23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

B.H. Bolink
Resultaat: 50 EUR

10 Linoleumsnedes Otto Gräbner
Resultaat: 40 EUR

Schilderij, biddende kinderen
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd ca. 1930
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, korenschoven 34x23cm. Cond.: G

Schilderij, Piet Middelhoek
Startprijs 150 EUR

Schilderij
Startprijs 100 EUR

E. Loeschmann ( 1866 - Duitse School), olieverf op paneel, Duits landschap 75x65cm. Cond.: G

Tekening, kledendracht
Resultaat: 40 EUR

Jan Knikker, bruggetje
Startprijs 175 EUR

Schilderij, berglandschap
Resultaat: 50 EUR

Restsignatuur ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, besneeuwd berglandschap 25x20cm. Cond.: G

Ovaal schilderij
Startprijs 150 EUR

Monogram S.W. ca. 1920, olieverf op paneel, vaas met bloemen 56x45cm. Cond.: G

Schilderij
Startprijs 120 EUR

A. Browning? ca. 1950, olieverf op paneel, majorettes 62x23cm. Cond.: G

Tekening, dame
Resultaat: 60 EUR

Otto Eerelman (1839 Groningen - 1926), houtskool tekening opgehoogd met wit, voorstelling van een dame 54x73cm. Cond.: M

A.J. Temming, ijspartij
Startprijs 350 EUR

A.J. Temming 1972, olieverf op linnen, romantisch Hollandse ijspret 60x80cm. Cond.: R

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Hans Herping?) 1942 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met fruitbloemen 75x50cm. Cond.: G

Tekening, leeuw
Resultaat: 75 EUR

Otto Eerelman (1839 Groningen - 1926), houtskool tekening op papier, leeuw 55x73cm. Cond.: M

Schilderij
Resultaat: 120 EUR

Daniels 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, binnenhaven met schaatsers 13x18cm. Cond.: G

Landschap
Resultaat: 80 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, landschap 55x41cm. Cond.: R-G

2 Werken Zandleven
Startprijs 100 EUR

2x Jan Adam Zandleven ( 1868 - 1923), tekeningen op papier, stillevens 27x20cm. en 31x25cm. Cond.: G

Ongesigneerd, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen, rennend paard met twee figuren (staart breekt af), 65x48cm. Cond.: M

Fritz Klee 1949
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, interieur met figuren 52x69cm. Cond.: R-G

Gouache
Resultaat: 75 EUR

Ruud Weenink 1984 (bekend wild- en natuurschilder), gouache op papier, aalscholver 30x23cm. Cond.: G

Schilderij, plein met mensen
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd ca. 1940, olieverf op paneel, Italiaanse binnenhaven met figuren (waarschijnlijk Venetië), 30x24,5cm. Cond.: G

Winter
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, schenkkan met bloemen 18x24cm. Cond.: G

Aquarel, boerdeirj in landschap
Resultaat: 80 EUR

M. Gidding ( 1863 Rotterdam - 1925 Den Haag), aquarel op papier, boerderij met wandelaar 20x16cm. Cond.: R

Schilderij, stilleven fruit
Startprijs 325 EUR

Monogram E.D. (of DE) 1877, olieverf op paneel, stilleven met gevogelte, fruit en bloemen op tafel 42x48cm. Cond.: G

F. Baayens
Resultaat: 225 EUR

Brandenburg Amsterdam
Startprijs 90 EUR

Cornelis Brandenburg (Wormerveer 1884 - 1954 Amsterdam), ets op papier, stadsgezicht Amsterdam 44x72cm. Cond.: R

Ongesigneerd
Startprijs 50 EUR

H. Schallenberg
Startprijs 150 EUR

Russisch portret met cactus
Resultaat: 350 EUR

Schilderij, vrouw op landweg
Resultaat: 60 EUR

Monogram W.H. ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met boerin op zandpad 40x55cm. Cond.: G

