Kristallen fruitschaal met geslepen motieven en zilveren (Duits) rand met filetrand met roosbewerking 21x11cm.
Twee fraaie Hollandse zilveren tafelkandelaars, glad model, 835/000, MT: Stichtse fabriek van begeer Utrecht, JL: W 1931, 8x8cm. Cond.: G
Zilveren suikerpot op 4 acanthusblad-pootjes met twee handgrepen (versierd met strikmotief), 800/000, ca. 215gr. 9xø10cm. Cond.: U
Elf zilveren koffielepels met filetbewerking in hartvorm met bijpassende klontentang, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten, JL: (o.a.) E: 1864, ca. 295gr. L.: 13cm.
Zilveren baar 999/000 (100 gram) en 3 zilveren lepeltjes 800/000 ca. 34gr.
Fraaie kristallen coupe met amandel- en ruitslijpsel. De coupe is voorzien van een zilveren beugel bewerkt met een parelrand, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten, JL: Z 1884, 13x14cm. Cond...
Zilveren Art Deco boogkandelaar op ovale voet voor 2 kaarsen, 800/000, MT: HB, "V" merkteken buitenlandse werken begin 1900 ca. 145gr. 20x14x7,5cm. Cond.: G
Zilveren (835/000) theezeef met Hollandse voorstellingen, steel met man met juk, MT: Zilverfabriek Hooykaas Schoonhoven, JL: C 1937. geheel op zilveren (835/000) houder met 3 pootjes en Hollandse voor...
Twaalf zilveren theelepels, puntfilet met bol aan de achterzijde , 835/000, MT: Koninklijke zilverfabriek Begeer NV (1925 - 1961), ca. 161gr. L.: 10,5cm. Cond.: U
Plated eierhouder-set ca. 1900 bestaande uit: houder, 6 eierdoppen en 6 lepels 21x21x15cm. Cond.: G
Kavel zilver bestaande uit: miniatuur zeilschip, sierkurk, 2 houders, glazen stop en smalle houder (diverse gehaltes) Cond.: G
Groot kavel divers oud en antiek plated o.a: schalen, bestek, zout/peperstel etc. etc. in doos 40x31x16cm. Cond.: G
Kavel divers zilver: 1x Zilveren kinderbeker met handgegraveerde bloemversiering 800/000, ca. 49gr. 7xø5cm. Cond.: U, 1x Hollands zilveren suikertang met leeuwenklauwen, 2e gehalte grootkeur 835/000, ...
Twee antieke Hollands zilveren dienlepels met gegraveerde en gecontourneerde steel, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: Y: 1883, MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten, samen ca. 90gr., L. 19cm., Cond.:U
Sierlijke zilveren tasbeugel (833/000) met tasje en jasseronketting. De beugel heeft een fraaie bewerking met engelen en een getorste rand, MT: Fam. Bijkamp en Co Steenwijk, jaarletter E: 1914, 13x20c...
Zwavelstokjes-houder met Hollands zilveren hengsel, deksel en pootjes. Voorzien van jachttafereel 11xø7cm. Cond.: R
Kavel divers zilver: 2x kristallen lepelvaasje voorzien van zilveren(835/000) rand met diverse lepeltjes, botermesje, suikertang, heft en servetband
Zilveren ronde gehamerde schaal met licht geschulpte bewerking in de bovenrand (vermoedelijk Duits), 800/000, ca. 117gr. , 13,5x4cm. Cond.: G
Drie delen plated: 1x cassette (4x16x16cm.) met 11 vorken en lepel ca. 1920, 1x cassette (239x16x4cm.) met 8 lepels en 1x flessenonderzetter (4,5xø10cm.). Cond.: G
Kavel zilver waaronder: 1x taartschep puntfilet 835/000, MT: Gerritsen en van kempen grootkeur Utrecht, jaarletter S: 1953, L.: 23cm., 1x suikerschep (kolenschepmodel) prinses 835/000 groot keur, MT: ...
Drie delen zilver: 1x kristallen flacon met bewerkte zilveren dop en kristallen stop Engeland 13xø5,5cm., 1x Engels zilveren houder, bewerkt met putti's en 1x zilveren maliënkolder beursje met binnenv...
Verbogen zilveren dracht-tasbeugel met fraai bewerking en monogram-gravure, 835/000, MT: Laurens van Gelderen Schoonhoven, JL: B 1861, ca. 46gr., L.: 19,5cm. Cond.: G
Twee fraaie zilveren vorken met getrembleerde bewerkingen en mooie agaten heften, 1x MT: Willem Kooiman Jansz Schoonhoven, JL: G 1866 en 1x MT: Jacob van de Ree Schoonhoven, JL: F 1865, Cond.: U
Zilveren (835/000) miniatuur watermolen met draaibare wieken, Nederlands gekeurd, 7cm.
