Bijzondere blauwkristallen odeurflacon met slijpwerk en zilveren montuur met gedreven florale dop, compleet met binnenstopje 11cm.
Engelse loep met zilveren handvat, 925/000, MT: JDWD, 14,5xø6,5cm. Cond.: G
Twee fijne zilveren bonbonschaaltjes: 1x Hollands rond Art Deo ajourgezaagd bonbonschaaltje, MT: van Kempen Voorschoten, jaarletter H: 1917 en 1x een ovaal geschulpt Engels (Birmingham)bonbonschaaltje...
Kavel divers oud/antiek plated o.a: miniatuur, lepels, bestek, servetring, beenhouder, onderzetter etc. 8x30x18cm. Cond.: G
Kristallen schaal met zilveren beugel. Schaal van draadglas met beugel en rand met parelbewerking, kleinkeur 835/000, MT: vermoedelijk J.J. Bogers AMsterdam, 12xø10cm.
Zilveren druivenschaar, strak model, met filetrand, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten met J stempel (belastingteken voor ongewaarborgd gehalte van nw. zilveren werken van nationale oorsprong 1906...
Zilveren beugeltas met bewerking van honden en druiven voorzien van ketting, 835/000, ca. 123gr. MT: vermoedelijk Gebr. Rietveld Schoonhoven, JL: I 1918, Cond.: U:
Antieke Hollands zilveren strooilepel met fraaie ajourgezaagde rechthoekige bak en Biedermeier bewerkte steel, 835/000, MT: Martinus van leeuwen Amsterdam, JL: M 1846, ca. 38gr. L.: 16cm. Cond.: U
Zeer fraaie zilveren ovale koektrommel, Hollands strak model met scharnier, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten, JL: H 1917, ca. 361gr., 16x11x7,5cm. Cond.: G-U
Kavel divers zilver: 2x kristallen lepelvaasje voorzien van zilveren(835/000) rand met diverse lepeltjes, botermesje, suikertang, heft en servetband
Antiek Hollands zilveren schaar (vermoedelijk Groningen), 835/000, MT: onleesbaar, L.: 15cm. Cond.: G
Twee Hollands zilveren kandelaars: 1x slanke kandelaar met filetbewerking 925/000, MT: Bos en Zn BV, Jaarletter Z: 1984, 9,5cm. en 1x bredere kandelaar met filetbewerking 835/000, MT: Vet en zonen si,...
Zilveren Art Deco boogkandelaar op ovale voet voor 2 kaarsen, 800/000, MT: HB, "V" merkteken buitenlandse werken begin 1900 ca. 145gr. 20x14x7,5cm. Cond.: G
Geslepen kristallen odeurflacon met zilveren (835/000) montuur en fraaie vierkante dop met gegraveerde gedreven ruitvormen. Onduidelijk meesterteken, Nederlands gekeurd ca. 1870, H.: 12,5cm.
Klein Engels sterling zilveren Jugendstil beursje aan ketting met handgegraveerde strikmotiefjes, 925/000, 7,5x5x2cm. Cond.: G
Antiek Amsterdams zoutbakje met blauwglazen inzet, ajourgezaagd, op 4 pootjes met parelrand. Oud belastingstempel visje "ongewaarborgd oud- en inlands" ca. 1860, ca. 69gr., 13,x5,5cm. Cond>: U
Loddereinflesje op voet met zilveren dop. Flesje is voorzien van een rib- en pyramide slijpsel. De dop is bewerkt id de vorm van een soort pijnappel, 835/000, MT: Gelderblom & Zoon 11x3cm.
Drie brillen: 1x zilveren klapbrilletje met scharnier in Art Deco stijl (835/000), 1x bril met GG(500/000) neusstuk met double en 1x bril met stalen montuur Cond.: R
Kavel met 3 delen zilver: 1x Hollands zilveren roomlepel in Biedermeier stijl, versierd met bol en voorzien van een haakje (gerepareerd), 835/000, JL: F 1890. 1x roomlepel, strak model, met gravure en...
Hollands zilveren bonbonschaal, ovaal model met geschulpte rand en parelbewerking. De schaal is fraai ajourgezaagd, 835/000, MT: CF Wever Schoonhoven, JL: T 1929, ca. 92gr.
Zilveren ronde gehamerde schaal met licht geschulpte bewerking in de bovenrand (vermoedelijk Duits), 800/000, ca. 117gr. , 13,5x4cm. Cond.: G
Kristallen whiskykaraf met zilveren montuur 10x10x24cm. Cond.: U
Kristallen Engelse flacon met sterling zilveren kraag en facetgeslepen stopje 925/000, 17xø6cm. Cond.: G
Zilveren (835/000) theezeef met Hollandse voorstellingen, steel met man met juk, MT: Zilverfabriek Hooykaas Schoonhoven, JL: C 1937. geheel op zilveren (835/000) houder met 3 pootjes en Hollandse voor...
