Twee 18e eeuwse gravures met Franse edele heren afgebeeld 13x7cm. Cond.: G
Thorvald Rasmussen 1930, olieverf op linnen, interieur met figuren 28x23,5cm. Cond.: G
Levenscyclus van Karl Bickel, bevattende 8 etsen, diverse documentatie en levensverhaal. 1x Ets Begegnung, 1x ets Liebespar, 1x ets Das Kind, 1x ets vrouw, 1x ets man, 1x ets Schwangerschaft, 1x ets m...
Onduidelijk gesigneerd ca. 1990, olieverf op papier, dorpsgezicht met figuren 25x35cm. Cond.: G
Twee Oosterse werken op rijstpapier ca. 1900 (China?): 1x boedha 41x30cm. en 1x twee hoogwaardigheidsbekleders 46x35cm. (vochtvlekken) Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, riviergezicht met molen 63x59cm. Cond.: R-G
Vier antieke steendrukken in mooie omlijsting: 1x Societeit-Amicitia, 1x De Lammenschans, 1x De Katoenfabriek en 1x De Sterrenwacht, steendrukken op papier (lichte vochtschades) 21x25cm. Cond.: R
Twee antieke Hollandse landkaarten: 1x zicht op Leiden, Galger Boullat Fecit 1671 15,5x16cm. en 1x 't ontzet van Leiden, Libertatis ergo 1574 (verkleuring) 35,3x26,5cm., etsen op papier Cond.: R
Gesigneerd P. Bouter (mogelijk Piet Bouter), olieverf op linnen, koeien aan het water (2 kleine beschadigingen) 50x40cm. Cond.: R
Drie 19e eeuwse ingekleurde jact-etsen Published by F.J. Mason 1834: 1x Pheasant hawking, 1x Partridge hawking en 1x Duck hawking
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), houtskool op papier, twee tekeningen van een hond 18x18cm. Cond.: G
Twee werken Italiaanse School, aquarel op papier, boer en boerin 22x12cm. Cond.: G
TheoFil Kihlström '48 (Zweedse School), olieverf op paneel, landschap met boom 54x46cm. Cond.: G
Toon Koster (Schiedam 1913 - ), olieverf op paneel, nachtwaker 18x13cm. Cond.: G
Werner Pottenstein (1938 Bayern - Duitse School), olieverf op paneel, landschap met hoenderhof 18x24cm. Cond.: G
C.H. Beltman ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht met beek 40x60cm. Cond.: G
Tien werken van Ottokar Gräbner (1904 - 1972), linoleumsnedes op papier , diverse voorstellingen met figuren etc. 14x30cm. Cond.: G
Veertien werken van Ottokar Gräbner (1904 - 1972), linoleumsnedes op papier , diverse voorstellingen met figuren etc. 14x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, landschap met huisje en figuren 19x25cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij met bloesembomen en kippen 40x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1960, olieverf op linnen, Mediterraans bergdorp aan de kust 60x80cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op paneel, redding van een schip 70x55cm. Cond.: G
Ch. Wittmann (Duitse School), olieverf op linnen, vaas met rozen 60x80cm. Cond.: G
J. Kamst 1973, olieverf op linnen, figuratieve compositie 50x80cm. Cond.: G
Gesigneerd M. Willemse ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien 50x70cm. Cond.: G
Jan Wessels 75, olieverf op linnen, voorstelling naar Murillo 40x60cm. Cond.: G
Antieke gravure van Vitrus Diterichus pastor Noriberg anno 1549 26 martij. bevat Latijnse tekst, minimale vochtvlekjes 13,5x10,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, ets op papier, Adam en Eva met kindje Jezus 26x31cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, buste van een vrouw ø15cm. Cond.: G
Huib Schallenberg, olieverf op linnen, pot met bloemen 50x24cm. Cond.: G
A. Hoffmann (Duitse School), olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met molen 30x40cm. Cond.: G
Leo Kurpershoek ( 1885 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, gezicht vanaf Holterberg 70x50cm. Cond.: G
Nic Hartman ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met boerderij 40x60cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, compositie met viool en saxofoon 60x40cm. Cond.: G
Achter glas gravure 18e-19e eeuw naar david Teniers, "The Contend Shepherd R. Buiford Fexit" 26x36cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1940, olieverf op linnen, bergdorp 60x80cm. Cond.: G
Sven Markelius ( 1889 Zweden Stockholm - toegeschreven aan), zwarte inkt op papier, abstracte compositie (ontwerp) 60x39cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1983, olieverf op papier, abstracte compositie 71x99cm. Cond.: G
Twee grafieken (lithografie op papier): 1x Lusici '92, abstracte compositie 47x36cm. en 1x onduidelijk gesigneerd Taborprsse Berlin 35x48cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen, olieverf op paneel, stilleven van muziekinstrumenten 28x24cm. Cond.: G
W. Jäger ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, Nordsee Hallig 81x61cm. Cond.: G
L. Meeuwis? ca. 1940, olieverf op linnen, havengezicht 60x40cm. Cond.: G
A. Hinzpeter 1919 (1879 - 1946 Duitse School), olieverf op paneel, landschap met Fachwerk huizen 50x70cm. Cond.: G
Oud Chinees schilderij op rol 20e eeuw, 2 eenden 204x56cm. Cond.: R
Ongesigneerd, olieverf op linnen, Twentse watermolen 50x60cm. Cond.: G
W. Jongschlager 79, olieverf op linnen, vaas met bloemen 85x63cm. Cond.: G
Monogram J.J. ca. 1980, olieverf op linnen, slapende vrouw 50x40cm. Cond.: G
E. de Wit ca. 1920, olieverf op linnen, dorpstraatje met figuren 30x40cm. Cond.: G
A.J. Herme ca. 1930, olieverf op paneel, boerenhuis met vrouw aan het water 30x40cm. Cond.: G
H. van Dam ca. 1930, olieverf op paneel, landschap met boerderij en wasvrouw 50x40cm. Cond.: G
P. Prins, olieverf op linnen, parkgezicht met twee wandelende dames 30x40cm. Cond.: G
Thronton 1899 (Engelse School), olieverf op linnen, kasteel met brug 97x64cm. Cond.: M
Onduidelijk gesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, boerenhuis met kippen en zonnebloemen 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zittende man en hondje 23x20cm. Cond.: R
Ikoon ca. 1900, voorstellend Maria en kindje Jezus met bladgouden aureolen in goede staat 26,5x22cm.
