Bronzen 10-lichts kroonluchter in barokstijl 2e helft 20e eeuw 65xø78cm. Cond.: G
Oude compositie metalen 9-lichts lamp met putti 20e eeuw 48xø53cm. Cond.: G
Zeldzaam antiquarisch boek van Faust "A Tragedy by Wolfgang von Goethe", the first part translated by Thomas James Arnold ESQ F.S.A. met diverse gravures, Munich Theodor Stroefer London Hachelte en Ci...
Prachtige majolica 3-lichts hanglamp met brons ca. 1880. Geëlectrificeerd, was ooit een gaslamp 100x65x65cm. Cond.: G
Antieke 8-delige scheermessen-set bestaande uit cassette en 7 scheermessen met ivoor-imitatie. Gemerkt The Ritz TH. Smith, made in Germany met opschrift Monday - Sunday, in goede staat 4x11x8cm.
Zeer grote plated kandelaar 19e eeuw in barokstijl 160cm. Cond.: G
Grote bronzen vijzel 16e-17e eeuw in goede originele staat met mooie patina 14xø18cm.
Tibetaanse Tangka wandkleed ca. 1900. Gebedsdoek voor esoterische boedhisten, voorstellend een complexe compositie met verschillende soorten godheden, lama's (boedhistische priesters) en draak. handwe...
Antiek wandreliëf van de Hollandsche scheepvaart 1813 - 1863 "Geen Nederlander zonder Oranje", havengezicht met vele figuren, soldaten en boten (koper of legering). Houten lijst gepolychromeerd 5xø27c...
Antieke laboratorium weegschaal ca. 1900 van hout, messing en marmer (marmer heeft breuk). Gemerkt E. Sartorius 29x39x49cm. Cond.: R-G
Twee zware antieke vergulde drie-lichts bronzen wandkandelaren met slangendecor, ca. 1900. In goede staat. 51x35x16cm.
Drie zeldzame 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 2-lichts wandkandelaars van mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgewerkt 50x32x13cm. Cond.: G
Vier eikenhouten handgestoken figurenconsoles ca. 1900 Engeland 25x12x12cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Engelse wortelnoten kolenkit met zware bronzen monturen in zeer goede staat 31x54x41cm.
Groot oud wit marmeren beeld, gesigneerd R. Moädok 1920 (waarschijnlijk later 20e eeuw), voorstellend een Griekse dame met amfora (1 vinger gelijmd) 91x53x35cm.
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten schrijfkist met koper inleg en uitklapbaar met velours schrijfgedeelte. Kelder met inktpot, pen en vakverdeling 16x35x25cm. Cond.: G
Siciliaanse beschilderde 19e eeuwse wagen in zeer goede originele staat 90x112x95cm. (gemeten zonder dissel)
Een koppel 18e eeuwse pistolen met bronzen loop, gegraveerd London D. Egg. In goede originele staat 26cm.
Groot ijzeren slot ca. 1780 Louis Seize met verdekte sleutelgastplaat en originele sleutel 16,5x3,5x8,5cm. Cond.: G
Twee zeldzame originele empire 4-lichts kaarskandelaars ca. 1810. Vuurverguld brons en afneembare vleugels bij de figuren (2-kleurig brons). In goede staat met eerste vergulding (kleine beschadiging) ...
Antieke Gothische bronzen cassette met rondom figurendecors en mooie patina. Originele 15e eeuwse cassette of zeer goede 19e eeuwse kopie (geen beschadigingen) 9x23,7x11,5cm.
Complete bibliotheek bestaande uit ca. 500 boeken over techniek o.a: stoommachines, machinisten, scheepsbouw, techniek in Nederland, Construction steelships, Kunstructions Lehie, Damf + Gasturbinen, s...