Schrijf-scheepskist 19e eeuw met origineel beslag, hengsel, vakverdeling etc., beschilderd met mahonie-effect (lichte lakschades) 17x41x24cm. Cond.: G
Oude Oosterse lederen gevlochten zweep met ingelegde houten grip(grip is tevens ingelegd met koperdraad, been en parelmoer) 200cm. Cond.: R-G
Oosterse sierdolk, plated met filigrain versieringen in goede staat 20e eeuw 46cm.
Oude lederen magazijnhouder met daarin 2 magazijnen (onduidelijk gemerkt) nw 37926, 1e helft 20e eeuw 12x7x4cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuws dubbelloops hagelschot-geweer met damast loop en goudinleg (dubbele haan). Acier Fin, klein kaliber voorlader (met slaghoed) in zeer goede staat 119cm.
Groot 19e eeuws Italiaans klapmes met benen beschilderde heft en Italiaanse tekst in het lemmet 42cm. Cond.: G
Geweer 19e eeuw met bewerkte kolf. Kruitstamper mist, verder in goede staat 145cm.
Antieke 3-tands lans van ijzer met medaillon, 19e eeuw (of ouder) in goede staat 189cm.
Vier tinnen brandewijnkommen 18e-19e eeuw, gemerkt. 1 Grip weg en 2 grepen los maar erbij 19xø11cm. Cond.: R-G
Zeven antieke tinnen borden 18e-19e eeuw (merktekens) ø22-ø27cm. Cond.: G
Tinnen 18e-19e eeuwse naaldenhouder, voorstellend 2 putti die de wereldbol dragen met sterren. De sterrengaatjes zijn geschikt voor naalden. Geheel in originele staat 11cm. Cond.: G
Vijf 19e eeuwse tinnen borden (stempels, jaartal etc.) ø21-ø24cm. Cond.: R-G
Elf delen 18e-19e eeuws tin: 3x klepkan (gemerkt), 2x kandelaar (1x beschadigd), 6x lepels 21-24cm. Cond.: R-G
Vijftein delen antiek tin 18e-19e eeuw: 2x klepkan, 4x maatbekers, 1x knispedoor en 6x lepel 8-27cm. Cond.: G