Twee fraaie Biedermeier zilveren roomlepels waarvan 1x met gekrulde steel en opstaand figuur, 835/000, MT: Hendrik Adama Leeuwarden, JL: J 1868, 10,5x5cm. en 1x een wat grotere roomlepel met gevormde ...
Kristallen flacon met zilveren kraag en facetgeslepen stopje 925/000 6,5x6,5x18cm. Cond.: G
Hollands zilveren suikerpot, bol rond model met handvaten en deksel met dubbele rand en houten greepje, 925/000, MT: Koninklijke van kempen en Begeer, ca. 221gr., JL: G 1966, 15x11x11,5cm. Cond.: G-U
Twee Engelse flacons met sterling zilveren doppen en kraag 925/000, 11x9cm. Van de hoogste is het scharnier defect.
Zilveren botermes Hollands glad), 835/000, MT: van Kempen en Begeer, JL: B 1961, 15cm. en 1x vleesvork (Hollands glad), MT: Gerritsen en van Kempen, JL: X 1957, samen ca. 60gr. Cond.: U
Antiek vierkant Hollands zilveren pillendoosje met streepbewerking en schild aan de voorzijde, MT: Pieter Kuijlenburg, JL: Q 1850, 4,5x4,5cm. Cond.: G
6-Delig visbestek in cassette ca. 1920, gemerkt Catella. Handgrepen met ivoor-effect 23x18x4cm. Cond.: G
Drie delen plated: 1x cassette (4x16x16cm.) met 11 vorken en lepel ca. 1920, 1x cassette (239x16x4cm.) met 8 lepels en 1x flessenonderzetter (4,5xø10cm.). Cond.: G
Antieke Duitse WMF plated 13-delige taartset bestaande uit een taartschep en 12 gebaksvorkjes in cassette 15,5x29x4cm. Cond.: G
Vijf delen Hollands zilver bestaande uit: 1x borrelglaasje (Gerritsen en van Kampen), 2x flessenkurken (1x afgebroken kurk), fijn model met parelrand en 2x zoutlepeltjes met getorste steel 6-8cm. Cond...
Wit porseleinen zwavelstokpotje op 3 zilveren (835/000) pootjes met gecontourneerd zilveren (835/000) hengsel en gedraaid zilveren (835/000) deksel met knop. MT: J. Held Amsterdam ca. 1860, 10xø8cm.
Zes zilveren gebaksvorkjes met getorste steel, kleinkeur 835/000, MT: Emi d'or Sneek BV (1986 - nu), ca. 56gr., L.: 11cm.
Kavel van 2 zilveren pillendoosjes (875/000) en 1x kristallen zoutbakje met zilveren rand (925/000). Zilvergewicht pillendoosjes ca. 55gr. (samen) 4x4cm. en 3x3cm. Zoutvaatje ø5cm. Cond.: G
Twee delen zilver: 1x fraaie Delfts blauwe voorraadbus met zilveren deksel voorzien van "J" (belastingteken voor ongewaarborgde Nederlandse zilverwerken) 11x8cm. en 1x zilveren roomlepel met filetrand...
Zes fraaie zilveren borrel-lepeltjes met opstaande filetrand, kleinkeur 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist 1926-1961, ca. 64gr. L.: 9cm. Cond.: U
Zes strakke zilveren theelepels met holle lijn in het midden van de steel, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist 1926-1961, ca. 72gr. L.: 11cm.
Kristallen odeurflesje met gouden dop en kraag ( behoeft reparatie) H. 9.5cm.
Tasbeugel zilver (835/000) met eikeltjes op de knip. Beugel met strakke bewerking en aan de uiteindes met zeemonsters en fraai geborduurde buidel, MT: BW van Eldrik (vermoedelijk kleinkeur), 13x6cm. C...
Engels zilveren melkkan op 8-kantige voet, 925/000, ca. 167gr. 10xø9cm. Cond.: G
Diverse zilver 835/000 bestaande uit: 2 lepels en 2 bijpassende vorken, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, JL: Z 1934 en D 1938, gehamerd met gepolijst uiteinde, 1x servetband met vingerdoekband, geha...
Etui met zilveren tafelcijfers (compleet) 835/000, Cond.: G
Fraaie zilveren bowllepel met lange getorste steel en Biedermeier bewerking. De bak is voorzien van een tuit, 835/000, MT: AC Kooiman Schoonhoven, JL: K 1894, ca. 52gr., 27x6cm.
Oosterse plated opengewerkte warmhoud-emmer ca. 1900 met floraal- en figurendecor in goede staat 31xø20cm.
