Monogram en '47, aquarel op papier, bergachtig landschap 28x22cm. Cond.: G
A.G. Hulshoff Pol (Hengelo 1883 - 1957 Hilversum), olieverf op linnen, Limburgse boerderij 76x102cm. Cond.: G
J. Osterschmidt 1907 (Duitse School), olieverf op linnen, stadsgezicht met rivier, brug en figuren 73x59cm. Cond.: G
Klaas Bernink 1983 (Glanerbrug 1913 - 1996), nr 90/156, litho op papier, boerderij in de sneeuw 60x40cm. Cond.: G
Bert Aalders (Almelo), olieverf op linnen, Twents landschap met koeien 50x40cm. Cond.: G
Louis Icart (1888 - 1950 Franse School), ets op papier, twee vrouwen kijkend naar spelende poezen (vochtvlek passpartout) 54x43cm. Cond.: R
Fritz Klee 1948 ( 1876 - 1976 Duitse School), krijttekeningen op papier, abstracte compositie 23x32cm. Cond.: G
Antoon Snijders ca. 1930, olieverf op linnen, dorpsstraatje met figuur 30x40cm. Cond.: G
Monogram onduidelijk (Duitse School 19e eeuw), olieverf op paneel, twee voorstellingen met figuren in de trand van Carl Spitzweg 14,3x9,3cm. Cond>: G
Ongesigneerd 19e eeuw, houtskool op papier, studie manshoofden 46x30cm. Cond.: G
L. de Leeuw 1941 (Hollandse School), olieverf op linnen, besneeuwd landschap met wandelaars 74x54cm. Cond.: G
Thomas van Wissen ca. 1900 ( 1866 - 1954 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met beek en koeien 56x45cm. Cond.: R
Oscar Jonsson (Zweedse School), olieverf op linnen, coulissen-landschap 50x26cm. Cond.: G
Siegfried Reich a.d. Stolpe 65 ( 1912 -2001 Duitse School), gemengde techniek op papier, 12x8,5cm., 10x10cm., 12,5x7cm. en 9,5x9,5cm. Cond.: G
Andrej Afasassjenitsch Jegoroff 1927, lithografie op papier, promenade Batumi 25x22cm. Cond.: G
Louis Soonius ( Den Haag 1883 - 1956), olieverf op linnen, poldergezicht bij avond (marouflé) 28x18cm. Cond.: G
Toon Scheerder (Copieist, Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, landschap met watermolen 50x70cm. Cond.: G
H. Engberg (Zweedse School), olieverf op paneel, abstract stilleven 50x30cm. Cond.: G
G.J. delfgaauw (1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 25x30cm. Cond.: G
Desprez 19e eeuw, olieverf op linnen, bergachtig landschap met figuren en vee 55x46cm. Cond.: G
Chenikea ca. 1930, aquarel op papier, zigeunerwagens met figuren 45x37cm. Cond.: G
R. Meinel (Duitse School), 19e eeuw, olieverf op paneel, berglandschap met beek en figuur 33x19cm. Cond.: G
Louise Hartman ca. 1940 (plakker), olieverf op linnen, Hollandse haven 40x50cm. Cond.: R
Calizolari? 20 eeuw (Italiaanse School), olieverf op koper, ruiter in landschap 10x13cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, houtskool op papier, studie manshoofden 46x30cm. Cond.: G
Marie Revillon (Franse school 19e eeuw), aquarel op papier, landschap met fruitkorf, Cond.: U
Antieke Perzische gouache (gesigneerd), vermoedelijk 19e eeuw of ouder met voorstelling van figuren bij Oosterse tenten in de natuur 20x12cm. Cond.: G
Edmund Ernest Kosmowski ( 1900 - 1985 Russische School), olieverf op linnen, meisje met hond aan het strand 24x33cm. Cond.: G
J. Damstra ca. 1940, olieverf op linnen, eendenfamilie aan de waterkant 50x41cm. Cond.: G
Derk Meeles (Deventer 1872 - 1958 Hilversum, Deventer School), olieverf op linnen, dorpsplein met figuren 28x40cm. Cond.: G
J. Mazonicz, olieverf op paneel, landschap met avondzon 24x19cm. Cond.: G
Henry Ness (Zweedse School), olieverf op linnen, fjord met zeilboten 55x38cm. Cond.: G
Jean Wilton ca. 1950, olieverf op linnen, winters landschap met knotwilgen 57x25cm.
