Frans damesbureau marqueterie ingelegd, notenhout en andere houtsoorten met origineel beslag, moet worden gerestaureerd, 91x55x98cm. Cond.: R
Armfauteuille in Art Deko stijl massief beuken met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder gestoffeerd. 74x77x97cm.
Armfauteuille in Art Deko stijl massief beuken met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder gestoffeerd. 74x77x97cm.74x77x97cm.
Grote Louis -Philippe vlinderbank in mahoniehout, met gesneden kroon, ca. 1860. Met zeer goede stoffering (4 jaar geleden gedaan). 114x78x74cm. Cond.: G
Ovaal tablet, Chien Lung, 2e helft 18e eeuw, met bruine capucijner rand en bloemmotieven beschilderd onder glazuur.
6 Chinese kop en schotels met draken gedecoreerd, Imari 18e eeuws. 6 Schotels gaaf 3xø13cm. 3 Koppen (4xø8,5cm.) gaaf, 1x gelijmd, 2x haarscheurtje.
6 Chinese diepe bordjes ca. 1720 Kang Xi, blauw/wit met decor van stilleven. 4xø16,5cm.
Antieke Engelse kwikbakbarometer, 19e eeuws in eikenhouten kast, 108x22x6cm. Cond.: U
Italiaanse 3-laden barok commode met gebogen buik en intarsia. O.a. ingelegd met bloemen en 4 putti's, afgezet met bronzen ornamenten en beslag, eind 20e eeuw, 88x42x78cm.
Bronzen sculptuur van een dame in gewaad rustend op een obelisk. Eind 20e eeuw H.:35cm.
Gesigneerd PereHi?, olieverf op linnen, Italiaanse school, 41x58cm. Cond.: R
2 Zilveren strooiers man/vrouw 835/000, mooie gave tafelset, H:9cm. 168gr.
Ring PL 950/000 en GG 750/000 met een briljant W/VSI 0.20 ct.,Ø 56,5.2 gr.
Akoya kweekparel collier met sluiting WG 750/000 bezet met 6 akoya parels en een robijn,L. 38cm., met met fijne zwarte en witte akoya arels 5-8 mm.
Stevens, olieverf op paneel, landschap met bloeiende bomen, 50x70cm. Cond.: U
3 Chinese blauw porseleinen borden, Chien Lung 18e eeuw, 2,5xø23cm.
Hanger WG 585/000 met diamanten 8/8 W/SI tezamen 0.60 crt,en een rond gefaceteerde smaragd 0.33 ct, 2.7 gr.
Antieke Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eikenhouten kast. Deels vernieuwd. 140x40x20cm.
Lederen hoefijzermodel fauteuil met beukenhouten poten in goede staat, 77x95x78cm.
2 Jade figuren in drakenvorm. Uit een stuk geslagen, zeer fijne beeldhoudkunst.
Ring GG585/000 ø61mm,bezet met een grote roosdiamant, eind 1900. 2.2 gr.
Frans Baaijens (Enschede 1896), olieverf op linnen, de dinkel, 50x70cm. Cond.: U
Huib Daniels, olieverf op paneel, strandgezicht Zandvoort, 13x18cm. (zonder lijst), Cond.: U
Gesigneerd F. Lauwers 1934, olieverf op linnen, voorstelling van Jezus, 37x51cm. Cond.: G
Wassily Kandinsky,kleurenhoutsnede, "Orientalisches"Literatuur:Roethel Nr.106, 12x19cm.
Frans Reiswekkertje met messing huis en facet geslepen glas, ca. 1890, loopt goed, incl. sleutels, 11x9x5,5cm. Cond.: G
Neogotisch eikenhouten meubel (Kredenz), 20e eeuw, 210x125x55cm. Cond.: U
8 Zilveren couverts 835/000, Hollands antiek, ca. 1888, 1035 gr.
Alberto Giacometti (1901-1966)Litho uit mei 1961, herkomst: Galerie Maeght,Paris.
J. Baure, olieverf op linnen, bloemstilleven 40x50cm. Cond.: U.
6 Chinese kop en schotels, 18e eeuw Chien Lung, met figuren gedecoreerd. Schotels gaaf ø11,5cm. Kopjes 4xø7cm. (3 met minimale beschadiging)
Kavel Robijnen 13.75 ct.,ca. 50 stenen Siam, zeer goede kleur, foto gelijk
Henk ten Cate (1867 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met molens 18x24cm. Cond.: U
Antieke Duitse speeldoos met cilinder 19e eeuw, functies getest speelt prima, hout met oude bierverf beschilderd, 38x20x12cm. Cond.: G
Grote Tiffany hanglamp met bloemdecor en bronzen afwerking. 3 fittingen 55xØ40cm.
Franse Art -Deco klok met 3 ganzen van samak, klok van verschillende soorten marmer, wijzerplaat gesigneerd Chevauchee Clermont-Ferrand. Klok loopt goed, 27x46,5x11cm. Cond.: U
Eikenhouten dressoir van prahctige kwaliteit met lades in het midden, in nieuwstaat, 192x91x48cm. Cond.: U
Eiken massieve piëdestal met bronzen plaquettes ingelegd, ca. 1880, 92x40cm.
Massief eikenhouten 4-laden commode met zuilen ca. 1880. 104x60x95cm.
3 Chinese ovale schaaltjes (19x14cm.), ca. 1800 Chien Lung, blauw/wit met landschapsdecor.
Choco bruine tahiti-parel oorstekers GG 585/000 ,ø12.5 mm, 6.5 gr,
Prachtige hangende petroleumlamp omstreeks 1910, gegoten messing brons gepatineerd, met groen opaline kap en walmvanger, met aan de zijkanten 3 x over 3 kaarsenhouders waarvan er eentje los zit, lamp...
Briljant-Akoyaparel oorstekers,GG 585/000 met ieder 2 akoyaparels 6 mm., en briljanten W/SI 0.14 ct., L.40 mm.,6.4 gr.