Schilderij, A.F. van Coppenaal
Startprijs 150 EUR

Jan August (Auk) Fock van Coppenaal ( Avereest 1943 - 2004 Dedemsvaart), acryl op linnen, landschap 50x60cm. Cond.: G

3 Houtsnedes Dali + boek
Startprijs 150 EUR

A. Slehcim
Startprijs 30 EUR

A. Slechim, olieverf op linnen, bloemen 17x24cm. Cond.: G

Litho, Bay
Resultaat: 150 EUR

3 Landkaarten Engeland
Resultaat: 70 EUR

Drie 19e eeuwse landkaarten Engeland by John Cary engraver: 1x Scotland, 1x South Britain en 1x Wiltshire, allen met pallisander fineer omlijsting 24x28cm. Cond.: R-G

W. Bos, schepen
Startprijs 220 EUR

Wim Bos, olieverf op linnen, driemaster 50x70cm. Cond.: G

2x K. Terner
Startprijs 30 EUR

Litho, vele figuren
Startprijs 150 EUR

Schilderij, berglandschap
Resultaat: 135 EUR

2x H.A.W. Hanszal
Startprijs 25 EUR

Twee werken van H.A.W. Hanszal (Duitse School), aquarel op papier, zomer en winter 9,5x9,5cm. Cond.: G

Schilderij, Miller
Resultaat: 60 EUR

Milller ca. 1980, olieverf op linnen, riviergezicht met huisje en steiger met zeilboot 50x60cm. Cond.: G

A. Achenbach
Startprijs 30 EUR

Andreas Achenbach ( 1815 - 1910 Duitse School), steendruk op papier, boten op ruwe rivier met figuren 14,5x20cm. Cond.: G

Engelse prent
Startprijs 30 EUR

Schilderij, Reinicke
Startprijs 135 EUR

René Reinicke (Duitse School 1860 - 1926), sepia op papier 30x40cm. Cond.: G

Schilderij,
Resultaat: 40 EUR

Stolpe
Startprijs 135 EUR

Schilderij, Ton van Tast
Resultaat: 80 EUR

Antonius van de Valk 1884 Delft (Toon van Tast, aquarel op papier, sprookjesfiguren 28x33cm. (incl. lijst 60x83cm.) Cond.: G

Schilderij
Startprijs 100 EUR

Geiseler ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, dorp in sneeuw (2 plakkers) 100x60cm. Cond.: R

J. v. Reyn, havengezicht
Startprijs 125 EUR

J. van Reyn ca. 1950, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 81x40cm. Cond.: G

Stilleven, monogram
Resultaat: 65 EUR

Monogram '68 (Duitse School), olieverf op paneel, stilleven 30x40cm. Cond.: G

L. de Jong, boerderij in landschap
Startprijs 80 EUR

L. de Jong 1939, olieverf op linnen, landschap met boer en koeien 50x40cm. Cond.: G

Aquarel, Italiaan
Startprijs 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd 95, aquarel op papier, meisjesportret 30x46cm. Cond.: G

Schilderij, Toon van Ttast
Resultaat: 80 EUR

Schilderij
Startprijs 125 EUR

A.B. Frielink '31, olieverf op linnen, stilleven met kleed, flessen, blaasbalg en aardewerk 65x50cm. Cond.: G

Litho, Jeroen Krabbé
Startprijs 100 EUR

B.J. Naevestad
Startprijs 60 EUR

B.J. Naevestad 1932, olieverf op linnen, stilleven 41x36cm. Cond.: G

naar van Rossum du Chattel
Resultaat: 80 EUR

Naar Fred van Rossum de Chattel ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht 17x31cm. Cond.: G

12 Studie-portretten
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 12 ongesigneerde studieportretten, olieverf op paneel en linnen 40-62cm. Cond.: R-G

Naar Eckenar
Startprijs 100 EUR

Kopie naar W. Raatz door A. Eckener (Duitse School), olieverf op linnen, "Sturmflut auf der Hallig" 87x61cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Startprijs 80 EUR