Gerbrand Frederik van Schagen ( 1880 - 1968 Laren), olieverf op paneel, boerderij aan het water met boot en boer 21x15cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, lachende clown met trompet 61x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 70-er jaren. olieverf op papier, meisje met bril 33x40cm. Cond.: G
Gustav Schraegle 1922 (1867 - 1925), olieverf op linnen, Duits bergachtig landschap met kasteel en dorpen 70x50cm. Cond.: G
Martin van Waning ( Den Haag 1889 - ), ets op papier, gezicht op Overschie 25x20cm. Cond.: G
Schutz 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, bomschuit op het strand met figuren 17,5x12,5cm. Cond.: G
3x Jef van Campen (1934 - ), auarel op papier, landschap en 2x dorpsgezicht ca. 31x24cm. Cond.: G
B.S.W. 1924 (Duitse of Belgische School), olieverf op linnen, besneeuwd landschap met beek 50x47cm. Cond.: G
Harald Wilding 82 (Zweedse School), pastel op papier, abstracte compositie 30x22cm. Cond.: G
G. Cox, ca. 1900 (plasmolen schilder), pastel op papier, schaapsherder met kudde bij avond (Coming Sheep) 70x53cm. Cond.: G
Calizolari? (20e eeuw (Italiaanse School), olieverf op linnen, Madonna 12x10cm. Cond.: G
Jan Wiegers '47 (Kommerzijl 1893 - 1959 Amsterdam, Groninger ploeg), lithografie op papier, vrouw met ketting 33x50cm. Cond.: G
Jan van Essen (Amsterdam 1854 - 1936 Scherpenzeel), olieverf op linnen, riviergezicht met eendenfamilie (gaatje in linnen) 82x60cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw, olieverf op paneel, 16e eeuws interieur met arts en patiënt 33x26cm. Cond.: M
Toegeschreven aan Otto Eerelman ( 1839 Groningen - 1926), houtskooltekening op papier, portret negeroïde man 40x47cm. Cond.: M
J. Brolsma 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, havengezicht Volendam 17,5x12,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1880 (Duitse School), olieverf op paneel, verso Mont Blanc 25x18cm. Cond.: G
H. Koolen ca. 1950, olieverf op linnen, boerderij met kippen 92x62cm. Cond.: G
Andre Souter (Zweedse School), pastel op papier, slapende vrouw 39x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1880 (Duitse School), olieverf op paneel, verso Vierwald Stattersee 25x18cm. Cond.: G
Ton Anconé (Oldenzaal), olieverf op linnen "Im Kauwerthal", berglandschap met waterval, Italiaanse vrouw en geit 150x110cm. Cond.: G
Verso Otto Strathmann (Dusseldorf), olieverf op paneel, portret van een visser 30x24cm. Cond.: G
Naar Blommer 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, kinderen spelend in de branding 24x30cm. Cond.: G
Paul Nilsson (Zweedse School), olieverf op paneel, impressionistisch landschap 50x65cm. Cond.: G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), jongensportret 51x41cm. Cond.: G
Willem ..... (Duitse School), olieverf op paneel, wandelaarster met hoed 30x29cm. Cond.: G
J. Kuziemski (Russische School?), olieverf op paneel, vaas met rozen 40x50cm. Cond.: G
S. Koeleman 1968 (Zweedse School), olieverf op linnen, landschap 70x50cm. Cond.: G
Jorg Bille, olieverf op linnen, strandgezicht met boten en visnetten 65x33cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Münchener Schule) Duitse School, olieverf op paneel, Duits landschap in de bergen 27x21cm. Cond.: G
