Drie delige Chinese marmeren pagode, 20e eeuw, licht beschadigd. 50x34x43 Cond. Goed
Twee sets van twee 19e eeuwse kandelaren: 2x messing met 8-kantige voet ca. 1800 en 2x roodkoper met vierkante voet in goede staat 21-28cm.
Origineel oud kartonnen reclamebord ca. 1930 "Cycles en Motorcars Brampton Chains", lithografie op papier 41x24cm., gesigneerd Cecil Aldin ( 1870 - 1935). Rand iets beschadigd, Cond.: R-G
Oude barometer, mahonie fineer met intarsia, schelpen en bandintarsia. Hollands schrift en gemerkt LUFFT, 2e helft 20e eeuw. In goede staat, L. 72cm.
Oude Hollandse kopergeslegen borstelkastje. Deurtje met spiegel en borstelset 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x35x10cm.
Engelse Holy Bible 19e eeuw "by J.G. Murdoch London 1877" met messing beslag en diverse gravures. Binnenkant kaft gescheurd 10x27x35cm. Cond.: R
Oude Engelse jachtvliegtuigpiloot-bril WO II, gemerkt Stadium Made iN england patent no. 1010573. In goede staat 19x8x3cm.
Messing petroleumlamp ca. 1900 met twee vazen in goede originele staat 26-63cm.
Vijf delen 19e eeuws Hollands messing: 2x snotneus, 2x vijzel en 1x olielamp 10-33cm. Cond.: G
Twee sets van 6 koperen steelpannen 20e eeuw in goede originele staat ø7-ø17cm.
Drie antieke koperen kaarskandelaars 19e eeuw in goede staat 19-25cm.
Antieke Duitse bronzen bewerkte koeienbel met lederen band, gedateerd 1913 en met initialen T.H.G. 60xø18cm. Cond.: G
Oud eikenhouten stuurwiel ca. 1930 in goede originele staat ø57cm.
Oude massief keramieken Match-striker (luciferhouder) met Allsopp's reclame ca. 1930 5xø12cm. Cond.: G
Vier metalen Jugendstil stijl tafellampen met glazen kap 2e helft 20e eeuw in goede staat 31xø16cm.
Oude bakelieten Philips Planisphere (planetarium) met draaibare schijven ø26cm. Cond.: G
Zeven flessen rode wijn, Coupole St. Clément, "Les Gros Caillous", grand cru expertise.
Oude bontjas (lang model), bruinkleurig en in goede staat 111cm. Ca. maat 38
Vijf oude verrekijkers: 1x polar, 1x pallas, 1x De Fraisme Paris, 1x Busch Utralut en 1x Ohtake Field 7-1, 15-20cm. Cond.: G
Edu Toys anatomie pop van kunststof 2e helft 20e eeuw in goede staat 49cm.