Vier delen oud kristal met zilveren monturen: 3x karaf (2 karaffen met barst) en 1x bonbonschaal 14-33cm. Cond.: R-G
Negen fraai bewerkte zilveren koffielepels, 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist 1926-1961, ca. 138gr. L.: 12,5cm.
Ovaal zilveren djokja zilveren houder op voet met hamerslag en gedreven florale afbeedling voorzien van 12 zilveren cocktailprikkers met bloemknop, totaal ca. 52gr.
Glazen flacon met ruitslijpsel met zilveren voet, kraag en dop, 835/000. H. 16 x ø 7cm., Cond.:G
Driedelig geslepen kristallen tafelset met diamantslijpsel bestaande uit: strooibus, zoutvaatje met zilveren rand en zilveren zoutschepje, mosterdpot met deksel voorzien van zilveren knop en een zilve...
Antiek gegraveerd plated visbestek: 12 messen, 7 vorken en plated koffiekan 18-23cm. Cond.: G
Kavel met 11 delen zilver 835/000 bestaande uit: 5x lepeltjes met parelrand 9,5cm., 1x suikerlepel met voorstelling in de bak, MT: Fam. Bijkamp en Co Steenwijk 12,5cm., 1x botermes met 3-dubbele filet...
Zilveren roomlepel waarvan steel met bewerking en bekroond met een mensenhoofd, de bak is voorzien van gravure in de vorm van een medaillon, MT: onleesbaar, ca. 29gr. 12x3,7cm. Cond.: G
Kavel met 6 zilveren theelepels met gravurebewerking en bekroond met een soort pijnappels en ronde bak, 835/000, MT: Pako metaalfabriek Rhenen, JL: J 1969, ca. 58gr.
Vier kleine dienvorkjes met zilveren heften (2x glad en 2s bewerkt) (2x 800/000 en 2x 835/000), L.: ca. 15cm. Cond.: G
Acht Hollands zilveren theelepels met apostelen, 835/000, MT: Fa. M. Bijkamp en Co, ca. 91gr. L.: 10cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren gedenklepel met afbeelding "Nachtwacht" 835/000 grootkeur, jaarletter Y: 1908, MT: Gerardus Schoorl, Amsterdams stadswapen, ca. 73gr. L.: 23cm. Cond.: U
Hollandse zilveren bonbonschaal, ovaal model en ajourgezaagd verfraaid met parelrand, 835/000, MT: Fa. A. Presburg en Zoon Haarlem, JL: G 1966, ca. 71gr., 15,5x10,5x5,5cm. Cond.: U
Visdiencouvert met zilveren heften met geëtste motieven in bak en mes 800/000. Alles in bijbehorend etui van Hof-juwelier Th. Müller uit Weimar, L.: 27cm. Cond.: G
Twee kristallen houders met zilveren dop waarvan 1 scharnierend. Engels sterling zilver 925/000, 13-16cm. Cond.: G
Zilveren bestek Haags lofje, deels voorzien van gravure, bestaande uit 6 lepels en 6 vorken. Diverse jaarletters en en diverse merktekens (o.a: van kempen, Gerritsen en van Kempen), tevens 1 lepel Hol...
Fraaie zilveren taartschep met getorste steel en knop, 835/000, MT: Fa. Jac. Gelderblom en Zoon Schoonhoven, JL: I: 1968, ca. 38gr. 5,5x20cm. Cond.: U
Kristallen rookcomfoor op zilveren voeten, geplaatst op houten basement waaronder 4 bolpootjes, 835/000, 25x16cm. Cond.: G
Twee tuitzeefjes: 1x zilveren (835/000), vermoedelijk van Kempen, met fraai bewerkte rand ø5cm. en 1x theezeef groter model ø5,5cm. Cond.: G
Divers zilver: 2 botermesjes en 1 theelepel, 800/000, ca. 53gr. (samen) Cond.: G
Hollandse 19e eeuwse bijbel met gouden slot, Johannes Enschede en Zonen 1870 met lederen band 15,5x5x9,5cm. Cond.: G
Twee zilveren sauslepels 835/000, 1x klein lepeltje met gekroonde steel en Biedermeier bewerking, MT: Evert van geelen Schoonhoven, JL: B 1861 en 1x sauslepel met ovale schuitvormige bak bewerkt met d...
Kristallen fruitschaal met geslepen motieven en zilveren (Duits) rand met filetrand met roosbewerking 21x11cm.
Plated bestek, gemerkt VSF.90, gedecoreerd met lauwerkrans, bestaande uit: 12x messen groot, 12x, lepels groot, 12x vorken groot, 12x messen klein, 12x vorken klein en 12x lepels klein.
