Friese staartklok 19e eeuw met mechaniek, voorstellend Adams offer. De engel, het kopje van de bok en arm van Adam bewegen. Kwartierslag op dubbele bel met wekkerfunctie. Wijzerplaat verso gesigneerd....
Oude porseleinen Jugendstil stijl klok met functionerend wekkeruurwerk, gesigneerd Colenbrander Ram Arnhem Holland in goede staat 32x35x10cm.
Frans klokkenstel ca. 1870 van marmer met compositie metaal "Le Matin", bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Boog mist, pijl kapot en barst in marmer. 58x29x18cm. en 40x18x10cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse Friese stoelklok met wekker in goede originele staat (1 stukje verf van de wijzerplaat af) 73x33x27cm. Cond.: G
Hollandse 19e eeuwse Friese staartklok met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat (barst in slingerkast) 140x42x20cm. Cond.: R-G
Duitse kokekoeksklok ca. 1920 met kwartierslag en kwartel in goede staat 60cm.
Oude/antieke Duitse wandklok (schoolklok) met Lenzkirch uurwerk en halfuurslag op gongveer. Omlijsting gemoderniseerd en functies niet getest Cond.: R-G
Franse comtoise ca. 1870 met harpslinger en voorstelling van Bachus bij wijnvat 157x15x28cm. Cond.: G
Bronzen 19e eeuwse belklok ca. 1870 Frankrijk met 8-daags uurwerk in goede originele staat 25x16x10cm.
Hollandse Friese staartklok ca. 1800 met maanstand, wekker, kwartierslag en lange kast in originele staat 140x36x23cm. Cond.: G
Oud messing vogelkooi klokje ca. 1920. Functies niet getest, verder in goede staat 23xø10cm.
Oude vernikkelde vogelkooitjes-klok ca. 1930. Functies niet getest, verder in goede staat 14xø6cm.
Oud Duits vogelkooi klokje ca. 1930, gemerkt Kaiser Germany, functies niet getest 13xø6cm. Cond.: G
Grote Warmink tafelklok met Westminster uurwerk 2e helft 20e eeuw met wortelnoten kast, bronzen beslag, kwartier slagwerk met 8 hamers op gongstaven 43x26x20cm. Cond.: G
Prachtige antieke messing plated bureauwekker in schilderspalet ca. 1900 in goede staat 27x13x9cm.
Oude Franse comtoise 2e helft 20e eeuw met harpslinger in goede staat 150cm.
Kleine Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in goede staat 50x27x16cm.
Drie klokjes 2e helft 20e eeuw: 1x barokstijl, messing Schmid, Engelse stijl Quartz klokje, Roger Lascelles London 11cm. 1x History Craft (kunststof) 12-22cm. Cond.: G
Friese staartklok 19e eeuw met bruidskrans en eiken kast in goede originele staat 140cm.
Oude messing lantaarnklok 2e helft 20e eeuw met halfuurslag en hamer op bel 37x17x15cm. Cond.: G
Oude Warmink meidenklok 2e helft 20e eeuw met halfuurslag in goede staat 84cm.
Keramieken pendule ca. 1870 met 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag en ornametuur in goede staat (compositie metaal) 38x22x12cm.
Franse stijl klok (Oeuil de Beuff) 2e helft 20e eeuw 51x40x13cm. Cond.: G