Drie decoratieve houten koffers met leder 2e helft 20e eeuw in goede staat 30-40cm.
Koperen Jugendstil kan ca. 1900 met zweepslag bloemendecor in goede staat 30cm.
Beschilderde 19e eeuwse kolenbak met bloemdecor en leeuwenpoten in goede staat 62x28x31cm.
Vier 19e eeuwse messing/koperen kaarskandelaars (1 stel en 2 verschillende) in zeer goede staat 18,5-21cm.
Twee 19e eeuwse lijsten en spiegel (beschadigd, vergulding) 70x80cm. en 64x45cm. Cond.: M
Grote oude glazen globe met verlichting, staatkundige globe VeB Herman Haack Leipzig (klein stukje papier af) 46xø30cm. Cond.: R-G
Oude messing bureaulamp 2e helft 20e eeuw met groenglazen kap (2 chips) 34x27x22cm. Cond.: R
Kleine Tiffany stijl tafellamp met glas-in-lood kap en compositie metalen voet 40xø20cm. Cond.: G
Oude Duitse Hohner accordeon Type Student II in redelijke staat 36x33x23cm.
Meerschuim tabakspijp ca. 1900 in originele foudraal met voorstelling van stier (1 hoorntje mist) 11x4,5x3cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse gietijzeren draagconsoles, bewerkt met paardenhoofden in goede staat 60x40x8cm.
Drie oude tinnen kraantjeskannen 20e eeuw, 1x beschilderd (1 kraantje mist) 35-49cm. Cond.: R-G
Vooroorlogse scheermesjes-slijper uit Duitsland, gemerkt Rotbart Mond Extra, Made in germany 5x9x7cm. Cond>: G
Oud compositie metalen beeld 1e helft 20e eeuw getiteld "Poesie par Rancoulet" 45cm. Cond.: G
Messing stroomverdeler "Space Marking" ca. 1920, waarschijnlijk voor scheepvaart 14xø13cm. Cond.: G
Kavel diverse Duitse antiquarische boeken 19e eeuw: 7x Napoleon Memoires, 3x Der Deutsche Fransosische Krieg, 1x Deutsche Landsmannschaft en 1x Geschichte Napoleons 18,5-25cm. Cond.: R-G
Zeven delen 19e eeuws gietijzer o.a: 1x haal, 2x wafelijzer, 1x bijl, 1x treef, 2x tang en 1x lange pan 50-150cm.
Koperen kolenkit 19e eeuw met schep in goede originele staat 50x40x42cm.
Twee grote goudkleurige wandconsoles 2e helft 20e eeuw (kunststof) 47cm. Cond.: G
Groot decoratief windlicht met messing sierwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat 40xø20cm.
Oude verchroomde bureaulamp ca. 1950 (kabel nieuw), lichte oxydatie, H.: 33cm. Cond.: G
Drie oude metalen seinlampen (Ambulancia, Daimon) en 1 box camera Coronet Rex 9-12cm. Cond.: G
Grote oude kopergedreven Art Deco tabaksdoos ca. 1930 met decors van tabaksbladeren in zeer goede staat 11x25x15cm.
Twee crucifixen, een St Gerardus beeldje en een pillendoosje met Maria en kind. Alles uit metaal.
Antieke koperen bunzenbrander (deuk) en antiek messing mini-doofpot met stadswapen 19e eeuw 16-21cm. Cond.: R-G
Collectie van 24 boeken van Louis Couperus, diverse titels o.a: Veen uitgevers Cond.: G
Collectie van 16 boeken Jules Verne, diverse titels o.a: uitgave Elseveier, uitgave Baart Cond.: G
Compositie metalen plantenbakje, bewerkt met 2 zittende vrouwenfiguren ca. 1870 in goede staat 15x20x14cm.