J.P. Simon ( 1796 - 1838), aquarel op papier, vrouwen bij waterpomp 12x17cm. Cond.: G
J. Kamst 1973, olieverf op linnen, figuratieve compositie 50x80cm. Cond.: G
Ton Anconé (Oldenzaal), olieverf op linnen "Im Kauwerthal", berglandschap met waterval, Italiaanse vrouw en geit 150x110cm. Cond.: G
P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 26x20cm. Cond.: G
Thomas van Wissen ca. 1900 ( 1866 - 1954 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met beek en koeien 56x45cm. Cond.: R
Daniels 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, binnenhaven met schaatsers 13x18cm. Cond.: G
Endlich (pseudoniem van Jan Knikker 1889 - 1957 Den Haag), olieverf op linnen, 2 koeien in het water 40x50cm. Cond.: G
Paul Nilsson (Zweedse School), olieverf op paneel, impressionistisch landschap 50x65cm. Cond.: G
Jorg Bille, olieverf op linnen, strandgezicht met boten en visnetten 65x33cm. Cond.: G
M. Zeiss 1996, olieverf op paneel, stilleven naar Henk Helmantel 36x27cm. Cond.: G
Nefkens 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollandse ijspret 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, pastel op papier, dame met hoed (plaatje Jacob Maris) 63x46cm. Cond.: G
Kavel met 10 ingekleurde etsen op papier van Rudolf Veit ( 1892 - 1979 Duitse School), dorpsgezichten 17-53cm. Cond.: G
Carol Grigs Portland Oregow USA, reproduktie op papier, Indiaanse vrouw te paard. 90x65cm., Cond.:G
P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, badgasten aan een strand 40x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, musicerend orkest bij balkon 31x36cm. Cond.: G
Twee oude ikonen 20e eeuw met vergulding (handgeschilderd), St. Nikolas 29x20cm. en 33,3x22,5cm. Cond.: G
Frans Baayens ( 1896 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, bonte pad Hellendoorn 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (nagesigneerd) 2e helft 20e eeuw, stadsgezicht Parijs 24x30cm. Cond.: G
Drie aquarellen op papier van M.P. Reus (1865 - 1933 Dordrecht), zeegezichten met bomschuiten 21x12cm., 21x12cm. en 15x11cm. Cond.: G
A. Öström (Zweedse School), olieverf op paneel, landschap 22x27cm. Cond.: G
Anders Finn (Zweedse School), olieverf op linnen, boerenhuis met bloesemboom 34x41cm. Cond.: G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, landschap 50x65cm. Cond.: G
G. van Heem 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met kreeft, roemer etc. 18x13cm. Cond.: G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, landschap 55x41cm. Cond.: R-G
M. Gidding ( 1863 Rotterdam - 1925 Den Haag), aquarel op papier, boerderij met wandelaar 20x16cm. Cond.: R
Antonius van de Valk 1884 Delft (Toon van Tast, aquarel op papier, sprookjesfiguren 28x33cm. (incl. lijst 60x83cm.) Cond.: G
Naar Fred van Rossum de Chattel ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht 17x31cm. Cond.: G
Monogram J.B. 20e eeuw, olieverf op paneel, kerkinterieur 29x38cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, jager met vrouw bij maanlicht 28x20cm. Cond.: G
R. Wettstein Pfister ( 1867 - 1942), aquarel op papier, intocht in een winters dorp 16x16cm. Cond.: G
Restsignatuur ca. 1980, mixed media (collage en verf), onderwaterwereld met vissen etc. 68x90cm. Cond.: G
P. van Schaik ca. 1930, olieverf op linnen, driemaster op zee 40x60cm. Cond.: G
Jelle Hoogstra ( 1929 - 2003), olieverf op linnen, landschap met boerderij 28x23cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met koeien 42x35cm. Cond.: G
Olle Rhömstad (Zweedse School), pastel op papier, winters landschap 35x27cm. Cond.: G