Fritz Mühlbrecht
Resultaat: 135 EUR

Paneel, 1880
Startprijs 80 EUR

M.I.L. 1880 (Engelse School), olieverf op linnen, 3 dode mussen 21x30cm. Cond.: G

P. Wagemans
Resultaat: 140 EUR

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 30 EUR

Schilderij, Jo Bouman-Kruyder
Resultaat: 135 EUR

Collectie Cerné
Startprijs 200 EUR

Kavel met 23 werken (lithografieën) van Alexandra Cerné (Zagreb 1925 - 2006 Düsseldorf), diverse florale voorstellingen, ca. 40x30cm. Cond.: G

Naar Willy Sluyter
Startprijs 380 EUR

Signatuur Willy Sluyter '19 (signatuur afwijkend, normaliter Willy Sluiter) ca. 1920, olieverf op paneel, bokkenkar met jongen 28x38cm. Cond.: G

Schilderij Loots, boten
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd, Rembrandt
Startprijs 60 EUR

Landkaart Overijssel
Resultaat: 200 EUR

H. Balman, botters aan de kust
Startprijs 150 EUR

Gesigneerd Hendricus Balman 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met vissersboten en figuren 28x24cm. Cond.: R-G

Russische pastel, naakte vrouw
Resultaat: 650 EUR

Ongesigneerd
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1950 (Duitse School), olieverf op paneel, landschap 50x60cm. Cond.: G

Vrouw in interieur
Startprijs 200 EUR

2x Josef Schultz
Resultaat: 50 EUR

Twee werken van Josef Schultz 1923 ( 1892 - 1972 Dusseldorf Duitse School), gouaches op papier, 1x Helgoland en 1x fruitbomen 32x38cm. en 27x36cm. Cond.: G

Schilderij, Sanol
Startprijs 60 EUR

E. Sanol (Duitse School), olieverf op paneel, Duits stadsplein met figuren 55x55cm. Cond.: G

R. Fritz 64
Startprijs 50 EUR

R. Fritz '64 (Duitse School), olieverf op linnen, berglandschap 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, branding
Resultaat: 450 EUR

Balinees portret, vrouw met tooi
Resultaat: 475 EUR

M. Pechstein 1923
Startprijs 50 EUR

Schilderij, Zeiss
Resultaat: 100 EUR

M. Zeiss 1996, olieverf op paneel, stilleven naar Henk Helmantel 36x27cm. Cond.: G

Schilderij, Prof. Pospischl
Startprijs 100 EUR

2 Schilderijtjes met paard
Resultaat: 50 EUR

Twee werken met monogram R.C. 20e eeuw, olieverf op paneel, paardenvoorstellingen 9x8cm. Cond.: G

Schilderij, Henk Reerink
Resultaat: 60 EUR

Henk Reerink (bekende Hengelose schilder), olieverf op linnen, watermolen oele 18,5x24cm. Cond.: G

Nefkens
Resultaat: 100 EUR

Nefkens 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollandse ijspret 30x40cm. Cond.: G

C. Kavina
Startprijs 40 EUR

C. Kavina (Duitse School), olieverf op paneel, dorp bij watermolen 76x59cm. Cond.: G

Endlich, 2 koeien
Resultaat: 115 EUR

Endlich (pseudoniem van Jan Knikker 1889 - 1957 Den Haag), olieverf op linnen, 2 koeien in het water 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, kerk in de sneeuw
Startprijs 100 EUR

Helge Sigvard Anderson
Resultaat: 75 EUR

Bluszek 1946
Resultaat: 140 EUR

Monogram J.H.
Startprijs 40 EUR

Monogram J.H. 20e eeuw, olieverf op paneel, plasgezicht5 27x18cm. Cond.: G

Resultaat: 70 EUR

Tien werken van Ottokar Gräbner (1904 - 1972), linoleumsnedes op papier , diverse voorstellingen met figuren etc. 24x14cm. Cond.: G