G. van Heem 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met kreeft, roemer etc. 18x13cm. Cond.: G
A. Morin ca. 1900, olieverf op linnen, herder met koeien bij drenkplaats in de avond 65x50cm. Cond.: G
Adriaan Terhell (Venlo 1863 - 1949 Beverwijk), aquarel op papier, dorpsgezicht met molen aan het water 28x38cm. Cond.: G
D. van Ulfen 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, meisje in keuken 25x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1950 (Duitse School), aquarel op papier, bergmeer met dorp 38x28cm. Cond.: G
Corneille 1980 (nr. 255/300), lithografie op papier, naakte vrouw met duif en kat 54x57cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, drinkend stel 20x30cm. Cond.: G
J.P. Molenaar (1914 - ), tekening op papier, Rotterdamse haven met vele schepen 77x49cm. Cond.: G
Fölker Larsson (zweedse School), olieverf op linnen, meisje in de duinen 55x70cm. Cond.: G
Nederlandse 2-delige lexicon Nederlandse Beeldende kunstenaars 1750-1950 in goede staat 10x27x20cm.
Zeldzame antiquarische Pieter Scheen lexicon: Honderd jaren Nederlandsche schilder- en tekenkunst A-Z (1946) en De Romantiek met voor- en natijd 1750-1850 met 400 afbeeldingen in goede staat 19x25x6cm...
Ongesigneerd ca. 1920 (Duitse School), olieverf op linnen, bergmeer met kasteel 22x31cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, portret visser 30x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1800, pastel op papier (beschadigd), religieuze voorstelling met figuren 84x63cm. Cond.: R
Otto Eerelman (1839 Groningen - 1926), houtskool tekening op papier, marmeren buste van een heer 50x65cm. Cond.: M
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op paneel, man met pijp 26x20cm. Cond.: G
J. Singa Bali ca. 1950, olieverf op paneel, Indonesische vrouw 22,5x18,5cm. Cond.: G
Arthur Brandisch Holte ( 1882 - Engelse School), olieverf op paneel, "A. woodlaw path near miners Bridge N. Wales" 28x38cm. Cond.: G
Rud Klingsbögl (1881 - 1943 Duitse School), olieverf op linnen, man met pijp 22x28cm. Cond.: G
J.P. Simon ( 1796 - 1838), aquarel op papier, vrouwen bij waterpomp 12x17cm. Cond.: G
Adriaan van den berg 2005 (Enschede), litho op papier, getiteld "Enschede-Toscane" 58x40cm.
Siegfried Reich o.d. Stolpe 64 ( 1912 -2001 Duitse School), gemengde techniek op papier, 3-luik met abstracte compositie 113x29cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, pastel op papier, Oosterse jongen 32x47cm. Cond.: G
R. v. de Horst ca. 1980, olieverf op linnen, stilleven met poezen 70x50cm. Cond.: G
Chr. Koelemeyer, olieverf op paneel, landschap met korenschoven en huis aan bosrand 13x18cm. Cond.: G
Gesigneerd Des Clayes, gouache op papier, portret van een kind 22x23cm. Cond.: G
Ottee ca. 1940 (pseudoniem van A. van Gilst), olieverf op linnen, boerderij aan het water 40x50cm. Cond.: G
Georg Pletser (Rotterdam 1871 - 1942 Rotterdam), olieverf op linnen, zeilboten bij kustplaats 46x34cm.
S. Altman (20e eeuw), olieverf op linnen, interieur middeleeuwse taveerne met figuren 30x40cm. Cond.: G
H. van Santen ca. 1920, olieverf op linnen, riviergezicht met zeilboten, huisje en molen 30x40cm. Cond.: R-G
Onduidelijk gesigneerd 48 (Duitse School), bosgezicht 29x33cm. Cond.: G