Mooie zware zilveren briefopener 925/000, zeer mooi gegraveerd en het handvat eindigt in een kop van een papegaai, 211gr. 28.5 x 5cm.
Ongesig. olieverf op linnen, groot bloemstilleven 90x120cm. Cond.: U
6 Chinese 8-kantige kop(6x3cm.) en schoteltjes (ø10cm.), 18e eeuw met bloemdecor, allen gaaf
Chinese vierkante porseleinen siervaas, ca. 1900 met randschade 30x12x12cm.
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje 835/000, makerskeur is niet goed leesbaar, H:3,3cm. 20gr.
Franse zilveren mosterdpot staand op 4 gebogen pootjes 835/000, met mooie afbeeldingen van engelen, 10.5x8.5x6.5 cm.
Gesigneerd S. Naarden, olieverf op linnen, wandelend stel, 18,5x38,5cm. Cond.: U
11 Oude porseleinen pijpen in goede staat, eind 19e/begin 20e eeuw, Duitsland en Nederland met veel wildvoorstellingen, div. afm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, stilleven, 13x18cm. (zonder lijst), Cond.: U
Mooi antiek zilveren mosterdpothoudertje met leuke afbeeldingen van een moeder met spelende kinderen. Met blauwe glazen binnenbak, H 10x6.5x4.5 cm. Cond.: G
Oorstekers WG 585/000 met ieder twee akoyaparels 6 en 8 mm.,en briljanten W/SI 0.22 ct.,L.28 mm.,7.6 gr.
Naar Constant Artz, 20e eeuwse kopie, olieverf op paneel, eenden aan de waterkant, 30x40cm. Cond.: U
Grote staande bronzen lamp midden 20e eeuw, met 2 stijgerende paarden, H:92cm. Later op elektriciteit omgebouwd.
Omgeving Johannes Rosierse, olieverf op paneel, vrouw bij kaarslicht, 18x25cm. Cond.: U
Evert Jan Ligtelijn (1893 Amsterdam), olieverf op linnen, plasgezicht met molen, 58x44cm. Cond.: U
Messing handgedreven wierookvaatje op staande voet, 18e eeuws. Met engelenhoofdjes en bloemmotief bewerkt
Klokkenstel met roodbruin natuursteen en composiet (gesigneerd), 19e eeuw geheel compleet, Cond.: U
Notenhouten tweedeurs vitrinekast met kuif ca. 1880 met 1 lade onderin, 2.30x1.30x0.54m
Chesterfield voetenbank met rundleer en mahoniehout, in nieuwstaat, 67x41x44cm. Cond.: U
Kunstlederen bruine armleunstoel, nieuwwaardig, 87x64x70cm. Cond.: U
Kunstlederen bruine armleunstoel, nieuwwaardig, 87x64x70cm. Cond.: U
Kunstlederen bruine kuipstoel, nieuwwaardig met houten pootjes, 80x79x75cm. Cond.: U
Eikenhouten uittrektafel Neo-Tudor stijl, 20e eeuw, 140x100x78cm. (230cm uitgetrokken). Cond.: U
Groot Indonesisch houten beeld, gesigneerd Bontoc, voorstellend vrouw met tas, stok en hondje, 126x42x33cm. Cond.: U
Groot Indonesisch houten beeld, gesigneerd Bontoc, voorstellend vrouw met stok en hondje, 124x30x33cm. Cond.: U
Duitse carrousel messing vernikkeld. Speeldoos defect, niet gecontroleerd. H: 36cm. Ø17cm.
Akoya parel collier 3 rijig Slot WG 585/000. Zwarte akoyaparels 4 mm.,L.39 cm.
Eikenhouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek, maandstand en datum, ca. eind 20e eeuw, 135x40cm. Cond.: U
Hollands eiken naaitafeltje met prachtig snijwerk, 19e eeuws, Louis Seize 2e periode, 76x61x43cm. Cond.: U
2 18e Eeuwse chinese borden. 1x gaaf, 1x met chip. Ø23,5cm. Cond.: G
Blauw Chinees bord met landschapsdecor, Chien Lung 18e eeuw, 3,5xø28,5cm. Cond.: G
Chinees trekpotje met takken en bloemen beschilderd, 18e eeuw, tuit en deksel met chip. H.: 12cm.
Antiek Hollandse zilveren natfruitschep 45gr, mooi gegraveerd en uitgezaagd. ca16x7cm
Andries Verleur (Amsterdam 1876 - 1953 Amersfoort), olieverf op linnen, polderlandschap met molen, 30x40cm. Cond.: U
Gerard Cornelis Krol (1882-1950 Enschede), olieverf op paneel, Usselo 45x34cm. Cond.: U
Mysterieus klok in de vorm van een olifant, bronskleurig, op voet. eind 20e eeuw.
6 Japanse schelpporseleinen kop (3,5xø6,5cm.) en schotels (ø10,5cm.), landschapsdecor.
Imari flacon met stop, Japan ca. 1900, gedecoreerd met 2 vogels aan beide zijden, 10x7,5x11,5cm. Cond.: U