5-9cm. Cond.: G

Chin. porseleinen schotel
Resultaat: 40 EUR

Groot 17e-18e eeuws Chinees porseleinen bord met floraal decor (randschades) ø35cm. Cond.: M

Celadon vaas
Startprijs 40 EUR

Oude Chinese celadon - vaas met cracele glazuur (gemerkt) 16xø15cm. Cond.: G

3 Delen P. Regout
Startprijs 20 EUR

Drie delen Petrus Regout Maastricht ca. 1900, decor eiken, bestaande uit 2 kommen en 1 melkkan 15-20cm. Cond.: G

2 Kruiken
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Duitse keramieken kruiken ca. 1930: 1x baardman schenkkan en 1x schenkkan met wijnrankendecor en hanenkop (tuit gelijmd) 22-35cm. Cond.: R-G

3 Wandborden
Startprijs 15 EUR

Drie oude Italiaanse Fayence wandborden met floraal decor 2e helft 20e eeuw (1 schotel gelijmd) ø22cm. Cond.: R-G