Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, korenschoven 34x23cm. Cond.: G
E. Loeschmann ( 1866 - Duitse School), olieverf op paneel, Duits landschap 75x65cm. Cond.: G
Restsignatuur ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, besneeuwd berglandschap 25x20cm. Cond.: G
Monogram S.W. ca. 1920, olieverf op paneel, vaas met bloemen 56x45cm. Cond.: G
A. Browning? ca. 1950, olieverf op paneel, majorettes 62x23cm. Cond.: G
Otto Eerelman (1839 Groningen - 1926), houtskool tekening opgehoogd met wit, voorstelling van een dame 54x73cm. Cond.: M
A.J. Temming 1972, olieverf op linnen, romantisch Hollandse ijspret 60x80cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd (Hans Herping?) 1942 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met fruitbloemen 75x50cm. Cond.: G
Otto Eerelman (1839 Groningen - 1926), houtskool tekening op papier, leeuw 55x73cm. Cond.: M
Daniels 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, binnenhaven met schaatsers 13x18cm. Cond.: G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, landschap 55x41cm. Cond.: R-G
2x Jan Adam Zandleven ( 1868 - 1923), tekeningen op papier, stillevens 27x20cm. en 31x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen, rennend paard met twee figuren (staart breekt af), 65x48cm. Cond.: M
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, interieur met figuren 52x69cm. Cond.: R-G
Ruud Weenink 1984 (bekend wild- en natuurschilder), gouache op papier, aalscholver 30x23cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1940, olieverf op paneel, Italiaanse binnenhaven met figuren (waarschijnlijk Venetië), 30x24,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, schenkkan met bloemen 18x24cm. Cond.: G
M. Gidding ( 1863 Rotterdam - 1925 Den Haag), aquarel op papier, boerderij met wandelaar 20x16cm. Cond.: R
Monogram E.D. (of DE) 1877, olieverf op paneel, stilleven met gevogelte, fruit en bloemen op tafel 42x48cm. Cond.: G
Cornelis Brandenburg (Wormerveer 1884 - 1954 Amsterdam), ets op papier, stadsgezicht Amsterdam 44x72cm. Cond.: R
Monogram W.H. ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met boerin op zandpad 40x55cm. Cond.: G
Jan August (Auk) Fock van Coppenaal ( Avereest 1943 - 2004 Dedemsvaart), acryl op linnen, landschap 50x60cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse landkaarten Engeland by John Cary engraver: 1x Scotland, 1x South Britain en 1x Wiltshire, allen met pallisander fineer omlijsting 24x28cm. Cond.: R-G
Twee werken van H.A.W. Hanszal (Duitse School), aquarel op papier, zomer en winter 9,5x9,5cm. Cond.: G
Milller ca. 1980, olieverf op linnen, riviergezicht met huisje en steiger met zeilboot 50x60cm. Cond.: G
Andreas Achenbach ( 1815 - 1910 Duitse School), steendruk op papier, boten op ruwe rivier met figuren 14,5x20cm. Cond.: G
René Reinicke (Duitse School 1860 - 1926), sepia op papier 30x40cm. Cond.: G
Antonius van de Valk 1884 Delft (Toon van Tast, aquarel op papier, sprookjesfiguren 28x33cm. (incl. lijst 60x83cm.) Cond.: G
Geiseler ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, dorp in sneeuw (2 plakkers) 100x60cm. Cond.: R
J. van Reyn ca. 1950, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 81x40cm. Cond.: G
Monogram '68 (Duitse School), olieverf op paneel, stilleven 30x40cm. Cond.: G
L. de Jong 1939, olieverf op linnen, landschap met boer en koeien 50x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 95, aquarel op papier, meisjesportret 30x46cm. Cond.: G
A.B. Frielink '31, olieverf op linnen, stilleven met kleed, flessen, blaasbalg en aardewerk 65x50cm. Cond.: G
B.J. Naevestad 1932, olieverf op linnen, stilleven 41x36cm. Cond.: G
Naar Fred van Rossum de Chattel ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht 17x31cm. Cond.: G
Kavel van 12 ongesigneerde studieportretten, olieverf op paneel en linnen 40-62cm. Cond.: R-G
Kopie naar W. Raatz door A. Eckener (Duitse School), olieverf op linnen, "Sturmflut auf der Hallig" 87x61cm. Cond.: G
M.I.L. 1880 (Engelse School), olieverf op linnen, 3 dode mussen 21x30cm. Cond.: G
Kavel met 23 werken (lithografieën) van Alexandra Cerné (Zagreb 1925 - 2006 Düsseldorf), diverse florale voorstellingen, ca. 40x30cm. Cond.: G
Signatuur Willy Sluyter '19 (signatuur afwijkend, normaliter Willy Sluiter) ca. 1920, olieverf op paneel, bokkenkar met jongen 28x38cm. Cond.: G
Gesigneerd Hendricus Balman 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met vissersboten en figuren 28x24cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd ca. 1950 (Duitse School), olieverf op paneel, landschap 50x60cm. Cond.: G
Twee werken van Josef Schultz 1923 ( 1892 - 1972 Dusseldorf Duitse School), gouaches op papier, 1x Helgoland en 1x fruitbomen 32x38cm. en 27x36cm. Cond.: G
E. Sanol (Duitse School), olieverf op paneel, Duits stadsplein met figuren 55x55cm. Cond.: G
R. Fritz '64 (Duitse School), olieverf op linnen, berglandschap 60x80cm. Cond.: G
M. Zeiss 1996, olieverf op paneel, stilleven naar Henk Helmantel 36x27cm. Cond.: G
Twee werken met monogram R.C. 20e eeuw, olieverf op paneel, paardenvoorstellingen 9x8cm. Cond.: G
Henk Reerink (bekende Hengelose schilder), olieverf op linnen, watermolen oele 18,5x24cm. Cond.: G
Nefkens 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollandse ijspret 30x40cm. Cond.: G
C. Kavina (Duitse School), olieverf op paneel, dorp bij watermolen 76x59cm. Cond.: G
Endlich (pseudoniem van Jan Knikker 1889 - 1957 Den Haag), olieverf op linnen, 2 koeien in het water 40x50cm. Cond.: G
Monogram J.H. 20e eeuw, olieverf op paneel, plasgezicht5 27x18cm. Cond.: G
Tien werken van Ottokar Gräbner (1904 - 1972), linoleumsnedes op papier , diverse voorstellingen met figuren etc. 24x14cm. Cond.: G