Vijf 17e eeuwse gravures: 1x Muyderpoort, 1x De Leydse poort, 1x de Weeseper poort, 1x St. Antonis poort en 1x Weteringspoort 16x12cm. en 34x26cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1960, olieverf op linnen, stadsgezicht met bloemenkar en figuren 40x51cm. Cond.: G
J. Rooijmans ca. 1950, olieverf op linnen, Beierse man met wandelstok 30x40cm. Cond.: G
J. Rooijmans ca. 1950, olieverf op linnen, monnik met grote baard 21x31cm. Cond.: G
Ongesigneerd modern schilderij, acryl op linnen, lichtstraal door venster 50x60cm. Cond.: G
Petronella, olieverf op linnen, abstracte compositie 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op paneel, "de barmhartige Samaritaan" 18,5x13,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, kapel in de bergen met figuren 33x44cm. Cond.: G
Düsterwald ca. 1920 (Duitse School), olieverf op paneel, figuren in een roeiboot 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (V. Freuting of V. Frentag?), Duitse School ca. 1900, olieverf op linnen, bosgezicht met zwerfkeien 95x110cm. Cond.: G
H. d. Freudenthal (Duitse School), olieverf op linnen, dame op stoel 60x80cm. Cond.: R
A. Kriezel (Duitse School), olieverf op linnen, bospad 68x60cm. Cond.: G
M. Hennawy ca. 1880, olieverf op linnen, verliefd stel bij rivier (gerestaureerd) 60x80cm. Cond.: R-G
W. Thiele (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met ven 60x80cm. Cond.: G
Borduurwerk op zijde, 19e eeuwse schilder, figuren bij een spinet, gemengde techniek 28x29cm. COnd.: G
Kavel met diverse antieke gravures en prenten 52x35cm. Cond.: R
Kurt P{allmann (Duitse School), ingekleurde ets op papier, stadsgezicht met figuren 24x31cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, musicerend orkest bij balkon 31x36cm. Cond.: G
Max Nagel (Duitse School), olieverf op linnen, pijprokende Beierse man 40x30cm. Cond.: G
Peter Ritzen (Duitse School), olieverf op linnen, modern landschap (verso Trendelburg) 70x80cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse gravures uit Frankrijk: 1x Moïse expose sur le Nil en 1x Villanella, gravures op papier 20x29cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse werken: 1x gravure Ophelin, 1x gravure Lear + Cordelia en 1x religieuze reproductie, ca. 45x60cm. Cond.: R
Yves Braque, epreuve d'artiste, lithografie op papier, landschap Cond.: G
Berry Brugman (Almelo 1915 - ), gemengde techniek op papier, Twickeler Bos 57x37cm. Cond.: G
Pendant J. Everout 1942, olieverf op paneel, landschappen met vee 37x25cm. Cond>: G
W. Langeveld, olieverf op paneel, Amsterdams stadsgezicht naar Klinkenberg 45x33cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, oude man in interieur 27x38cm. Cond.: G
C.J. Keeven 1942, olieverf op linnen, vaas met bloemen 61x81cm. Cond.: G
Twee werken van J. van Veen, olieverf op paneel, stillevens 27x22cm. en 18x24cm. Cond.: G
J. Rooijmans ca. 1940, olieverf op paneel, beekje met brug 33x26cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, buste van een vrouw Cond.: M
Karterst? (Duitse School), olieverf op linnen, jongens met een ballon in een bergdorp 43x31cm. Cond.: G
W. Kaufer (Duitse School), olieverf op paneel, landschap met rivier 26x30cm. Cond.: G