Fraai Hollands zilveren presenteerblad (ovaal model) met geschulpte rand en floraal ajourgezaagd met in het midden een houten blad (cracele), 835/000, MT: onvindbaar, JL: M 1947, 41x29cm. Cond.: G
Doos met 12 sierlijke zilveren theelepels met bijpassende suikerschep en klontjestang in Art Deco stijl, kleinkeur 835/000, MT: van Kempen en Zn. Voorschoten 1858-1924, ca. 196gr.
Kavel zilver waaronder: 1x taartschep puntfilet 835/000, MT: Gerritsen en van kempen grootkeur Utrecht, jaarletter S: 1953, L.: 23cm., 1x suikerschep (kolenschepmodel) prinses 835/000 groot keur, MT: ...
Oud Engels sterling zilveren etui aan draagketting, 925/000, MT: CFW., 11,5x5,5x2cm. Cond.: G
Vier delen kristal met zilver bestaande uit: 1x peper en zoutstel van bewerkt kristal met zilveren (800/000) dop voorzien van parelrand 3,5cm., 1x kristallen fles met bijpassend potje beiden met ruits...
Twee fraaie Hollandse zilveren tafelkandelaars, glad model, 835/000, MT: Stichtse fabriek van begeer Utrecht, JL: W 1931, 8x8cm. Cond.: G
Drie delen zilver: 1x cakevork (JL: H 1942 AMsterdam), 1x servetband en 1x petit-four schep (MT: Fa. B.W. van Eldrik Zutphen 1917-1950 kleinkeur), ca. 65gr. Cond.: G
Engels zilveren doosje (ø6,5cm.) op vier pootjes met drukknopsluiting en flacon (10cm.) met zilveren kraag, 925/000, doosje behoeft reparatie.
Zilveren (835/000) theezeefje met decoratieve ster op geslepen kristallen lekbakje met waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem en zilveren bovenrand, MT: J. Schijfsma Sneek anno 1917, 5cm.
Kristallen flacon op Hollands gekeurde zilveren voet en Engelse kristallen flacon met zilveren kraag en scharnierend deksel, plus kristallen stop. 5xø7cm. en 21xø9cm. Cond.: G
Engelse kristallen geurflacon op vierkante voet met zilveren kraag en gefacetteerde stop 925/000, 14xø4,5cm. Cond.: G
Kavel divers oud/antiek plated, messing en tin o.a: lepels, vaasje, vorkjes etc. 4,5-15cm. Cond.: R-G
Oude glazen fruitschaal met zilver-overlay, floraal decor en geschulpte rand ø30cm. Cond.: G
Veertien zilveren vorken, Haags Lofje 835/000: Cassette met 12 gebaksvorkjes, MT: Geert Herwig Veendam 1874 - 1895 en 2x vleesvorken, MT: Schoonhovense zilverfabriek Fa. H. Hooykaas, JL: E 1939, B: 19...
Kristallen kaasstolp , olijfslijpsel met Hollands zilveren dop 835/000 18xø12cm. (kleine chips)
Fraai zilveren tafelschuiver met floraal bewerkte rand met afbeelding van vrouw met vogelkooi, 835/000. Merkteken en jaarletter onleesbaar, 13x8cm. Cond.: G
Antieke zeer fraaie zilveren 8-hoekige naaldenkoker voorzien van florale gravure, kleinkeur 835/000, MT: Jan Schijfsma Wuudsend/Sneek (1844-1884), 11x1,5cm.
Zilveren suikerpot op 4 acanthusblad-pootjes met twee handgrepen (versierd met strikmotief), 800/000, ca. 215gr. 9xø10cm. Cond.: U
Zes zilveren theelepel met emaille schildjes (Amsterdam, Den Haag, Arnhem, Limburg, Nijmegen en Rotterdam) in fraai etui, kleinkeur, ca. 60gr., L.: 11cm. Cond.: G
Hollands zilveren roomkannetje met zilveren greep en handgegraveerde medaillons. 835/000 grootkeur, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 123gr. 7,5xø7,5cm. Cond.: U
Zilveren tafelgerei: 3x koffielepels met bloemmotief, 1x ronde servetband met bewerkte randen en monogram gravure, 1x klontjestang met parelrand, 1x opdienlepel met zwart en een klontjestang met bloem...
Twaalf zilveren theelepels, puntfilet met bol aan de achterzijde , 835/000, MT: Koninklijke zilverfabriek Begeer NV (1925 - 1961), ca. 161gr. L.: 10,5cm. Cond.: U
Kavel met diverse Hollands zilveren lepels bestaande uit o.a: 1x paplepel met "de gouden koets", 2x suikerscheppen en 6x theelepels (835/000 en 1x 800/000), MT: o.a. Niekerk Schoonhoven, ca. 119gr. L....