Engels schoengarnituur met zilveren heften in etui, 925/000, 21x10cm. (etuimaat), Cond.: G
Fraai geslepen kristallen karaf met stop voorzien van een zilveren (835/00) montuur, Birmingham anno 1926, 28xø11cm.
Kavel zilver bestaande uit: 6 onderzettertjes, 1x schaaltje, 1x briefopener en 6 Wajang-lepeltjes (diverse gehaltes), ca. 20gr. Cond.: G
Zilveren theezeef met houder 835/000: theezeef met fraaie florale rand, gerestaureerd en mist stukje uit de rand, MT: H. Hinne Delft, JL: vermoedelijk F 1915, geheel op een sierlijk zilveren bakje met...
Twaalf zilveren strakke theelepels in Art Deco stijl, MT: A. Meyer Schoonhoven 1928-1963, ca. 91gr. L.: 11cm.
Twaalf Hollands zilveren koffielepels met bokkepoot-steel, 835/000, ca. 83gr. L.: 11,5cm.
Amandelgeslepen boterstolp met zilveren knop, ca. 1860 (minimale chip) 15xø17cm. Cond.: G
Zes zilveren gebaksvorkjes met getorste steel, kleinkeur 835/000, MT: Emi d'or Sneek BV (1986 - nu), ca. 56gr., L.: 11cm.
Kristallen odeurflesje met gouden dop en kraag ( behoeft reparatie) H. 9.5cm.
Antieke Hollandse zilveren drachtbeugel met floraal versierd gedeelte met filigrain en een parelrand, voorzien van jasseronketting, 835/000, MT: Willem Roelfsema Winsum, JL: R 1851, ca. 39gr, 10x4cm. ...
Tien Hollands zilveren theelepels met typische Art Nouveau motief, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten (1858-1924), ca. 98gr.
Geslepen kristallen odeurkarafje met diamantslijpsel en zilveren (835/000) montuur met opengewerkte florale rand en zilveren (835/000) dop met kurk, parelrand en florale gravering. Nederlands gekeurd,...
Kavel zilver: 1x zilveren pillendoosje, Z2 gekeurd (835/000) en 1x sterling zilveren strooier met glazen inzet, 925/000, zilvergewicht ca. 17gr. Cond.: G
Zilveren handbril en notenkraker: 1x fraaie zilveren handbril uitklapbaar met blokjes bewerkt handvat en met groot hangeroog, V gestempeld (belastingteken voor ingevoerde zilverwerken) 16x4cm. en 1x ...
Kristallen schaal met zilveren beugel. Schaal van draadglas met beugel en rand met parelbewerking, kleinkeur 835/000, MT: vermoedelijk J.J. Bogers AMsterdam, 12xø10cm.
Loddereinflesje op voet met zilveren dop. Flesje is voorzien van een rib- en pyramide slijpsel. De dop is bewerkt id de vorm van een soort pijnappel, 835/000, MT: Gelderblom & Zoon 11x3cm.
Vijf delen Hollands zilver bestaande uit: 1x borrelglaasje (Gerritsen en van Kampen), 2x flessenkurken (1x afgebroken kurk), fijn model met parelrand en 2x zoutlepeltjes met getorste steel 6-8cm. Cond...
Tasbeugel zilver (835/000) met eikeltjes op de knip. Beugel met strakke bewerking en aan de uiteindes met zeemonsters en fraai geborduurde buidel, MT: BW van Eldrik (vermoedelijk kleinkeur), 13x6cm. C...
Vier delen oud kristal met zilveren monturen: 3x karaf (2 karaffen met barst) en 1x bonbonschaal 14-33cm. Cond.: R-G
Fraai zilveren tafelschuiver met floraal bewerkte rand met afbeelding van vrouw met vogelkooi, 835/000. Merkteken en jaarletter onleesbaar, 13x8cm. Cond.: G
Zes zilveren theelepel met emaille schildjes (Amsterdam, Den Haag, Arnhem, Limburg, Nijmegen en Rotterdam) in fraai etui, kleinkeur, ca. 60gr., L.: 11cm. Cond.: G
Twee zilveren pillendoosjes: 1x rond model met bewerkte rand en afbeelding van een pijprokende man 835/000, MT: Fa. Dakka Amsterdam ø4cm. en 1x rond pillendoosje met florale gravure 925/000, ø3cm., to...
Zilveren (835/000) miniatuur theestoof op driepoot met hengsel en een bijbehorende ketel met deksel, Nederlands gekeurd 8cm.
Kristallen bolvormige dekselpot met sterling zilveren deksel ca. 1920, 925/000, MT: Emil Hermann Waldstetten Baden-Würtenburg, zilvergewicht ca. 71gr. ø9cm. Cond.: U